quote:03/12/2004 20:00 RKC-Ajax
12/12/2004 14:30 Ajax-Vitesse
19/12/2004 14:30 FC Groningen-Ajax
Gooi Julien maar in de punt.quote:Op maandag 29 november 2004 12:25 schreef twi het volgende:
Escude compenseert het tekort aan doelpunten dit seizoen wel.
ja is foutjequote:Op maandag 29 november 2004 12:21 schreef BliksemSchigt het volgende:
Rare slotpost![]()
wat bedoel je met "zaagt"??quote:Op maandag 29 november 2004 12:35 schreef Chadi het volgende:
Ben nooit zo'n fan geweest van ESQD vanwege zijn snelheid en het feit dat hij altijd achteruit loopt en niet zaagt maar als je ziet hoe hij de laatste weken toch op dreef is kan je niks anders zeggen dat hij het hardstikke goed doet.
Ja idd de man in vorm is hijquote:Op maandag 29 november 2004 12:35 schreef Chadi het volgende:
Ben nooit zo'n fan geweest van ESQD vanwege zijn snelheid en het feit dat hij altijd achteruit loopt en niet zaagt maar als je ziet hoe hij de laatste weken toch op dreef is kan je niks anders zeggen dat hij het hardstikke goed doet.
Hij is niet echt zo'n breekijser denk ik zoals Stam of Nestaquote:Op maandag 29 november 2004 12:42 schreef space-kees het volgende:
[..]
wat bedoel je met "zaagt"??
Ik denk eigenlijk Hiddink voor elke postitie lijstjes laat aanleggen voor eventuele vervangers, mocht er een basisspeler vertrekken. Een lijstje voor de toekomst zeg maar. Ik snapte ook al niet waarom PSV interesse had in Nicky Hofs, lijkt me ook een eventuele toekomstkandidaat. Leren van de fouten van andere clubs zeg maarquote:Op maandag 29 november 2004 12:25 schreef twi het volgende:
Snap niet wat PSV met Perez zou moeten, maar ik snap nog minder wat Ajax met Perez zou moeten. Ondanks dat 'ie technisch vaardig is, is het echt een typische PSV aanvaller. Geef mij dan maar gewoon Babel. Escude compenseert het tekort aan doelpunten dit seizoen wel. Volgend jaar zal Ryan er dan voor 100% staan.
Leuk en aardig, maar Ajax heeft al jaren een team wat sterk is in de breedte en waarvan iedereen kan scoren. Zelfs Escude, de laatste tijd. En vorig jaar stond Ajax ook veertien punten voor. Kom op he, hoeveel wedstrijden ijn er nou nog te gaan? Twintig! Er is geen enkele club die geen 10 punten laat liggen in die wedstrijden. Ook Ajax niet, maar aan ons de taak om minder punten te verliezen dan PSV. De thuiswedstrijd tegen PSV en AZ en de uitwedstrijd tegen Feyenoord moeten worden gewonnen. En ik acht dat niet onmogelijk, daar zit nog een hele winterstop tussen namelijk.quote:Op maandag 29 november 2004 13:05 schreef Spideyman het volgende:
Maarre 10 punten is toch echt teveel hoor. PSV kent een goede mix van ervaren en talentvolle spelers, fysieke en bewegenlijke spelers. Daarnaast heeft elke speler die nu in de basis staat de kwaliteit om elk seizoen een paar goaltjes mee te pikken: iedereen kan scoren. Daarom denk ik dat PSV niet zo snel in een dipje komt, want er zijn altijd wel een paar spelers die net even dat verschil kunnen maken.
als je na RBC al zoveel vertouwen hebtquote:Op maandag 29 november 2004 12:21 schreef twi het volgende:
Klopt, en wij hebben 't al achter de rug. Bovendien krijgen we beide teams nog op bezoek in de ArenA, uitwedstrijden al gehadWorden twee overwinningen, en de schaal komt weer naar Amsterdam
Dat had ik zelfs na Bayern en Feyenoord, wat twee dramatische uitslagen waren.quote:Op maandag 29 november 2004 13:35 schreef pascalheister het volgende:
[..]
als je na RBC al zoveel vertouwen hebt
De crisis zit 'm in 't feit dat 't maar 1 punt is. Het horen er 10 tot 15 te zijn.quote:Op maandag 29 november 2004 13:36 schreef Da_Sandman het volgende:
Crisis in Amsterdam...
En gewoon boven feyenoord staan, waar is de crisis dan
Ja maar dat gebeurt altijdquote:Op maandag 29 november 2004 13:29 schreef JaWi het volgende:
Beide partijen ontkennen een officieel bod.
Niet meer dan dat er een bedrag van 5 miljoen zou zijn genoemd als transfersom en 1 miljoen als salaris. Koeman heeft bevestigd dat hij gesproken heeft met Charisteas. Charisteas heeft weer gezegd dat ie best weg wil bij Werder.quote:Op maandag 29 november 2004 14:52 schreef Vom het volgende:
[..]
Ja maar dat gebeurt altijd![]()
Weet niemand er iets meer over?
Dan moet er HEEL veel gebeuren nogquote:Op maandag 29 november 2004 15:34 schreef VoreG het volgende:
Komt helemaal goed, we worden voor de winter 2e. Dan kopen we een spits en rollen we alles op. PSV gaat met 4-0 de boot in enz enz enz.
De Graafschap wint niet zoveel in de Arena hoorquote:Op maandag 29 november 2004 15:49 schreef Garlic_Sauce het volgende:
[..]
Dan moet er HEEL veel gebeuren nog... Boeren zijn al jaren de baas in Amsterdam.
(met uitzondering van 1 wedstrijd ofzo)
Vorig jaar is de ommekeer gekomen, en de komende jaren gaan de boeren met hangede pootjes terug naar E'hoven.quote:Op maandag 29 november 2004 15:49 schreef Garlic_Sauce het volgende:
Dan moet er HEEL veel gebeuren nog... Boeren zijn al jaren de baas in Amsterdam.
(met uitzondering van 1 wedstrijd ofzo)
right... denk eerder dat het weer de wedstrijd van Lee wordt net als PSV - Ajax dit jaarquote:Op maandag 29 november 2004 15:55 schreef twi het volgende:
[..]
Vorig jaar is de ommekeer gekomen, en de komende jaren gaan de boeren met hangede pootjes terug naar E'hoven.
Kom op, Lee is de dorpsgek binnen PSV. Twee verkeerd geraakte ballen tegen Ajax en hij zou gelijk goed moeten zijn? Of zijn jullie echt met dat Lee, Lee, Lee, Lee, Lee begonnen omdat 't zo'n fantastische speler is? Want doorgaans wordt er alleen zo cynisch gejuicht voor de clubkneus.quote:Op maandag 29 november 2004 15:57 schreef R4V3 het volgende:
right... denk eerder dat het weer de wedstrijd van Lee wordt net als PSV - Ajax dit jaar
ik denk dat het incidenteel was... en dat dit jaar de angstgegner status weer rechtgezet word. De arena is gewoon bijna een thuiswedstrijd voor PSV, vele Johan Fruitschalen mee naar huis genomen vanaf daar.quote:Op maandag 29 november 2004 15:55 schreef twi het volgende:
Vorig jaar is de ommekeer gekomen, en de komende jaren gaan de boeren met hangede pootjes terug naar E'hoven.
Het is inderdaag ondenkbaar dat AZ in de komende 22 wedstrijden 5 punten laat liggenquote:Op maandag 29 november 2004 16:09 schreef FR_08 het volgende:Alsof Ajax AZ in kan halen, laat staan PSV. Dat jullie Feyenoord (met Paauwe en Mtilliga in de verdediging) inhalen kan nog, maar verder dan die 3e plek komen jullie toch niet hoor
Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. PSV heeft een paar jaar gewonnen, maar de laatste jaren is PSV zeker niet duidelijk de betere partij. Het kan alle kanten uitvallen. Ik denk dat Ajax het heft thuis nu weer in handen neemt. Jij niet. Kortom, we zullen het wel zien als jullie op bezoek komen.quote:Op maandag 29 november 2004 16:08 schreef Garlic_Sauce het volgende:
ik denk dat het incidenteel was... en dat dit jaar de angstgegner status weer rechtgezet word. De arena is gewoon bijna een thuiswedstrijd voor PSV, vele Johan Fruitschalen mee naar huis genomen vanaf daar.
Toch wel jammer dat jij als Feyenoorder zelfs in dit 'crisis' seizoen je gerief moet halen uit hoe AZ presteert ten opzichte van Ajax.quote:Op maandag 29 november 2004 16:09 schreef FR_08 het volgende:Alsof Ajax AZ in kan halen, laat staan PSV. Dat jullie Feyenoord (met Paauwe en Mtilliga in de verdediging) inhalen kan nog, maar verder dan die 3e plek komen jullie toch niet hoor
Klinkt uitermate grappig uit komende van een ajacied. Als er een club is waar ze blijven mijmeren over successen uit de vorige eeuw dan is het Ajax welquote:Op maandag 29 november 2004 16:15 schreef twi het volgende:
Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Het kan inderdaad alle kanten opgaan, maar puntendeling is in het voordeel van PSV, Ajax MOET winnen om uberhaupt aansluiting te krijgen. Maar ik ben niet gerust op de kampioensschaal voordat we daadwerkelijk niet meer ingehaald kunnen wordenquote:PSV heeft een paar jaar gewonnen, maar de laatste jaren is PSV zeker niet duidelijk de betere partij. Het kan alle kanten uitvallen. Ik denk dat Ajax het heft thuis nu weer in handen neemt. Jij niet. Kortom, we zullen het wel zien als jullie op bezoek komen.
quote:Op maandag 29 november 2004 17:13 schreef Da_Sandman het volgende:
Ajacied OreO.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |