Coolquote:Op zondag 2 januari 2005 23:02 schreef MiestOr het volgende:
heb ook nog een 17inch compaq staan hier, woon in Schiedam en voor 10euri kan je hem komen halen
Enschede is wat ver, maar toch bedanktquote:Op zondag 2 januari 2005 23:30 schreef am2 het volgende:
Heb eventueel nog wel een liteon 17" staan maar die moet je in Enschede ophalen. Kan eventueel wel met de trein maar toch.
Graag!quote:Op maandag 3 januari 2005 00:10 schreef MiestOr het volgende:
zal hem morgen even voor je checken
(volgens mij wel hoor)
voor jouw heb ik een 2 jaar oude lifetec 19" staan dies net vervangen voor een flatscreenquote:Op maandag 3 januari 2005 00:49 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Graag!
Voor de duidelijkheid: als ie het doet, dan zou ik graag ook die van jou overnemen. Eentje voor dagelijks en eentje voor reserve en als we aan het klussen zijn.
Coool
Waar ongeveerquote:Op maandag 3 januari 2005 12:11 schreef tazmanian het volgende:
voor jouw heb ik een 2 jaar oude lifetec 19" staan dies net vervangen voor een flatscreen
mag je zow ophalen![]()
Geweldigquote:Op maandag 3 januari 2005 13:40 schreef tazmanian het volgende:
keb je al gemaild
Maar goed Rotterdam tegen Ridderkerk aan (Buiten rand dus)
Ik zie je morgen!quote:Op maandag 3 januari 2005 00:31 schreef YebCar het volgende:
ik heb een compaq S710 17"
kan 1024*768 @85herz
had hem voor 30 euro paar weken geleden , mag je voor 25 euro meenemen
woon in rdam nabij centrum
De mail die ik je vanavond heb gestuurd heb ik teruggekregen. Dus waarschijnlijk heb je niets ontvangen. Ik hoop dat je me nog even je adres mailt.quote:Op maandag 3 januari 2005 13:40 schreef tazmanian het volgende:
keb je al gemaild
Maar goed Rotterdam tegen Ridderkerk aan (Buiten rand dus)
Ik heb je mail ontvangen en je teruggemaildquote:Op maandag 3 januari 2005 00:10 schreef MiestOr het volgende:
zal hem morgen even voor je checken
(volgens mij wel hoor)
En geregeldquote:Op dinsdag 4 januari 2005 11:04 schreef MiestOr het volgende:
gemailed
Meid ik weet hetquote:Op dinsdag 4 januari 2005 14:25 schreef ElisaB het volgende:
Nog steeds geen mail van tazmanian. Ik ga over vijf minuten de deur uit. Ik vrees dat het vandaag dus niet meer gaat lukken ook bij hem het scherm op te halen.
Gelukkig ben ik nog wel vaker in RotterdamSo tazmanian, als je dit leest: mijn mailtjes aan jou bounchen. Ik heb je dus niet meer kunnen bereiken vóór ik wegging. Helaas
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |