Nee hoor, gooi het er maar uitquote:Op zaterdag 20 november 2004 18:10 schreef mcDavid het volgende:
[..]
jah!
zal ik daar een nieuw topic over maken?
Als jet goed is kun je er gewoon op hoorquote:Beste studenten en medewerkers,
In verband met onderhoudswerkzaamheden aan de ICT-infrastructuur, zijn vrijdag 19 november vanaf 18:00 uur alle ICT-functionaliteiten niet beschikbaar. Je kunt hierdoor niet inloggen en geen gebruik maken van netwerkschijven, e-mail en applicaties. Vanaf huis zijn de functionaliteiten Webdata en Weblogin niet beschikbaar.
De werkzaamheden zijn naar verwachting rond middennacht uur afgerond.
Wij raden je aan om voor 18:00 uur je werk op te slaan en uit te loggen.
Onze excuses voor het eventuele ongemak.
Met vriendelijke groet,
HVU... osiris @ FNTquote:t lijkt me moeilijk om een systeem te maken dat NOG onoverzichtelijker, onduidelijker en onhandiger is
gek wordt ik van dat kutnummer!quote:Op zondag 21 november 2004 23:09 schreef ReCreative het volgende:
En ik had een mailadres met een nummer, alleen docenten mochten een naampje kiezen...
goeie smoes om te laat te komen: ik kon me rooster niet zien!quote:Op dinsdag 23 november 2004 19:38 schreef spectrumanalyser het volgende:
Nou doet dat webdata.inholland.nl het niet godsamme godverdomme godcholera!
weet k nog nietquote:Op zaterdag 20 november 2004 19:36 schreef Darkhacker het volgende:
Hey mcDavid, wat was je cijfer?
stort alsnog 10% van t vliegtuig inquote:Op vrijdag 26 november 2004 16:00 schreef mcDavid het volgende:
[..]
weet k nog niet
ik heb wel een 9 voor mechanica gehaalt gisteren
Ik weet niet wat je nu aan het prutsen bent, maar via https://studentmail.hhs.nl kom je na één keer inloggen meteen in je inbox. (uitgaande dat je vanaf thuis je webmail wilt bekijken)quote:Op zaterdag 20 november 2004 17:10 schreef mechatronics het volgende:
ikzelf werk ook met blackboard op de haagse hogeschool
moet je 3 x inloggen om je webmail te bekijken
eerst hhs , dan blackboard zelf en dan naar de webmail
maar verder geen problemen ermee, werkt altidj wel goed
net gekeken, werkt allemaal nog steeds
bij ons weten dus alleen de docenten hoe het werk.quote:Op vrijdag 26 november 2004 19:57 schreef petre86 het volgende:
ik ken alleen de BB van windesheim (Zwolle)
http://blackboard.windesheim.nl
maar de helft van de docenten weet nieteens hoe dat werkt...:N
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |