Elisa gooit haar handtasje op zijn bed. "Maar ik wil jou, alleen jou!" en ze geeft hem een zoen op zijn mond. "Waneer snap je dat nou?" "Je hoeft van mij echt geen hunk te zijn met een sixpack die loopt op te scheppen over zijn scharrels, ik vind je leuks zoals je bent!"quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:11 schreef Orginial het volgende:
[..]
"Ach rot op" en hij kijkt de andere kant op. "Zoek een leuk vriendje, je kan iedereen krijgen"
			
			
			
			"Ha, Babette. Ik wilde nog zeggen dat je met niemand over ons laatste gesprek mag praten. Zeker met pa niet. Ik wil het eerst zelf uitzoeken, hoewel ik al bijna helemaal overtuigd ben."quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:11 schreef haagse_elfje het volgende:
[..]
Babette hoor haar mobiel gaan, ze weet alleen niet waar, ze staat op van de bank en loopt richting de eettafel onder een papieren vind ze hem, ze ziet Ralf in haar scherm....
"hi met babette..."
			
			
			
			
			
			
			
			"Meen je dat echt?" en als Elisa hem weer een zoen geeft weet hij zeker dat ze het meent. "Ik hou van je" en dan beginnen de twee elkaar te zoenen. "Ik ga er alles aandoen om hieruit te komen"quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:13 schreef Beautygirl het volgende:
[..]
Elisa gooit haar handtasje op zijn bed. "Maar ik wil jou, alleen jou!" en ze geeft hem een zoen op zijn mond. "Waneer snap je dat nou?" "Je hoeft van mij echt geen hunk te zijn met een sixpack die loopt op te scheppen over zijn scharrels, ik vind je leuks zoals je bent!"
			
			
			
			
			
			
			
			"Dat mag ik hopen,meneertje" en ze pakt haar handtas en ze nemen afscheid. "Dag lieffie"quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:15 schreef Orginial het volgende:
[..]
"Meen je dat echt?" en als Elisa hem weer een zoen geeft weet hij zeker dat ze het meent. "Ik hou van je" en dan beginnen de twee elkaar te zoenen. "Ik ga er alles aandoen om hieruit te komen"
			
			
			
			Babettequote:Op donderdag 27 januari 2005 21:14 schreef Frey het volgende:
[..]
"Ha, Babette. Ik wilde nog zeggen dat je met niemand over ons laatste gesprek mag praten. Zeker met pa niet. Ik wil het eerst zelf uitzoeken, hoewel ik al bijna helemaal overtuigd ben."
			
			
			
			"Daar heb ik geen tijd voor. Ik wil eerst iets vinden waardoor ik helemaal zeker ben en waarmee ik jou kan overtuigen... BTW, het interesseert me geen fuck dat je lesbisch bent."quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:16 schreef haagse_elfje het volgende:
[..]
Babette
"nee,.....ja....ja...bedoelde ik tuurlijk....ik hou mijn mond wel...heb je vanmiddag tijd om te lunchen? "
Babette voelt Marjolein haar een kusje in haar nek geven terwijl ze met Ralf zit te praten en krijgt het warm, ze draait zich om naar Marjolein maar die loopt al naar de keuken....
			
			
			
			"Dag moppie" en hij geeft haar nog een zoen. "Veel succes met Xashion" en dan gaat Elisa weer weg en besluit Joost een eindje te gaan rijden door de kliniek.quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:16 schreef Beautygirl het volgende:
[..]
"Dat mag ik hopen,meneertje" en ze pakt haar handtas en ze nemen afscheid. "Dag lieffie"![]()
			
			
			
			''We zien elkaar niet vaak meer vroeger elke dag en nu niet meer eigelijk heb ik Iris elke dag gezien zins de dag dat ze is geboren ik was er altijd voor mijn kleine zusje '' Dan begint Cody Lizzie vurig te zoenen.quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:16 schreef Nano het volgende:
"Ja misschien is het wel beter als ze daar naartoe gaat!"Lizzie loopt met een stapel boeken in haar hand het AZF uit."Ze heeft toch haar eigen leven! Ik snap het niet hoor! Waarom zoent ze jou?Dat kan maar één ding betekenen."
Lizzie gooit met haar ene hand het portier van de auto open.
"Ze mist je!Maar ja dat snap ik nog niet! Is er één dag dat jullie elkaar niet zien?"
			
			
			
			Joost rijdt langs verschillende kamers. "Wat, een isoleercel?!"quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:19 schreef Orginial het volgende:
[..]
"Dag moppie" en hij geeft haar nog een zoen. "Veel succes met Xashion" en dan gaat Elisa weer weg en besluit Joost een eindje te gaan rijden door de kliniek.
			
			
			
			Babettequote:Op donderdag 27 januari 2005 21:19 schreef Frey het volgende:
[..]
"Daar heb ik geen tijd voor. Ik wil eerst iets vinden waardoor ik helemaal zeker ben en waarmee ik jou kan overtuigen... BTW, het interesseert me geen fuck dat je lesbisch bent."
Ralf hangt op...
			
			
			
			Joost zit op zijn kamer als Bob Meuskens binnekomt. "Bob, neem plaats" en Meuskens helpt hem zijn bed in. "Zo Joost, ik heb afgesproken met Rolf dat hij je revalidatie-docent wordt en je dus gaat helpen met revalideren aangezien je het geld er niet voor hebt. Joost trekt wit weg. "Gaat het wel?" vraagt Meuskens bezorgd. "Ja, het gaat wel" en de man vertelt steeds meer over Joost zijn revalidatietijd die hij tegemoet gaat maar alles gaat langs Joost heen. Revalideren. Dat is wel het laatste waar hij zin in heeft.quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:20 schreef Orginial het volgende:
[..]
Joost rijdt langs verschillende kamers. "Wat, een isoleercel?!""No fucking way, ik moet hier weg" en Joost besluit Meuskens te laten komen. "Meuskens, kom toch maar naar me kamer" "Ik wil zo snel mogelijk beter worden" en dan gaat Joost terug naar zijn kamer.
			
			
			
			Joost zit op zijn kamer als Bob Meuskens binnekomt. "Bob, neem plaats" en Meuskens helpt hem zijn bed in. "Zo Joost, ik heb afgesproken met Rolf dat hij je revalidatie-docent wordt en je dus gaat helpen met revalideren aangezien je het geld er niet voor hebt. Joost trekt wit weg. "Gaat het wel?" vraagt Meuskens bezorgd. "Ja, het gaat wel" en de man vertelt steeds meer over Joost zijn revalidatietijd die hij tegemoet gaat maar alles gaat langs Joost heen. Revalideren. Dat is wel het laatste waar hij zin in heeft.quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:20 schreef Orginial het volgende:
[..]
Joost rijdt langs verschillende kamers. "Wat, een isoleercel?!""No fucking way, ik moet hier weg" en Joost besluit Meuskens te laten komen. "Meuskens, kom toch maar naar me kamer" "Ik wil zo snel mogelijk beter worden" en dan gaat Joost terug naar zijn kamer.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Als Bob Meuskens weer weg is leest Joost wat folders over revalideren door. "Gaat dat zo lang duren" moppert Joost en hij bekijkt naar welke kliniek die zal gaan. "Ik kan revalideren in het AZF, dat zou wel beter zijn dan hier" en Joost zijn humeur wordt iets beter. "Maar eerst maar even mijn leven weer op de rails krijgen"quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:23 schreef Orginial het volgende:
[..]
Joost zit op zijn kamer als Bob Meuskens binnekomt. "Bob, neem plaats" en Meuskens helpt hem zijn bed in. "Zo Joost, ik heb afgesproken met Rolf dat hij je revalidatie-docent wordt en je dus gaat helpen met revalideren aangezien je het geld er niet voor hebt. Joost trekt wit weg. "Gaat het wel?" vraagt Meuskens bezorgd. "Ja, het gaat wel" en de man vertelt steeds meer over Joost zijn revalidatietijd die hij tegemoet gaat maar alles gaat langs Joost heen. Revalideren. Dat is wel het laatste waar hij zin in heeft.![]()
			
			
			
			''waar jij wil '' zegt Cody en hij zoent Lizzie in haar nek.quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:23 schreef Nano het volgende:
"En ook voor mij merk ik!"Lizzie gaat met haar hand in Cody's broek.Ze zoent zijn nek."Hier op de parkeerplaats?"
			
			
			
			
			
			
			
			Dan hoort Joost een raar geluid en schrikt meteen omhoog. "Wat was dat?" maar als hij niks meer hoort gaat hij weer liggen en probeert te slapen.quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:27 schreef Orginial het volgende:
[..]
Als Bob Meuskens weer weg is leest Joost wat folders over revalideren door. "Gaat dat zo lang duren" moppert Joost en hij bekijkt naar welke kliniek die zal gaan. "Ik kan revalideren in het AZF, dat zou wel beter zijn dan hier" en Joost zijn humeur wordt iets beter. "Maar eerst maar even mijn leven weer op de rails krijgen"
			
			
			
			Hij denkt aan de verkrachting bij Evert Hartman thuis. Hij hoort zichzelf schreeuwen: "Neehee niet doen" en in een oogflits ziet hij het mes weer op de tafel liggen.quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:29 schreef Orginial het volgende:
[..]
Dan hoort Joost een raar geluid en schrikt meteen omhoog. "Wat was dat?" maar als hij niks meer hoort gaat hij weer liggen en probeert te slapen.
			
			
			
			Ralf pakt zijn mobieltje en stuurt een SMSje naar Babette.quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:28 schreef Frey het volgende:
Ralf probeert alles op een rijtje te zetten en kijkt waar hij iets mee kan. Pa's gedrag? Nee... Het ongeluk? nah... Mama's lichaam...
"Dat is het..." zegt Ralf. Hij heeft de manier gevonden om definitief achter de waarheid te komen.
			
			
			
			oke zegt Cody en als ze in de jage zijn aangekomen trekt Cody Lizzie snel onder de douche.quote:Op donderdag 27 januari 2005 21:31 schreef Nano het volgende:
Lizzie start de motor."Douchen!"Ze geeft Cody nog een kus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |