quote:Op vrijdag 21 januari 2005 11:58 schreef ByteMe het volgende:
Of je kijkt er gewoon niet naar.
ff denken.. jawel. Alleen vindt ik heel dat gemauw over grote foto's etc zo typisch nederlands. Als iemand grote foto's wil posten laat die persoon dan want zoals Ouwesok al zegt er zijn GEEN regels daarvoor. Tot die tijd heb je geen recht van spreken. Enkel wanneer iemand een regel overtreed met betrekking tot foto's posten kun jij je vingers laten roffelen op je toetsenbord om een klacht te formuleren.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 12:00 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
![]()
Jij weet zeker niet in welk forum je zit he?
Er zijn inderdaad geen regels. Ik vind alleen dat die er wel moet komen. Sinds ik Fok! is er al gemauwd over stukken txt, foto's e.d. die de layout verkloten. Vroeger greep de mod wel in wanneer je iets had gedaan wat de layout verpestte. Juist in een fotografie forum zouden daar dus wel regels over moeten zijn zodat het voor iedereen normaal te bekijken is. Ik heb zelf een doodnormale computer, het is dus niet zo dat mijn p.c. het niet aankan. Het is alleen verdomde irritant!! Als die mensen hun foto niet willen of kunnen resizen dan zetten ze maar een linkje naar de grote versie.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 12:03 schreef ByteMe het volgende:
[..]
ff denken.. jawel. Alleen vindt ik heel dat gemauw over grote foto's etc zo typisch nederlands. Als iemand grote foto's wil posten laat die persoon dan want zoals Ouwesok al zegt er zijn GEEN regels daarvoor. Tot die tijd heb je geen recht van spreken. Enkel wanneer iemand een regel overtreed met betrekking tot foto's posten kun jij je vingers laten roffelen op je toetsenbord om een klacht te formuleren.
![]()
Omdat Fotografie maar een sub-forum is van fok, denk ik niet dat ze daar de hele lay-out op willen aanpassen.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 12:48 schreef Holgerson het volgende:
Ik wil me nergens mee bemoeien, maar misschien wordt het eens tijd dat de lay-out wordt omgezet naar een minimale resolutie van 1024*768? Het is 2005, wie gebruikt er tegenwoordig nog een resolutie van 800*600?
iig, ik zag dat ik ook 1 van de 'boosdoeners' was in het zonsondergangtopic, en heb m meteen voor je geresized naar 550, en ik hou me er sinds een eerdere opmerking van je er ook aan. 'k begrijp dat het resizen door de browser vervelend is wanneer foto's op een of ander traag pauperservertje staan, of als je een trage verbinding hebt.
Maar ik blijf er bij dat de lay-out van het forum gewoon te smal is. Zeker om, in de meeste gevallen, een foto goed over te laten komen..
Pea, ik quote mezelf even:quote:Op vrijdag 21 januari 2005 12:47 schreef pea4fun het volgende:
Ik vind het gemauw over resizen minstens net zo irritant. Vooral als het gaat om foto's van bijvoorbeeld 600 breed ipv 550. Ik ben het met jullie eens dat als de foto erg breed is en het bestand daarbij ook nog eens erg groot, dat er dan best gevraagd mag worden om te resizen of een linkje neer te zetten. En als dat niet vrijwillig gebeurd dat daar dan op ingegrepen zou moeten mogen worden (huh? wat een zin)
My 2cts
We kunnen dus vaststellen dat we van dezelfde mening zijn?quote:Kunnen de mods niet een regel instellen dat foto's die echt buiten alle properties vallen dat ze die er gewoon uiknikkeren?
Ik ben er alleen ooit op gewezen dat er geen harde Fok!-policy voor bestaat. Het posten van foto's van weetikhoegroot is echter gewoon hinderlijk, zeker omdat het geen enkel nut dient. Uiteindelijk wordt de boel toch geresized.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 12:03 schreef ByteMe het volgende:
[..]
ff denken.. jawel. Alleen vindt ik heel dat gemauw over grote foto's
Jaquote:Op vrijdag 21 januari 2005 12:53 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Pea, ik quote mezelf even:
[..]
We kunnen dus vaststellen dat we van dezelfde mening zijn?
Dat begrijp ik, maar dan nog..quote:Op vrijdag 21 januari 2005 12:51 schreef pea4fun het volgende:
[..]
Omdat Fotografie maar een sub-forum is van fok, denk ik niet dat ze daar de hele lay-out op willen aanpassen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |