Maar hij doet een beter bod. Ik wacht trouwens wel een tijdje op iemand die alle dvd's in één keer meeneemt zoals me dat de vorige keer gebeurde.quote:Op vrijdag 10 december 2004 15:43 schreef Cutie het volgende:
American Pie 1 & 2 had ik al op geboden hoor!
Alle dvd's zijn los bij elkaar ¤ 65 euro, daar maakte ik in de OP al 50 euro van zodat je 3 gratis dvd's hebt. 40 euro vind ik te weinig, zeker als ik ook de verzendkosten moet gaan betalen, en die liggen hoger als het om meerdere dvd's gaat.quote:Op vrijdag 10 december 2004 15:47 schreef Cutie het volgende:
Ik had m'n bod al verhoogd naar 15 euro...
Ok...
40 ex voor alle dvd's
Tot wanneer laat je de veiling doorlopen?
Mailtje verstuurd.quote:Op zaterdag 11 december 2004 18:50 schreef marcosta het volgende:
ja ik, cruel intentions,dead poets society,american pie 1+2,baise moi,sleepers
dat zijn er 6en ik wil je 5 euro per stuk bieden en de verzendkosten delen
mail staat in me profiel en is tevens mijn msn
Mwah, betaal maar ¤ 11,56 dan. Dan is ie van jou.quote:Op zaterdag 11 december 2004 19:00 schreef lizardtattoo het volgende:
TimeSplitters 2 ¤ 10 inclusief verzendkosten?
+The Royal Tenenbaumsquote:Op zaterdag 11 december 2004 23:41 schreef Wrinex het volgende:
The day the earth stood still voor 6 incl
quote:Op zaterdag 11 december 2004 23:41 schreef Wrinex het volgende:
The day the earth stood still voor 6 incl
Mailtje verstuurd.quote:
No way Hosé. Nog geen 7 euro per stuk voor 2 (voormalige) toptitels is wel vrij mager. 21 euro bij elkaar incl. verzendkosten en ze zijn van jou.quote:Op zaterdag 11 december 2004 23:52 schreef Michel het volgende:
Timesplitters en Panzer Dragoon Orta, 15 incl.
Precies, omdat je minder dvd's wilt kopen dan de rest en ook de verzendkosten niet wilt betalen.quote:Op zondag 12 december 2004 18:57 schreef RijstNatie het volgende:
wil je niet met mij handelen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |