Nou ik denk dat hoe deze film valt best wel afhangt van welke je verwachtingen er voor hebt. Als je hele lage verwachtingen hebt dan is die kan die nog best eens veel leuker zijn dan verwacht. Maar zelf had ik aan de hand van de trailer, de namen Jolie en Pitt en het hele plot iets meer van de film verwacht. En vond hem dus een beetje tegenvallen.quote:Op maandag 8 augustus 2005 18:35 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Ik vond het eigenlijk een verassend leuke film, had ik niet durven hopen van te voren. Maar zo te zien sta ik daar vrij alleen in hier.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Toen ik erheen ging had ik de verwachting dat ik naar een simpele Hollywood film ging met twee topacteurs en zo’n film was het ook. Maar wel een hele leuke. Ik heb genoten
"Ik voel dat ze medelijden met me hebben, ik zou hun willen zeggen dat het niet mijn schuld is dat ik wreed geworden ben, we zijn allemaal wreed geworden."
Als je hele lage verwachtingen hebt dan moet je de film gewoon niet kijken.. Je gaat toch ook niet een verroest wrak van een auto kopen alleen maar zodat je kan zeggen "ik verwacht niet dat ik er uberhaubt mee thuis kom, dus dan kan hij best nog eens verder komen dan ik had verwacht"quote:Op maandag 8 augustus 2005 19:16 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Nou ik denk dat hoe deze film valt best wel afhangt van welke je verwachtingen er voor hebt. Als je hele lage verwachtingen hebt dan is die kan die nog best eens veel leuker zijn dan verwacht.
Jij kijkt alleen maar pracht films en nooit naar standaard actie films of komedies, waarvan je weet dat ze niet meer dan vermakelijk zijn? En je vergelijking slaat natuurlijk kant noch wal, aangezien een film niet een gebruiksvoorwerp is dat een bepaald doel moet halen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2005 11:05 schreef BdR het volgende:
[..]
Als je hele lage verwachtingen hebt dan moet je de film gewoon niet kijken.. Je gaat toch ook niet een verroest wrak van een auto kopen alleen maar zodat je kan zeggen "ik verwacht niet dat ik er uberhaubt mee thuis kom, dus dan kan hij best nog eens verder komen dan ik had verwacht"
Dat is de Hitchcock uit 1941quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 14:06 schreef OnaNia het volgende:
Hij begint over een kwartiertje op BBC2.
Idd, er zat ook veel (flauwe) humor in de film... vond ik echt grappigquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 15:31 schreef --Globe-- het volgende:
Ik vond het een geweldige film, leuke humor.. misschien vind k m zo leuk omdat ik er eigenlijk niet zo kritisch naar kijk ofzo, maar k vond m![]()
had het niet beter kunnen verwoordenquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |