Jij wilt graag PP pijpen??quote:Op woensdag 24 november 2004 11:57 schreef Nouk het volgende:
Ik heb al zin in die Risk meet.
Dat altijd. Maar risken is gewoon ook leuk, met jullie.quote:Op woensdag 24 november 2004 11:58 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Jij wilt graag PP pijpen??
Wij zijn dan ook töf...quote:Op woensdag 24 november 2004 11:59 schreef Nouk het volgende:
[..]
Dat altijd. Maar risken is gewoon ook leuk, met jullie.
En leuk en gezellig.quote:Op woensdag 24 november 2004 11:59 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Wij zijn dan ook töf...
Ga je PP tijdens het rijden pijpen??quote:Op woensdag 24 november 2004 11:59 schreef Nouk het volgende:
[..]
En leuk en gezellig.
Ik hoef nog niet dood!quote:Op woensdag 24 november 2004 12:02 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Ga je PP tijdens het rijden pijpen??
Gelukkig, ik was al bang dat we niet genoeg mensen hadden om te riskenquote:Op woensdag 24 november 2004 12:04 schreef Nouk het volgende:
[..]
Ik hoef nog niet dood!
Met zo'n sexcaravanquote:Op woensdag 24 november 2004 12:04 schreef Nouk het volgende:
Carpoolplekken.
quote:Op woensdag 24 november 2004 12:05 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Met zo'n sexcaravan
Tssskquote:Op woensdag 24 november 2004 12:05 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Gelukkig, ik was al bang dat we niet genoeg mensen hadden om te risken
Nee mijn vader had het er laatst over...quote:Op woensdag 24 november 2004 12:06 schreef Nouk het volgende:
[..]![]()
![]()
! Heb jij dat ook gezien laatst ergens op tv!
.
BB zijn ouders...quote:Op woensdag 24 november 2004 12:07 schreef Nouk het volgende:
Maar wie woont er in Ommen eik? want ik kan natuurlijk nooit meer terug dan?
Wehehehehehehequote:Op woensdag 24 november 2004 12:08 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Nee mijn vader had het er laatst over...
Er was file, en hij was in de buurt van Boskoop bij een klant geweest, dachtie... Ik ga wel ff wachten tot de file een beetje is opgelost... Staat daar zo'n caravan... Komt er een kerel aangefietst, caravan op en neer... Kwartier later komt die kerel er weer uitzetten met een tevreden gezicht
Gelukkig je rechter wel voor PPquote:Op woensdag 24 november 2004 12:08 schreef Nouk het volgende:
Goh ik ben om 9 uur opgestaan en nog vrolijk. Ik moest namelijk ff de taart halen bij de bakker, en wat denk je, is het een Abraham taart van 1 bij 1 meter. En ik kan m'n linkerarm nu nog steeds niet bewegen.
Hmmmmmmm... Ik schat mijn moeder nog geen droogbloem...quote:Op woensdag 24 november 2004 12:09 schreef Nouk het volgende:
[..]
Wehehehehehehe. Nu kan ik een hele voorspelbare opmerking maken, maar dat doe ik maar niet. Wel tof omdat te zien trouwens, wehehe.
Vergeet m'n mond niet, getraind, flexibel, die kan wel wat teweegbrengenquote:Op woensdag 24 november 2004 12:09 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Gelukkig je rechter wel voor PP
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |