Ja, hoor! Gewoon, na de "piep" (zie je instructieboekje) de krenten erin doen!quote:Op woensdag 6 juli 2005 20:11 schreef Martijn_77 het volgende:
Kun je eigenlijk ook krentenbrood maken in de broodbakmachine?
Mais brood mix heb ik hier in Schiedam gewoon bij de molen gehaald. Heb je geen molen in de buurt met winkel?quote:Op vrijdag 8 juli 2005 12:18 schreef Scootmobiel het volgende:
Ja, maisbrood wil ik ook eens proberen. Een tijdje al, maar heb tot zover nog nergens maismeel kunnen vinden. Reformhuis misschien ofzo?![]()
Van de week heb ik die drie Hema-mixen ook gekocht, en ik wil zien vandaag wat broodjes te maken van die tomaten-kaas-mix. Lijkt me lekker.![]()
Doorsnee supermarkt zal het niet hebben denk ik. Misschien de konmar. Anders misschien via internet.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 19:32 schreef Scootmobiel het volgende:
Helaas niet, nee... Maar ik zoek nog even verder. Misschien heb ik er gewoon overheen gekeken in de supermarkt.![]()
Bij een goede molen vind je anders nog steeds flinke verpakkingen hoor!! Moet lukken.quote:Op zondag 10 juli 2005 22:28 schreef Harry_Sack het volgende:
Weet iemand misschien wat leuke adresjes waar je grotere hoeveelheden meel kunt kopen? En dan dus niet van dat vezelarme tarwemeel dat je voor 19 cent in de supermarkt koopt, maar een beetje goed meel zodat je die vezels niet achteraf hoeft toe te voegen
Ik weet dat mijn pa vroeger in de buurt van Alkmaar bij een molen zakken van 50 KG kocht. Dat was eind jaren 80, dus de kans is groot dat dit allang niet meer bestaat...
hoe ziet een goede molen er uit en waar vind je die?quote:Op maandag 11 juli 2005 08:16 schreef Yorout het volgende:
[..]
Bij een goede molen vind je anders nog steeds flinke verpakkingen hoor!! Moet lukken.
Dit is een stap in de goede richting: http://molen.pagina.nl/quote:Op maandag 11 juli 2005 09:02 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
hoe ziet een goede molen er uit en waar vind je die?
Daar heb ik geen last van met de AFK.quote:Op maandag 11 juli 2005 12:30 schreef poemojn het volgende:
Hoe maken jullie de opening in de deeghaak schoon? Bij mij blijft daar vaak nog wat in zitten, met de afwasborstel erin past niet, dus pruts ik nu nog wat met prikkertjes.. iemand een beter idee?
't Is trouwens de Tefal broodbakmachine.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |