Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. PSV heeft een paar jaar gewonnen, maar de laatste jaren is PSV zeker niet duidelijk de betere partij. Het kan alle kanten uitvallen. Ik denk dat Ajax het heft thuis nu weer in handen neemt. Jij niet. Kortom, we zullen het wel zien als jullie op bezoek komen.quote:Op maandag 29 november 2004 16:08 schreef Garlic_Sauce het volgende:
ik denk dat het incidenteel was... en dat dit jaar de angstgegner status weer rechtgezet word. De arena is gewoon bijna een thuiswedstrijd voor PSV, vele Johan Fruitschalen mee naar huis genomen vanaf daar.
Toch wel jammer dat jij als Feyenoorder zelfs in dit 'crisis' seizoen je gerief moet halen uit hoe AZ presteert ten opzichte van Ajax.quote:Op maandag 29 november 2004 16:09 schreef FR_08 het volgende:Alsof Ajax AZ in kan halen, laat staan PSV. Dat jullie Feyenoord (met Paauwe en Mtilliga in de verdediging) inhalen kan nog, maar verder dan die 3e plek komen jullie toch niet hoor
Klinkt uitermate grappig uit komende van een ajacied. Als er een club is waar ze blijven mijmeren over successen uit de vorige eeuw dan is het Ajax welquote:Op maandag 29 november 2004 16:15 schreef twi het volgende:
Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Het kan inderdaad alle kanten opgaan, maar puntendeling is in het voordeel van PSV, Ajax MOET winnen om uberhaupt aansluiting te krijgen. Maar ik ben niet gerust op de kampioensschaal voordat we daadwerkelijk niet meer ingehaald kunnen wordenquote:PSV heeft een paar jaar gewonnen, maar de laatste jaren is PSV zeker niet duidelijk de betere partij. Het kan alle kanten uitvallen. Ik denk dat Ajax het heft thuis nu weer in handen neemt. Jij niet. Kortom, we zullen het wel zien als jullie op bezoek komen.
quote:Op maandag 29 november 2004 17:13 schreef Da_Sandman het volgende:
Ajacied OreO.
Geloof me, "Rivaldo naar Ajax" is totaal niet makkelijk. Ik heb een schijthekel aan die speler, en zou tegen alles in druizen om te juichen voor een team waar hij in speelt.quote:Op maandag 29 november 2004 17:12 schreef OreO het volgende:
lol als je zo makkelijk van club wisselt ben je niet echt een ajaxied..
Een goede verdediger is altijd nodig, maar zowel een spits als verdediger zijn moeilijk te vinden. AZ vraagt een godsvermogen voor de spelers van Willem II die ze gratis over hebben genomen, en voor de rest is er niet zo veel die in de categorie "goed genoeg en staat er gelijk" te krijgen zijn voor Ajax.quote:Op maandag 29 november 2004 17:18 schreef Dos37 het volgende:
een verdediger vind ik niet echt meer nodig
Die kerel past er ook totaal niet bij. Het zou echt een rotte vis zijn. Zal nooit de ballen naar het trainingsveld dragen, irritante maniertjes, te beroerd om voor een ander te werken en qua salaris eisen zal ie ook het dubbele willen van de best betaalde speler op dit moment.quote:Op maandag 29 november 2004 17:21 schreef twi het volgende:
[..]
Geloof me, "Rivaldo naar Ajax" is totaal niet makkelijk. Ik heb een schijthekel aan die speler, en zou tegen alles in druizen om te juichen voor een team waar hij in speelt.
jep. en dan: januari 2e, maart 1e en mei leidsche.quote:Op maandag 29 november 2004 17:16 schreef golfer het volgende:
Nog een paar potjes tot de winterstop winnen en dan lekker tijdens de winterstop een goede lange spits erbij en liefst nog een goede verdediger erbij.
quote:29/11/2004 - Meer interesse voor Charisteas
(Van onze verslaggever RvN)
BRON: Sport1
De Griekse aanvaller Charisteas is bij Ajax een belangrijke kandidaat voor de spitspositie, zo bevestigde Koeman eerder al. Ajax is echter niet de enige club die in de markt is voor de Griek. Ook Liverpool, Fiorentina en Lokomotiv Moskou zouden interesse hebben voor Christeas. De laatste zou drie tot vier miljoen hebben geboden, een bedrag dat volgens Allofs te laag is. Daarnaast verwacht de manager van Werder Bremen dat de Griek geen interesse heeft om naar Rusland te verhuizen. Bij Werder komt Charisteas weinig aan spelen toe.
quote:Wie nog vertrouwen heeft in een prolongatie van het landskampioenschap, doet er waarschijnlijk goed aan om er nu een paar euros op in te zetten. Bij de bookies wordt Ajax namelijk gezien als een verre outsider; je krijgt maar liefst acht keer je geld terug, wanneer je nu goed inzet.
Denk je dat ik tevreden ben met Gullit en de spelers?quote:Op maandag 29 november 2004 16:15 schreef twi het volgende:
Toch wel jammer dat jij als Feyenoorder zelfs in dit 'crisis' seizoen je gerief moet halen uit hoe AZ presteert ten opzichte van Ajax.
Infiltrant uit nul-twintig.quote:Op maandag 29 november 2004 19:24 schreef jerryx het volgende:
Denk je dat ik tevreden ben met Gullit en de spelers?
Niet zo handig, dan hadden jullie hem beter in Eindhoven kunnen neerzettenquote:Op maandag 29 november 2004 19:32 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Infiltrant uit nul-twintig.![]()
Misschien Dellas? is hier volgens mij ook al een aantal maal genoemd...quote:Op maandag 29 november 2004 17:23 schreef twi het volgende:
[..]
Een goede verdediger is altijd nodig, maar zowel een spits als verdediger zijn moeilijk te vinden. AZ vraagt een godsvermogen voor de spelers van Willem II die ze gratis over hebben genomen, en voor de rest is er niet zo veel die in de categorie "goed genoeg en staat er gelijk" te krijgen zijn voor Ajax.
Daggla wil het hele Griekse nationale elftal bij Ajax hebben inmiddels.quote:Op maandag 29 november 2004 21:57 schreef S-Two het volgende:
[..]
Misschien Dellas? is hier volgens mij ook al een aantal maal genoemd...
Dan moeten we wel ver komen in de EUROPA cupquote:Op maandag 29 november 2004 22:07 schreef VoreG het volgende:
[..]
Daggla wil het hele Griekse nationale elftal bij Ajax hebben inmiddels.
Ach jongen geloof je nou echt dat die 2 clubs geen punten gaan verspelen?quote:Op maandag 29 november 2004 16:09 schreef FR_08 het volgende:Alsof Ajax AZ in kan halen, laat staan PSV. Dat jullie Feyenoord (met Paauwe en Mtilliga in de verdediging) inhalen kan nog, maar verder dan die 3e plek komen jullie toch niet hoor
Ouzo op het leidschequote:Op maandag 29 november 2004 22:07 schreef VoreG het volgende:
[..]
Daggla wil het hele Griekse nationale elftal bij Ajax hebben inmiddels.
quote:29/11/2004 - Derksen: AZ laat Landzaat absoluut niet gaan
(Van onze verslaggever RvN)
Johan Derksen meldde maandagavond in het voetbaldiscussieprogramma Voetbal Insite dat AZ aan VI had laten weten dat het Landzaat onder geen beding wil laten gaan in de winterstop. Scheringa wil dit team absoluut bij elkaar houden en zou dan ook niet openstaan voor een transfer van de middenvelder. Ronald Koeman liet eerder al weten geinteresseerd te zijn in de international.
quote:'Kenneth Perez en Denny Landzaat niet te koop'
29/11/2004 22:07
EXCLUSIEF Ajax, PSV en Feyenoord kunnen zich de moeite besparen, zegt Martin van Geel, technisch directeur van AZ, deze week in Voetbal International: 'Bij AZ is niemand te koop. Wij willen dit niveau minimaal consolideren.'
'Ik lees de berichten dat Ajax Denny Landzaat wil, ik hoor dat PSV interesse heeft in Kenneth Perez. Los van het feit dat nog niemand zich officieel heeft gemeld (..) ik kan iedereen uit de droom helpen: AZ laat wat mij betreft gedurende het seizoen niemand gaan. Dus Feyenoord, PSV en Ajax kunnen zich de moeite besparen.'
Van Geel herinnert zicxh namelijk maar al te goed hoe hij ooit bij Willem II die fout één keer maakte. Terwijl Willem II vierde stond in de winterstop, werd Jaap Stam (PSV) en Jean-Paul van Gastel (Feyenoord) binnen een week van de hand gedaan. 'Dat was dus eens maar nooit meer.'
Martin van Geel durft zelfs nog een stap verder te gaan: 'Ik durf zelfs te stellen dat we ook ná dit seizoen geen spelers laten gaan. Of er moet echt een enorme club komen. En dan denk ik niet zozeer aan Ajax of PSV, maar aan Manchester United of Arsenal.'
tja, voor een goede prijs gaat iedereen natuurlijk. Maar AZ is idd niet in financiële noodquote:Op dinsdag 30 november 2004 12:17 schreef JaWi het volgende:
[..].
Opzich is het voor een groot deel om een beetje af te schrikken denk ik. Tegen een grote zak geld zegt niemand nee, ook Scheringa niet. En na dat seizoen, als Co weg gaat is die groep echt niet bij elkaar te houden.quote:Op dinsdag 30 november 2004 12:25 schreef The_Hives het volgende:
[..]
tja, voor een goede prijs gaat iedereen natuurlijk. Maar AZ is idd niet in financiële nood, dus begrijp best dat hij dat zegt.
quote:Trainingskamp Ajax in Zuid-Afrika
Het trainingskamp van Ajax in de winterstop in Zuid-Afrika gaat door. De Amsterdamse ploeg verblijft van 10 tot en met 18 januari in Kaapstad bij de satellietclub Ajax Cape Town.
Trainer Koeman zal de ploeg in ZuidAfrika klaarstomen voor de tweede helft van de competitie. Twee oefenwedstrijden staan er op het programma; op woensdag 12 januari tegen Orlando Pitates en op zaterdag 15 januari tegen Ajax Cape Town.
Tijdens het trainingskamp houdt de staf de jaarlijkse evaluatiegesprekken met de spelers. Vonk en Pienaar spelen voor het Zuid-Afrikaanse nationale elftal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |