Weet je zeker dat FF niet meer draait (taskmanager -> processes)?quote:Op woensdag 24 november 2004 18:20 schreef Cheiron het volgende:
Wat de neuk?! Hij loopt hier vast, ik start hem opnieuw op. Vraagt hij met welke user ik hem wil starten. Ik zeg default, die is in gebruik (?? ik heb niks meer open!) dus ik maak een nieuwe aan. Maar die heeft mijn bookmarks enzo niet! Hoe kan ik weer naar het andere profiel switchen?! iemand?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Als je veel plaatjes moet opslaan, gebruik dan Super Drag & Go.quote:Op woensdag 24 november 2004 17:34 schreef SHERMAN het volgende:
Als ik een plaatje op wilt slaan duurt het alsnog een uur voordat ie echt begint met opslaan en in die tijd kan ik niks doen
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Bij mij juist bij het afsluiten van tabsquote:Op donderdag 25 november 2004 12:39 schreef -Mk- het volgende:
Heb FF maar opnieuw geinstalleerd en de tabfunctie uninstalled, hoop dat ie nu niet meer vast loopt.
Hij liep steeds vast bij het laden van een nieuwe tab.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Met de Tab Clicking Options XPI kan je 'set focus to newly created tab' uitvinken...quote:Op vrijdag 26 november 2004 09:35 schreef WebForce het volgende:
Ik heb de tabbrowsing instellingen van een bladzijde terug ingesteld, maar nu wil ik dat ik bij ctrl+klik niet direct naar de nieuw geopende tab ga. Is dit instellen of moet ik dan een plugin hebben?
			
			
			
			Nieuw venster of tab openen, navigeren naar about:config en dan zoeken op tab.quote:Op vrijdag 26 november 2004 09:35 schreef WebForce het volgende:
Ik heb de tabbrowsing instellingen van een bladzijde terug ingesteld, maar nu wil ik dat ik bij ctrl+klik niet direct naar de nieuw geopende tab ga. Is dit instellen of moet ik dan een plugin hebben?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op woensdag 1 december 2004 17:42 schreef f1sven het volgende:
Bij mij diet Gmail het in FireFox niet bij het inloggen..meer mensen last van?
kijk ook hierquote:
Gmail is accessible at http://gmail.google.com/ wherever you have access to the Internet via a PC, Linux, or Mac computer with the following browsers:
* IE 5.5+ (download:Windows)
* Netscape 7.1+ (download: Windows Mac Linux)
* Mozilla 1.4+ (download: Windows Mac Linux)
* Firefox 0.8+ (download: Windows Mac Linux)
* Safari 1.2.1+ (download: Mac)
We look forward to supporting more browsers in the future.
Regardless of your browser type, you must have JavaScript and cookies enabled to use Gmail.
			
			
			
			
			
			
			
			bronquote:Na lang wachten is nu eindelijk de officiële Nederlandse vertaling van Firefox 1.0 verschenen die van getfirefox.com afgehaald kan worden. Als niet automatisch de Nederlandse versie geselecteerd wordt kan op deze pagina ook voor de Nederlandse versie gekozen worden.
Aan deze Nederlandse vertaling is de afgelopen weken hard gewerkt en nu heeft Mozilla deze versie eindelijk als officieel bestempeld. De vertaling is enorm verbeterd sinds de vorige versies, onder meer door het harde werk van Martijn, Tim Maks, Laurens, Anne, Gert-Paul en de hulp van de leden van het MozBrowser-forum.
			
			
			
			| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  |  Reageert niet:  Handtekening van fout szAppName: firefox.exe szAppVer:1.0.0.0 szModName: hungapp szModname: 0.0.0.0 offset: 00000000 technische gegevens van rapport: de volgende bestanden worden aan dit foutenrapport toegevoeg C:\DOCUME~1\HOOFDA~1\LOCALS~1\Temp\WER2.tmp.dir00\firefox.exe.mdmp C:\DOCUME~1\HOOFDA~1\LOCALS~1\Temp\WER2.tmp.dir00\appcompat.txt  | 
			
			
			
			quote:Op vrijdag 3 december 2004 23:31 schreef the_opposite het volgende:
Heb sinds kort ook firefox, maar het werkt nog niet helemaal lekker. Ik krijg om de haverklap deze foutmelding:
[ code verwijderd ]
verder niks aan details in het foutrapport.
Iemand met eenzelfde probleem misschien?
voor de duidelijkheid tijdens zo'n melding reageert de browser nergens meer op.
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op zaterdag 4 december 2004 12:28 schreef Sappa het volgende:
[..]
verwijderen en opnieuw installeeren geprobeerd?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Vergeet de vele geile chicks niet die je ermee kan imponeren.quote:Op zaterdag 4 december 2004 12:29 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik werk nu ongeveer een maand met FF, en ik ben om. Hiervoor wel Mozilla gebruikt, maar dat maakte me weinig uit, maar ik vind FF definitief beter dan IE. Vooral vanwege het charmante ctrl+F scherm. En de tabs natuurlijk.
			
			
			
			
			
			
			
			Geen moeite.quote:Op donderdag 9 december 2004 11:12 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Goed, ik ben wel geïntereseerd in Firefox, maar waar ik benieuwd naar ben: hoeveel moeite gaat het installeren en leren werken met FF kosten?
Als je er eerst een hele middag voor moet gaan zitten gebruik ik IE nog wel even...
			
			
			
			10 minuten. Max. Inclusief downloaden. Hij neemt je IE bookmarks zelfs over.quote:Op donderdag 9 december 2004 11:12 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Goed, ik ben wel geïntereseerd in Firefox, maar waar ik benieuwd naar ben: hoeveel moeite gaat het installeren en leren werken met FF kosten?
Als je er eerst een hele middag voor moet gaan zitten gebruik ik IE nog wel even...
			
			
			
			Standaard installatie is erg simpel; zoals eerder gezegd va. 10 minuten.quote:Op donderdag 9 december 2004 11:12 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Goed, ik ben wel geïntereseerd in Firefox, maar waar ik benieuwd naar ben: hoeveel moeite gaat het installeren en leren werken met FF kosten?
Als je er eerst een hele middag voor moet gaan zitten gebruik ik IE nog wel even...
			
			
			
			Wat zou je godsnaam moet leren aan een browser? Je kunt gewoon adressen intypen zoals bij IEquote:Op donderdag 9 december 2004 11:12 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Goed, ik ben wel geïntereseerd in Firefox, maar waar ik benieuwd naar ben: hoeveel moeite gaat het installeren en leren werken met FF kosten?
Als je er eerst een hele middag voor moet gaan zitten gebruik ik IE nog wel even...
			
			
			
			dat klinkt echt zoooo tellsellquote:Op zaterdag 11 december 2004 19:54 schreef Ronaldsen het volgende:
Firefox heeft het gebruik van mijn computer enorm veel aangenamer gemaakt en ben nu verlost van heel wat spyware frustraties
			
			
			
			
			
			
			
			ielquote:Op zondag 12 december 2004 18:27 schreef nietzman het volgende:
Ieuw. Ieuw. Ieuw. Ieuw.
Wat is dat Netscape ding een ongelovelijk gedrocht.
Maargoed, het is van AOL. Die hebben een reputatie op het gebied van incompetentie hoog te houden.
[afbeelding].
			
			
			
			quote:Firefox meer dan 10 miljoen keer gedownload
Het open source bladerprogramma Firefox lijkt uit te groeien tot een heuse concurrent van Microsoft’s Internet Explorer. Een maand na de officiële lancering is de browser meer dan tien miljoen keer gedownload.
Steeds meer mensen laten IE links liggen door het grote aantal veiligheidslekken dat de browser de laatste maanden achtervolgt. Afgelopen herfst zijn er meer dan twintig lekken in de browser ontdekt.
Uit onderzoek van OneStat.com blijkt dat de browsers van Mozilla wereldwijd een gezamenlijk marktaandeel hebben van 7,35 procent. De nieuwe Firefox browser neemt daarvan 4,58 voor haar rekening. Eind mei, toen Firefox nog niet officieel geïntroduceerd was, bedroeg het aandeel van Mozilla slechts 2,1 procent.
Hoewel Microsoft’s Internet Explorer browser met een huidig marktaandeel van 88,9 procent nog steeds ver boven de concurrentie uitstijgt, is er vergeleken met eind mei toch sprake van een daling van het aandeel met vijf procent.
Bron: Telegraaf
			
			
			
			Eensch!quote:Op zaterdag 4 december 2004 12:29 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik werk nu ongeveer een maand met FF, en ik ben om. Hiervoor wel Mozilla gebruikt, maar dat maakte me weinig uit, maar ik vind FF definitief beter dan IE. Vooral vanwege het charmante ctrl+F scherm. En de tabs natuurlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |