bands zoals
Linkin Park
Limp Bizkit (beetje te commercieel geworden
)
Papa Roach
Slipknot
System Of A Down
Nirvana
Mudvayne
Agresión
Puddle Of Mudd
Lost Prophets
en nog heel wat meer...
ben niet echt goed in het benoemen van bepaalde stijlen muziek , maar denk dat dit wel zo'n beetje klopt
Momenteel hang ik een beetje aan Def Leppard
* superrat is in afwachting van hun 10e album "X"
en last and also least:
Punkrock (UA, AFI, Rancid ea)
Hardcore (Madball, SOIA, Blood for Blood ea)
'Alternatieve' dance (Chemical Brothers, Aphex Twin, Propellerheads ea)
Klassiek (verder dan Wagner ben ik nog niet, maar het begin is er)
Beasty Boys
Wat favorieten:
Summoning, My Dying Bride, Kyuss, Blind Guardian, Dimmu Borgir, Mayhem, Ancient Rites, Therion, Haggard, Elvenking, Borknagar, Ancient, Opeth, Cryptopsy...
quote:Nou Dan... ik geloof dat voor mij ongeveer hetzelfde geldt. Moet zeggen dat ik het laatste jaar weer wat meer op de Jazzy/funk/Ambient toer ben..:-)
Op zondag 01 augustus 1999 15:35 schreef Danny het volgende:
Vroeger hield ik voornamelijk van rap, de laatste jaren heb ik geen bepaalde voorkeur voor muziek. Als een nummer gewoon lekker klinkt in mijn ogen (oren ?) dan vind ik het best.<BR>Ik heb een uitgebreide verzameling cd's met daarin rap, pop, rock, metal, klassiek, musicals, blues, soul, r&b, alternative etc.<P>Echt een favoriete muzieksoort heb ik niet meer moet ik zeggen. Alles eigenlijk. Hangt van m'n bui af [afbeelding]
maar alle electronica gaat erin hoor!
Maar ook, Mortiis, Ice Ages, Die verbannten der Kinder Eva's, Dargaard, Apoptygma Berzerk & Fata Morgana, Monster Magnet, Kyuss.
gr.
Drum & Bass > Bad Company / Total Science / Calibre
Oldskool Jungle / UK Hardcore > The Prodigy / 4 Hero / Acen
Triphop > Portishead / Massive Attack / Tricky
Britpop > Blur / Oasis / Kula Shaker
Hiphop > Cannibal Ox / Afu Ra / Wu-tang Clan / Outkast
Pop > Johan / Coldplay / Muse (oudere werk)
Techno > Secret Cinema / Dave Clarke / Bailey & Redman
quote:Dus het was jou ook al opgevallen dat Oostenrijk relatief veel toffe muziek produceert?
Op zondag 24 februari 2002 21:28 schreef Acid_666 het volgende:
Vnl. metal zoals:
Emperor, Summoning, Satyricon, Metallica(oude), Pantera, Naglfar, Enslaved, Marduk, Immortal, Burzum, Slayer, Abigor, Sepultura, Sinister, Obituary, Nile & Tiamat.Maar ook, Mortiis, Ice Ages, Die verbannten Kinder Eva's, Dargaard, Apoptygma Berzerk & Fata Morgana, Monster Magnet, Kyuss.
gr.
Daarnaast natuurlijk ook Hollenthon, Pungent Stench, Pazuzu, Dominion3 en Kreuzweg Ost.
Sum*41 (mijn obsessie
) is richting punk, maar voor de rest luister ik weinig naar andere punkbands, al hoeveel ik veel gitaar muziek goed vind:
Anouk, Krezip, Kane, Offspring, k's Choice en sommige nrs van lifehouse, linkin park, di-rect, Alien Ant Farm enz
maar dr zijn ook echt hele andere dingen die ik ook heel leuk kan vinden
:
Nelly furtado, Pink, Moby, Robbie Williams, en de meest belachuhlijke dingen ![]()
ga ook af en toe naar Trance feesten maar luister er bijna nooit naar...
Ik snap serieus mezelf niet
in chronologische volgorde:
tot 1995:
Dance, Happy Hardcore
vanaf 1995:
Punk: Green Day, Offspring, Lagwagon, MxPx enz enz
Nederhop: Osdorp Posse, Dwaalspoor, ABN
Rock in alle stromingen: SOAD, LP, LB enz enz
laatste tijd luister ik toch stiekem veel naar commerciële trance enzo (bedankt o.a. Cybart) en weer naar de nummers zoals ik ze al beluisterde voor 1995...zo is de cirkel weer bijna rond
quote:hm, die cirkel zou echt te klein zijn voor mij
Op maandag 25 februari 2002 00:00 schreef RockShox het volgende:
van veel, veeeel, veeeeeeeeeeeeeeeel soorten muziek eigenlijk.in chronologische volgorde:
tot 1995:
Dance, Happy Hardcorevanaf 1995:
Punk: Green Day, Offspring, Lagwagon, MxPx enz enz
Nederhop: Osdorp Posse, Dwaalspoor, ABN
Rock in alle stromingen: SOAD, LP, LB enz enzlaatste tijd luister ik toch stiekem veel naar commerciële trance enzo (bedankt o.a. Cybart) en weer naar de nummers zoals ik ze al beluisterde voor 1995...zo is de cirkel weer bijna rond
Ik hou voornamelijk van trance, maar verder ook hardhouse, techno, hip-hop, metal, pop...een hoop
Vooral dance (in veel verschillende vormen, maar met name club en trance), maar eigenlijk van alles door elkaar. Het meeste dat ik mooi vind zit precies tussen het extreen commerciële en het hele alternatieve in. Ik houd niet van domme magix music maker-deuntjes en ik houd ook niet van intellectueel gezeur. Verder houd ik van een mooie, volle produktie, mooie melodiën en leuke experimentjes met geluid hier en daar. Zolang de inhoud van de tekst niet tè dom is ('zak, zak, zak, zak zak zak, zak, zak....*') is het ondergeschikt.
Ander selectiecriteria: Is het alléén maar om het geld gedaan (hoewel geld verdienen van mij wel mag, want een artiest moet ook eten) of krijg ik er ook nog het gevoel bij dat de artiest muziek maken gewoon leuk vind?
Als het aan bovenstaande voorwaarden voldoet is het praktisch zeker dat ik het mooi vind. Al voert de dance toch wel de boventoon.
*Die weergaloze stukje poëzie was van Def Rhymz
[Dit bericht is gewijzigd door postinggirl op 25-02-2002 08:04]
quote:[offtopic]
Op maandag 25 februari 2002 08:05 schreef ProPHeT_Ewok het volgende:
Ik hou vooral van metal (in het algemeen). Metal en Prog Rock zijn muzikaal de beste genres (ik voel flames aankomen). Maar in mijn mp3-list is ook Nederhop, Punk en Drum 'n Bass te vinden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |