Jij misbruikt dus duidelijk mijn uitspraak in jouw voordeel .quote:Op zaterdag 4 december 2004 21:36 schreef AbdelGhafied het volgende:
[..]
[..]
Hier 2 reacties die aangeven dat Hirshi Ali inderdaad verkeerd bezig is. AHA is respectloos tegenover anderen en beledigt bewust de moslimgemeenschap. Ik ben het er totaal mee eens, respect moet je verdienen, bij deze heeft AHA niets verdien
Maar wat ik niet begrijp is waarom je je reactie terug nam.quote:Op zaterdag 4 december 2004 22:16 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Lees de reacties hierboven maar, dan weet je meteen waarom.Zinloze discussie.
Dan zou jij ook een moslim zijn.quote:Op zaterdag 4 december 2004 22:45 schreef sanniejj het volgende:
Conclusie: Moslims kunnnen slecht tegen kritiek en zijn alleen voor vrijheid van meningsuiting als het hun uitkomt.
verklaar u naderquote:
Perfecte samenvatting van haar werkwijze.quote:Op zaterdag 4 december 2004 16:44 schreef gelly het volgende:
[..]
Nou ja, het is een beetje op de manier van een probleem binnen je bedrijf willen bespreken, maar dan eerst je baas z'n vrouw een hoer noemen.
Ik vind dit wat naief, want van te voren heeft ze vaak genoeg (en zij niet alleen) dat dit zou gebeuren, maar iedereen had nog zoiets van:"welnee, dat gevaar lopen wij niet in Nederland".quote:Op zaterdag 4 december 2004 23:24 schreef SCH het volgende:
Het gaat uiteindelijk helemaal niet om die mishandeling, ze schopt tegen de islam en dat slaat bij veel mensen aan en dat neem ik haar kwalijk. Want ik denk dat ze dat heel bewust doet. Ze wist van tevoren dat ze met de vorige film een hoop heisa zou veroorzaken en daar is ze dan ook verantwoordelijk voor. Daarom snap ik niet dat mensen zo lichtvaardig over die verantwoordelijkheden doen, er is godverdomme wel iemand vermoord.
Nee hoor, Mohammed B is verantwoordelijk... misschien samen met alle extremistische Moslims. Een moord kun je nooit aan zien komen en daar kun je dus al helemaal geen rekening mee gaan houden. Toen Pim Fortuyn werd vermoord riep ook niemand dat hij zelf verantwoordelijk was, terwijl zijn uitlatingen toch wel degelijk (mede) de oorzaak waren. Als Wilders wordt vermoord ga je ook niet roepen dat hij dan maar niet zulke idiote uitspraken had moeten doen. Iemand anders dan de moordenaar zelf verantwoordelijk achten voor deze moord is de grote onzin. En de suggestie dat je zoiets had kunnen zien aankomen is ook flauwekul. Daar houdt tochgeen normaal mens rekening mee!quote:Op zaterdag 4 december 2004 23:26 schreef vdo28 het volgende:
[..]
Ik vind dit wat naief, want van te voren heeft ze vaak genoeg (en zij niet alleen) dat dit zou gebeuren, maar iedereen had nog zoiets van:"welnee, dat gevaar lopen wij niet in Nederland".
Eigenlijk vind ik dat iedereen wel verantwoordelijk is.....
Nee eigenlijk niet, maar sommigen hadden het dus wel in de gaten.quote:Op zaterdag 4 december 2004 23:36 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Daar houdt tochgeen normaal mens rekening mee!
Hier kots ik gewoon vanquote:Ze wist van tevoren dat ze met de vorige film een hoop heisa zou veroorzaken en daar is ze dan ook verantwoordelijk voor.
Oh, ik wel hoor.quote:Op zaterdag 4 december 2004 23:36 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Als Wilders wordt vermoord ga je ook niet roepen dat hij dan maar niet zulke idiote uitspraken had moeten doen.
Ach ja... dat zijn dezelfde mensen die ook roepen "eigen schuld" als een zeer sexy gekleed meisje tijdens het stappen een keer wordt verkracht. Zo gaat datquote:
Jaquote:Op zaterdag 4 december 2004 23:43 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ach ja... dat zijn dezelfde mensen die ook roepen "eigen schuld" als een zeer sexy gekleed meisje tijdens het stappen een keer wordt verkracht. Zo gaat dat
Nee, dan zeg ik dat er enige mate van eigen verantwoordelijkheid bij zo'n meisje rust. Misschien niet helemaal politiek correct, maar ja.quote:Op zaterdag 4 december 2004 23:43 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ach ja... dat zijn dezelfde mensen die ook roepen "eigen schuld" als een zeer sexy gekleed meisje tijdens het stappen een keer wordt verkracht. Zo gaat dat
dat kun je niet menen.quote:
Ja. Als je bewust provoceert en haat uit draagt dan kun je een gelijke of ergere reactie verwachten.quote:Op zaterdag 4 december 2004 23:46 schreef milagro het volgende:
[..]
dat kun je niet menen.
had je dat ook gezegd als bijv een El Moumni vermoord was? of een imam Fawaz?
Waarom? Waarom in vredesnaam zou ze niet aangesproken mogen worden op de kosten-baten van haar werk en projecten?quote:
totdat het je eigen meisje is.quote:Op zaterdag 4 december 2004 23:46 schreef gelly het volgende:
[..]
Nee, dan zeg ik dat er enige mate van eigen verantwoordelijkheid bij zo'n meisje rust. Misschien niet helemaal politiek correct, maar ja.
quote:Op zaterdag 4 december 2004 23:43 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ach ja... dat zijn dezelfde mensen die ook roepen "eigen schuld" als een zeer sexy gekleed meisje tijdens het stappen een keer wordt verkracht. Zo gaat dat
Ze heeft dat risico heel bewust genomen en iemand anders in haar val meegesleept, ik vind het nogal wat.quote:Op zaterdag 4 december 2004 23:46 schreef gelly het volgende:
[..]
Ja. Als je bewust provoceert en haat uit draagt dan kun je een gelijke of ergere reactie verwachten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |