Dora_van_Crizadak | dinsdag 18 januari 2005 @ 20:10 |
quote:Muslim - Christian Tensions Erupt at Funeral By THE ASSOCIATED PRESS
Published: January 18, 2005 Filed at 5:21 a.m. ET
JERSEY CITY, N.J. (AP) -- Authorities insist a theory that a Muslim angry over Internet postings was responsible for the slaying of an Egyptian Christian family is just one of several under investigation.
But the theory -- embraced as fact by some -- has touched off a new round of anti-Muslim sentiment in a city still stinging from a post-Sept. 11 backlash. Grief and rage erupted Monday at the funeral for the slain family members, who were found bound and fatally stabbed in their home early Friday. Mourners fought in the street, with many blaming Muslims for the deaths.
As the coffins were carried through the streets to St. George & St. Shenouda Coptic Orthodox Church, one protester's sign, above a photograph of the smiling Armanious family read: ``American Family Beheaded on American Soil. Welcome Bin Laden.'' Others declared: ``Terrorists Reached Our Home'' and ``Bush: Crush Sleeper Cells.''
Church official Amil Sarofiem begged for order.
``Get out! We don't need any talk about Sept. 11 or Muslims!'' he yelled to a man who was shouting anti-Muslim slogans.
Investigators are looking into the possibility that Hossam Armanious, 47, his 37-year-old wife, Amal Garas, and their daughters, Sylvia, 15, and Monica, 8, were slain by someone angered over postings that Armanious, a Coptic Christian, wrote in an Internet chat room. The Coptic Orthodox Church is one of the oldest communities in Christendom, believed to have been founded in the first century A.D. by the apostle Mark.
Authorities say the killings could have occurred during a robbery since no cash or valuables were found in the home. Prosecutor Guy Gregory said the father's wallet was found empty.
The Armanious family had been active in the church since immigrating to the United States in 1997 from Egypt, where Copts generally live in peace with Muslims.
The 2,000 mourners included about two dozen Muslims who took off their shoes as a sign of respect and placed them near the entrance to the church, just as they do in their mosques.
``We feel this is something that was very far away from our community,'' Ahmed Sheded, president of the Islamic Center of Jersey City, said after the service. ``A real Muslim can't do that.'' http://www.nytimes.com/aponline/national/AP-Family-Slain.html
Als dit waar is, is het te ziek voor woorden. Weer iemand die om zeep geholpen wordt door een mohammedaan omdat hij iets zegt wat de mohammedaan niet bevalt. |
Loedertje | dinsdag 18 januari 2005 @ 20:19 |
Je zou bijna doodsbang worden om hardop je mening te geven, eerst Pim, nu dit |
Bodosan | dinsdag 18 januari 2005 @ 20:19 |
Beste Dora, Ik lees toch iets anders en zou toch even afwachten wie de arrestanten worden. Lijkt me wel zo juist. Bodosan |
Mipsie | dinsdag 18 januari 2005 @ 20:19 |
Weer een geval van een op zich zelf staand geval van iemand die het niet eens is met een ander. Net zoals het wel eens wil voorkomen dat iemand in een geval van razernij een paar schoten lost op een discotheek aangezien die persoon het niet eens is met het beleid.
Het begint hier een beetje Amerika te lijken waar de berichtgeving ook zo lekker eenzijdig is en vooral gericht is op het inboezemen van angst.
Boeien dat er iemand is vermoord. Dat gebeurd overal is nooit anders geweest. Dat het nu toevallig onder de noemer Moslim extremisme word geplaatst is gewoon een mooie methode om snel en gemakkelijk kijkers/lezers/luisteraars te trekken.
Over een paar jaar zijn de junkies weer de boosdoener en hebben we plotseling tientallen berichten in de krant staan van allerlei zaken die door junkies gedaan zijn. Het jaar daarop zijn het de Christen extremisten, want de dieren-extremisten hebben we na het loslaten van nertsen, bommen bij de Mac en het afslachten van Pim Fortuyn al gehad dus die zijn over 10-20 jaar pas weer aan de beurt. |
Pracissor | dinsdag 18 januari 2005 @ 20:20 |
Christenen worden overal in de moslim wereld systematisch onderdrukt, dit komt dan niet eens zo schokkend over... en dat is erg. |
WaSTeiL | dinsdag 18 januari 2005 @ 20:22 |
quote: Dit was mijn tekst, maar die muts van een vriendin was nog eens ingelogd.. |
Dora_van_Crizadak | dinsdag 18 januari 2005 @ 20:29 |
quote:Op dinsdag 18 januari 2005 20:19 schreef Mipsie het volgende:Weer een geval van een op zich zelf staand geval van iemand die het niet eens is met een ander. Net zoals het wel eens wil voorkomen dat iemand in een geval van razernij een paar schoten lost op een discotheek aangezien die persoon het niet eens is met het beleid. . Weet je wel waar je het over hebt? Dit is overduidelijk gebeurd met voorbedachte rade, het gaat zeker niet om "een geval van razernij."quote:Boeien dat er iemand is vermoord. Dat gebeurd overal is nooit anders geweest. Het laat wel zien hoe barbaars mohammedaanse extremisten zijn. Een man, zijn vrouw en zijn twee jonge dochters vermoorden, te ziek voor woorden! En jij dit maar bagatelliseren door te zeggen dat er altijd wel mensen worden vermoord. Nou, bij mijn weten zijn er maar zelden mensen vermoord om wat ze op een chatbox zeggen. Echter, deze mohammedaan (als het waar is) vond het reden genoeg om iemand daarom te vermoorden en dat is schokkend.quote:Over een paar jaar zijn de junkies weer de boosdoener Ja hoor .quote:Het jaar daarop zijn het de Christen extremisten, want de dieren-extremisten hebben we na het loslaten van nertsen O jee, er zijn een paar nertsen losgelaten! Nou, dat is erger dan het vermoorden van een man, zijn vrouw en twee jonge dochters, echt wel! |
Disorder | dinsdag 18 januari 2005 @ 20:39 |
Kunnen we op de Koran misschien deze labels krijgen vanaf nu?quote:Waarschuwing: De Islam beledigen kan de dood ten gevolg hebben. |
DJKoster | dinsdag 18 januari 2005 @ 20:44 |
Grappig dat (bijna) iedereen lekker meeblaat over de mogelijke oorzaak van de dood van deze mensen.. |
Pracissor | dinsdag 18 januari 2005 @ 20:44 |
Het grote verschil is ook dat veel imams geweld prediken tegen anders gelovigen en dat de predikant van de kerk van deze slachtoffers niet gediend is van anti-islamitsche sentimenten. En gij zult aan de vrucht de boom herkennen. |
Disorder | dinsdag 18 januari 2005 @ 20:48 |
quote:Op dinsdag 18 januari 2005 20:44 schreef DJKoster het volgende:Grappig dat (bijna) iedereen lekker meeblaat over de mogelijke oorzaak van de dood van deze mensen.. Misschien zijn het voordelen, maar wanneer die soort 'incidenten' vaak voorkomen durf ik het er op te gokken. |
Stuart | dinsdag 18 januari 2005 @ 20:48 |
Lekker bizar weer dit |
GeorgeW.Bush | dinsdag 18 januari 2005 @ 20:53 |
Wat is dat toch met die moslims, daar is iets genetisch helemaal mis gegaan  |
WaSTeiL | dinsdag 18 januari 2005 @ 21:04 |
quote:Op dinsdag 18 januari 2005 20:29 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:[..]  . Weet je wel waar je het over hebt? Dit is overduidelijk gebeurd met voorbedachte rade, het gaat zeker niet om "een geval van razernij." Noem jij een geval waar iemand thuis een wapen haalt en daarna schoten lost op een discotheek dan geen gevalletje van voorbedachte rade? Daarnaast kan het overigens nog steeds razernij zijn aangezien dit niet altijd korter dan een paar minuten hoeft te duren.
Je moet het vergelijken met een situatie waarbij je familie door iemand zo voor gek gezet word dat je zelfs na een tijdje die betreffende persoon flink op zijn bek wil slaan. Zulke situaties bestaan en niet alleen onder moslims..
[..]quote:Het laat wel zien hoe barbaars mohammedaanse extremisten zijn. Een man, zijn vrouw en zijn twee jonge dochters vermoorden, te ziek voor woorden! En jij dit maar bagatelliseren door te zeggen dat er altijd wel mensen worden vermoord. Nou, bij mijn weten zijn er maar zelden mensen vermoord om wat ze op een chatbox zeggen. Echter, deze mohammedaan (als het waar is) vond het reden genoeg om iemand daarom te vermoorden en dat is schokkend. We halen het gevalletje Peter r. de Vries er even bij waar een doodnormale Nederlandse man een oud echtpaar oplicht , deze vermoord en rustig begraafd onder een schuurtje in de kinderboerderij. Hierover word nog minder ophef gemaakt dan over 1 moslim die spuugt naar een oud vrouwtje.quote:O jee, er zijn een paar nertsen losgelaten! Nou, dat is erger dan het vermoorden van een man, zijn vrouw en twee jonge dochters, echt wel! Jij bent goed in het uitlichten van de lichte gevallen. Als je had doorgelezen en niet alleen naar de nertsen had gekeken en wat verder in de materie was gedoken dan weet je dar er op meerdere plekken in de wereld bom-aanslagen zijn gepleegd door dieren-extremisten op o.a. de MacDonalds vanwege het feit dat ze dier-ontvriendelijk te werk zouden gaan. Hier zijn ook meerdere doden bij gevallen.
Het gaat mij om het feit dat er binnen de maatschappij altijd naar boemannen gezocht word. |
JohnDope | dinsdag 18 januari 2005 @ 21:09 |
Ik vraag mij af wanneer er een nederlander is kompleet uit ze dak gaat in nederland.
Voor diegene richt in een standbeeld op, dat gaat een giro-777-actie worden
Eerlijk is wel, symbolisch gezien staat het water tot aan onze strot in het water, of we verdrinken of er komt actie. |
robh | dinsdag 18 januari 2005 @ 21:10 |
quote:Authorities say the killings could have occurred during a robbery since no cash or valuables were found in the home. Prosecutor Guy Gregory said the father's wallet was found empty. Nah, het was vast geen roofmoord. Dat doen ze daar niet.
 |
Meh7 | dinsdag 18 januari 2005 @ 21:13 |
quote: Ja, ze doen dit echt allemaal!
|
#ANONIEM | dinsdag 18 januari 2005 @ 21:15 |
Het wachten is op weer een topic van Meki... |
Dora_van_Crizadak | dinsdag 18 januari 2005 @ 21:25 |
quote:Op dinsdag 18 januari 2005 21:04 schreef WaSTeiL het volgende:Noem jij een geval waar iemand thuis een wapen haalt en daarna schoten lost op een discotheek dan geen gevalletje van voorbedachte rade? Daarnaast kan het overigens nog steeds razernij zijn aangezien dit niet altijd korter dan een paar minuten hoeft te duren. Precies, dat kan nog razernij zijn. Iemands huis binnenvallen, hem, zijn vrouw en zijn twee jonge dochters vermoorden zeer zeker NIET. In dat geval is er overduidelijk sprake van voorbedachte rade.quote:Je moet het vergelijken met een situatie waarbij je familie door iemand zo voor gek gezet word dat je zelfs na een tijdje die betreffende persoon flink op zijn bek wil slaan. Zulke situaties bestaan en niet alleen onder moslims.. Oh, nou, dat heb ik nou nooit. Bovendien ben ik te beschaafd om iemand zonder reden op zijn bek te slaan, iets wat ik van veel mohammedanen helaas niet kan zeggen. Hun ingebeelde eer gaat boven alles.quote:We halen het gevalletje Peter r. de Vries er even bij waar een doodnormale Nederlandse man een oud echtpaar oplicht , deze vermoord en rustig begraafd onder een schuurtje in de kinderboerderij. Hierover word nog minder ophef gemaakt dan over 1 moslim die spuugt naar een oud vrouwtje. Ja, overdrijf maar lekker. Ik heb veel nieuwsberichten gelezen over dat oude echtpaar, terwijl ik nog nooit iets gelezen heb over een mohammedaan die spuugt naar een oud vrouwtje. En zelfs al zou dit zo zijn, dan nog kan er een rationele basis voor zijn. Als dat eerste een incident is, terwijl mohammedanen regelmatig oude vrouwtjes bespugen, ja, dan zou het meer dan terecht zijn dat er om het laatste meer ophef wordt gemaakt.quote:Jij bent goed in het uitlichten van de lichte gevallen. Als je had doorgelezen en niet alleen naar de nertsen had gekeken en wat verder in de materie was gedoken dan weet je dar er op meerdere plekken in de wereld bom-aanslagen zijn gepleegd door dieren-extremisten op o.a. de MacDonalds vanwege het feit dat ze dier-ontvriendelijk te werk zouden gaan. Hier zijn ook meerdere doden bij gevallen. Dat probleem is bij lange na niet zo grootschalig als het mohammedaanse fundamentalisme en terrorisme, niet in Nederland en niet in de rest van de wereld. Er zijn honderdduizenden doden gevallen door mohammedaans terrorisme en fundamentalisme, deze vergelijking vind ik dus ongepast.quote:Het gaat mij om het feit dat er binnen de maatschappij altijd naar boemannen gezocht word. Inderdaad, maar mohammedanen veroorzaken enorm veel problemen, dat heeft niets met boemannen te maken. Joden werden in de jaren 30 zonder reden gedemoniseerd (letterlijk!), terwijl mohammedanen niet 'onmenselijkt' worden, er wordt alleen kritiek geuit op wandaden van leden van dat volk. Nogal zwak om dat argument te gebruiken om elke discussie, elke kritiek morsdood te slaan. |
Re | dinsdag 18 januari 2005 @ 21:34 |
ahh weer een Dora spamtopicje dus  |
DrWolffenstein | dinsdag 18 januari 2005 @ 21:36 |
Wat is hier verrassend aan? De pedofiel Mohammed deed hetzelfde met Joden. Gewoon een eigenschap van de duivelse Islam. Het is maar goed dat de in de Koran beschreven Eindstrijd er aan zit te komen. |
thoth | dinsdag 18 januari 2005 @ 22:01 |
Niet dat het er veel toe doet maar "de theorie is dat....." er staat helemaal niets concreet over de daders in dat artikel.
Waar gáát dit onderwerp over.
"Als het waar is dan is dan is dat te ziek voor woorden".....en als het niet waar is dan is er nog steeds een moord gepleegd en dan is het nog steeds te ziek voor woorden. |
Risale-i_Nur | dinsdag 18 januari 2005 @ 22:05 |
*slachtofferrolalert* |
IPdaily | dinsdag 18 januari 2005 @ 22:06 |
Dag Rado_van_Karadzic
Waar zouden we zijn als jij ons de ogen niet opende... |
Meki | dinsdag 18 januari 2005 @ 22:08 |
quote: zomaar een geloof beledigen kan niet he |
PJORourke | dinsdag 18 januari 2005 @ 22:14 |
quote: Dit is een verzuchting, geen belediging. |
ZureMelk | woensdag 19 januari 2005 @ 04:06 |
Even de volgende aanvullingen:quote:Hossam Armanious, 47, who along with his wife and two daughters was found stabbed to death in his Jersey City home early Friday, would regularly debate religion in a Middle Eastern chat room, one source said. Armanious, an Egyptian Christian, was well known for expressing his Coptic beliefs and engaging in fiery back-and-forth with Muslims on the Web site paltalk.com.
The married father of two had recently been threatened by Muslim members of the Web site, said a fellow Copt and store clerk who uses the chat room. "You'd better stop this bull---- or we are going to track you down like a chicken and kill you," was the threat, said the clerk, who was online at the time and saw the exchange.
A family member who viewed photos of the bloodbath said Sylvia seemed to have taken the most savage punishment. "When we saw the pictures, you could tell that they were hurt really, really bad in the face; especially Sylvia," said Milad Garas, the high-school sophomore's great-uncle. The heartless killer not only slit Sylvia's throat, but also sliced a huge gash in her chest and stabbed her in the wrist, where she had a tattoo of a Coptic cross. Also found murdered were the wife, Amal Garas, and the parents' other daughter, Monica.
Fred Ayed, the deacon at St. George and St. Shenouda Church, where the deeply religious family attended services, said he's worried that the murders could have a ripple effect. "I am concerned for the safety of our community," said Ayed, who knew Hossam for 30 years. "People are scared because one family was slain like cows," said Moheb Ghabour, publisher of a local newspaper for the Coptic community.
Both the deacon and uncle poured cold water on the theory that the family were the victims of a robbery gone wrong. "This is not a robbery, Ayed said. "We found all of the jewelry in the house. They didn't take anything." The FBI confirmed it has been called in to help with the case. Het is ongelooflijk, maar ondanks mijn bijzonder lage waardering voor islamieten weten ze me toch nog keer op keer te verbazen met hun beestachtigheid! |
buzzer | woensdag 19 januari 2005 @ 06:42 |
quote: Als je je mening geeft ben je gelijk extreem rechts.... raar mechanisme is dat |
SCH | woensdag 19 januari 2005 @ 09:00 |
Nog altijd liever 10 Mohammedanen dan 1 Dora  |
Goochie | woensdag 19 januari 2005 @ 09:11 |
Geef mij maar 100 Dora's dan 1 mohammedaan... |
Karboenkeltje | woensdag 19 januari 2005 @ 09:15 |
quote: Liever 10 Dora's dan 1 moordenaar. |
SCH | woensdag 19 januari 2005 @ 09:15 |
quote: Jij prefereert de hel? |
Risale-i_Nur | woensdag 19 januari 2005 @ 09:17 |
Liever 1 moslim, dan 1000 rechts-extremisten. |
Goochie | woensdag 19 januari 2005 @ 09:18 |
@SCH,
Ik bedoel meer zijn mening. Niet de persoon zelf |
Pracissor | woensdag 19 januari 2005 @ 10:53 |
Nou waar zijn die idioten nou, met dat het van alles geweest kon zijn? Dat we niet zo snel onze conclusies moesten trekken? Een Christelijke familie is afgeslacht door deze vieze vuile moslim honden! De grenzen van de islam zijn bebloed, zelfs binnenin landen. |
Risale-i_Nur | woensdag 19 januari 2005 @ 10:55 |
Wat is je punt? |
Pracissor | woensdag 19 januari 2005 @ 11:04 |
Iets wat ik en meerdere mensen al jaren zeg, buiten proportioneel zijn aanhangers van de islam ziek, heel ziek. |
Pracissor | woensdag 19 januari 2005 @ 11:08 |
En maar bagataliseren, terwijl jullie op die manier alleen maar in jullie eigen voet schieten. Als jullie nou erkennen dat jullie een probleem hebben, is er misschien nog hoop. Maar op het tempo dat het nu doorgaat worden jullie een self-fullfilling propecy, komen er dalijk nog krachten in het Westen aan de macht die elke moslim zullen vervolgen etc. en dat verafschuw ik net zozeer. |
Risale-i_Nur | woensdag 19 januari 2005 @ 11:09 |
En dus? |
Pracissor | woensdag 19 januari 2005 @ 11:11 |
quote:Op woensdag 19 januari 2005 11:08 schreef Pracissor het volgende:En maar bagataliseren, terwijl jullie op die manier alleen maar in jullie eigen voet schieten. Als jullie nou erkennen dat jullie een probleem hebben, is er misschien nog hoop. |
Risale-i_Nur | woensdag 19 januari 2005 @ 11:17 |
Als er al een probleem is, is deze niet aan de kant van de moslims. Je zou eens wat vaker hand in eigen boezem moeten steken. |
PJORourke | woensdag 19 januari 2005 @ 11:42 |
quote:Op woensdag 19 januari 2005 11:17 schreef Risale-i_Nur het volgende:Als er al een probleem is, is deze niet aan de kant van de moslims. Je zou eens wat vaker hand in eigen boezem moeten steken. Je pleegt een moord, maar je bent niet zelf verantwoordelijk. Je jat een tasje, maar je bent geen dief.  |
Risale-i_Nur | woensdag 19 januari 2005 @ 11:47 |
quote:Op woensdag 19 januari 2005 11:42 schreef PJORourke het volgende:[..] Je pleegt een moord, maar je bent niet zelf verantwoordelijk. Je jat een tasje, maar je bent geen dief.  Dat is niet wat ik zei. Ik zal jou even quoten:
"Je pleegt een moord, dus alle moslims zijn verantwoordelijk. Je jat een tasje, dus alle marokkanen zijn dieven."  |
Goochie | woensdag 19 januari 2005 @ 12:48 |
Ach...laten we het zo zeggen, de meeste problemen worden veroorzaakt door die k*tmarrokaantjes!
En ik spreek uit ervaring...helaas..  |
Agrafes | woensdag 19 januari 2005 @ 12:49 |
Tja, verrast me niet dit bericht. Elke dag gebeurt dit wel in streng islamtische landen. Christenen worden er gewoon als beesten behandeld, zeker als je een bekeerd moslim bent. Overigens ligt het vaak niet aan de regering, maar meer aan familieleden of kennisen die het recht in eigen hand nemen.
Overigens verbiedt de Sharia dit soort praktijken, Christenen moeten gerespecteerd worden en mogen zelfs eigen kerken bouwen volgens mij, raar maar waar. Jammergenoeg houden weinig moslims daar aan  |
PJORourke | woensdag 19 januari 2005 @ 12:53 |
quote:Op woensdag 19 januari 2005 11:47 schreef Risale-i_Nur het volgende:Dat is niet wat ik zei. Ik zal jou even quoten: "Je pleegt een moord, dus alle moslims zijn verantwoordelijk. Je jat een tasje, dus alle marokkanen zijn dieven."  Weet jij wel wat een quote is, mannetje? |
Basp1 | woensdag 19 januari 2005 @ 13:28 |
Ach wat een onzin bericht weer, in de vs worden per jaar sowieso veel meer mensen vermoord dan welke ander westers land dan ook. Nu er dan 1 geval uitpikken om moslims te gaan bashen geeft wel aan welke intentie sommige mensen hier hebben.
Je zou als je echt objectief zou willen zijn een bericht over een doorgeflipte werknemer hebben kunnen pakken, want dat komt veel frequenter in de vs voor, dan deze uitspatting.
Of moeten we dat als gewoon betitelen als werknemers doorflippen en wat directie leden neerknallen. |
Pracissor | woensdag 19 januari 2005 @ 13:50 |
quote:Op woensdag 19 januari 2005 13:28 schreef Basp1 het volgende:Ach wat een onzin bericht weer, in de vs worden per jaar sowieso veel meer mensen vermoord dan welke ander westers land dan ook. Nu er dan 1 geval uitpikken om moslims te gaan bashen geeft wel aan welke intentie sommige mensen hier hebben. Je zou als je echt objectief zou willen zijn een bericht over een doorgeflipte werknemer hebben kunnen pakken, want dat komt veel frequenter in de vs voor, dan deze uitspatting. Of moeten we dat als gewoon betitelen als werknemers doorflippen en wat directie leden neerknallen. Ah je bent dus te simpel om te begrijpen dat bijvoorbeeld een doorgeflipte werknemer een geval is van een psychische afwijking/probleem en dat dat soort gevallen universeel zijn. Maar mensen die uit 'principe' of haat andere mensen vermoorden zijn heel andere gevallen, of vindt je een nazi die een neger vermoordt geen nieuwswaarde hebben omdat negers elkaar elke dag met honderden afmaken? Nee dacht het ook... |
djenneke | woensdag 19 januari 2005 @ 14:02 |
1. Er is nog niet bekend wat het motief was van de daders, er wordt slechts gegist... 2. Vreemd hoor, dat in een land waar voornamelijk moslims worden de meeste moorden ook gepleegd worden door moslims.... echt iets dat we niet kunnen verwachten... 3. Wat hebben zgn. k*tmarokkanen te maken met Egyptenaren? 4. Wat hebben 'moslims' te maken met een moord gepleegd door mensen die toevallig ook moslims zijn? 5. Ik voel mij ook niet verantwoordelijk voor de terroristen daden van dhr. Bush, dus waarom zouden alle moslims zich verantwoordelijk moeten voelen voor de daden van moslimextremisten? 6. Buitenproportioneel veel moslims zijn ziek.... Heb je daar een betrouwbaar onderzoek bij om die belachelijke uitspraak te staven? 7. Sinds wanneer is het zo moeilijk om de normale moslim te onderscheiden van extremisten? 8. zucht... |
Basp1 | woensdag 19 januari 2005 @ 15:27 |
quote:Op woensdag 19 januari 2005 13:50 schreef Pracissor het volgende:Ah je bent dus te simpel om te begrijpen dat bijvoorbeeld een doorgeflipte werknemer een geval is van een psychische afwijking/probleem en dat dat soort gevallen universeel zijn. Nou als jij het dan wel zo goed weet heb ik wel wat vragen voor jou:
Een doorgeflipte moslim is wat anders dan een normaal doorgeflipte westerling?quote:Maar mensen die uit 'principe' of haat andere mensen vermoorden zijn heel andere gevallen, of vindt je een nazi die een neger vermoordt geen nieuwswaarde hebben omdat negers elkaar elke dag met honderden afmaken? Nee dacht het ook... Verklap mij dan eens waarom er op moslim bash berichten hier door een grote groep xenofoben op gereageerd wordt als een lap op een rode stier, alleen maar om hun gelijk te willen behalen?
En als je dan zelf zo'n heldere geest bent waarom moet je dan zo'n infantiele smiley gebruiken om je gelijk te behalen?
En mijn mening over nieuwswaarde van berichten doet er niet toe, dit is wat we door de zoveelste xenofoob voorgeschoteld krijgen, daarom reageer ik er ook op. Zeker door het bericht in perspectief te plaatsen.
Maar alles moet tegenwoordig zwart wit zijn. |
Mutant01 | woensdag 19 januari 2005 @ 15:41 |
Ja, precies, en moet je ook die laatste alineas zien in het verhaal dat dora post. Eroverheen gelezen ofzo? |
Pracissor | woensdag 19 januari 2005 @ 16:58 |
quote:Op woensdag 19 januari 2005 15:27 schreef Basp1 het volgende:[..] Nou als jij het dan wel zo goed weet heb ik wel wat vragen voor jou: Een doorgeflipte moslim is wat anders dan een normaal doorgeflipte westerling? Okay nog een keer voor jou, die moslim hoeft helemaal niet doorgeflipt te zijn. Net als Volkert van der G, of Mohammed B kunnen mensen gewoon op een rationele manier beslissen iemand te vermoorden, dat is dus hier ook het geval, iemand vermoordt iemand anders omdat hij een mening verkondigt die tegen zijne ingaat. Het is een grote fout om te denken dat alle mensen die iemand vermoorden per definitie gek zijn.quote:Verklap mij dan eens waarom er op moslim bash berichten hier door een grote groep xenofoben op gereageerd wordt als een lap op een rode stier, alleen maar om hun gelijk te willen behalen?
En als je dan zelf zo'n heldere geest bent waarom moet je dan zo'n infantiele smiley gebruiken om je gelijk te behalen?
En mijn mening over nieuwswaarde van berichten doet er niet toe, dit is wat we door de zoveelste xenofoob voorgeschoteld krijgen, daarom reageer ik er ook op. Zeker door het bericht in perspectief te plaatsen.
Maar alles moet tegenwoordig zwart wit zijn. Ik zou je het verklappen, er is in Nederland een probleem met een relatief groot gedeelte van de moslims die (net zulke?) extreme overtuigingen er op na houden. Daarnaast zijn mensen in nederland en dus ook op het forum zijn gefrustreerd door het hoge criminaliteits gehalte onder jongeren die zichzelf 'moslim' noemen. En wordt hun frustratie gevoedt door mensen die de problemen ontkennen of bagataliseren.
Alles hoeft niet zwart wit te zijn, maar er is sprake van over-nuancering van sommige lieden hier. |
VEGAN | woensdag 19 januari 2005 @ 17:11 |
quote:Op dinsdag 18 januari 2005 20:19 schreef Mipsie het volgende:Weer een geval van een op zich zelf staand geval van iemand die het niet eens is met een ander. Net zoals het wel eens wil voorkomen dat iemand in een geval van razernij een paar schoten lost op een discotheek aangezien die persoon het niet eens is met het beleid. goh, vreemd, want als het omgekeerd was geweest roept iedereen racisme (al is het een religie en geen ras), maar omgekeerd is elke keer weer een eenmaling ''incident''quote:Het begint hier een beetje Amerika te lijken waar de berichtgeving ook zo lekker eenzijdig is en vooral gericht is op het inboezemen van angst. ik weet niet waar je woont, maar kom eens wonen in de grote steden, kan je lachequote:Boeien dat er iemand is vermoord. Dat gebeurd overal is nooit anders geweest. Dat het nu toevallig onder de noemer Moslim extremisme word geplaatst is gewoon een mooie methode om snel en gemakkelijk kijkers/lezers/luisteraars te trekken. boeie? de aap komt uit de mouw heh?! met zo'n instelling maken we nooit van de aarde een paradijs zullen we ook boeie zeggen als jij word vermoord door een crimineel? hmmm ja? oke.quote:Over een paar jaar zijn de junkies weer de boosdoener en hebben we plotseling tientallen berichten in de krant staan van allerlei zaken die door junkies gedaan zijn. nou eigenlijk, kom eens in de grote steden, iedereen zou graag zien dat de junkies allemaal in een groot kamp worden opgesloten, ik zie anders genoeg berichten over junkies dit en junkies dat schat.quote:Het jaar daarop zijn het de Christen extremisten, want de dieren-extremisten hebben we na het loslaten van nertsen, bommen bij de Mac en het afslachten van Pim Fortuyn al gehad dus die zijn over 10-20 jaar pas weer aan de beurt. ach joh, ik ben zelf een dierenactivist, en ik woon in Rotterdam en loop met een een duidelijk animal liberation front shirt aan, en meat is murder button op me tas, en niemand heeft me iets aangedaan, zelfs niet toen ik mee liep met de Pim Fortuyn herdenking.
en als men kritiek heeft op extreem linkse dierenactivisten sta ik daar achter, ik wil zelf niks te maken hebben met extreem linkse dierenactivisten, ben zelf a-politiek, en geloof me, extreem linkse dierenactivisten zijn gestoord, en dat zeg ik zelf als dierenactivist zijnde. |
Agrafes | donderdag 20 januari 2005 @ 13:29 |
quote:Op woensdag 19 januari 2005 13:28 schreef Basp1 het volgende:Ach wat een onzin bericht weer, in de vs worden per jaar sowieso veel meer mensen vermoord dan welke ander westers land dan ook. Nu er dan 1 geval uitpikken om moslims te gaan bashen geeft wel aan welke intentie sommige mensen hier hebben. Je zou als je echt objectief zou willen zijn een bericht over een doorgeflipte werknemer hebben kunnen pakken, want dat komt veel frequenter in de vs voor, dan deze uitspatting. Of moeten we dat als gewoon betitelen als werknemers doorflippen en wat directie leden neerknallen. Het gaat niet om dit ene geval, het gaat om het aan de kaak stellen van de mishandeling en vernedering van Christenen in sommige Islamitische landen. Dat veel Christenen en Joden daar als beesten behandeld worden beseffen weinig mensen en het wordt eens tijd dat hier wat aan gedaan wordt |
ZureMelk | donderdag 20 januari 2005 @ 15:14 |
quote:Op woensdag 19 januari 2005 17:11 schreef VEGAN het volgende:ach joh, ik ben zelf een dierenactivist, en ik woon in Rotterdam en loop met een een duidelijk animal liberation front shirt aan, en meat is murder button op me tas, en niemand heeft me iets aangedaan, zelfs niet toen ik mee liep met de Pim Fortuyn herdenking. Op de herdenking van iemand die vermoord is door een (extreem linkse) dierenactivist rondlopen met dierenactivisme kleding / tekens lijkt me niet zo tactisch. Dat er niets gebeurd is toont toch wel weer aan dat de mensen die achter de zogenaamde populisten aanlopen toch toleranter zijn als velen zouden willen toegeven. Men is alleen zeer intolerant voor groot onrecht dat de Nederlandse samenleving wordt aangedaan. Hiermee bedoel ik de uitverkoop van de Nederlandse samenleving aan gespuis uit alle hoeken van de wereld door de salonsocialisten ten koste van alle Nederlanders van wie de mening ondergeschikt wordt geacht aan de sociaal-democratische idealen (lees utopieën). |
N_I_ | donderdag 20 januari 2005 @ 15:40 |
quote:The Armanious family had been active in the church since immigrating to the United States in 1997 from Egypt, where Copts generally live in peace with Muslims. Het artikel suggereert dat Christenen in vrede leven met moslims in Egypte. Dit is verre van waar. Zelfs de regering neemt deel aan vervolgingen van Christenen.
Bronquote:Egypt's Persecuted Christians
BACKGROUND
Egypt has a population of 63 271 000 and has the largest Church in the Arab world. Egyptian Christians experience though harassment and persecution from both the Egyptian Government and various Islamic extremist groups such as the Al-Gamaa Al-Islamyia.
The Coptic minority makes up around 10% of the population but the Coptic Orthodox Church comprises around 90% of the Christian community in Egypt. Protestant, Catholic, Anglican and other Orthodox denominations (eg Syriac) represent the other 10% of Christians in Egypt.
St Mark is traditionally described as the founder of the Coptic Orthodox Church. Coptic means Egyptian in the pre-Arabic language of the country. It became ecclesiastically isolated from the European church in 451 AD when political and theological differences with Rome led to and irrevocable split at the Council of Chalcedon. Christian monasticism began in Egypt.
Since 1993, Jubilee Campaign has produced several reports and papers on the persecution of Christians in Egypt, two of which have been launched in Parliament.
PROBLEMS
The problems facing the Christian community in Egypt are varied.
1) CHURCH PROPERTY
The legal foundation for the Egyptian State’s control of church property is the Ottoman Hamayouni Decree of 1856. The Decree required Christian congregations to submit petitions for any form of building, repair or renovation of church property to the head of state. Any work depended on his approval. Over the last ten years only thirty-five permits were granted to the Coptic Orthodox Church. Ten permits were for building new churches and twenty-five were for repairs and maintenance work. This averages one new church per year for ten years and gives a ratio of new churches to church members of 1:900 000.
In December 1999, the Egyptian President relaxed the Decree. He ordered that permits for 'all houses of worship' be obtained from the local authority. This means that all mosques as well as Christian churches have to obtain permits for repairs. There are fears though amongst some Christians that Christians will be blamed for the delayed maintenance and construction of mosques.
2) CONVERSION
Converts from Islam to Christianity in Egypt face heavy persecution. Under Islamic Sharia Law, conversion from Islam to any other faith is punishable by death. Converts to Christianity face harassment from both the State and their own family.
CASE STUDY: Hanaan Assofti - 26 year old convert from Islam to Christianity.
She was arrested by Egyptian State Security officers on 10 October 1992 at Cairo International Airport. She was attempting to leave the country to seek asylum and to join her fiancée in Europe. Police told her father that she intended to leave for Europe, where Christians would employ her as a prostitute. The woman’s parents were advised that she should not be permitted to leave home for a period of one year. She has been regularly beaten by family members who are trying to convert her back to Islam.
The Government authorities have been unwilling to intervene to allow Hanaan to leave the country.
The Government does not allow converts to change their religion and/or the names on their identity cards and other personal papers. This regulation does not apply in the case of converts from Christianity to Islam.
3) THE INCITEMENT OF HATRED AGAINST CHRISTIANS
The Egyptian Government has done little to control those who incite hatred against Christians.
The nationally famous Sheikh Muhammad Mitwalli Al-Sharawi was reported in an Egyptian newspaper to have referred to Christians as "infidels". He was also accused by a Christian leader of making extremely derogatory remarks about Christians and Christianity. On one occasion he allegedly stated that "the Sons of Dogs call the Torah the Old Testament." His implication was that Christians are "Sons of Dogs".
4) USE OF RAPE AS A MEANS OF FORCING CONVERSION
Jubilee Campaign has received reports from Christian sources in Egypt of the use of rape by Islamic extremists to coerce Christian women into converting to Islam.
In Egyptian society a girl’s virginity is highly valued and its loss through rape is often viewed by her family members as a loss of honour. This leads to their ostracising the victim or even killing her. It is very difficult for a victim of rape to find a marriage partner.
Extremists use rape to pressurise Christian girls to convert. After the girl has been raped the extremists promise that they will arrange her marriage to a Muslim if she will convert to Islam, guaranteeing her a husband who would provide for her. Conversion offers marriage to a member of the group and "security" to the victim, whereas returning to the family after the rape would result in potentially fatal consequences. This practice is reportedly becoming more widespread.
There have been complaints of inaction on the part of the Egyptian authorities in the face of such practices and refusal to act on behalf of the victims and their families. This has led to a significant change in lifestyle among the Christians of Upper Egypt. There is a growing reluctance to allow girls to attend school, and when girls are allowed out of the house, they are usually accompanied by a male member of the family.
CASE STUDY: Kidnapping and Multiple Rape, Cairo
A 14 year old girl in a poor district in Cairo supported her family by working as a maid in a different area of the city. She returned home only at weekends.
An extremist Islamic group put pressure on the girl’s mother and the family friend who had found her the job to stop the girl working and spending the night outside the district. The friend ignored the threats, but the mother asked him to bring her daughter home. The girl gave up her job and returned home.
The Sunday after her return the girl was kidnapped on her way to church. For more than two years, she was kept as a slave of the local leader of the extremist Islamic group and raped by several group members. During this time she was forced to telephone her mother to try to persuade her to let her sister "visit" her. Fearful of the same fate befalling their other daughter, the family was moved to a safe house by the local church.
The girl’s mother tried to file a complaint with the police on more than one occasion. Each time, however, each time the police merely insulted her and refused to accept her complaint. The girl was released several months after the arrest of the group’s leader.
5) PRESSURE ON CHRISTIANS TO CONVERT TO ISLAM
Under Egyptian law a Christian must speak to a priest or pastor before converting to Islam. This law is however rarely applied and the clergyman is usually informed only after the conversion has taken place. This deprives the clergyman of an opportunity to discuss the matter with the convert.
One major reason for conversion is economic. Due to the widespread unemployment and discrimination against employing and promoting Christians, conversion to Islam is a way of improving one’s economic prospects.
Pressure to convert is also applied to Copts with offers of material reward, such as money, jobs, accommodation and even a spouse. Many Christian leaders believe that this activity is being funded by individuals and groups abroad in countries such as Saudi Arabia and Kuwait.
One Coptic Bishop reported that in 1996 more than 25 Copts in his diocese have converted to Islam, mainly due to economic reasons. In a single month he had five cases of conversion to Islam. It was the first time in more than 15 years as a bishop that he had seen so many cases of conversion in just one month.
Another method used by Islamic extremists is to put the Copt in a position of debt. A Copt may, for example, be offered money with the assurance that he need not worry about paying it back, only for the lender to claim the debt back later. Copt is unable to pay and then is in the faced with a choice of either converting to Islam, which would erase the debt, or being severely beaten, perhaps even killed.
6) VIOLENCE AGAINST CHRISTIANS
On 4 May 1992 armed members of the Islamic group, Al-Gamma Al-Islamyia, conducted a co-ordinated attack resulting in the killing by gun fire of 13 Christians. 10 farmers were killed whilst working in their fields, a teacher as he was in the primary school and a doctor who was coming out of his home on his way to work. Five other people were wounded. One of them, a Christian child, suffered gun shot wounds and died of his injuries a day later. A Muslim was also shot and killed by a stray bullet bringing the total dead to fifteen.
Christians were driven out of their homes by sectarian violence in September 1993 in the villages of El Mashobak, Koum El Sayed, Koum El Biga and Izbit Daoud, at Awlad Nigm, Nag Hammadi, Upper Egypt. They were unable to return to their homes for fear of further attacks by Muslims against them. In February 1996 there were at least two violent attacks against Christians in Egypt, part of a long-running series by extremists against Christians. Attacks appear to be part of an attempt to eliminate the Christian minority in Egypt by converting them to Islam, killing them or making conditions so unbearable that they must flee the country. A Muslim mob destroyed 41 houses belonging to Christians in the Christian villages of Demiana, Al-Malak and Al-Nassara in the Nile Delta and injured many others. The attack was due to rumours that the Christians were enlarging the Church in Demiana village. In the village of Ezbal-Al-Akbat, Badary, in the Province of Assiut, eight Christians were massacred by Islamic extremists in a gun attack. The police took several hours to appear at the scene. On 31 July 1996 two Egyptian Christians were murdered. The victims were grocer, Mohsen Badia Girgis, 30 and his 20 year old cousin Ihab Amin Gabriel. "Both were good Christians," said a relative. "They frequently went to church, lived an exemplary life and had no enemies." Three gunmen opened fire in Girgis' shop in Atledem village, 150 miles south of Cairo. All escaped. Police authorities identified them as members of the Islamic extremist group, Gamaa Islamiya.
Sources said they suspected Girgis had refused to pay the so-called "protection money" demanded by Gamaa extremists to fund their campaign of violence. They reported that many local Christians had received death threats during the past 18 months as a result of refusal to pay and several of these had already been killed.
In August/September 1998, more than 1200 Christians were detained in Sohag province, Upper Egypt, many of whom were tortured, including 13 and 15 year old girls. September 1999 - A Coptic Orthodox monk was shot dead near his monastery in Upper Egypt by a suspected Muslim squatter on the monastery land. January 2000 - the largest massacre of Egyptian Christians in decades. At least 20 Egyptian believers were killed by Muslims, following rioting in Sohag province. Maar het verbaast me niks dat NYT, een amerikaans blad, Egypte niet in een kwaad daglicht wil stellen. Aan wie moeten ze anders die Abrams slijten.  |
sampoo | donderdag 20 januari 2005 @ 19:33 |
quote: Wat doen ze niet in de VS? Roven en moorden?  |
Het_hupt | vrijdag 21 januari 2005 @ 23:07 |
quote: tasjesrovers aan bumpers plakken? |
Re | vrijdag 21 januari 2005 @ 23:55 |
quote:Op woensdag 19 januari 2005 13:50 schreef Pracissor het volgende:[..] Ah je bent dus te simpel om te begrijpen dat bijvoorbeeld een doorgeflipte werknemer een geval is van een psychische afwijking/probleem en dat dat soort gevallen universeel zijn. Maar mensen die uit 'principe' of haat andere mensen vermoorden zijn heel andere gevallen, of vindt je een nazi die een neger vermoordt geen nieuwswaarde hebben omdat negers elkaar elke dag met honderden afmaken? Nee dacht het ook... en die gozer die deze familie heeft uitgemoord heeft geen psychische afwijking/probleem wou je zeggen... hmmm ok |
Monidique | vrijdag 21 januari 2005 @ 23:56 |
Moslims. |
V. | zaterdag 22 januari 2005 @ 00:01 |
Sjonge... we moeten helemaal in New Jersey gaan zoeken naar een berichtje over een christelijke familie die -mogelijk- door een moslim om zeep is geholpen, maar laten we er sowieso maar vanuit gaan, ondanks het feit dat de toedracht niet duidelijk was 
Hoe sip kan het worden hier op Fok!?

V. |
Monidique | zaterdag 22 januari 2005 @ 00:05 |
quote: Och, het topic is geopend door befaamd, bekend en algemeen geaccepteerd racist, xenofoob en islamofoob Radovan. Laten we toch niet al te verbaasd zijn dat deze wanvertoning hier poogt zijn absurde triestheden te verkondigen. Dachten we veilig te zijn met deze Onzuiverheid verbannen naar de FP, maar helaas... |
DrWolffenstein | zaterdag 22 januari 2005 @ 00:08 |
quote:  |
Re | zaterdag 22 januari 2005 @ 00:09 |
nou was ik vorige week wel in NJ  |
V. | zaterdag 22 januari 2005 @ 00:09 |
quote: Durfde je wel?
V. |
Priapus | zaterdag 22 januari 2005 @ 00:11 |
quote: En niet dood?
Sorry V. U was eerder. |
Re | zaterdag 22 januari 2005 @ 00:16 |
ja hoor, een beetje verpauperd plattelands staatje met erg leuke steden (Princeton) er waren die week trouwens nog wel een paar meer moorden/dooien (babietje wat ter adoptie was gelegd bij een kerk... was -10C dus niet echt overleefd en een vrouw gevonden in de kofferbak van een broer van haar vriend) |
V. | zaterdag 22 januari 2005 @ 00:18 |
quote:Op zaterdag 22 januari 2005 00:16 schreef Re het volgende:week trouwens nog wel een paar meer moorden/dooien (babietje wat ter adoptie was gelegd bij een kerk... was -10C dus niet echt overleefd en een vrouw gevonden in de kofferbak van een broer van haar vriend) Ho, ho. Waren de daders wel -mogelijk- moslims?
Anders hoef je het hier op Fok! niet te noemen.
Fok!, Fair and Balanced 
V. |
Saters | zaterdag 22 januari 2005 @ 00:20 |
quote: Mag ik even vragen waar NJ voor staat? . |
V. | zaterdag 22 januari 2005 @ 00:21 |
quote: Wel opletten: New Joisey
V. |
Re | zaterdag 22 januari 2005 @ 00:21 |
quote:Op zaterdag 22 januari 2005 00:18 schreef Verbal het volgende:[..] Ho, ho. Waren de daders wel -mogelijk- moslims? Anders hoef je het hier op Fok! niet te noemen. Fok!, Fair and Balanced  V. Dat de NYJ verloren was groter nieuws zullen we maar zeggen want dat was onterecht |
Saters | zaterdag 22 januari 2005 @ 00:26 |
quote: Okay, sorry |
Loedertje | zaterdag 22 januari 2005 @ 13:03 |
Leuk geweest, dicht nu . |