Filipe is beterquote:Op dinsdag 25 januari 2005 19:47 schreef methodmich het volgende:
[..]
Daarbij is Emanuelson gewoon beter dan Filipe, die niet echt een verdediger is maar meer een linkshalf. Verdedigend is hij zeer matig bij Jong Ajax.
Ik heb geen bepaalde voorkeur voor de twee, maar op de een of andere manier heb ik in m'n hersens gebrand dat Emanuelson meer een man voor het centrum is, of speelt 'ie ook back in de jeugd? Welke posities kan 'ie allemaal aan?quote:Op dinsdag 25 januari 2005 20:13 schreef methodmich het volgende:
Nou ja, het is zonde een toekomstig international als Emanuelson te blokkeren door een buitenlander van wie niemand nog zeker is.
Het schijnt dat Koeman inderdaad op de trainingen al onder de indruk was, en ze wilden hem graag aan het werk zien in een echte wedstrijd: Barca dus. Maar ja, toen brak hij een middenvoetsbeentje, dus dat viel een beetje in het water.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 22:17 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik denk eerder in trainingen en wedstrijden bij het 2de.
Die wedstrijd deed ie welgeteld 13minuten mee, dus daar verdien je geen contract mee.
Het is een complotquote:Op woensdag 26 januari 2005 10:50 schreef HomerJ het volgende:
Waarom hebben AZ en PSV zó makkelijke loting voor Amstel cup? We hebben altijd moeite met Herenveen
Hij was armeens voetballer van het jaar (voor wat dat waard is ) en schijnt gewoon een groot talent te zijn. Dat zal hij wel hebben laten zien bij het tweede.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 22:17 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik denk eerder in trainingen en wedstrijden bij het 2de.
Die wedstrijd deed ie welgeteld 13minuten mee, dus daar verdien je geen contract mee.
Ik kan me anders niet herinneren dat voor dit seizoen Hveen ooit in Amsterdam gewonnen heeft?quote:Op woensdag 26 januari 2005 10:50 schreef HomerJ het volgende:
Waarom hebben AZ en PSV zó makkelijke loting voor Amstel cup? We hebben altijd moeite met Herenveen
Niet danquote:
quote:Hehe, das nou een mooie steek onder water!!!
't is de schuld van de KNVB!!!quote:Op woensdag 26 januari 2005 10:50 schreef HomerJ het volgende:
Waarom hebben AZ en PSV zó makkelijke loting voor Amstel cup? We hebben altijd moeite met Herenveen
Koninklijke Nederlandse Boeren Bondquote:Op woensdag 26 januari 2005 13:52 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
't is de schuld van de KNVB!!!
Zijn echt zo pro PSV he![]()
Ja, maar hij heeft nog geen enkele minuut gekregen in Ajax 1. Dat zegt al genoeg. Filipe is het vermoedelijk ook niet in Koemans ogen.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 20:29 schreef twi het volgende:
Nouja, de Nederlander moet dan de voorkeur krijgen, maar van mij mag Felipe blijven. Als linkermiddenvelder of stand-in linksback. Ik bedoel, als Maxwell nu wegvalt heb je er ook geen serieuze oplossing lopen. Kan je beter iemand achter de hand hebben. Tenzij je een binnenlandse backup ergens kunt regelen (goedkoper indien transfervrij).
quote:Op woensdag 26 januari 2005 14:10 schreef Mr.Mills het volgende:
[..]
Koninklijke Nederlandse Boeren Bond
Henk ''Hooivork'' Kesler
Alsof dat ook maar iets boeit. Winnen doen we toch welquote:Op woensdag 26 januari 2005 16:58 schreef VoreG het volgende:
Calincov? Wiesda?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |