Spatie.quote:Op zondag 19 maart 2006 16:12 schreef Fonzarelli het volgende:
Wat een poepgame...besturing is ronduit debiel. Kan iemand me vertellen hoe ik uit een auto moet stappen?!?!
Voor NL kaartjes klik hier, dan klik ik en doet hij niksquote:Op zaterdag 18 maart 2006 17:40 schreef G-Mart het volgende:
Op www.godfatherthegame.nl kun je gratis hele vette visitekaartjes bestellen in The Godfather stijl
Ik heb ze zojuist besteld, nu afwachten of ze thuis komen, Heb trouwens alleen die LOGO (zwart/wit) genomen, misschien dat het bij anderen een foutmelding geeft?quote:Op zondag 19 maart 2006 16:41 schreef Miguel het volgende:
[..]
Voor NL kaartjes klik hier, dan klik ik en doet hij niks![]()
Er was nog iets met cookies, maar nadat ik dat heb gefixed doet hij nog steeds niksquote:Op zondag 19 maart 2006 16:49 schreef Syd het volgende:
Ik heb ze zojuist besteld, nu afwachten of ze thuis komen, Heb trouwens alleen die LOGO (zwart/wit) genomen, misschien dat het bij anderen een foutmelding geeft?
Na lang zoeken eindelijk gevondenquote:Op zondag 19 maart 2006 17:27 schreef Miguel het volgende:
[..]
Er was nog iets met cookies, maar nadat ik dat heb gefixed doet hij nog steeds niksOpent hij een nieuw venster (zo ja, zou je misschien de directe link kunnen geven?) of zit dat visite-kaartjes-gebeuren ook in die flash site?
Welke debiel gaat dan ook een spel spelen met de door de makers gekozen knoppen?quote:Op zondag 19 maart 2006 16:12 schreef Fonzarelli het volgende:
Wat een poepgame...besturing is ronduit debiel. Kan iemand me vertellen hoe ik uit een auto moet stappen?!?!
HELD!quote:
Zal wel weer een keer ice cards spam krijgen nu, maar dat zien we later wel...quote:We hebben je bestelling ontvangen en sturen de kaartjes binnenkort naar je toe.
Zeg Godfather-spelers hier..ik heb hem nu ook net binnen. Maar ik snap geen kont van dat begin.. Die Luca Brasi komt je redden en dan moet je met zo'n ventje vechten. Maar hij wil maar niet dood en ik kan verder ook niet weglopen... maakt niet uit of ik hem probeer te wurgen of met probeer te executeren... Weet iemand wat daar de bedoeling van is?quote:Op zaterdag 18 maart 2006 23:57 schreef White__Tiger het volgende:
Ik heb het spel nu sinds dinsdag en aardig wat gespeeld.
Alle missies nu al 100% voltooid en heel stuk kleiner dan GTA dus.
Het totale spel % is nu 42% bij mij, moet nog wat extra opdrsachten uitvoeren.
Hij valt voor mij toch wel tegen als ik kijk na alle commotie rondom het spel en uiteindelijk weinig revolutionaire nieuwe dingen. Veelal hetzelfde als GTA.
Waarom die moeite doen? Fredo gaat uiteindelijk toch dood?quote:Op maandag 20 maart 2006 12:54 schreef NoSigar het volgende:
Volgens mij moet je gewoon doorgaan tot ie dood is. Misschien helt de V-toets.
Ik zit al twee dagen vast bij een belachelijk kut-missie waarin ik de ambulance moet achtervolgen naar het ziekehuis met die sukkel van een Fredo.
Die is mij in 2 keer geluktquote:Op maandag 20 maart 2006 12:54 schreef NoSigar het volgende:
Volgens mij moet je gewoon doorgaan tot ie dood is. Misschien helt de V-toets.
Ik zit al twee dagen vast bij een belachelijk kut-missie waarin ik de ambulance moet achtervolgen naar het ziekehuis met die sukkel van een Fredo.
Klopt..het valt wel wat tegen inderdaadquote:Op maandag 20 maart 2006 14:47 schreef =HellFire= het volgende:
Lachwekkend dit, een budget van 10 tot 20 miljoen en ze komen niet verder dan een magere GTA kloon die ook nog eens slechter speelt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |