jazeker. Door te denken aan zaken die vroeger ook niet meer van die tijd waren. Ook toen heeft alleen veel aandacht en een constant hameren op iets op den duur resultaat gehad.quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:03 schreef NewOrder het volgende:
[..]
Waarom denk jij dat het resultaat zal hebben? Is er op dit moment dan enige aanwijzing die aanleiding geeft dit te vermoeden?
Sure...quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:06 schreef gelly het volgende:
[..]
Moslims voelen zich helemaal niet aangesproken door hetgeen Ali aankaart, ze voelen zich aangesproken door de manier waarop ze dat doet.
Dus je moet het normaal vinden dat je met de dood bedreigd word of met 7 kogels word neergeschoten, je keel word doorgesneden en 2 messen met een brief in je lijf krijgt? En gelly, ik voel me nu ernstig beledigd door jou, nu niet gaan huilen als ik hetzelfde met jou kom doen als wat er met Hirsi Ali en Van Gogh is gebeurd.quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:05 schreef gelly het volgende:
[..]
Nee, naar je moet ook niet gaan huilen als je de wind van voren krijgt. Eigen verantwoordelijkheid lijkt me, en het erge is dat mijn belastinggeld hiervoor gebruikt wordt.
Ik weet het wel zeker...quote:
LOL.... Misschien moet jij daar gaan wonen. Want als je niet tegen dat soort beelden kunt, zul je hethier in dit land erg moeilijk gaan krijgen. Ik snap ook niet waarom die mensen die het daar zo moeilijk mee hebben zo graag in dit land willen wonen. Wat mij betreft zijn ze hier van harte welkom, maar dan moet je je realiseren dat de opvattingen aangaande vrijheid van meningsuiting hier wel wat verder gaat en daar niet veel aan valt te doen. Al helemaal niet als hetgaat om beelden in plaats van woorden.quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:05 schreef AbdelGhafied het volgende:
[..]
En dat vele moslims hier beledigt door raken maakt verder niets uit. Inderdaad niet, dat ze bedreigd wordt is haar probleem. Die horen wél daar. PUNT.Misschien moet je in Irak ofzo gaan wonen scanman, daar worden Amerikaanse dicaturen met veel geweld het hoofd ingestamp, je zal je er vast thuis voelen.
Ik vind het ook niet raar dat je doodgeschopt wordt als je in het F-side vak 'kankerjoden' gaat roepen, jij wel ? Ik vind het niet normaal, maar ik ben ook niet zo naïef te denken dat het roepen van controversiële en beledigende dingen zonder gevolgen blijft.quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:10 schreef nikk het volgende:
[..]
Dus je moet het normaal vinden dat je met de dood bedreigd word of met 7 kogels word neergeschoten, je keel word doorgesneden en 2 messen met een brief in je lijf krijgt?
Conclusie: Ayaan moet optiefen want ze heeft het erg moeilijk met de moslims hier in Nederland. Mooi gezegd, een van de betere dooddoeners.quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:11 schreef scanman01 het volgende:
[..]
LOL.... Misschien moet jij daar gaan wonen. Want als je niet tegen dat soort beelden kunt, zul je hethier in dit land erg moeilijk gaan krijgen. Ik snap ook niet waarom die mensen die het daar zo moeilijk mee hebben zo graag in dit land willen wonen. Wat mij betreft zijn ze hier van harte welkom, maar dan moet je je realiseren dat de opvattingen aangaande vrijheid van meningsuiting hier wel wat verder gaat en daar niet veel aan valt te doen. Al helemaal niet als hetgaat om beelden in plaats van woorden.
Opnieuw gelul. Sub1 is gefinancierd door Theo van Gogh. Met Sub2 zal een ander het financieren of misschien wel Hirsi Ali zelf.quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:05 schreef gelly het volgende:
[..]
Nee, naar je moet ook niet gaan huilen als je de wind van voren krijgt. Eigen verantwoordelijkheid lijkt me, en het erge is dat mijn belastinggeld hiervoor gebruikt wordt.
Ik doel ook op de beveiliging die ettelijke tonnen kost.quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:13 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Opnieuw gelul. Sub1 is gefinancierd door Theo van Gogh. Met Sub2 zal een ander het financieren of misschien wel Hirsi Ali zelf.
Als je bij iedere kunstvorm rekening moet gaan houden wie het eventueel kan kwetsen en het dan dus vervolgens niet op die manier gaat doen, ben je jezelf dus aan het censureren. Lijkt me niet de juiste weg, wel dan? Als je meent iets te moeten aanpakken, moet je dat opje eigen manier doen en niet aan zelfcensuur gaan doen, want dan ben je niet juist bezig denk ik.quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:04 schreef gelly het volgende:
[..]
Ja, ik ken de uitleg. Maar dat neemt niet weg dat Ali wist dat het uitermate beledigend is voor moslims en dat ze bewust deze manier van provoceren heeft gekozen.
[..]
Niet-moslims zijn net zo snel beledigd, het is maar net wat je ter sprake brengt.
Het zou best kunnen ja.quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:06 schreef gelly het volgende:
[..]
Moslims voelen zich helemaal niet aangesproken door hetgeen Ali aankaart, ze voelen zich aangesproken door de manier waarop ze dat doet.
Klopt helemaal. Alleen het verschil is dat ik dergelijke achterlijkheden niet wil accepteren. Als iedereen er nog zo over dacht hadden we nu nog in de middeleeuwen geleefd.quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:12 schreef gelly het volgende:
[..]
Ik vind het ook niet raar dat je doodgeschopt wordt als je in het F-side vak 'kankerjoden' gaat roepen, jij wel ? Ik vind het niet normaal, maar ik ben ook niet zo naïef te denken dat het roepen van controversiële en beledigende dingen zonder gevolgen blijft.
quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:14 schreef gelly het volgende:
Ik doel ook op de beveiliging die ettelijke tonnen kost.
Zou het niet komen doordat een aantal lieden niet tegen de waarheid kan waarmee het wordt geconfronteerd en een barbaarse weg heeft gekozen?quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:14 schreef gelly het volgende:
[..]
Ik doel ook op de beveiliging die ettelijke tonnen kost.
Haha, nee hoor. Ik heb niks met geloof. Ik vind echter wel dat anderen de vrijheid moeten hebben te geloven in welke onzin dan ook zolang dat binnen wettelijke kaderen blijft. Van mij mag Ali roepen wat ze wil, echter wel met het oogpunt op eigen verantwoordelijkheid. Ik wens dus niet mee te betalen aan de beveiliging van iemand die bewust de provocatie opzoekt.quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:15 schreef ExTec het volgende:
[..]
Heeft gelly zich al bekeerd tot de islam, trouwens?
Dat is niet haar schuld maar van de achterlijken die menen haar te moeten bedreigen vanwege haar mening en visie. Maar kennelijk is jouw mening dat Hirsi Ali haar bek moet houden of dat je deze achterlijken hun zin moet geven, geen slapende honden wakker maken en je kop weer verder in het zand steken. Slaap rustig verder gelly.quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:14 schreef gelly het volgende:
[..]
Ik doel ook op de beveiliging die ettelijke tonnen kost.
Provocatie is relatief, gelly.quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:18 schreef gelly het volgende:
[..]
Haha, nee hoor. Ik heb niks met geloof. Ik vind echter wel dat anderen de vrijheid moeten hebben te geloven in welke onzin dan ook zolang dat binnen wettelijke kaderen blijft. Van mij mag Ali roepen wat ze wil, echter wel met het oogpunt op eigen verantwoordelijkheid. Ik wens dus niet mee te betalen aan de beveiliging van iemand die bewust de provocatie opzoekt.
Blijf toch niet van dit soort onzin posten. Je misbruikt de vrijheid van meningsuiting voor je eigen verwerpelijke ideologieënquote:Op zaterdag 4 december 2004 15:15 schreef ExTec het volgende:
Of je staat pal voor de vrijheid van meningsuiting,
Belachelijke opmerking. Dan moet je toch echt iets doen aan die mensen die ervoor zorgen dat die beveiliging nodig is! Weet je wat de politie kost tijdens een risico wedstrijd? Die wedstrijden maar gaan verbieden dan? Lijkt me wel he, gezien jouw manier van denken.quote:Op zaterdag 4 december 2004 15:18 schreef gelly het volgende:
[..]
Haha, nee hoor. Ik heb niks met geloof. Ik vind echter wel dat anderen de vrijheid moeten hebben te geloven in welke onzin dan ook zolang dat binnen wettelijke kaderen blijft. Van mij mag Ali roepen wat ze wil, echter wel met het oogpunt op eigen verantwoordelijkheid. Ik wens dus niet mee te betalen aan de beveiliging van iemand die bewust de provocatie opzoekt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |