Deel 1 wel ja, maar in deel2 vliegt ze flink in de fikquote:Op zondag 19 december 2004 19:21 schreef bar_rel het volgende:
Ik vond het wel een mooie film!
En die Ali Larter kwam me al bekend voor van Final Destination( waar ze overigens ook de film overleefde)
En ik lees hier meer reacties dat mensen hem eng vonden. Ik vond het maar een domme film, misschien omdat ik zelf te stupide ben om hem te snappen. Zo begrijp ik niet wie of wat nou die lijst creerde. Het is voor het feestje van Famke maar Geoffrey Rush vindt het helemaal niet raar dat er alleen mensen op zijn komen dagen die hij niet heeft uitgenodigd.quote:Op vrijdag 23 september 2005 17:47 schreef Nepthys het volgende:
House on haunted hill (ook al een remake) vond ik veel spannender dan het origineel en bovendien is het ook een van de weinige films die ik echt eng vond.
Met het plot kan ik je verder ook niet helpen, aangezien het alweer een tijdje geleden is dat ik deze film heb gezien. Er zitten zo te zien inderdaad wel veel plot holes in, maar bij deze film moet je dan ook niet te veel nadenken (ja ik weet het, erg slecht argument). Het gaat vooral om de beklemmende sfeer, het feit dat ze opgesloten zitten in een huis met de moorddadige geest van een gekke dokter en weet ik veel wat nog meer. Nee, het is niet bepaald de meest intellectuele film die er bestaat, maar wel erg griezelig (dat vind ik tenminste).quote:Op vrijdag 23 september 2005 21:45 schreef Herald het volgende:
uit: Films die iedereen slecht vindt... Behalve jij!
[..]
En ik lees hier meer reacties dat mensen hem eng vonden. Ik vond het maar een domme film, misschien omdat ik zelf te stupide ben om hem te snappen. Zo begrijp ik niet wie of wat nou die lijst creerde. Het is voor het feestje van Famke maar Geoffrey Rush vindt het helemaal niet raar dat er alleen mensen op zijn komen dagen die hij niet heeft uitgenodigd.
Daarbij heb ik een hekel aan eh hoe moet ik het noemen 'dubbelrollen'. Famke Jansen speelt onder een hoedje met die dokter. En daarbij maken ze gebruik van een ingewikkeld plan waarbij ze zogenaamd dood gaat en maar toch weer niet. En dan later blijkt dat Geoffrey het allang wist en alles volgens plan ging ondanks dat er een hoop doden zijn gevallen. Iets wat alleen Ali Larter en die neger erg vinden geloof ik.
En dan eindigt het met een groot dreigend zwart iets. Wat moest dat nou voorstellen. En de redding van de overlevenden is gewoon het raampje uitkruipen en dan zitten ze op 56 meter hoogte veilig. The End. Hoe komen ze daar dan vanaf?
Het plot was idd niet zo best, met een paar rare wendingen erin.quote:Op vrijdag 23 september 2005 23:46 schreef Nepthys het volgende:
[..]
Met het plot kan ik je verder ook niet helpen, aangezien het alweer een tijdje geleden is dat ik deze film heb gezien. Er zitten zo te zien inderdaad wel veel plot holes in, maar bij deze film moet je dan ook niet te veel nadenken (ja ik weet het, erg slecht argument). Het gaat vooral om de beklemmende sfeer, het feit dat ze opgesloten zitten in een huis met de moorddadige geest van een gekke dokter en weet ik veel wat nog meer. Nee, het is niet bepaald de meest intellectuele film die er bestaat, maar wel erg griezelig (dat vind ik tenminste).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |