abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  † In Memoriam † maandag 17 januari 2005 @ 03:17:17 #301
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_24607598
quote:
Op maandag 17 januari 2005 03:08 schreef Tarak het volgende:

[..]

Ik deel je mening niet, maar los daarvan. Misschien is tolerant zijn wel een acadmische illusie die niet aansluit bij de werkelijkheidsbeleving van mensen.

Een belangrijker criteria is dat je geen last wil hebben van andere mensen. Op geen enkele manier. "Geen last hebben van" is misschien een veel beter uitgangspunt voor integratie.

Dat hele tolerantieverhaal vraagt iets van mensen waar een samenleving helemaal niet toe in staat is, dat hele concept moet worden losgelaten.
Volgens mij onderschat je mensen schromelijk.

Als behoeften maar bevredigd worden zijn we tot alles in staat.

En die zijn vrij simpel. We willen ons vrij en veilig voelen. Blijkbaar doen we dat steeds minder en dus is er onrust etc.

Maar goed, er zijn moslims in Nederland. Ik geloof 1 miljoen ondertussen. Volgens de verwachtingen zijn het er over enkele decenia 25% van de bevolking. Als je denkt dat er nu op in hakken ala Wilders of Hirsi Ali enige zoden aan de dijk zal zetten wat betreft je toekomst of die van je (eventuele) kinderen moet je daar in meegaan. En dan zijn de moslima's in de opvang idd 'een teken van de slechte islam die bestreden moet worden'. Het is mijn manier niet.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')