het indicatie lampje van de batterijquote:Op dinsdag 23 november 2004 12:55 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Ik heb ook een dell, maar welk lampje bedoel je?
quote:Op dinsdag 23 november 2004 13:03 schreef paupercula het volgende:
4 x oranje en 1 x groen houdt in dat je door mag computeren (tot hij weer op rood springt)
je hebt een amerikaanse laptop daar knipperen ze altijd enkele keren met oranje alvorens op groen te gaan zodat je sneller kan accelereren!
batterij is 90% en toch blijft die zo pinken. gelijk als ik nu van batterij werk of als die oplaad.quote:Op dinsdag 23 november 2004 13:15 schreef Stievus het volgende:
heb ook een 5100 maar also die van mij oranje knipperd dan is toch echt me batterij leeg.. en of die groene ertussen zit (nooit opgemertkt) maakt volgens mij niet uit.
Ik denk opladen die handel!
Nee, dat waren dit keer voedingen.quote:Op dinsdag 23 november 2004 13:03 schreef -Xerxes- het volgende:
Was laatst dat een hele zwik accu's van Dell laptops vervangen moesten worden.
Maandje of 2 geleden geloof ik.
Heuj, dit heb ik ook. Als ik 's ochtends mijn laptop opensla (heeft die nacht aangestaan) is m'n laptop ook enkele seconden paarsachtig.quote:Op dinsdag 23 november 2004 16:59 schreef -teun het volgende:
dell bellen zou ik zeggen, ik heb ook een laptop en heb er ook een x iets mee gehad (beeldscherm was in 1x paars, maar is weer gefixt) was een beste hulpservice, weet niet hoe het zit bij dell
succes
ja, das niet zo fraai.quote:Op dinsdag 23 november 2004 17:29 schreef RiderXXX het volgende:
[..]
Heuj, dit heb ik ook. Als ik 's ochtends mijn laptop opensla (heeft die nacht aangestaan) is m'n laptop ook enkele seconden paarsachtig.
ieck begrijp niet jou.quote:Op dinsdag 23 november 2004 18:50 schreef Jump het volgende:
zojuist de dell diagnose wizard men systeem late controleren en nergens problemen gevonden.
vanaf ik batterij in laptop plaats begint het lampje te knipperen. VOlgens het boekje zou het iets te maken hebben dat da batterij opgalden is wanneer ze te warm had.
Was locomotion aan het spelen toen laptop uitviel, netstroom vergeten inpluggen
bios eens geupdate enzo maar nog steeds hetzelfde
veel anere info vind ik erzelf niet van op internet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |