Ik was ook meteen de teleurstelling dat deze serie met BN'ers werd gehouden kwijtquote:Op zaterdag 15 januari 2005 11:35 schreef Christine het volgende:
Bij het invullen van de test zag je bij Gijs als enige het "De Mol" logo in beeld... misschien een hint?
Ik heb er wel ontzettend van genoten, dat dit met BN'ners is vind ik al bijna helemaal niet meer ter zake doen. Spannend!
- Gijs reargeerde daarentegen wel erg (overdreven) opgelucht.quote:Op zaterdag 15 januari 2005 11:36 schreef dolle_hond het volgende:
ik vond trouwens wel dat yvon erg rustig was onder het feit dat ze naar huis zou moeten. DE MOL wist natuurlijk dat er niemand uitging, dus dat maakt Yvon wel verdacht imho.
Goed punt!quote:Op zaterdag 15 januari 2005 11:36 schreef dolle_hond het volgende:
ik vond trouwens wel dat yvon erg rustig was onder het feit dat ze naar huis zou moeten. DE MOL wist natuurlijk dat er niemand uitging, dus dat maakt Yvon wel verdacht imho.
Ik heb het ook gemist, en ik heb het ook nog nooit gezien... dus ik ben eigenlijk wel benieuwdquote:Op zaterdag 15 januari 2005 17:08 schreef -Mk- het volgende:
Jammer dat de aflevering nog niet op uitzendinggemist staat..
quote:Op het kasteel in Lisse komen alle kandi's 1 voor 1 aan. Er is een interviewtje met de kandi's waarin een aantal dingen worden gevraagd. Bij elke kandi wordt ook de vraag gesteld waar het publiek hem of haar van zou kennen. Hierbij worden bij alle kandi's beelden getoond van hun tv verleden. Wat daarbij opvalt zijn de kleuren in deze beelden. Bij bijna alle kandi's heeft rood (of rode accenten)een centrale rol (rood staat m.i. voor afvaller). Dit zijn de beelden:
1) Jim -> hij heeft een rode poncho aan bij een optreden met z'n vader
2) Yvonne -> rode streep onder 'Het Pleidooi' en boven haar naam
3) Marc-Marie -> geen rode kleur te ontdekken, hij heeft een bruin gestreepte badjas aan en zit tussen boomstronken
4) Yvon -> Ze heeft een rood jasje aan
5) Roeland -> Hij staat op een groen grasveld met juichende mensen om zich heen
6) Sander -> hij is aan het werk in een rode studio
7) Gijs -> De leader van Typisch 90 wordt getoond (rode letters) terwijl hij dit programma niet eens noemt. Daarna komt er nog een beeld van gijs met een rode achtergrond
8 ) Isabelle -> Rode achtergrond van in de studio van TMF
9) Lottie -> Ze heeft een rode jas aan (weliswaar in een groene vallei)
10) Victoria -> haar opvallende rode haren
Er zijn 8 kandi's waar rood in de beelden voorkomt. Dit zijn de kandi's die afvallen.
Degene waarbij geen rood te ontdekken valt, zijn Roeland en Marc-Marie.
Bij Roeland is de overheersende kleur groen en staan er juichende mensen om hem heen (Winnaar).
Bij Marc-Marie is de overheersende kleur bruin (de kleur van een mol)
Bij Lottie zie je eerst een heleboel groen (van de vallei) en daarna komt ze close-up in beeld met haar rode jas (Verliezer)
Deze beelden zijn er achteraf ingemonteerd dus zouden ze heel goed een hint kunnen bevatten.
veel te ver gezocht dit....quote:Op zaterdag 15 januari 2005 19:23 schreef ThomasBerge het volgende:
Weer een theorie die in omloop is, ik heb er zelf niet zo opgelet dus ik zou die promofilmpjes nog even terug moeten kijken, maar dit wordt beweerd:
Op www.wieisdemol.nl is de uitzending te bekijkenquote:Op zaterdag 15 januari 2005 18:53 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ik heb het ook gemist, en ik heb het ook nog nooit gezien... dus ik ben eigenlijk wel benieuwd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |