1) De FBI heeft veel geluk gehad bij het vinden van alles.
2) De daders doen hun best om alles naar een bepaalde richting te schuiven om zelf snel weg te komen.
3) De FBI had al eerdere aanwijzingen van eventuele mensen die zoiets op touw konden zetten, maar willen dit niet toegeven.
Hoooooooo, jongens nu niet met rotte eieren gooien, was maar een grapje
quote:Iedereen laat continu "sporen" achter. Of het nu opnames zijn van beveiligingscamera's of financiele transacties, je wordt overal geregistreerd. Normaal gesproken wordt, zolang er niets gebeurd is, niks met dit materiaal gedaan.
Dit omdat ik me niet kan indenken dat een aanslag die zo goed is opgezet zoveel direct bewijs naar de daders oplevert.
Ik ga ervanuit dat men bv middels de passagierslijsten en een controle hiervan vrij snel kan achterhalen wie er gewone passagiers waren, en wie mogelijke daders.
Dat er medeplichtigen (zonder enige twijfel) zijn opgepakt betwijfel ik, het publiek moet wel gerust gesteld worden, dus dat zullen ze al snel roepen.
Zelfde geldt voor de mensen die vannacht opgepakt zijn, hadden een ticket op de 11e, 1 in bezit van valse pilot-licence, anderen in bezit van messen en scharen, elders 10 mensen in kledij van vliegtuigbemanning die bij controle probeerden weg te vluchten, officiele berichtgeving: deze mensen hebben niets met (op handen zijnde) kapingen te maken. Yeh right..
Ze doen er alles voor om te voorkomen dat er nog meer paniek uitbreekt, en ik heb een grote dosis scepsis wat de berichtgeving betreft.
quote:Een of andere deskundige die had voorspeld dat Saddam geen chemische of biologische wapens zou inzetten tegen de Coalitie, denkt daar nu anders over.
Op vrijdag 14 september 2001 10:55 schreef deGVR het volgende:
Het valt mij op da de mogelijke medeplichtigheid van irak/saddam zo angstvallig buiten beeld wordt gehouden door de VS...
om politieke redenen waarschijnlijk.
saddam beheerst tenslotte een flinke meerderheid van de olie productie in de wereld
Wie weet..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |