Sommige vrouwen vast wel. Maar als je mijn eerdere posts hebt gelezen ging mijn topic daar niet over. Het ging juist ook over vrouwen die vallen voor zangers van obscure bandjes en beginnende schrijvers. Niet bepaald mannen met macht en aanzien dus, zoals jij schetst.quote:Op donderdag 16 december 2004 10:14 schreef Uiruru het volgende:
Vrouwen geilen op macht en aanzien. Ik snap best dat je dat liever niet over jezelf zegt.
Als de "macht en aanzien"-stelling geldt zouden we inderdaad dáár voor moeten gaan. Ennuh... iieeuw!quote:Op donderdag 16 december 2004 10:17 schreef DarkElf het volgende:
een john de mol, een donald trump... dat soort mensen en nee ik zou er niet achteraan gaan gillen, ben geen bakvis
Whehe, in een psychologie boek dat ik hier heb liggen wordt een experiment beschreven waarin vrouwen en mannen een keuze moeten maken tussen een persoon of in een burgerking outfit of in (mantel)pak, rolex enz. Het bleek dat vrouwen vaker kozen voor de 2e persoon (die met meer aanzien) terwijl mannen voor de knapste persoon kozen, niet kijkend naar status.quote:Op donderdag 16 december 2004 12:36 schreef Hik het volgende:
[..]
Als de "macht en aanzien"-stelling geldt zouden we inderdaad dáár voor moeten gaan. Ennuh... iieeuw!![]()
Maar in dit topic gaat het erom dat vrouwen op kunstenaars vallen en wat daar de reden van is. Kunstenaars hebben meestal geen kostuum aan en geen Rolex om.quote:Op vrijdag 17 december 2004 19:08 schreef Frezer het volgende:
Whehe, in een psychologie boek dat ik hier heb liggen wordt een experiment beschreven waarin vrouwen en mannen een keuze moeten maken tussen een persoon of in een burgerking outfit of in (mantel)pak, rolex enz. Het bleek dat vrouwen vaker kozen voor de 2e persoon (die met meer aanzien) terwijl mannen voor de knapste persoon kozen, niet kijkend naar status.
Dus stiekum gebeurt het toch echt..
quote:Op zaterdag 29 januari 2005 20:13 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
Ik hoorde hem namelijk tegen iemand zeggen: "Ik ben vormgever."
quote:Op zaterdag 29 januari 2005 20:48 schreef Copycat het volgende:![]()
Hij geeft in ieder geval wel vorm aan dit topic.
Vertel eens wat meerquote:Op zondag 30 januari 2005 18:09 schreef UIO_AMS het volgende:
Het was erg gezellig met haar. Ze leek ook totaal niet onder de indruk en kwam zelfs te laat.
Hoezo hoezo? Aanstormend schrijver, mod, squashleraar, noem maar op. Redenen genoeg.quote:Op zondag 30 januari 2005 18:21 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
Vertel eens wat meer, hoezo is zij jouw groupie dan?
En om die redenen wilde ze dus met jou afspreken? Als ze met je afspreekt omdat ze je gewoon een aardige jongen vindt is zij geen groupe hoorquote:Op zondag 30 januari 2005 18:32 schreef UIO_AMS het volgende:
Hoezo hoezo? Aanstormend schrijver, mod, squashleraar, noem maar op. Redenen genoeg.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |