Dus met de gondel terug naar Rovinj is niet aan te radenquote:60 euro p.p. wil betalen voor een halfuurtje.
Dankjewel. Ik zit toch op een andere camping denk ik, nl. camping Medulin (heb geboekt via x-travel). Zolang het uitgaan "te doen" is ben ik al tevreden hoor. Ga nu met m'n vriendin en ben een beetje rustiger geworden, dus iedere dag tot 7 uur smorgens stappen hoeft ook zo persé niet (om de dag is ook goedquote:Op woensdag 26 januari 2005 22:36 schreef Silenus het volgende:
Ja Gerdo, heb vorig jaar op waarschijnlijk dezelfde camping gezeten, Kazela.
Je zit met z'n allen (alle Nederlanders) daar op de grootste camping van Medulin. Medulin is zelf trouwens een dorpje van heb-ik-jou-daar. Ik denk echt het kleinste Gogotours-gat wat aangeboden wordt. Het uitgaan is niet echt je van het. Volgens mij ben je zo'n partyanimal toch, dus k denk niet dat je hier je 'release' zult krijgen. Desalniettemin is het wel te doen trouwens.
De camping is wel relaxt, supermarkt en winkeltje, restaurant..alles zit erbij..
Tenten zijn ook wel te doen, ze zien er zo uit:
[afbeelding]
Die brakke borrelaars daar vooraan zitten er niet bij inbegrepen.![]()
Je kunt er een prima vakantie hebben hoor.
Hoe is het uitgaan, hoe staat het met het vrouwelijk schoon ?quote:Op zaterdag 29 januari 2005 11:55 schreef groggy het volgende:
ik ben vorig jaar twee weken naar rovinj geweest, dus als iemand er iets over wilt weten roep maar
je staat er best versteld van. Erg knappe meidenquote:Op zaterdag 29 januari 2005 12:36 schreef roubain het volgende:
[..]
Hoe is het uitgaan, hoe staat het met het vrouwelijk schoon ?![]()
Wij zijn van plan om ook naar Rovinj te gaan op 2 augustus..
porec weet ik niet, maar in rovinj zijn niet veel discotheken, maar er zijn wel leuke kroegen, leuke muziek das zeker prima! ik heb me er uitstekend vermaakt maar verwacht niet tientallen discotheken a la salou ofzo...quote:Op zaterdag 29 januari 2005 15:41 schreef blublub het volgende:
maar is dat stappen nou echt zo slecht? of ligt het gewoon aan wat je verwacht? want ik spreek veel studenten die het daar gewoon top vinden en vinden dat je er prima kunt stappen. wij kunnen ons al vermaken in een gezellig kroeg met leuke muziek. is dat ook allemaal niet zo boeiend ofzo, of is het gewoon niet zo leuk als je echt alleen van stappen in hippe clubs of boerendiscotheken houdt? mijn vraag is dus voor degenen die zeggen dat het niet leuk is: wat is er dan niet leuk aan? (wij willen overigens naar Porec, maakt dat veel verschil met Rovinj?)
Waarheid als een koe!quote:Op zaterdag 29 januari 2005 15:58 schreef boskov het volgende:
[..]
je staat er best versteld van. Erg knappe meiden
Hebben jullie gecampeerd? Zo ja, welke camping?quote:Op zaterdag 29 januari 2005 11:55 schreef groggy het volgende:
ik ben vorig jaar twee weken naar rovinj geweest, dus als iemand er iets over wilt weten roep maar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |