FOK!forum / Televisie / Fok! Movie Trivia - Januari 2005 XII
InTrePidIvityzaterdag 29 januari 2005 @ 15:00
* Fok! Movie Trivia - 2005

Spelregels

Iemand heeft een vraag gesteld en het is aan jou en de mede-Fok!kers om die te beantwoorden. Als de vragensteller dit nodig acht, mag hij natuurlijk hints geven. Bij onduidelijkheid beslist de vragensteller wie het goede antwoord gegeven heeft en wie het punt krijgt.

Degene wie hem het eerst goed beantwoord heeft mag de volgende vraag stellen, er lopen dus niet meerdere vragen tegelijk. Als deze persoon dat niet binnen een uur gedaan heeft, mag iemand anders deze taak van hem overnemen. Dit om het topic niet onnodig lang vast te laten zitten. Wanneer iemand aangeeft dat hij weggaat na het beantwoorden van een vraag, mag er natuurlijk meteen een andere vraag gesteld worden.

Het is niet toegestaan om meerdere antwoorden in één post te geven. De vragensteller dient, in het geval dit tog gebeurt alleen naar het bovenste antwoord te kijken en de rest te negeren.
Het is handig als de persoon die de vraag gesteld heeft het topic in de gaten blijft houden. Als hij/zij voor een langere periode daar niet toe in staat is, is er waarschijnlijk wel iemand bereid om deze vraag op te geven, aan wie dan het goede antwoord doorgegeven kan worden, zodat deze de jurering verder op zich kan nemen.

Het is niet toegestaan om meer dan 2 gokken/antwoorden te doen, voordat de vragensteller deze afgekeurd heeft. Dit om het spammen van tig antwoorden door één persoon te voorkomen.

Puntentelling
Elke maand wordt er een nieuwe ranking gestart. De laatste vraag die voor 0:00 uur van de laatste dag van de maand is gesteld, telt nog mee voor die maand. Als deze vraag beantwoord is wordt er een nieuwe topic geopend (met als titel: "Fok! Movie Trivia - [MAAND JAAR] I").De resultaten van de vorige maanden en de overall ranking kun je in dit topic terugvinden: Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic
Elke goed beantwoorde vraag is één punt waard. In elke 10e topic van de maand tellen de punten dubbel.

Vragen
Je mag vragen stellen over elke film die je kan bedenken (TV-films, direct-to-video-films, films die nog in de bios moeten komen, mogen dus ook), zolang je maar verwacht dat de vraag te beantwoorden is.
Vragen waarvoor meerdere antwoorden mogelijk zijn kun je het best vermijden, aangezien dit nog wel eens onduidelijkheden wat punten verdeling op kan leveren. Bij vragen met meerdere antwoorden is het doorgaans gebruikelijk dat alle antwoorden in één post geplaatst moeten worden. Het staat de vraagsteller echter vrij om deze regel aan te passen.
Een overzicht van de soorten vragen die al geweest zijn is hier te vinden, met dank aan mamamiep : Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic

Spoilertag
Omdat er tegenwoordig een spoilertag is, is het handig om die af en toe te gebruiken. Zo was er laatst een vraag om 10 films op te noemen waar de hoofdpersoon dood ging op het eind. Als je die film nog niet hebt gezien, dan wil je dat niet weten. Daar is de spoilertag heel erg handig voor.

Verboden
Het gebruik van IMDb of welke website ook bij het beantwoorden van de vragen is verboden. Als we erachter komen dat dit toch gebeurd is, wordt het punt niet toegekend.

Ranking
Na jaren trouwe dienst heeft Gorro de verantwoordelijkheid voor de score overgedragen aan dolle_hond. Hij zal de score bekend maken aan het begin van ieder nieuw topic, mits hij daar de gelegenheid toe ziet.

IRC-Kanaal
Tegenwoordig bestaat er ook een IRC-kanaal speciaal voor FMT. Waar je gezellig kunt chatten met de andere FMT-ers. Het is in principe niet de bedoeling om te gaan overleggen over de vragen, aangezien dat oneerlijk is tegenover de mensen die niet in dat channel (kunnen) zitten.Dit kanaal is #fmt op de IRC-server van Fok!, irc.fok.nl, Port 6667.
*Update*
Het Fok!-forum heeft tegenwoordig ook een optie om een web-based-versie van IRC te gebruiken, deze is hier te vinden

Slowchat
Met de komst van een apart slowchat-topic (Fok! Movie Trivia - Slow/FastChat-topic #10) is slowchat in dit topic, net als in alle andere topics in FTR niet meer toegestaan. Een grappige opmerking mag natuurlijk altijd, maar ga geen hele gesprekken meer voeren. Indien nodig kunnen reacties weggemodereerd worden.

Openingspost
Zoals valt te zien is er een duidelijke eenheid in de vorm van de OP's binnen deze topicreeks. Voor het gemak van jullie én anderen, heeft InTrePidIvity een kant-en-klare openingspost gemaakt, waarbij je alleen nog even de topictitel hoeft in te vullen en de gestelde/nog te stellen vraag! Verder kan je deze gewoon kopiëren vanaf InTre's geweldige OP-sjabloon

De vraag

is van dolle_hond

grmbl zet dan geen plaatjes neer...

[ Bericht 2% gewijzigd door InTrePidIvity op 29-01-2005 17:06:02 (grmbl) ]
Patchzaterdag 29 januari 2005 @ 15:11


Is helemaal geen vraag joh...
Dat was gewoon een foto, moest het vorige topic toch even vullen?

Dolle_Hond is aan de beurt....
dolle_hondzaterdag 29 januari 2005 @ 16:26
welke film?

  • "Senseiiii"
    - "Senseiiii"
  • InTrePidIvityzaterdag 29 januari 2005 @ 17:04
    Karate Kid?
    dolle_hondzaterdag 29 januari 2005 @ 17:10
  • de oude beeldhouwer
  • InTrePidIvityzaterdag 29 januari 2005 @ 17:12
    Klinkt niet echt als een film die ik zou kijken
    haagse_elfjezaterdag 29 januari 2005 @ 17:41
    hoi hoi...
    Patchzaterdag 29 januari 2005 @ 19:02
    Nog geen tussenstand?
    Jeroenuszaterdag 29 januari 2005 @ 19:44
    Kurusawa film
    dolle_hondzaterdag 29 januari 2005 @ 19:50
  • de blinde tegen de bezopene
  • dolle_hondzaterdag 29 januari 2005 @ 19:51
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 19:44 schreef Jeroenus het volgende:
    Kurusawa film
    nee
    SaintOfKillerszaterdag 29 januari 2005 @ 20:07
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 19:51 schreef dolle_hond het volgende:

    [..]

    nee
    Wel met MIfune?
    dolle_hondzaterdag 29 januari 2005 @ 20:17
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 20:07 schreef SaintOfKillers het volgende:

    [..]

    Wel met MIfune?
    Patchzaterdag 29 januari 2005 @ 20:18
    Wat is de status van het plaatsen van de tussenstand?
    SaintOfKillerszaterdag 29 januari 2005 @ 20:25
    Zatoichi meets Yojimbo
    dolle_hondzaterdag 29 januari 2005 @ 20:26
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 20:25 schreef SaintOfKillers het volgende:
    Zatoichi meets Yojimbo

    SaintOfKillers +1
    dolle_hondzaterdag 29 januari 2005 @ 20:29
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 20:18 schreef Patch het volgende:
    Wat is de status van het plaatsen van de tussenstand?
    aangezien het nu al de 29e is, deze maand geen tussenstand meer. op 1 februari een eindstand.
    Patchzaterdag 29 januari 2005 @ 20:29
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 20:29 schreef dolle_hond het volgende:

    [..]

    aangezien het nu al de 29e is, deze maand geen tussenstand meer. op 1 februari een eindstand.
    ok
    gelukkig, dacht al dat ik op ingnore stond...
    SaintOfKillerszaterdag 29 januari 2005 @ 20:40


    Wie is deze dame?
    dolle_hondzaterdag 29 januari 2005 @ 20:41
    raquel welch?
    SaintOfKillerszaterdag 29 januari 2005 @ 20:44
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 20:41 schreef dolle_hond het volgende:
    raquel welch?
    Jonger, zo'n jaar of 9.
    SaintOfKillerszaterdag 29 januari 2005 @ 20:48
    dolle_hondzaterdag 29 januari 2005 @ 20:55
    joan severance?
    SaintOfKillerszaterdag 29 januari 2005 @ 20:56
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 20:55 schreef dolle_hond het volgende:
    joan severance?


    Europeser.
    dolle_hondzaterdag 29 januari 2005 @ 21:01
    fanny ardant
    SaintOfKillerszaterdag 29 januari 2005 @ 21:03
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 21:01 schreef dolle_hond het volgende:
    fanny ardant
    Indeed.

    dolle_hond +1

    Mooie vrouw .
    dolle_hondzaterdag 29 januari 2005 @ 21:05
    van wie zijn de volgende films?

    DZA
    AWTWB
    R
    S#
    M
    HP
    HP
    SaintOfKillerszaterdag 29 januari 2005 @ 21:07
    Dirk Roofthooft.
    dolle_hondzaterdag 29 januari 2005 @ 21:08
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 21:07 schreef SaintOfKillers het volgende:
    Dirk Roofthooft.
    wow, lekker vlot

    ik moet m nog zien als Lambik
    SaintOfKillers +1
    SaintOfKillerszaterdag 29 januari 2005 @ 21:15


    Hoe de fuk is dis?
    BlaatschaaPzaterdag 29 januari 2005 @ 21:25
    Larry .

    Laurence Olivier dus .
    SaintOfKillerszaterdag 29 januari 2005 @ 21:26
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 21:25 schreef BlaatschaaP het volgende:
    Larry .

    Laurence Olivier dus .


    BlaatschaaP +1
    BlaatschaaPzaterdag 29 januari 2005 @ 21:27
    Om maar in zijn sfeer te blijven.

    Ik wil graag 5 films van Larry.
    SaintOfKillerszaterdag 29 januari 2005 @ 21:42
    Sleuth, A Bridge Too Far, Othello, Rebecca en Wuthering Heights.
    BlaatschaaPzaterdag 29 januari 2005 @ 21:44
    SoK . +1.
    SaintOfKillerszaterdag 29 januari 2005 @ 21:59


    En wie is dit nu weer?
    Tom_Tom-zaterdag 29 januari 2005 @ 22:17
    Rosario Dawson?
    SaintOfKillerszaterdag 29 januari 2005 @ 22:18
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 22:17 schreef Tom_Tom- het volgende:
    Rosario Dawson?
    Duidelijk herkenbaar aan haar neusvleugels.

    Tom_Tom- +1
    Tom_Tom-zaterdag 29 januari 2005 @ 22:21
    Clint Mansell heeft de muziek gecomponeerd voor de drie films van Darren Aronofsky: Pi, Requiem for a Dream en The Fountain. In de eerste film speelt hij ook nog een rol: wat speelt hij in die film?
    SaintOfKillerszaterdag 29 januari 2005 @ 23:43
    Aangezien ik je heb opgezadeld met die vraag, zou ik uit beleefdheid eens gokken, maar ik herinner me eigenlijk maar weinig personages uit de film (naast het hoofdpersonage).
    Tom_Tom-zaterdag 29 januari 2005 @ 23:44
    quote:
    Op zaterdag 29 januari 2005 23:43 schreef SaintOfKillers het volgende:
    Aangezien ik je heb opgezadeld met die vraag, zou ik uit beleefdheid eens gokken, maar ik herinner me eigenlijk maar weinig personages uit de film (naast het hoofdpersonage).
    Dat kan. Het was geen grote rol.
    Patchzondag 30 januari 2005 @ 01:36
    Rosario herken je altijd en overal....
    dyonvbaalzondag 30 januari 2005 @ 07:42
    ik weet niet wie Clint mansell is dus ik gok maar wat, de man achter de bar van het cafe?
    haagse_elfjezondag 30 januari 2005 @ 09:27
    speelde hij niet de fotograaf?
    MC_Hammerzondag 30 januari 2005 @ 13:35
    quote:
    Op zondag 30 januari 2005 09:27 schreef haagse_elfje het volgende:
    speelde hij niet de fotograaf?
    Ik heb het even gecheckt, and it's all good
    Stel maar alvast a new question

    MC says: Keep it real

    [ Bericht 24% gewijzigd door MC_Hammer op 30-01-2005 13:44:04 ]
    Tom_Tom-zondag 30 januari 2005 @ 14:03
    quote:
    Op zondag 30 januari 2005 09:27 schreef haagse_elfje het volgende:
    speelde hij niet de fotograaf?
    haagse_elfje +1
    haagse_elfjezondag 30 januari 2005 @ 15:55
    In de Chasing Amy spelen silent bob and jay ook mee. Normaal praat silent Bob nooit. In Chasing Amy zegt hij opeens wel iets, wat is het eerste wat Silent Bob zegt.....
    Californiazondag 30 januari 2005 @ 15:56
    "Fuck"?
    haagse_elfjezondag 30 januari 2005 @ 15:57
    Californiazondag 30 januari 2005 @ 15:57
    "Star Wars"?
    haagse_elfjezondag 30 januari 2005 @ 15:59
    het heeft niets met schelden of met star wars te maken
    Dopekoezondag 30 januari 2005 @ 16:50
    hallo
    haagse_elfjezondag 30 januari 2005 @ 16:52
    snap je de vraag niet
    haagse_elfjezondag 30 januari 2005 @ 16:53
    nogmaals de vraag

    In de film Chasing Amy spelen silent bob and jay ook mee. Normaal praat silent Bob nooit. In Chasing Amy zegt hij opeens wel iets, wat is het eerste wat Silent Bob zegt.....

    [ Bericht 1% gewijzigd door haagse_elfje op 30-01-2005 18:07:20 ]
    Patchzondag 30 januari 2005 @ 18:07
    Die vraag is al meerdere malen geweest...

    Ik zeg iedere keer: "No Ticket".

    Maar da's het eerste wat hij zegt in Dogma....
    Patchzondag 30 januari 2005 @ 18:08
    Ik meen dat hij iets zegt in de trant van vorige relatie / ex vriendin enzo...
    haagse_elfjezondag 30 januari 2005 @ 18:08
    ik moet zo weg, ik kom vanavond wel terug om te kijken of iemand het al weet en het is echt niet zo moeilijk een kind kan de was doen
    haagse_elfjezondag 30 januari 2005 @ 18:09
    quote:
    Op zondag 30 januari 2005 18:08 schreef Patch het volgende:
    Ik meen dat hij iets zegt in de trant van vorige relatie / ex vriendin enzo...
    je zit warm....
    Patchzondag 30 januari 2005 @ 18:10
    quote:
    Op zondag 30 januari 2005 18:09 schreef haagse_elfje het volgende:

    [..]

    je zit warm....
    een kind kan de was doen...
    Verder dan dat kom ik niet, ik meen wel dat het een hele monoloog was...
    haagse_elfjezondag 30 januari 2005 @ 18:11
    quote:
    Op zondag 30 januari 2005 18:07 schreef Patch het volgende:
    Die vraag is al meerdere malen geweest...

    Ik zeg iedere keer: "No Ticket".

    Maar da's het eerste wat hij zegt in Dogma....
    jup... In Chasing Amy ratelt hij er opeens helemaal op los....
    haagse_elfjezondag 30 januari 2005 @ 18:12
    quote:
    Op zondag 30 januari 2005 18:10 schreef Patch het volgende:

    [..]

    een kind kan de was doen...
    Verder dan dat kom ik niet, ik meen wel dat het een hele monoloog was...
    opeens zegt hij drie woorden en dan zijn Holden en Jay totaal verbaast dat hij praat en hij herhaalt nog eens heel zacht....hij zegt het best zacht
    haagse_elfjezondag 30 januari 2005 @ 18:13
    hint denk aan de titel....
    haagse_elfjezondag 30 januari 2005 @ 18:14
    ik kom straks terug om te checken
    Californiazondag 30 januari 2005 @ 18:16
    Hij praat trouwens in Clerks ook al. Waarschijnlijk in elke film waar hij inzit . Maar goed.
    Patchzondag 30 januari 2005 @ 18:17
    go after her?

    ah, f*ck it....
    zet wel even de dvd op
    Patchzondag 30 januari 2005 @ 18:19
    you're chasing amy
    haagse_elfjezondag 30 januari 2005 @ 21:28
    quote:
    Op zondag 30 januari 2005 18:19 schreef Patch het volgende:
    you're chasing amy


    Patch + 1 punt
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 09:33
    Een makkie om op te starten: Geef mij 10 films met Tom Hanks
    hr15maandag 31 januari 2005 @ 09:45
    Animatie mag ook hoop ik?
    Toy Story 1 en 2
    Saving Private Ryan
    Apollo 13
    The Ladykillers
    Forest Gump
    The Polar Express
    The Terminal
    Catch me if you can
    The Green Mile
    Big
    Sleepless In Seattle
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 09:52
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 09:45 schreef hr15 het volgende:
    Animatie mag ook hoop ik?
    Toy Story 1 en 2
    Saving Private Ryan
    Apollo 13
    The Ladykillers
    Forest Gump
    The Polar Express
    The Terminal
    Catch me if you can
    The Green Mile
    Big
    Sleepless In Seattle
    hr15 + 1

    Heel goed, uw beurt !
    hr15maandag 31 januari 2005 @ 10:00
    Welke film?

    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 10:02
    Spy Kids 3?
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 10:03
    Of Spy Kids 2?
    hr15maandag 31 januari 2005 @ 10:07
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 10:03 schreef Patch het volgende:
    Of Spy Kids 2?
    Hij is goed

    Patch +1
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 10:25
    Geef me 10 films met Kevin Kline
    Jeroenusmaandag 31 januari 2005 @ 10:38
    Wild Wild West
    A Fish Called Wanda
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 10:41
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 10:25 schreef Patch het volgende:
    Geef me 10 films met Kevin Kline
    Dave
    A fish called Wanda
    Wild Wild West
    January man
    Silverado
    Fierce Creatures
    In & out
    The Ice Storm
    Love/life as a house
    Cry Freedom
    haagse_elfjemaandag 31 januari 2005 @ 10:42
    Wild wild west
    a fish called wanda
    cry freedom
    in&out
    fierce creatures
    french kiss
    ...
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 10:46
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 10:41 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Dave
    A fish called Wanda
    Wild Wild West
    January man
    Silverado
    Fierce Creatures
    In & out
    The Ice Storm
    Love/life as a house
    Cry Freedom
    mr_anonimous + 1
    haagse_elfjemaandag 31 januari 2005 @ 10:50
    ano nieuw vraag je
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 10:57
    Wat is het beroep van 'mother Focker' in Meet the Fockers?
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 10:59
    film zie ik volgende week pas...
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 11:02
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 10:59 schreef Patch het volgende:
    film zie ik volgende week pas...
    Heb je er ook nog niks over gelezen?
    haagse_elfjemaandag 31 januari 2005 @ 11:05
    die gaf toch Massages ( die film moet ik zien barbie Streisand )
    haagse_elfjemaandag 31 januari 2005 @ 11:06
    of was het iets met sex relatie therapie
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 11:06
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 11:02 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Heb je er ook nog niks over gelezen?

    Nooit.
    Dan geeft een film kijken 2 x zoveel waarde en 2 x zoveel plezier.
    Natuurlijk weet ik wel wie er in meespelen enzo, maar details mbt het verhaal, daar weet ik niks van...
    haagse_elfjemaandag 31 januari 2005 @ 11:07
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 11:06 schreef Patch het volgende:

    [..]


    Nooit.
    Dan geeft een film kijken 2 x zoveel waarde en 2 x zoveel plezier.
    Natuurlijk weet ik wel wie er in meespelen enzo, maar details mbt het verhaal, daar weet ik niks van...
    ik had toevallig op een of andere zender de making of gezien....
    Je hebt idd gelijk het haalt wel de spanning weg...
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 11:08
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 11:06 schreef haagse_elfje het volgende:
    of was het iets met sex relatie therapie
    Haagse_Elfje +1
    haagse_elfjemaandag 31 januari 2005 @ 11:13


    wie o wie is dit?
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 11:14
    mogge!
    Emma thompson in harry potter
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 11:14
    Emma Thompson?
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 11:15
    Ik kijk altijd Making offs, nadat ik de film heb gezien, nooit van tevoren
    haagse_elfjemaandag 31 januari 2005 @ 11:15
    Sheridana + 1 punt

    goeiemorgen
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 11:19
    Hoi Sheridana
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 11:23
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 11:15 schreef haagse_elfje het volgende:
    Sheridana + 1 punt

    goeiemorgen


    Wie is dit? Het is zeker geen recente foto...

    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 11:24
    Bruce Dern.
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 11:27
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 11:24 schreef mr_anonimous het volgende:
    Bruce Dern.
    wauw!

    mr_anonimous +1

    zelf had ik hem niet zo snel herkend...
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 11:35
    Hoeveel kinderen heeft Bors (Ray Winstone) in King Arthur?
    Jeroenusmaandag 31 januari 2005 @ 11:36
    2
    SaintOfKillersmaandag 31 januari 2005 @ 11:38
    Erg veel.
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 11:38
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 11:36 schreef Jeroenus het volgende:
    2
    Nee, een paar meer.
    Jeroenusmaandag 31 januari 2005 @ 11:39
    Wie was Bors ook alweer dan.

    6 kinderen
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 11:45
    4?
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 11:45
    Dit is Bors:


    Meer dan 6 minder dan 15.
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 11:46
    12?
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 11:47
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 11:46 schreef Patch het volgende:
    12?
    Dat denkt hij zelf maar Gawain verbeterd hem.
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 11:48
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 11:45 schreef mr_anonimous het volgende:

    Meer dan 6 minder dan 15.
    Dan is het dus niet 'een paar meer' dan 2....

    11?
    Jeroenusmaandag 31 januari 2005 @ 11:48
    13
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 11:50
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 11:48 schreef Patch het volgende:

    [..]

    Dan is het dus niet 'een paar meer' dan 2....

    11?
    Correct! (was de aanhalingstekens vergeten te plaatsen sorry )

    Patch + 1
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 11:51
    10?
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 11:52
    7
    Jeroenusmaandag 31 januari 2005 @ 11:54
    Dopekoe ook weer wakker
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 11:56
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 11:54 schreef Jeroenus het volgende:
    Dopekoe ook weer wakker
    Voor zover een mens wakker kan zijn op maandagochtend

    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 12:06
    ik heb die film niet gezien, en volgens mij hou ik dat ook zo...

    8 films met Rick Moranis
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 12:12
    Honey, I blew up the kid
    Honey I shrunk the kids
    The flintstones
    Ghostbuster
    Ghostbuster 2
    Spaceballs
    Big Bully
    Little shop of horrors
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 12:12
    Space Balls
    Ghostbusters
    Honey I shrunk the kids
    Honey i blew up the baby?
    little shop of horrors
    parenthood
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 12:15

    8, niet 6..
    en nog te laat ook..
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 12:16
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 12:12 schreef Dopekoe het volgende:
    Honey, I blew up the kid
    Honey I shrunk the kids
    The flintstones
    Ghostbuster
    Ghostbuster 2
    Spaceballs
    Big Bully
    Little shop of horrors
    Dopekoe + 1
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 12:21
    yeah

    ff een vraag waar ik zelf heel slecht in ben

    Van wie heb ik de volgende films gezien (ik wil ook de films weten)
    Dat alles in 1 post

    S
    RM
    WTD
    KVK
    FB
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 12:25
    Dustin Hoffman?
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 12:29
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 12:25 schreef mr_anonimous het volgende:
    Dustin Hoffman?
    Je bent de films vergeten
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 12:29
    Dustin Hoffman
    Sleepers
    Rainman
    Wag the dog?
    Kramer vs Kramer
    Family business?
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 12:34
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 12:29 schreef mr_anonimous het volgende:
    Dustin Hoffman
    Sleepers
    Rainman
    Wag the dog?
    Kramer vs Kramer
    Family business?
    Sleepers kan idd ook, ik doelde op sphere

    mr_anonimous +1
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 12:38
    Wie speelde Eric Visser's (Huub Stapel) dochter in Amsterdamned?
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 12:46
    Hintje:

    Het is een brutale meid.
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 12:48
    Tatum Dagelet
    Zaterdag nog gezien
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 12:49
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 12:46 schreef mr_anonimous het volgende:
    Hintje:

    Het is een brutale meid.
    Inmiddels een brutale moeder
    mr_anonimousmaandag 31 januari 2005 @ 12:49
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 12:48 schreef Dopekoe het volgende:
    Tatum Dagelet
    Zaterdag nog gezien
    Dopekoe +1
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 13:51
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 12:49 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Dopekoe +1


    gaat lekker zo

    In de film Sphere moeten ze op een gegeven moment helium ademen. Dit levert uiteraard leuke stemmetjes op. Harry (Jackson) zegt op het eind van de scene iets grappigs met die stem. Wat zegt hij precies waarom iedereen moet lachen
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 13:55
    i'll be back?
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 13:56
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 13:55 schreef Sheridana het volgende:
    i'll be back?


    Het komt echter wel in zekere zin uit een film..... Een hele oude film, dat wel
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 14:01
    play it again sam?
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 14:05
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 14:01 schreef Sheridana het volgende:
    play it again sam?
    ook niet ....

    Wat hij zegt komt niet letterlijk uit een film....
    Hij zegt iets wat een keyrole speelt in een film....

    Klinkt beetje vaag.....

    Helpt het als ik zeg dat de film waar dit een beetje mee te maken heeft van voor 1950 komt ?
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 14:05
    I don't think we're in kansas anymore?
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 14:07
    ehm...tja...



    iets met oorlog of zo?
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 14:07
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 14:05 schreef Sheridana het volgende:
    I don't think we're in kansas anymore?


    Ik denk dat je de film echt gezien moet hebben om dit te weten

    Het heeft te maken met the wizard of oz...
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 14:12
    oke...ik heb de film gezien, maar dit weet ik echt niet meer...

    maar dan zat ik in de goeie richting toch? bovenstaande heeft ook met the Wizard of
    Oz te maken...

    oke, ik haak af...
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 14:16
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 14:12 schreef Sheridana het volgende:
    oke...ik heb de film gezien, maar dit weet ik echt niet meer...

    maar dan zat ik in de goeie richting toch? bovenstaande heeft ook met the Wizard of
    Oz te maken...

    oke, ik haak af...
    In Oz moeten ze iets volgen.....

    Dat zegt Harry in de scene

    Nu maak ik het wel heel makkelijk
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 14:18
    oh...follow the yellow brick road?
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 14:19
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 14:18 schreef Sheridana het volgende:
    oh...follow the yellow brick road?


    Mocht ook wel tijd worden ook

    Sheridana +1

    * Dopekoe gaat even lunch scoren
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 14:30
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 14:19 schreef Dopekoe het volgende:

    [..]



    Mocht ook wel tijd worden ook

    Sheridana +1
    HAHHAA
    jaaaa, dit was echt een zielige vertoning...

    oke...

    10 films met Sam L. Jackson
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 14:59
    Sphere
    Jurassic Park
    The negotiator
    The incredibles
    Coming to America
    Pulp Fiction
    XXX
    SWAT
    Basic
    Die Hard: With a Vengeance
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 15:01
    Zolang weg en nog 1e
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 15:12
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 14:59 schreef Dopekoe het volgende:
    Sphere
    Jurassic Park
    The negotiator
    The incredibles
    Coming to America
    Pulp Fiction
    XXX
    SWAT
    Basic
    Die Hard: With a Vengeance
    tis rustig vandaag...

    Dopekoe +1

    je bent al wakkerderderer
    Lornmaandag 31 januari 2005 @ 15:15
    01) Sphere
    02) The Negotiator
    03) XXX
    04) SWAT
    05) Red Violin
    06) 51st State
    07) Star Wars: The Phantom Menace
    08) Star Wars: Attack of the Clones
    09) Out of Sight
    10) Pulp Fiction

    In geval dat The Incredibles fout wordt gerekend omdat 'ie daar alleen de stem voor doet

    [ Bericht 1% gewijzigd door Lorn op 31-01-2005 15:16:39 (Toch sneller leren typen...) ]
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 15:23
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 15:12 schreef Sheridana het volgende:

    [..]

    tis rustig vandaag...

    Dopekoe +1

    je bent al wakkerderderer
    Wordt bijna een 1-2'tje

    In Die hard with a vengeance wordt door simon een raadsel verteld.
    quote:
    What is 21 out of 42 ?
    Wat is het antwoord op dit raadsel ?
    Chielusmaandag 31 januari 2005 @ 15:27
    Iets met de 21ste president van America (er waren er toen 42)
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 15:28
    de helft?
    Californiamaandag 31 januari 2005 @ 15:28
    (Chester A. Arthur.)
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 15:31
    oh shit ja, dat was het...
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 15:31
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 15:28 schreef California het volgende:
    (Chester A. Arthur.)

    Dat is het enige juiste antwoord

    California +1

    Hoewel het antwoord van Sheri wiskundig correcter was
    Jolanmaandag 31 januari 2005 @ 15:35
    Bonjour.
    Californiamaandag 31 januari 2005 @ 15:35
    . Ik ging alleen maar door op Chielus' antwoord, ik dacht dat hij 't punt wel zou krijgen. Anders had ik ook niet geantwoord, want ik heb geen tijd om een vraag te stellen .
    Dus of Dopekoe moet dat alsnog even doen, of iemand anders moet zich even opwerpen om een vraag te stellen in mijn plaats.

    edit: Jolan, je komt precies op tijd .
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 15:43
    Jolanmaandag 31 januari 2005 @ 15:43
    So I see.


    Ik bedenk wel iets leuks. gimme-a-minute.

    -edit- dat zou eerlijker zijn...Chielus. aan jou de eer.

    [ Bericht 33% gewijzigd door Jolan op 31-01-2005 15:50:35 ]
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 15:51
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 15:31 schreef Dopekoe het volgende:

    [..]


    Hoewel het antwoord van Sheri wiskundig correcter was
    woei! en ik heb wiskunde nog wel laten vallen!!
    Take that Meneer van der Zee!!
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 16:18
    'minute' is ondertussen 30 minuten geworden...


    In welke film zien we een pratende pizza?
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 16:20
    Joe's Appartment?
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 16:23
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 16:20 schreef Sheridana het volgende:
    Joe's Appartment?
    zou kunnen...
    maar niet de film die ik zocht....

    Hij heeft ook ogen en is best groot...
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 16:23
    Spaceballs
    Patchmaandag 31 januari 2005 @ 16:24
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 16:23 schreef Dopekoe het volgende:
    Spaceballs
    Dopekoe + 1
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 16:28
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 16:24 schreef Patch het volgende:

    [..]

    Dopekoe + 1
    Ben echt op dreef

    Mag ik 5 films van Mel Brooks ?
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 16:30
    the producers
    spaceballs
    life stinks
    blazing saddles
    robin hood in tights

    als regisseur bedoelde je toch, niet als acteur?
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 16:32
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 16:30 schreef Sheridana het volgende:
    the producers
    spaceballs
    life stinks
    blazing saddles
    robin hood in tights

    als regisseur bedoelde je toch, niet als acteur?


    Sheridana +1

    Bedoelde inderdaad als regisseur
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 16:41
    hmm...was het niet: Robin Hood, men in tights?

    anyway, welke acteur zoek ik?

    RG
    MR
    MH
    CA
    DL

    De acteur en alle filmtitels in 1 post graag


    [ Bericht 3% gewijzigd door Sheridana op 31-01-2005 16:46:49 ]
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 16:51
    Ben Affleck

    Reindeer Games ?
    Mallrats ?
    Chasing Amy ?
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 16:53
    Die andere 2 zou ik echt niet weten
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 16:58
    Ehm nee, geen Ben Affleck en de films zijn ook fout...maar ik begrijp de gedachtengang wel...
    Ik zet deze er nog bij:
    JE
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 17:01
    Ik ben echt heel slecht in dit soort vragen.....
    Ik heb nu voor de rest helemaal geen idee
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 17:08
    deze er ook bij:
    BJM
    OMAM
    ITLOF


    beter?
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 17:10
    Clint Eastwood

    Dan herken ik zo snel ff alleen in the line of fire
    Sheridanamaandag 31 januari 2005 @ 17:13
    de film heb je goed!! Maar ik zoek niet Clint Eastwood...
    Dopekoemaandag 31 januari 2005 @ 17:15


    John Malkovich natuurlijk

    Being John Malkovich
    In the line of fire
    Ripleys game
    Con Air
    anderen zijn nog ff

    [ Bericht 4% gewijzigd door Dopekoe op 31-01-2005 17:26:46 ]
    victorinoxmaandag 31 januari 2005 @ 17:28
    Con Air
    InTrePidIvitymaandag 31 januari 2005 @ 21:27
    John Malkovich

    Being John Malkovich
    In The Line Of Fire
    Ripley's Game
    Con Air
    Johnny English
    Mary Reilly

    En dan nog een paar...
    haagse_elfjemaandag 31 januari 2005 @ 21:38
    John Cusak
    Chielusmaandag 31 januari 2005 @ 21:52
    John Malkovich

    RG Ripleys Game
    MR Mary Reilly
    MH ??? (of moet dit miles FROM home zijn)
    CA Con Air
    DL Dangeres Liasions
    JE Johny English of Jennifer Eight
    BJM Being John Malkovic
    OMAM Of men and mice
    ITLOF In The Line of fire
    dolle_hondmaandag 31 januari 2005 @ 22:45
    dankzij die downtime ben ik niet bij met tellen

    openen jullie straks/morgen
    februari
    Chielusmaandag 31 januari 2005 @ 23:07
    quote:
    Op maandag 31 januari 2005 22:45 schreef dolle_hond het volgende:
    dankzij die downtime ben ik niet bij met tellen

    openen jullie straks/morgen
    februari
    Als we dan nog online zijn wel hoor....
    Sheridanadinsdag 1 februari 2005 @ 09:26
    Mogge!
    sorry sorry, duizendmaal excuses en zo...MH moet zijn MF
    Patchdinsdag 1 februari 2005 @ 09:34
    John Malkovich

    RG Ripleys Game
    MR Mary Reilly
    MH Mulholland Falls
    CA Con Air
    DL Dangeres Liasions
    JE Johny English of Jennifer Eight
    BJM Being John Malkovic
    OMAM Of men and mice
    ITLOF In The Line of fire
    InTrePidIvitydinsdag 1 februari 2005 @ 10:45
    Ik open even een februari-topic.
    dolle_honddinsdag 1 februari 2005 @ 20:27
    eindstand januari 2005:

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    32
    33
    34
    35
    36
              01. (01) Patch              67 ( + 23 )
              02. (02) mr_anonimous       53 ( + 12 )
              03. (03) InTrePidIvity      39 ( + 15 )
              04. (05) Sheridana          28 ( + 8 )
              05. (04) dolle_hond         24 ( + 3 )
              06. (05) Ket_Ais            20
              07. (07) Dopekoe            19 ( + 10 )
              08. (07) haagse_elfje       12 ( + 3 )
              09. (10) Jeroenus           11 ( + 3 )
              10. (07) The_Substitute     10 ( + 1 )
              10. (14) Chielus            10 ( + 5 )
              12. (12) ranja               8 ( + 2 )
              13. (11) hornage             7
              14. (12) victorinox          6
              15. (14) twentemeisje        5
              15. (16) California          5 ( + 1 )
              15. (16) DarknessThere       5 ( + 1 )
              15. (22) SaintOfKillers      5 ( + 3 )
              19. (16) EricusMaximus       4
              19. (19) FremantleDockers    4 ( + 1 )
              21. (19) BwennieBren         3
              21. (19) Omega               3
              23. (22) dyonvbaal           2
              23. (22) Eluc                2
              23. (22) Khalein             2
              23. (22) Lonewolf2003        2
              23. (27) BlaatschaaP         2 ( + 1 )
              28. (27) Berkery             1
              28. (27) Brombeer            1
              28. (27) laurenzo85          1
              28. (27) MasterWouter        1
              28. (27) -Mo-                1
              28. (27) TFM                 1
              28. (27) Venkman             1
              28. (--) hr15                1 ( + 1 )
              28. (--) Lorn                1 ( + 1 )
    dolle_honddinsdag 1 februari 2005 @ 20:35
    overall stand later deze week pas.
    ligt op t werk
    dolle_hondzondag 6 februari 2005 @ 20:53
    Overall-stand, sinds begin FMT
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    32
    33
    34
    35
    36
    37
    38
    39
    40
    41
    42
    43
    44
    45
    46
    47
    48
    49
    50
    51
    52
    53
    54
    55
    56
    57
    58
    59
    60
    61
    62
    63
    64
    65
    66
    67
    68
    69
    70
    71
    72
    73
    74
    75
    76
    77
    78
    79
    80
    81
    82
    83
    84
    85
    86
    87
    88
    89
    90
    91
    92
    93
    94
    95
    96
    97
    98
    99
    100
    101
    102
    103
    104
    105
    106
    107
    108
    109
    110
    111
    112
    113
    114
    115
    116
    117
    118
    119
    120
    121
    122
    123
    124
    125
    126
    127
    128
    129
    130
    131
    132
    133
    134
    135
    136
    137
    138
    139
    140
    141
    142
    143
    144
    145
    146
    147
    148
    149
    150
    151
    152
    153
    154
    155
    156
    157
    158
    159
    160
    161
    162
    163
    164
    165
    166
    167
    168
    169
    170
    171
    172
    173
    174
    175
    176
    177
    178
    179
    180
    181
    182
    183
    184
    185
    186
    187
    188
    189
    190
    191
    192
    193
    194
    195
    196
    197
    198
    199
    200
    201
    202
    203
    204
    205
    206
    207
    208
    209
    210
    211
    212
    213
    214
    215
    216
    217
    218
    219
    220
    221
    222
    223
    224
    225
    226
    227
    228
    229
    230
    231
    232
    233
    234
    235
    236
    237
    238
    239
    240
    241
    242
    243
    244
    245
    246
    247
    248
    249
    250
    251
    252
    253
    254
    255
    256
    257
    258
    259
    260
    261
    262
    263
    264
    265
    266
    267
    268
    269
    270
    271
    272
    273
    274
    275
    276
    277
    278
    279
    280
    281
    282
    283
    284
    285
    286
    287
    288
    289
    290
    291
    292
    293
    294
    295
              01. (01) Patch             954 ( + 67 )
              02. (02) dolle_hond        651 ( + 24 )
              03. (03) scanman01         538
              04. (05) SaintOfKillers    505 ( + 5 )
              05. (04) Khalein           504 ( + 2 )
              06. (06) GFP               476
              07. (07) Gorro             461
              08. (08) SODA              433
              09. (09) victorinox        396 ( + 6 )
              10. (10) MasterWouter      346 ( + 1 )
              11. (14) InTrePidIvity     332 ( + 39 )
              12. (11) twentemeisje      329 ( + 5 )
              13. (12) Oscar-Wilde       322
              14. (13) California        312 ( + 5 )
              15. (15) ranja             266 ( + 8 )
              16. (18) mr_anonimous      258 ( + 53 )
              17. (16) kinky_queen       231
              18. (17) BwennieBren       214 ( + 3 )
              19. (19) realist_ik        182
              19. (20) Sheridana         182 ( + 28 )
              21. (21) EricusMaximus     143 ( + 4 )
              22. (22) Jolan             108
              23. (23) ReSpawn           106
              24. (24) Waylander-2003     98
              25. (25) mamamiep           88
              26. (26) FremantleDockers   82 ( + 4 )
              27. (32) Ket_Ais            81 ( + 20 )
              28. (27) hornage            80 ( + 7 )
              29. (27) Asap               73
              30. (29) lily               72
              31. (30) Fabulousbakerboy   66
              32. (31) REFUSED            65
              33. (33) ShaoliN            59
              34. (34) zjeckyll16         58
              35. (44) Dopekoe            57 ( + 19 )
              36. (35) Bulls-Ass          54
              37. (36) Woodpecker         52
              38. (37) Duckman            49
              38. (37) Phennim            49
              40. (39) Atreidez           48
              40. (39) wrinex             48
              42. (41) Venkman            46 ( + 1 )
              43. (48) The_Substitute     43 ( + 10 )
              44. (42) Straydog           41
              45. (43) Mike               40
              46. (46) BlaatschaaP        38 ( + 2 )
              47. (45) Sai                37
              48. (47) Luka               34
              48. (48) TFM                34 ( + 1 )
              50. (48) BatMat             33
              51. (51) fox3011            32
              51. (51) Price              32
              53. (53) BTM                31
              54. (54) Eluc               30 ( + 2 )
              55. (54) DarkFly            28
              55. (54) MadScientist       28
              57. (57) Fool               26
              58. (58) m@x                25
              59. (59) BobRooney          24
              60. (60) Retarded           22
              61. (61) Posdnous           21
              62. (62) dj-ango            20
              62. (62) Mennosson          20
              62. (65) dyonvbaal          20 ( + 2 )
              65. (64) Don_Tom            19
              65. (90) Jeroenus           19 ( + 11 )
              67. (65) TinToR             18
              67. (90) Chielus            18 ( + 10 )
              69. (67) japis              17
              69. (67) USPostal           17
              71. (69) FullySedated       16
              71. (69) latislos           16
              73. (71) AAL                15
              73. (71) CeeJee             15
              75. (73) moryana            14
              75. (79) Omega              14 ( + 3 )
              77. (74) Daborgk            13
              77. (74) tong80             13
              79. (76) dice               12
              79. (76) nlg                12
              79. (76) Retuobak           12
              79. (98) DarknessThere      12 ( + 5 )
              79. (---) haagse_elfje       12 ( + 12 )
              84. (79) Lister             11
              85. (81) Excess_all         10
              85. (81) Isabeau            10
              85. (81) Joppe              10
              85. (81) omegaproject       10
              85. (81) skimmer            10
              90. (86) Baronekke           9
              90. (86) Smurfette           9
              90. (86) whigger             9
              90. (86) Zelva               9
              90. (90) hr15                9 ( + 1 )
              95. (90) Lex_de_OD-OK-Man    8
              95. (90) Mass                8
              95. (90) sasquatsch          8
              95. (90) Spindizzy           8
              95. (90) Terrean             8
              100. (98) Grimpooper          7
              100. (98) Jappr               7
              100. (98) Kptelmo             7
              100. (98) maarteniscrazy      7
              100. (98) Markie-Mark         7
              100. (98) Ruben1302           7
              100. (98) sampoo              7
              100. (98) shredder            7
              100. (98) Sleepie             7
              100. (98) stevenstifler       7
              100. (98) Swoods              7
              100. (120) Lonewolf2003        7 ( + 2 )
              112. (110) American_Nightmare  6
              112. (110) bluzh               6
              112. (110) DamagedBrain        6
              112. (110) Dopke               6
              112. (110) Dr_Strangelove      6
              112. (110) ik_hier             6
              112. (110) kamagurka           6
              112. (110) naar                6
              112. (110) RJ                  6
              112. (110) wyccie              6
              122. (120) Gurgeh              5
              122. (120) Legendary           5
              122. (120) MIC1_               5
              122. (120) Offy                5
              122. (120) Paul_Brummen        5
              122. (120) PDOA                5
              122. (120) RedWind             5
              122. (120) Sasandra            5
              130. (129) Anahka2309          4
              130. (129) Calculus            4
              130. (129) CherryLips          4
              130. (129) Doff                4
              130. (129) Frollo              4
              130. (129) Gatalin             4
              130. (129) Hermez              4
              130. (129) Maestro_Murph_Jazz  4
              130. (129) mitt                4
              130. (129) Morpheus2002        4
              130. (129) NiMAGiNE            4
              130. (129) Normannetje         4
              130. (129) Openminded          4
              130. (129) Oploskoffie         4
              130. (129) RedDevil085         4
              130. (129) robertos            4
              130. (129) Sannetie            4
              130. (129) search64            4
              130. (129) Spina1              4
              130. (129) ToxicWacko          4
              130. (129) Triple_B            4
              130. (150) laurenzo85          4 ( + 1 )
              152. (150) AntiChrist          3
              152. (150) Arcee               3
              152. (150) bowie               3
              152. (150) Clyde96             3
              152. (150) doedelzak13         3
              152. (150) EvilBastard         3
              152. (150) Frggl               3
              152. (150) hobbs               3
              152. (150) Holgy               3
              152. (150) la-nina             3
              152. (150) One_conundrum       3
              152. (150) pazuzu              3
              152. (150) Pretoriaan          3
              152. (150) Sas22               3
              152. (150) Stranger            3
              152. (150) sweek               3
              152. (150) TARAraboemdijee     3
              152. (150) Tweek               3
              152. (150) Valkenaer           3
              152. (170) Berkery             3 ( + 1 )
              172. (170) _Wicked_Neo_        2
              172. (170) Brainsnack          2
              172. (170) danos               2
              172. (170) Demon-X             2
              172. (170) Denocorp            2
              172. (170) Dizzie              2
              172. (170) ElCondor            2
              172. (170) Lestat              2
              172. (170) mal-lam             2
              172. (170) markymark2003       2
              172. (170) MegA                2
              172. (170) Merovingian         2
              172. (170) MikeyMo             2
              172. (170) Morgil              2
              172. (170) Morpheus            2
              172. (170) morrox              2
              172. (170) mr_tijgertje        2
              172. (170) Muad_Dib            2
              172. (170) Pacino              2
              172. (170) PirE                2
              172. (170) Reza-impreza        2
              172. (170) Ripley              2
              172. (170) Rubenh              2
              172. (170) Smots               2
              172. (170) Tekno23             2
              172. (170) Tom_Tom-            2
              172. (170) Uzzi-Tuzzii         2
              172. (170) Waynehead           2
              172. (170) zjroentje           2
              201. (200) Amrod               1
              201. (200) Antagonist          1
              201. (200) Azuur               1
              201. (200) B                   1
              201. (200) B-Aap               1
              201. (200) BasOne              1
              201. (200) Bergkampf           1
              201. (200) BlackDragon         1
              201. (200) BladE-I------       1
              201. (200) Bombie              1
              201. (200) Brram               1
              201. (200) Buurvrouw_Rietman   1
              201. (200) Chiwappo            1
              201. (200) Clerick             1
              201. (200) clerk               1
              201. (200) ColdMud             1
              201. (200) computerkiller      1
              201. (200) Cootz               1
              201. (200) D3nn15              1
              201. (200) Da_Rock             1
              201. (200) Danny               1
              201. (200) De_Klok             1
              201. (200) Drazic              1
              201. (200) druide10            1
              201. (200) DustMan             1
              201. (200) dvdstelt            1
              201. (200) Fling               1
              201. (200) Florisko            1
              201. (200) Fokkie              1
              201. (200) Forumschorum        1
              201. (200) furanku             1
              201. (200) Garbage             1
              201. (200) Geert_O             1
              201. (200) Ghansie             1
              201. (200) Handym4n            1
              201. (200) helldeskr           1
              201. (200) Henk_Glimlach       1
              201. (200) InWonderland        1
              201. (200) Iwan1976            1
              201. (200) jasper77            1
              201. (200) jp84                1
              201. (200) k0e                 1
              201. (200) Karboenkeltje       1
              201. (200) Karel_Laaglawaai    1
              201. (200) K-Billy             1
              201. (200) kimmuts             1
              201. (200) Kraeze              1
              201. (200) lamers              1
              201. (200) LeukIsAnders        1
              201. (200) Maestrov            1
              201. (200) Malevda             1
              201. (200) maple-leaf          1
              201. (200) master_spike        1
              201. (200) merino              1
              201. (200) Miss_B              1
              201. (200) mr.norris           1
              201. (200) Neel26              1
              201. (200) neggix              1
              201. (200) Neleos              1
              201. (200) NoSigar             1
              201. (200) Ordos20             1
              201. (200) QyRoZ               1
              201. (200) Reinaldo            1
              201. (200) RicXDesign          1
              201. (200) Ronald_I            1
              201. (200) Roosje01            1
              201. (200) RSi84               1
              201. (200) rwelter             1
              201. (200) Salmonella          1
              201. (200) Sapphire            1
              201. (200) Seborik             1
              201. (200) shady1983           1
              201. (200) sizzler             1
              201. (200) SONIC               1
              201. (200) spuugzak            1
              201. (200) striker06           1
              201. (200) Strolie75           1
              201. (200) stuff               1
              201. (200) Taross              1
              201. (200) ThaDeez             1
              201. (200) the_fluffy          1
              201. (200) The-1               1
              201. (200) Thenex              1
              201. (200) Thrawn              1
              201. (200) Timmah              1
              201. (200) Tippy               1
              201. (200) Tjabbo              1
              201. (200) truSteh             1
              201. (200) Vision              1
              201. (200) Vlens_de_Vos        1
              201. (200) Wolfswood           1
              201. (200) Zeurberus           1
              201. (---) Brombeer            1 ( + 1 )
              201. (---) Lorn                1 ( + 1 )
              201. (---) -Mo-                1 ( + 1 )
    SaintOfKillerszondag 6 februari 2005 @ 21:15
    quote:
    Op zondag 6 februari 2005 20:53 schreef dolle_hond het volgende:
    Overall-stand, sinds begin FMT
    ....
    Hehe, toch nog een plaatsje gestegen.