ik wil wel 1 vijfje en 1 vijf-en-twintigje overnemen tegen de nominale euro waarde --> FL 30/2.2= 13.60 euroquote:Op vrijdag 14 januari 2005 17:38 schreef AliasScarecrow het volgende:
Ik heb onlangs een paar oude nederlandse bankbiljetten gekregen van een fransman. Hij kon ze niet meer inwisselen voor euro's bij Franse banken. Het zijn echt oude biljetten, namelijk twee groene biljetten van 5 gulden en drie oude rode van 25 (groter dan de meest recente geeltjes die ik me nog kan herinneren). Ze zijn gedrukt in de jaren 60.
Weet iemand of ik ze nog kan inleveren en zoja, waar?
Thanx.![]()
Dat zal aan het tankstation gelegen hebben: Belgische franken waren geldig tot eind februari 2001. En nu kun je ze nog altijd inwisselen bij kantoren van de Nationale Bank.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 17:52 schreef speedfreakssj het volgende:
in 1999 kon ik niet meer betalen met een 100 BEF bij het bezninestation in antwer[en hoor.
quote:Beschadigde guldenbankbiljetten
Beschadigde guldenbankbiljetten kunt u in bepaalde gevallen nog inwisselen bij DNB. Indien u meer dan de helft van het biljet heeft, wordt het gehele bedrag vergoed.
quote:Op vrijdag 14 januari 2005 18:00 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
Ik las pas dat de Free Record shop nog guldens accepteerd!
Goed excuus om een cd'tje of DVD te gaan kopen.
dus tussen maart 2001 en januari 2002 heeft niemand in België contant kunnen betalen?quote:Op vrijdag 14 januari 2005 20:49 schreef F.U.B.A.R het volgende:
[..]
Dat zal aan het tankstation gelegen hebben: Belgische franken waren geldig tot eind februari 2001. En nu kun je ze nog altijd inwisselen bij kantoren van de Nationale Bank.
Rijksdaalders niet?quote:Munten die vóór 2002 buiten omloop zijn gesteld, zoals zilveren guldens en rijksdaalders en de cent, kunnen niet worden ingewisseld bij de Nederlandsche Bank.
Evengoed heb je de kans dat je een verlies van 100% hebt.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 13:23 schreef DiRadical het volgende:
Je kunt ze nu weer terugkopen omdat de FRS ze niet bij de Nederlandse Bank mag inleveren. Dat mogen alleen particulieren.
Ik heb net gekeken op de website.
Een zakje met 5 gulden munten (5 stuks) kost ¤ 10.
fl 25,-- is ¤ 11, 34 (ongeveer).
Dat is 13,4 % rendement, maar je moet waarschijnlijk wel even naar de Nederlandse Bank rijden.![]()
Gevonden in de kast, lagen daar al jaren.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:23 schreef frederik het volgende:
[..]
Evengoed heb je de kans dat je een verlies van 100% hebt.
Er wordt je tegenwoordig gevraagd hoe je aan guldens komt, en dan mag je een logisch verhaal hebben, en anders is het jammer dan
quote:Bankbiljet: Vondel I
Coupure: 5
Datum tekening: 26 april 1966
Datum uitgifte: 19 december 1966
Buiten omloop gesteld: van 1 november 1994 tot 1 mei 1995
Laatste inleverdatum: 1 mei 2025
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |