Dat rooie ding is waarschijnlijk een goeie oplossing, anders een skin of een echte leren omhulsel.quote:Op donderdag 10 februari 2005 22:51 schreef Maaark het volgende:
ik doe er wel tijdelijk een sok omheen
Het is een gebruiksvoorwerp vind ik. Krasjes, daar ontkom je toch niet aan. Het ergste kun je voorkomen door een hoesje, maar krassen gebeurt toch.quote:Op donderdag 10 februari 2005 22:49 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Je moet daarom ook METEEN een of ander ding kopen om je iPod in te doen, anders is het gewoon zonde.
En zo is het.quote:Op vrijdag 11 februari 2005 12:53 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik kan er echt niet wakker van liggen dat mijn iPod onder de krassen zit hoor. Ik heb hem gekocht om te gebruiken en dat doe ik, ik sleep dat ding overal mee naar toe. Ik heb hem niet gekocht als pimp object om tentoon te stellen.
Als je het over de docking stations hebt, ja....quote:Op vrijdag 11 februari 2005 13:23 schreef Mip1988 het volgende:
zijn de adapters van de 20 en de 40 anders?
De opladers welquote:Op vrijdag 11 februari 2005 13:23 schreef Mip1988 het volgende:
zijn de adapters van de 20 en de 40 anders?
Meen je dat serieus?quote:Op woensdag 2 februari 2005 06:27 schreef linebear het volgende:
[..]
De gewone 20 GB is nergens meer te krijgen. In de winkel zeiden ze dat hij zo goed als overal ter wereld uitverkocht was...
Omdat de qualiteit altijd lager word als je je mp3tjes ook nog weer eens omzet naar AAC.quote:Op zaterdag 12 februari 2005 14:53 schreef Tovaho het volgende:
ja, maar waarom converteer je ze dan niet naar het AAC-formaat (m4a). Da's kleiner en ook van acceptabele kwaliteit....
Waar wil je het artietsten veld dan hebben? Jaartal?quote:zet die weer gewoon de naam van de artiest in het artist veld.
Hee, ik wou net vragen of een photo ook cover art liet zien.quote:Op zaterdag 12 februari 2005 22:09 schreef Furious het volgende:
Ik ben nu officieel een Apple-aar met mijn iPod photo
[afbeelding]
Alleen nu nog wachten op m'n iSok! (Word doodmoe van die iSkin, kan er niet eens mee syncen!)
(Ik kon geen 'kijk-mijn-MP3-speler'-topic vinden)
Dank u dank uquote:Op donderdag 17 februari 2005 20:13 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Hee, ik wou net vragen of een photo ook cover art liet zien.
Ja dus
Gefeliciteerd
Miljarden heeft-ie, kooptie een goedkope Zenquote:Bill Gates: 'I'm not an iPod user'
Microsoft co-founder and chairman Bill Gates said Wednesday that while the iPod has been "a great success," he doesn't use the Apple music player and doubts claims made earlier this month that the majority of his employees are iPod owners.
In an interview with ABC News anchor Peter Jennings, Gates said: "I'm not an iPod user. I use the Creative Zen which is a fantastic product. That's another space where, even what we have today, whether it's iPod or the other things are only the start of what we're gonna have in a few years. People are gonna want choices. These things are going to be smaller or better, cheaper."
When asked about a recent Wired News article that reported about 80 percent of Microsoft employees who own a digital music player own an iPod, Gates said: "Well, I doubt that's the case. Certainly, the iPod's a great success."
Gates went on to say that Apple "did a great job" with the iPod, but "what Apple's done there is typically what they do." He said: "It's only their one music store, only their device. What we're doing is providing choices."
De rest valt voor de thuisgebruiker al een beetje af he, aangenomen dat de gebruiker geen mediacentre heeft.quote:
Maar Hill-Billyboy wil natuurlijk op zijn muziekspelertje WMA-DRM-bestanden kunnen afspelen. Nou, dat kan op een iPod niet, dus dan maar een Zenquote:Op vrijdag 18 februari 2005 18:18 schreef Geqxon het volgende:
Zen is gewoon zeeer toegankelijk voor de gemiddelde mens. Hoe raar het ook klinkt, staat Bill toch een beetje represent voor de gemiddelde mens, en sommige mensen willen zich ook met Bill identificeren.
Oke, vraagjequote:Op donderdag 17 februari 2005 20:52 schreef Furious het volgende:
[..]
Dank u dank u![]()
Als je verder nog vragen hebt betreft iPod's en voornamelijk de iPod photo, wees niet bang
Snel genoeg voor streaming muziek lijkt mij.quote:Op zondag 20 februari 2005 16:06 schreef tonks het volgende:
bluetooth is kut man.. heel erg langzaam
Persoonlijk zou ik eerder een mini MET kleuren scherm kopen als zonder, ik vind het wel mooi om er een fleurige achtergrond bij te hebben. Het is een miniem detail, maar het kan mensen wel degelijk over de streep trekken, zeker als de prijs gelijk blijft.quote:Op zondag 20 februari 2005 15:35 schreef Remzz het volgende:
Gaaf, vooral dat bluetooth erop lijkt me handig. Als er een mini met 5 gig meer en kleurenscherm komt zie ik de meerwaarde daar niet echt van.
Ik vind het trouwens wel raar dat ze die dan binnenkort gaan uitgeven terwijl ze dat naar mijn gevoel veel beter hadden kunnen doen tijdens de mac expo waar ook de minimac en de shuffle zijn uitgekomen.
En het lukt ze waarschijnelijk ook weer...quote:Op woensdag 23 februari 2005 15:01 schreef Asskicker14 het volgende:
Ik denk dat iedere muziekliefhebber onderhand al een iPod heeft en dat dit min of meer wel een naaistreek is om weer een nieuwe versie uit te brengen, ze proberen onze zakken echt leeg te roven
Dan eet je maar wat minder.quote:Op woensdag 23 februari 2005 15:10 schreef Asskicker14 het volgende:
Verwachten ze dat we elke 4 maanden een nieuwe iPod gaan kopen?
Weet ik niet of je dan een 18-uur-durende batterij krijgt. Maar je kunt eigenlijk niet meer zeggen dat je voor een iPod de hoofdprijs moet betalen. De prijzen zijn zeer concurrerend te noemen, maar het is afwachten wat de concurrentie nu gaat doen uiteraardquote:Op woensdag 23 februari 2005 16:30 schreef JeroenV het volgende:
Hmm. Beetje jammer dat ze er nu opeens wel een 18 uur accu in kunnen donderen.
Als ik hem laat repareren komt er dan een 18 uur in?
Koop dan ook gewoon een applequote:Op zondag 13 februari 2005 13:37 schreef joriszss het volgende:
vrijdag voor mijn moeder een 512 mb shuffler gekocht. Maar please lord, koop dit niet als je niks van computers afweet. Het gekut is dat windows dat ding meteen herkend als een mass-storage device en zodra dat is gebeurd zal i-tunes m niet zien. Na 5 uur kloten heb ik een oplossing kunnen vinden in een paar keer opnieuw installeren van i-tunes en iPod-updater en toen deed ie t eindelijk op mijn laptop. Maar nu zit ik nog met de computer van mijn moeder, (die herkent dat ding niet eens als een mass storage device, laat staan als een iPod.
vanaf de 3e generatie, want die zijn lekker compact. De 1 en 2G zijn echt dikke vierkante blokkenquote:Op woensdag 23 februari 2005 19:03 schreef Roi het volgende:
Vanaf welke generatie is het verstandig om te kopen ? (Ik ben een Nederlander dus als ik er een op marktplaats zie wil ik wel dat het niet een dure miskoop wordt.)
nee, Apple heeft echt nog wel spares en nieuwe 40GB's op voorraadquote:Op woensdag 23 februari 2005 19:16 schreef Maaark het volgende:
sparen voor een nieuwe. definately.
waarschijnlijk word je namelijk op marktplaats dik afgezet.
He jongens, als mijn 2-weken-oude ipod 40gb 4g nu kapot gaat he, zou ik dan een 60gb photo krijgen? want de 40gig is eruit...
dus als ik het goed begrijp:quote:Op donderdag 24 februari 2005 15:19 schreef Hugster het volgende:
Alles wat je er niet op wilt hebben moet je in iTunes in iedergeval uitvinken of zelfs uit iTunes verwijderen. Dan gewoon wer syncen dan dan staat er precies het zelfde iPod als dat er in iTunes staat
Die mededeling is normaalquote:Op donderdag 24 februari 2005 19:15 schreef Broes het volgende:
-!probleem!-
Was nieuwe nummers op mijn ipod 20gb 4G aan het uploaden....trok per ongeluk de usb kabel er uit. vanf dat moment krijg ik de melding - Koppel niet los- wanneer ik hem aan de pc koppel. Toen maar geformateerd (oid) met iPod updater (zoals het hoort dus). en nog steeds krijg ik de meling -koopel niet los-
wat moet ik doen!!??
thanx,
broes.
p.s. blijft een briljante machine zo een iPod!
je moet de eerst op de pc aangeven dat je ipod eruit gaat halen. dit kan via windows (rechtsonder zie je waarschijnlijk een groene pijl voor het veilig verwijderen van hardware) of itunes. rechts van je ipodnaam staat een symbooltje wat je moet aanklikken. de ipod geeft wanneer hij losgekoppeld kan worden een grote vink aanquote:Op vrijdag 25 februari 2005 00:59 schreef MaRySe het volgende:
[..]
Die mededeling is normaalAls hij bezig is liedjes te schrijven naar je iPod moet je hem natuurlijk niet los trekken
Wat hij zegt.quote:Op vrijdag 25 februari 2005 17:11 schreef nietzman het volgende:
Oplossing voor welk probleem?
Als de iPod verbonden is met de computer geeft hij die melding. Dat is geen bug, dat is een feature.
Grom, dubbelpost!quote:Op zaterdag 26 februari 2005 12:53 schreef nietzman het volgende:
Ze zijn niet in waarde gedaald, ze zijn goedkoper geworden..
En het 20GB model is niet veranderd, die is alleen goedkoper geworden. Er is wel een nieuwe iPod photo van 30GB die samen met de 60GB versie ook in prijs zijn gedaald.
Das mooiquote:Op zaterdag 26 februari 2005 12:53 schreef nietzman het volgende:
Ze zijn niet in waarde gedaald, ze zijn goedkoper geworden..
En het 20GB model is niet veranderd, die is alleen goedkoper geworden. Er is wel een nieuwe iPod photo van 30GB die samen met de 60GB versie ook in prijs zijn gedaald.
Gewoon die liedjes op je iPod gooienquote:Op zondag 27 februari 2005 00:32 schreef Mip1988 het volgende:
hoe update je de tags die je hebt ge-edit, naar je iPod?
beetje vaag, maar jullie begrijpen me denk ik wel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |