FOK!forum / Televisie / Fok! Movie Trivia - November 2004 IX
dolle_hondwoensdag 17 november 2004 @ 16:40
* Fok! Movie Trivia - 2004

Spelregels

Iemand heeft een vraag gesteld en het is aan jou en de mede-Fok!kers om die te beantwoorden. Als de vragensteller dit nodig acht, mag hij natuurlijk hints geven. Bij onduidelijkheid beslist de vragensteller wie het goede antwoord gegeven heeft en wie het punt krijgt.

Degene wie hem het eerst goed beantwoord heeft mag de volgende vraag stellen, er lopen dus niet meerdere vragen tegelijk. Als deze persoon dat niet binnen een uur gedaan heeft, mag iemand anders deze taak van hem overnemen. Dit om het topic niet onnodig lang vast te laten zitten. Wanneer iemand aangeeft dat hij weggaat na het beantwoorden van een vraag, mag er natuurlijk meteen een andere vraag gesteld worden.

Het is niet toegestaan om meerdere antwoorden in één post te geven. De vragensteller dient, in het geval dit tog gebeurt alleen naar het bovenste antwoord te kijken en de rest te negeren.
Het is handig als de persoon die de vraag gesteld heeft het topic in de gaten blijft houden. Als hij/zij voor een langere periode daar niet toe in staat is, is er waarschijnlijk wel iemand bereidt om deze vraag op te geven, aan wie dan het goede antwoord doorgegeven kan worden, zodat deze de jurering verder op zich kan nemen.

Het is niet toegestaan om meer dan 2 gokken/antwoorden te doen, voordat de vragensteller deze afgekeurd heeft. Dit om het spammen van tig antwoorden door één persoon te voorkomen.

Puntentelling
Elke maand wordt er een nieuwe ranking gestart. De laatste vraag die voor 0:00 uur van de laatste dag van de maand is gesteld, telt nog mee voor die maand. Als deze vraag beantwoord is wordt er een nieuwe topic geopend (met als titel: "Fok! Movie Trivia - [MAAND JAAR] I").De resultaten van de vorige maanden en de overall ranking kun je in dit topic terugvinden: Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic
Elke goed beantwoorde vraag is één punt waard. In elke 10e topic van de maand tellen de punten dubbel.

Vragen
Je mag vragenstellen over elke film die je kan bedenken (TV-films, direct-to-video-films, films die nog in de bios moeten komen, mogen dus ook), zolang je maar verwacht dat de vraag te beantwoorden is.
Vragen waarvoor meerdere antwoorden mogelijk zijn kun je het best vermijden, aangezien dit nog wel eens onduidelijkheden wat punten verdeling op kan leveren. Bij vragen met meerdere antwoorden, moeten al je antwoorden in dezelfde post staan om goedgekeurd te kunnen worden.
Een overzicht van de soorten vragen die al geweest zijn is hier te vinden, met dank aan mamamiep : Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic

Spoilertag
Omdat er tegenwoordig een spoilertag is, is het handig om die af en toe te gebruiken. Zo was er laatst een vraag om 10 films op te noemen waar de hoofdpersoon dood ging op het eind. Als je die film nog niet hebt gezien, dan wil je dat niet weten. Daar is de spoilertag heel erg handig voor.

Verboden
Het gebruik van IMDb of welke website ook bij het beantwoorden van de vragen is verboden. Als we erachter komen dat dit toch gebeurt is, wordt het punt niet toegekend.

Ranking
Na jaren trouwe dienst heeft Gorro de verantwoordelijkheid voor de score overgedragen aan dolle_hond. Hij zal de score bekend maken aan het begin van ieder nieuw topic, mits hij daar de gelegenheid toe ziet.

IRC-Kanaal
Tegenwoordig bestaat er ook een IRC-kanaal speciaal voor FMT. Waar je gezellig kunt chatten met de andere FMT-ers. Het is in principe niet de bedoeling om te gaan overleggen over de vragen, gezien dat oneerlijk is tegenover de mensen die niet in dat channel (kunnen) zitten.Dit kanaal is #fmt op de IRC-server van Fok!, irc.fok.nl, Port 6667.

Slowchat
Met de komst van een apart slowchat-topic (Fok! Movie Trivia - Slow/FastChat-topic #10) is slowchat in dit topic, net als in alle andere topics in FTR niet meer toegestaan. Een grappige opmerking mag natuurlijk altijd, maar ga geen hele gesprekken meer voeren. Indien nodig kunnen reacties weggemodereerd worden.

Openingspost
Zoals valt te zien is er een duidelijke eenheid in de vorm van de OP's binnen deze topicreeks. Voor het gemak van jullie én anderen, heeft InTrePidIvity een kant-en-klare openingspost gemaakt, waarbij je alleen nog even de topictitel hoeft in te vullen en de gestelde/nog te stellen vraag! Verder kan je deze gewoon kopiëren vanaf InTre's geweldige OP-sjabloon


De Stand

1. (1) mr_anonimous 36 ( + 3 )
2. (2) dolle_hond 19 ( + 3 )
3. (2) FremantleDockers 17 ( + 1 )
4. (2) GFP 16
4. (7) Patch 16 ( + 8 )
6. (5) Ket_Ais 15 ( + 2 )
7. (6) twentemeisje 10 ( + 1 )
8. (7) SaintOfKillers 9 ( + 1 )
9. (7) EricusMaximus 8
10. (10) Ruben1302 7
11. (11) hornage 6
11. (12) ranja 6 ( + 1 )
11. (17) zjeckyll16 6 ( + 3 )
14. (12) California 5
14. (12) InTrePidIvity 5
16. (15) BobRooney 4
16. (15) MasterWouter 4
18. (17) Atreidez 3
18. (17) DarkFly 3
18. (17) Fool 3
18. (17) victorinox 3
22. (22) One_conundrum 2
22. (22) Openminded 2
22. (22) TFM 2
25. (25) BwennieBren 1
25. (25) computerkiller 1
25. (25) Dopke 1
25. (25) Excess_All 1
25. (25) Mike 1
25. (25) moryana 1
25. (25) RedWind 1
25. (25) sampoo 1
25. (25) SODA 1
25. (--) Eluc 1 ( + 1 )
25. (--) kinky_queen 1 ( + 1 )

De vraag

Welke film kijk ik nou?

  • Een travestiet vertelt dat het slachtoffer haar( of hem) had ingeruild voor haar nichtje.
  • GFPwoensdag 17 november 2004 @ 16:43
    Een hele slechte
    dolle_hondwoensdag 17 november 2004 @ 16:47
    niet eens
  • de advocaat gaat in het weekend voorafgaand aan het proces op pad naar een honkbalwedstrijd
  • GFPwoensdag 17 november 2004 @ 16:47
    Oh nee, je vroeg welke film en niet wat voor film ...
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 16:49
    Ik ken geloof ik maar 2 travestietenfilms, Priscilla Queen of the Desert (en die is het niet)
    en er is een film met Patrick Swayze, Wesley Snipes en John Leguizamo maar waar die over gaat weet ik niet.
    ranjawoensdag 17 november 2004 @ 16:49
    geen idee
    dolle_hondwoensdag 17 november 2004 @ 16:50
    leuk he, die details
  • de journalist gaat met Mandy naar het ziekenhuis als de travestiet zich aanstelt
  • computerkillerwoensdag 17 november 2004 @ 16:51
    ik zou het werkelijk niet weten
    dolle_hondwoensdag 17 november 2004 @ 16:52
    zoals ik zei: ik ben nog bezig met kijken, maar er is nog maar een dik kwartier te gaan, ik heb nog maar 1 travestiet gezien
    dolle_hondwoensdag 17 november 2004 @ 16:54
    zal ik het maar verklappen:
  • er loopt een man rond die vliegen heeft vastgeplakt aan stokjes die hij aan zichzelf heeft bevestigd, zodat de vliegen bij zijn hoofd blijven hangen.
  • GFPwoensdag 17 november 2004 @ 16:57
    Je bent een film aan het kijken waar 1 travestiet in voor komt, maar al je hintjes gaan over die travestiet
    Eerst accentueren en dan bagatelliseren, wil je erover praten
    dolle_hondwoensdag 17 november 2004 @ 17:04
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 16:57 schreef GFP het volgende:
    Je bent een film aan het kijken waar 1 travestiet in voor komt, maar al je hintjes gaan over die travestiet
    Eerst accentueren en dan bagatelliseren, wil je erover praten
    het is wel een belangrijke rol, die travo.

  • op het feest zwaait de oude dame met het geladen revolver in de rondte
  • GFPwoensdag 17 november 2004 @ 17:10
    Is dat die film met Macaulay
    Party Monster
    dolle_hondwoensdag 17 november 2004 @ 17:12
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 17:10 schreef GFP het volgende:
    Is dat die film met Macaulay
    Party Monster


  • de journalist krijgt van de travestiet het verwijt dat hij in een auto voor zwarten rondrijdt
  • Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 17:14
    Wat een film hee! Je hebt hem nu hélemaal gekeken d_h?
    computerkillerwoensdag 17 november 2004 @ 17:15
    the party?
    dolle_hondwoensdag 17 november 2004 @ 17:18
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 17:14 schreef Ket_Ais het volgende:
    Wat een film hee! Je hebt hem nu hélemaal gekeken d_h?
    nee, de kinderen zitten tv te kijken

    wel jammer, dat ik na ruim 2 uur moet wachten op de ontknoping.
    dolle_hondwoensdag 17 november 2004 @ 17:19
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 17:15 schreef computerkiller het volgende:
    the party?


  • een man laat al sinds 74 de hond uit van zijn vroegere baas, alleen is de hond al sinds 76 dood.
  • Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 17:20
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 17:18 schreef dolle_hond het volgende:
    nee, de kinderen zitten tv te kijken

    wel jammer, dat ik na ruim 2 uur moet wachten op de ontknoping.
    Je bent een film aan het kijken die bijna ten einde is maar je laat jouw kinderen toch maar voor?
    What a dad!

    Edit: er zit een ontknoping in deze wazige film?
    dolle_hondwoensdag 17 november 2004 @ 17:30
  • het slachtoffer hangt bij zijn 1e ontmoeting met de journalist tegen zijn auto, een jaguar, aan
  • zjeckyll16woensdag 17 november 2004 @ 17:31
    Travestiet, nichtje,... doet me denken aan Henry Lee Lucas ist misschien Henry, portrait of a serial killer
    dolle_hondwoensdag 17 november 2004 @ 17:36
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 17:31 schreef zjeckyll16 het volgende:
    Travestiet, nichtje,... doet me denken aan Henry Lee Lucas ist misschien Henry, portrait of a serial killer


  • de advocaat heeft een prijzenwinnende buldog
  • FremantleDockerswoensdag 17 november 2004 @ 18:08
    Midnight in the garden of good and evil (van Eastwood, met oa kevin spacey en john cusack)

    GFPwoensdag 17 november 2004 @ 18:25
    dolle_hondwoensdag 17 november 2004 @ 18:42
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 18:08 schreef FremantleDockers het volgende:
    Midnight in the garden of good and evil (van Eastwood, met oa kevin spacey en john cusack)


    FremantleDockers +1
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 21:56
    Het uurtje na de laatste punttoekenning lijkt me nu wel voorbij.
    Dus:

    Quote uit welke film?

    : And I wanted to fuck her.
    : And I wanted to sleep with her.
    : No, and I wanted to fuck her. Say it. SAY IT!
    : And I wanted to fuck her.

    [ Bericht 0% gewijzigd door Ket_Ais op 17-11-2004 22:07:34 ]
    InTrePidIvitywoensdag 17 november 2004 @ 22:22
    Kiefer & Colin in Phonebooth...
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 22:26
    Wow, in 1 keer goed!

    InTrePidIvity +1
    InTrePidIvitywoensdag 17 november 2004 @ 22:36
    Goeie film
    Nog een quote:
    quote:
    : What's your point?
    : The point is, how do you know the Guarantee Fairy isn't a crazy glue sniffer? "Building model airplanes" says the little fairy, but we're not buying it. Next thing you know, there's money missing off the dresser and your daughter's knocked up, I seen it a hundred times.
    : But why do they put a guarantee on the box then?
    : Because they know all they solda ya was a guaranteed piece of shit. That's all it is. Hey, if you want me to take a dump in a box and mark it guaranteed, I will. I got spare time. But for right now, for your sake, for your daughter's sake, ya might wanna think about buying a quality item from me.
    : Hmm. Okay, I'll buy from you.
    : Well I... What?
    dolle_hondwoensdag 17 november 2004 @ 22:38
    eerste idee:
    uncle buck
    InTrePidIvitywoensdag 17 november 2004 @ 22:40
    Niet eens zo heel gek, maar
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 22:48
    Mijn vriend zegt dat het Tommy boy is, net op tv geweest. Is het goed?
    Text lijkt me wel Chris Farley-achtig
    zjeckyll16woensdag 17 november 2004 @ 22:48
    Das toch van die dikke dode ninja niet? Timmy of Tommy boy of zoiets
    InTrePidIvitywoensdag 17 november 2004 @ 22:51
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 22:48 schreef Ket_Ais het volgende:
    Mijn vriend zegt dat het Tommy boy is, net op tv geweest. Is het goed?
    Text lijkt me wel Chris Farley-achtig
    Bedank je vriend maar

    Ket_Ais +1
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 22:52
    Eigenlijk vind ik het niet zo leuk als hij gelijk heeft (maar ach, voor die ene keer mag ik hem idd wel bedanken)

    In de Academy history is het twee keer gebeurd dat een Oscar uitgereikt werd voor beste acteur en regisseur voor dezelfde film. Aan welke personen en voor welke film?
    InTrePidIvitywoensdag 17 november 2004 @ 22:55
    Vast voor Ben Hur?
    zjeckyll16woensdag 17 november 2004 @ 22:56
    -edit- Sean Penn had em dit jaar
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 22:57
    Beiden
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 22:58
    Mocht ik te onduidelijk zijn: ik bedoel dat acteur en regisseur dezelfde personen zijn
    zjeckyll16woensdag 17 november 2004 @ 23:00
    Clint Eastwood
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 23:03
    Nope
    Lonewolf2003woensdag 17 november 2004 @ 23:05
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 22:58 schreef Ket_Ais het volgende:
    Mocht ik te onduidelijk zijn: ik bedoel dat acteur en regisseur dezelfde persoonen zijn
    Of zijn ze schizofreen?
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 23:08
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 23:05 schreef Lonewolf2003 het volgende:
    Of zijn ze schizofreen?
    De regisseur/acteur die als laaste de oscar kreeg voor zijn prestaties in dezelfde film staat wel bekend om zijn hyperactiviteit. De manier waarop hij de Oscar ging ophalen was euh...apart.
    Lonewolf2003woensdag 17 november 2004 @ 23:10
    Clint Eastwood kwam bij ook het eerste op.
    Mel Gibson misschien.
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 23:11
    Lonewolf2003woensdag 17 november 2004 @ 23:13
    Hyperactief, dank je nu weet ik het: Roberto Benigni.
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 23:16
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 23:13 schreef Lonewolf2003 het volgende:
    Hyperactief, dank je nu weet ik het: Roberto Benigni.
    Dat is alvast nummero uno, wil ik ook eventjes weten welke film maar dat zal dan niet moeilijk zijn
    De andere persoon heeft in de jaren 50 de 2 Oscars ontvangen
    BwennieBrenwoensdag 17 november 2004 @ 23:19
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 23:16 schreef Ket_Ais het volgende:

    [..]

    Dat is alvast nummero uno, wil ik ook eventjes weten welke film maar dat zal dan niet moeilijk zijn
    De andere persoon heeft in de jaren 50 de 2 Oscars ontvangen
    Laurence Olivier
    Lonewolf2003woensdag 17 november 2004 @ 23:20
    Daar was ik al bang voor ben niet zo goed in oudere films. Want Hitchcock zal het vast niet zijn.
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 23:20
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 23:19 schreef BwennieBren het volgende:

    [..]

    Laurence Olivier
    ben ik erg flauw als ik zeg: nu wel alles netjes in 1 post voor het punt
    2 namen plus de films
    BwennieBrenwoensdag 17 november 2004 @ 23:24
    Nee hoor.
    Roberto Benigni in La bella e vita
    en Laurence Olivier in Hamlet

    zo dan?
    Lonewolf2003woensdag 17 november 2004 @ 23:26
    Aan jouw de eer Bwenniebren want ik heb geen idee welke film Laurence Olivier gemaak heeft.
    Oops iets te laat.
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 23:26
    Geweldig!

    BwennieBren +1
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 23:27
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 23:26 schreef Lonewolf2003 het volgende:
    Aan jouw de eer Bwenniebren want ik heb geen idee welke film Laurence Olivier gemaak heeft.
    Ik wilde al bijna hinten (to be or not te be) maar BwennieBren wist het dus al
    BwennieBrenwoensdag 17 november 2004 @ 23:39
    Dialoog van wie en wie uit welke film?

    - Uh oh fart. Uh oh fart.
    Did you fart, ? Did you fucking fart?
    - Fart.
    How can you stand that?
    - I don't mind it.
    How can you stand it?
    - Ten minutes to Wapner. We're definitely locked in this box with no TV.

    sorry, ben weinig creatief vandaag
    SaintOfKillerswoensdag 17 november 2004 @ 23:40
    InTrePidIvitywoensdag 17 november 2004 @ 23:46
    Rainman
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 23:50
    Natuurlijk Rainman! Ik zat aan een comedy te denken, stom
    BwennieBrenwoensdag 17 november 2004 @ 23:51
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 23:46 schreef InTrePidIvity het volgende:
    Rainman


    InTrePidIvity +1
    Ik zei toch al InTre, ik ben weinig creatief

    Maar dan wel de volledige vraag beantwoorden plse?
    InTrePidIvitywoensdag 17 november 2004 @ 23:53
    Ik wil eigenlijk geen vraag, maarja puntje wel trouwens

    Noem mij 10 films met Tom Cruise
    InTrePidIvitywoensdag 17 november 2004 @ 23:54
    Sorry, Charlie en Ray Babbitt, a.k.a. Tom Cruise en Dustin Hoffman in Rainman.
    SaintOfKillerswoensdag 17 november 2004 @ 23:54
    Collateral
    Collateral
    Collateral
    Collateral
    Collateral
    Collateral
    Collateral
    Collateral
    Collateral
    Collateral
    Ket_Aiswoensdag 17 november 2004 @ 23:55
    Rainman
    Mission: Impossible
    Interview with the vampire
    Vanilla sky
    Far and Away
    Cocktail
    Color of money
    Risky business
    Magnolia
    Collateral
    InTrePidIvitywoensdag 17 november 2004 @ 23:56
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 23:54 schreef SaintOfKillers het volgende:
    Collateral * 10
    Tsja, doe toch maar 10 verschillende films met Tom Cruise
    SaintOfKillerswoensdag 17 november 2004 @ 23:56
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 23:56 schreef InTrePidIvity het volgende:

    [..]

    Tsja, doe toch maar 10 verschillende films met Tom Cruise
    BwennieBrenwoensdag 17 november 2004 @ 23:57
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 23:54 schreef InTrePidIvity het volgende:
    Sorry, Charlie en Ray Babbitt, a.k.a. Tom Cruise en Dustin Hoffman in Rainman.
    thanx

    Minority Report
    Far & Away
    Rain Man
    Th eFirm
    Vanilla Sky
    Jerry Maguire
    The Last Samurai
    Interview with a vampire
    Born on the 4th of july

    -edit- pff en dat waren en maar 9
    InTrePidIvitywoensdag 17 november 2004 @ 23:57
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 23:55 schreef Ket_Ais het volgende:
    RainMAN
    mission Impossible
    Interview with the vampire
    Vanilla sky
    Far and Away
    Cocktail
    Colour of money
    Risky business
    Magnolia
    Colleteral
    Dank u
    Ket_Ais +1

    SoK + 0voor de moeite
    SaintOfKillerswoensdag 17 november 2004 @ 23:58
    quote:
    Op woensdag 17 november 2004 23:57 schreef InTrePidIvity het volgende:
    SoK + 0voor de moeite
    Merci. Het is het gebaar dat telt.

    Die tvp was m'n 9000e post
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:04
    Ik zat net naar een programma te kijken waar een man een vinger kreeg als vervanging van zijn penis
    Dat bracht me op de volgende vraag:

    In welke film komt de penis song voor?
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:06
    Jezus
    The Sweetest Thing
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:06
    Dat programma zat ik net ook te kijken trouwens, raar verhaal
    Daar wordt je vast wel mee gepest
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:07
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:06 schreef InTrePidIvity het volgende:
    Jezus
    The Sweetest Thing
    Geen twee films in 1 post he
    Maar vooruit

    InTrePidIvity +1
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:07
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:06 schreef InTrePidIvity het volgende:
    Dat programma zat ik net ook te kijken trouwens, raar verhaal
    Daar wordt je vast wel mee gepest
    Ik wilde foto's zien!
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:08
    Jezus, ik wil niet nog een vraag

    Hoeveel afgeleide films/series/remakes zijn er na The Planet of the Apes gekomen?
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:09
    5?
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 00:09
    Hm.... 4?
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:09
    ^
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:10
    7?
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 00:10
    6?
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:12
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:10 schreef Ket_Ais het volgende:
    7?
    Jazeker!
    We hebben:
    Beneath The Planet of the Apes (1970)
    Escape from the Planet of the Apes (1971)
    Conquest of the Planet of the Apes (1972)
    Battle for the Planet of the Apes (1973)
    Planet of the Apes (tv, 1974)
    Return to the Planet of the Apes (tv,1975)
    Planet of the Apes (remake, 2001)


    Is er zoiets als overkill aan apen?

    Ket_Ais +1
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 00:14
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:12 schreef InTrePidIvity het volgende:
    Is er zoiets als overkill aan apen?


    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:14
    Ha, ik dacht dan maar even 2 gokken er boven op, lucky number 7
    Maar mag ik dan ook een puntje?

    Edit: Dank U
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:15
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:14 schreef SaintOfKillers het volgende:

    [..]



    [afbeelding]
    LOL
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:15
    Uhoh, daar komt vast nog een vervolg aan: The Apes from the Planet of the Apes Return to the Planet of the Apes they never left in the first place
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:16
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:15 schreef InTrePidIvity het volgende:
    Uhoh, daar komt vast nog een vervolg aan: The Apes from the Planet of the Apes Return to the Planet of the Apes they never left in the first place
    Ook weer LOL!
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:17
    Noem 7 films met Mark Wahlberg
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:19
    Italian Job
    Three Kings
    Planet of the Apes
    Boogie Nights
    ...
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:20
    So far so good, give me some more
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 00:20
    Ook nog:

    Rock Star
    Fear
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:21
    en nu alles in een post met de laatste film
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:21
    En The Perfect Storm.
    Staat nota bene naast Three Kings hier
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:22
    Zucht...
    Italian Job
    Three Kings
    Planet of the Apes
    Boogie Nights
    Rock Star
    Fear
    The Perfect Storm
    shredderdonderdag 18 november 2004 @ 00:22
    Italian Job
    Three Kings
    Planet of the Apes
    Boogie Nights
    Rock Star
    Fear
    perfect storm

    .....damned!

    [ Bericht 6% gewijzigd door shredder op 18-11-2004 00:23:00 (aaaaaaaaaahhh) ]
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:23
    Jaaa!!!

    InTrePidIvity +1

    vanwaar de zucht?, you know the rules
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:23
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:22 schreef shredder het volgende:
    Italian Job
    Three Kings
    Planet of the Apes
    Boogie Nights
    Rock Star
    Fear
    perfect storm

    .....damned!
    Jij krijgt de troostprijs
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:24
    dolle_hond hanteerde laatst de regel dat degene die de laatste film post het punt krijgt, en dat vind ik eigenlijk wel een goede regel.
    Dus dat principe hanteer ik in dit geval ook:

    Noem 15 verschillende films met Matt Damon
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:27
    Rainmaker
    Good Will Hunting
    Talented Mister Ripley
    Dogma
    Ocean's eleven
    The Bourne Identity
    Saving Private Ryan
    Rounders

    (dus geen Bourne Identity en Oceans Twelve als ik jouw vraag goed begrijp)
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:27
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:24 schreef InTrePidIvity het volgende:
    dolle_hond hanteerde laatst de regel dat degene die de laatste film post het punt krijgt, en dat vind ik eigenlijk wel een goede regel.
    Dus dat principe hanteer ik in dit geval ook:
    Dat heb ik niet meegekregen.
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:28
    Verkeerd begrepen, dus ik zie 10 films staan in jouw lijstje
    Was meer gericht aan SaintOfKillers, die anders ongetwijfeld 15x zThe Bourne Identity had neergezet

    =edit=
    Correctie, negen films, 2x The Bourne Identity
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:28
    en oh ja, Courage Under Fire.

    Meer weet ik zo gauw niet.....
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:29
    Naja, zit je nu op 10.
    Wie weet de resterende vijf?
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:30
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:28 schreef InTrePidIvity het volgende:
    Verkeerd begrepen, dus ik zie 10 films staan in jouw lijstje
    Was meer gericht aan SaintOfKillers, die anders ongetwijfeld 15x zThe Bourne Identity had neergezet

    =edit=
    Correctie, negen films, 2x The Bourne Identity
    Bourne Supremecy
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:30
    Zit je al op 11
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:32
    En ik kan er nog eentje uitpersen: Chasing Amy, en volgens mij zijn er dan niet meer Ben Affleck- en-Matt Damon-samen-in-een-film-films
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:35
    Goed, even een handje helpen:

  • Een komedie waarin hij erg 'aanhankelijk' is
  • Een andere komedie waarin hij een liedje zingt over de hoofdpersoon van de film.
  • Een tekenfilm met paarden
  • Een film over een baggergolfer
  • InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:35
    Nou, dat zijn er al 12!
    Je bent er bijna...
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:36
    All the Pretty Horses?
    En oh ja, Stuck on you!
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:38
    Niet All The Pretty Horses, wel Stuck On You.
    Brian Adams zong de main song voor die tekenfilm.
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:40
    Het ging dus over een 'Bagger'-golfer.
    En die andere komedie is het 'vervolg' op Road Trip.
    Kom op, nog 2, ik wil slapen
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:40
    Geen idee, ik zit vast.
    Ik ga ook maar eens naar bedje toe.
    Kon je niet 10 films vragen?
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:41
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:40 schreef InTrePidIvity het volgende:
    Het ging dus over een 'Bagger'-golfer.
    En die andere komedie is het 'vervolg' op Road Trip.
    Kom op, nog 2, ik wil slapen
    Maar dat zal dan wel Euro trip zijn
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:42
    Ja, inderdaad EuroTrip!
    Nog eentje...
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:42
    BwennieBrendonderdag 18 november 2004 @ 00:43
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:40 schreef InTrePidIvity het volgende:
    Het ging dus over een 'Bagger'-golfer.
    En die andere komedie is het 'vervolg' op Road Trip.
    Kom op, nog 2, ik wil slapen
    The legend op Bagger Vance met Will Smith I suppose?
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:43
    Hij heeft ook in die film van George Clooney gespeeld!
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:43
    Leuk van die radeloze hints. Niemand meer online?
    Maar als ik de laatste raad zit ik aan een vraag vast, lekkere ben jij!
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:44
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:43 schreef BwennieBren het volgende:

    [..]

    The legend op Bagger Vance met Will Smith I suppose?
    En hoewel ik nu inzie dat het heel lullig is, krijg jij tóch het punt
    Dankjewel, en weltrusten

    BwennieBren +1
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:45
    van George Clooney, dat kan dan alleen maar Confessions of a Dangerous Mind zijn die ik nog steeds moet zien
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 00:45
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:43 schreef Ket_Ais het volgende:
    Leuk van die radeloze hints. Niemand meer online?
    Maar als ik de laatste raad zit ik aan een vraag vast, lekkere ben jij!
    Not anymore
    Je kan weer rustig slapen
    BwennieBrendonderdag 18 november 2004 @ 00:46
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:44 schreef InTrePidIvity het volgende:

    [..]

    En hoewel ik nu inzie dat het heel lullig is, krijg jij tóch het punt
    Dankjewel, en weltrusten

    BwennieBren +1
    Is idd beetje lullig met één antwoord mijnerzijds en ik sta met liefde mijn punt af (als dat mag) aan Ket_Ais
    Welterusten InTre
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:47
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:44 schreef InTrePidIvity het volgende:

    [..]

    En hoewel ik nu inzie dat het heel lullig is, krijg jij tóch het punt
    Dankjewel, en weltrusten

    BwennieBren +1



    Goodnite, goodnite, parting is such sweet sorrow that I will say goodnite untill tomorrow
    Ket_Aisdonderdag 18 november 2004 @ 00:48
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:46 schreef BwennieBren het volgende:

    [..]

    Is idd beetje lullig met één antwoord mijnerzijds en ik sta met liefde mijn punt af (als dat mag) aan Ket_Ais
    Welterusten InTre
    Nee hoor, dat hoeft niet, ik kwam ook alleen maar verder met veel hulp en nu hoef ik me daar niet meer schuldig over te voelen.
    BwennieBrendonderdag 18 november 2004 @ 01:07
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 00:48 schreef Ket_Ais het volgende:

    [..]

    Nee hoor, dat hoeft niet, ik kwam ook alleen maar verder met veel hulp en nu hoef ik me daar niet meer schuldig over te voelen.
    *schuldig voelt*

    Wie oh wie

    Pretoriaandonderdag 18 november 2004 @ 01:11
    heet ie niet marty feldman ofzo....
    BwennieBrendonderdag 18 november 2004 @ 01:20
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 01:11 schreef Pretoriaan het volgende:
    heet ie niet marty feldman ofzo....
    Helemaal juuste!

    Pretoriaan +1

    U mag...
    Pretoriaandonderdag 18 november 2004 @ 01:22
    oh ja, dat ging zo he... dan moest jij de volgende bedenken...damn, moment ....
    Pretoriaandonderdag 18 november 2004 @ 01:32
    Enkele trivia: over welke film gaat het

    - In the film's script the word "gigawatt" is spelt "jigowatt". The producers had been to a science seminar and the speaker had pronounced it "jigowatt".
    - There are only about 32 special effects shots in the entire film.
    - The "main street" is the same one used in Gremlins (1984).
    - Eric Stoltz was initially cast as lead character, but had to be replaced.
    BwennieBrendonderdag 18 november 2004 @ 01:34
    Dit riekt naar Back to the future...
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 01:35
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 01:34 schreef BwennieBren het volgende:
    Dit riekt naar Back to the future...
    weltrusten?
    Pretoriaandonderdag 18 november 2004 @ 01:36
    damnit, ik had eerst de thread moeten lezen om te kijken hoe goed/slecht de filmgeek kennis was...
    Back to the future klopt...zat erg te twijfelen of ik Stolz er bij moest doen...
    euhm,
    Bwenniebren + 1 is dan wat ik moet doen?
    BwennieBrendonderdag 18 november 2004 @ 01:41
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 01:35 schreef EricusMaximus het volgende:

    [..]

    weltrusten?
    Not yet....
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 01:36 schreef Pretoriaan het volgende:
    damnit, ik had eerst de thread moeten lezen om te kijken hoe goed/slecht de filmgeek kennis was...
    Back to the future klopt...zat erg te twijfelen of ik Stolz er bij moest doen...
    euhm,
    Bwenniebren + 1 is dan wat ik moet doen?
    Maar dan in vet zodat ieeeeeedereen het kan zien
    Nee hoor is okay zo Pretoriaan

    Noem 6 films met Eric Stolz
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 01:42
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 01:36 schreef Pretoriaan het volgende:
    filmgeek
    Wij preferen film fan



    En je kan het beste de punten dikgedrukt maken
    Pretoriaandonderdag 18 november 2004 @ 01:43
    Pfff,
    Mask,
    Anaconda,
    pulp fiction
    butterfly effect...
    en...euh...
    Pretoriaandonderdag 18 november 2004 @ 01:44
    Filmgeek is toch juist veel cooler Ik ben hardcore geek hoor..
    The Fly II.
    Pretoriaandonderdag 18 november 2004 @ 01:45
    Ah, en killing zoe!
    maarruh, ik heb geen tijd om een nieuwe te bedenken....eigenlijk, dus knock yourself out
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 01:46
    butterfly effect
    rob roy
    pulp fiction
    killing zoe

    Verder kom ik niet
    welterusten

    -edit
    En the Mask
    en anaconda
    Pretoriaandonderdag 18 november 2004 @ 01:47
    Ik zie nu pas je Douglas Adams verwijzing, coolness Maximus
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 01:48
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 01:47 schreef Pretoriaan het volgende:
    Ik zie nu pas je Douglas Adams verwijzing, coolness Maximus
    dankness
    Californiadonderdag 18 november 2004 @ 01:50
    Jullie vergeten Back to the Future .
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 01:51
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 01:50 schreef California het volgende:
    Jullie vergeten Back to the Future .
    Die telt maar voor een deel
    BwennieBrendonderdag 18 november 2004 @ 01:52
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 01:43 schreef Pretoriaan het volgende:
    Pfff,
    Mask,
    Anaconda,
    pulp fiction
    butterfly effect...
    en...euh...
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 01:44 schreef Pretoriaan het volgende:
    Filmgeek is toch juist veel cooler Ik ben hardcore geek hoor..
    The Fly II.
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 01:45 schreef Pretoriaan het volgende:
    Ah, en killing zoe!
    maarruh, ik heb geen tijd om een nieuwe te bedenken....eigenlijk, dus knock yourself out
    Sorry, ging ook allemaal te snel voor mij oogjes...

    Pretoriaan +1

    En welterusten EM
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 01:53
    En pretoriaan dan
    BwennieBrendonderdag 18 november 2004 @ 01:56
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 01:53 schreef EricusMaximus het volgende:
    En pretoriaan dan
    Ik heb al hersteld... zie boven
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 01:57
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 01:56 schreef BwennieBren het volgende:

    [..]

    Ik heb al hersteld... zie boven
    Ik had net een vraag gemaakt



    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 01:58
    Of zal ik hem nog even snel stellen omdat Pretoriaan toch geen nieuwe stelt?
    BwennieBrendonderdag 18 november 2004 @ 01:59
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 01:57 schreef EricusMaximus het volgende:

    [..]

    Ik had net een vraag gemaakt



    Stel hem maar dan... Pretorius is toch slapen...

    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 01:58 schreef EricusMaximus het volgende:
    Of zal ik hem nog even snel stellen omdat Pretoriaan toch geen nieuwe stelt?
    Gamma!
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 02:01
    Welke film?

    The structure of the script was different in original script. The first two parts of the movie were told in trademark nonlinear fashion. Director TS ( ) changed the script to linear structure for filming.

    eitje, toch?
    shredderdonderdag 18 november 2004 @ 02:04
    kill bill?
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 02:05
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 02:04 schreef shredder het volgende:
    kill bill?
    Goeie

    Met bedoel ik regisseur
    En daarmee natuurlijk de regisseur uit mijn vraag
    shredderdonderdag 18 november 2004 @ 02:06
    ...maar niet goed...

    Q. Tarantino
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 02:07
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 02:06 schreef shredder het volgende:
    ...maar niet goed...
    Het gaat dus om een film met het script van ( tarantino)
    shredderdonderdag 18 november 2004 @ 02:09
    From dusk till Dawn?

    Ik wil nog een klein tipje, want ik doe zo mn best
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 02:09
    Getting warmer
    TS is dus de regisseur van de flm waarvan het script door QT (origineel) is gedaan...
    Maar QT heeft het dus niet geregisseerd
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 02:12
    Enkele acteurs:

    Christian Slater
    Patricia Arquette
    Dennis Hopper

    De twaalf over twee bonus
    shredderdonderdag 18 november 2004 @ 02:14
    True romance
    BwennieBrendonderdag 18 november 2004 @ 02:15
    Heren, ik hop naar bed want ik val in slaap, en zonder slaap wordt ik oud en ga ik krom lopen. Dus ik ga pitten...

    .Later!

    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 02:16
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 02:14 schreef shredder het volgende:
    True romance
    Helemaal goed

    shredder +1
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 02:17
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 02:15 schreef BwennieBren het volgende:
    Heren, ik hop naar bed want ik val in slaap, en zonder slaap wordt ik oud en ga ik krom lopen. Dus ik ga pitten...

    .Later!

    Trusten

    Ik geloof dat ik zelf ook van plan was om naar bed te gaan, maar dat weet ik niet meer zeker
    shredderdonderdag 18 november 2004 @ 02:20
    Oi Oi Oi (mijn vreugdekreet)

    vraagje
    Welke DVD heb ik recent aangeschaft voor ¤ 6,99 met dit plaatje aan de voorkant
    BwennieBrendonderdag 18 november 2004 @ 02:21
    nee toch maar niet
    shredderdonderdag 18 november 2004 @ 02:22
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 02:21 schreef BwennieBren het volgende:

    Hannibal!

    en ik laat de vraag voor de ochtenploeg
    FOUT hahaha
    Californiadonderdag 18 november 2004 @ 02:22
    Red Dragon.

    Ik ook .
    BwennieBrendonderdag 18 november 2004 @ 02:23
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 02:22 schreef California het volgende:
    Red Dragon.

    Ik ook.
    Die bedoel ik dus....
    sukkel ikke
    shredderdonderdag 18 november 2004 @ 02:23
    california+1 !!!!

    Jammer Bwenniebren
    GFPdonderdag 18 november 2004 @ 08:25
    Goedemorgen

    Wat verdient Viktor Navorski per uur?
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 08:29
    is dat een serieuze vraag?

    wtf is VN?

    en goedemorgen natuurlijk
    GFPdonderdag 18 november 2004 @ 08:38
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 08:29 schreef dolle_hond het volgende:
    is dat een serieuze vraag?

    wtf is VN?

    en goedemorgen natuurlijk
    Dat is een hele serieuze vraag, eigenlijk een dubbele vraag, je moet eerst weten wie Viktor is en in welke film hij speelt en dan ook nog hoeveel hij verdient, maar omdat je zo lief goedemorgen zegt zal ik zeggen dat hij in de Terminal speelt...
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 08:45
    kijk, enerzijds zijn characternamen niet mijn sterkste punt, anderzijds heb ik Terminal nog niet gezien.

    dus wordt het gokken:
    $6
    GFPdonderdag 18 november 2004 @ 08:47
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 08:45 schreef dolle_hond het volgende:
    kijk, enerzijds zijn characternamen niet mijn sterkste punt, anderzijds heb ik Terminal nog niet gezien.

    dus wordt het gokken:
    $6
    Hij verdient meer dan de supervisor van het vliegveld...
    twentemeisjedonderdag 18 november 2004 @ 09:04
    Goedemorgen heren
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 09:06
    $600 dan
    GFPdonderdag 18 november 2004 @ 09:08
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 09:06 schreef dolle_hond het volgende:
    $600 dan
    lol, en de supervisor verdient niet zo veel...
    Het gaat om het uurloon wat Viktor zwart verdient.
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 09:35
    $60
    GFPdonderdag 18 november 2004 @ 09:42
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 09:35 schreef dolle_hond het volgende:
    $60
    Nope...
    Na een lange dag heeft hij genoeg verdient om zijn Hugo Boss pak te kopen, dat pak kost hem $199,-
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 09:43
    een lange dag, een uur of 14

    $15 misschien
    GFPdonderdag 18 november 2004 @ 09:58
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 09:43 schreef dolle_hond het volgende:
    een lange dag, een uur of 14

    $15 misschien
    Close,
    ik vind een tussen 10 en 11 uur al lang...
    twentemeisjedonderdag 18 november 2004 @ 10:09
    199/10.5 = ca. $19 ....
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 10:14
    $20
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 10:17
    $23
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 10:49
    20,50
    werkelijk waar geen idee...
    GFPdonderdag 18 november 2004 @ 10:52
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 10:09 schreef twentemeisje het volgende:
    199/10.5 = ca. $19 ....
    Hij verdient $19,- per uur en de supervisor meldt dan dat dat zelfs meer is dan dat hij verdient.

    twentemeisje +1

    ik vond het een mooie film, waarbij het sentimentele niet stoorde
    twentemeisjedonderdag 18 november 2004 @ 11:00
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 10:52 schreef GFP het volgende:

    [..]

    Hij verdient $19,- per uur en de supervisor meldt dan dat dat zelfs meer is dan dat hij verdient.

    twentemeisje +1

    ik vond het een mooie film, waarbij het sentimentele niet stoorde
    ... nog niet gezien, staat wel op de 'to watch list'...

    Nieuwe vraag wordt nu verzonnen...
    twentemeisjedonderdag 18 november 2004 @ 11:47


    Neem de volgende letters:
    Eerste letter achternaam van fotootjes 1-3-4-7-8-11
    Eerste letter voornaam van fotootjes 2-5-6-9-10-12

    Geef me de filmtitel die je met deze letters kan maken...
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 12:01
    Zo op het eerste gezicht:
    2A
    3R
    5A
    6A
    8Z
    9R
    10 I
    11E
    12N
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 12:03
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 12:01 schreef Patch het volgende:
    Zo op het eerste gezicht:
    2A
    3R
    5A
    6A
    8Z
    9R
    10 I
    11E
    12N
    En ook nog

    1 D
    4 O
    7 M
    GFPdonderdag 18 november 2004 @ 12:03
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 12:01 schreef Patch het volgende:
    Zo op het eerste gezicht:
    2A
    3R
    5A
    6A
    8Z
    9R
    10 I
    11E
    12N
    4O
    twentemeisjedonderdag 18 november 2004 @ 12:03
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 12:01 schreef Patch het volgende:
    Zo op het eerste gezicht:
    2A
    3R
    5A
    6A
    8Z
    9R
    10 I
    11E
    12N
    Helemaal correct!
    twentemeisjedonderdag 18 november 2004 @ 12:04
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 12:03 schreef SaintOfKillers het volgende:

    [..]

    En ook nog

    1 D
    4 O
    7 M
    Niets aan toe te voegen! Puzzelen maar....
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 12:05
    Oh.

    Arizona Dream?
    twentemeisjedonderdag 18 november 2004 @ 12:05
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 12:05 schreef SaintOfKillers het volgende:
    Oh.

    Arizona Dream?
    (damn ik had gedacht dat dit toch wel ietsje langer zou gaan duren.... )

    SOK +1
    Lonewolf2003donderdag 18 november 2004 @ 12:07
    7=M
    twentemeisjedonderdag 18 november 2004 @ 12:09
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 12:07 schreef Lonewolf2003 het volgende:
    7=M
    Wake up and smell the coffee
    FremantleDockersdonderdag 18 november 2004 @ 12:09
    edit: Woke up, smelled it.

    GFPdonderdag 18 november 2004 @ 12:11
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 12:05 schreef twentemeisje het volgende:

    [..]

    (damn ik had gedacht dat dit toch wel ietsje langer zou gaan duren.... )

    SOK +1
    En ik maar denken dat het Amazon Raider was...
    Lonewolf2003donderdag 18 november 2004 @ 12:11
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 12:09 schreef twentemeisje het volgende:

    [..]

    Wake up and smell the coffee
    Coffee: goed idee. Moet vaker op F5 drukken.
    twentemeisjedonderdag 18 november 2004 @ 12:20
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 12:11 schreef GFP het volgende:

    [..]

    En ik maar denken dat het Amazon Raider was...
    Een voor je creativiteit
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 12:25
    Goedemiddag allemaal
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 12:26


    Wie zien we hier?
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 12:28
    Audrey Hepburn?
    twentemeisjedonderdag 18 november 2004 @ 12:28
    Mevrouw Hepburn?
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 12:32
    Audrey
    twentemeisjedonderdag 18 november 2004 @ 12:33
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 12:32 schreef SaintOfKillers het volgende:
    Audrey
    Hepburn
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 12:33
    Jennifer Love Hewitt?
    TFMdonderdag 18 november 2004 @ 12:33
    Famke Janssen?
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 12:35
    Ook geen Katharine Love Janssen.
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 12:35
    nawja nimri
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 12:36
    kan ook najwa nimri zijn,
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 12:38
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 12:36 schreef dolle_hond het volgende:
    kan ook najwa nimri zijn,


    dolle_hond +1

    Bij m'n zoektocht naar plaatjes, bleek dat ze zelfs CD's heeft uitgebracht. Dat wist ik niet.

    Men zou haar kunnen (moeten) kennen van films als Abre Los Ojos, Lucia y el Sexo en Los Amantes del Circulo Polar.
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 13:34
    en dat tussen mijn bespreking door

    hieronder het alfabet. zet bij elke letter een bekend acteur/actrice/regisseur, waarbij een van de initialen die letter moet zijn en de andere initiaal een O

    dus het kan AO en OB zijn, enz.

    je moet er 18 hebben voor het punt

    bekend: in minstens 1 film met minstens 75 votes op imdb op de 1e cast-pagina staan

    A
    B
    C
    D
    E
    F
    G
    H
    I
    J
    K
    L
    M
    N
    O
    P
    Q
    R
    S
    T
    U
    V
    W
    X
    Y
    Z
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 13:41
    Dus voor de S kan ik Oliver Stone zeggen ?
    OS dus.
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 13:42
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 13:41 schreef EricusMaximus het volgende:
    Dus voor de S kan ik Oliver Stone zeggen ?
    OS dus.
    idd, dat is er alvast 1
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 13:51
    A Ashley Olsen
    B
    C Chris O'Donnel
    D
    E
    F Oded Fehrer
    G Gary Oldman
    H
    I
    J Jack Osbourne
    K Kelly Osbourne
    L Laurence Olivier
    M Mary Kate Olsen
    N
    O Oliver Stone
    P
    Q
    R
    S Sharon Osbourne
    T
    U
    V
    W
    X
    Y
    Z

    ik zit al een tijdje vast... wellicht dat ik hiermee anderen kan helpen...
    Fooldonderdag 18 november 2004 @ 14:00
    Ik zit ook redelijk vast, heb die van Patch met de mijne aangevuld, had er zelf een paar, dit zijn er al weer twee meer...

    A Ashley olsen
    B
    C Clive Owen
    D
    E
    F Oded Fehrer
    G Gary Oldman
    H Oliver Hardy
    I
    J Jack Osbourne
    K Kelly Osbourne
    L Laurence Olivier
    M Mary Kate Olsen
    N
    O
    P
    Q
    R Oliver Reed
    S Oliver Stone
    T
    U
    V
    W Owen Wilson
    X
    Y
    Z
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 14:01
    A =Alan Oppenheimer
    B= Barret Oliver
    C = Carol O'Conner
    D =
    E Ed O'Neill
    F = Frank Oz
    G= Gary Oldman
    H = Oliver Hardy
    I =
    J
    K =
    L = Lena Olin
    M = Oliver Martinez
    N
    O= Peter O'Toole
    P= Paula van der Oest
    Q
    R
    S Oliver Stone
    T
    U
    V
    W
    X
    Y
    Z

    [ Bericht 4% gewijzigd door mr_anonimous op 18-11-2004 14:24:16 ]
    ranjadonderdag 18 november 2004 @ 14:04
    18, met wat hulp van hierboven

    A Ashley Olsen
    B Orlando Bloom
    C Catherine Oxenberg
    D Olivia D'Abo
    E Ed O'neill
    F
    G Gary Oldman
    H Oliver Hardy
    I
    J Jack Osbourne
    K Mary-Kate Olsen
    L Larisa Oleynik
    M Miranda Otto
    N Olivia Newton-John
    O Ozzy Osbourne
    P Park Overall
    Q
    R Ryan O'Neal
    S Omar Sharif
    T Tatum O'neal
    U
    V
    W Owen Wilson
    X
    Y
    Z

    ozzy ?
    GFPdonderdag 18 november 2004 @ 14:07
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 13:51 schreef Patch het volgende:
    A Ashley Olsen
    B
    C Chris O'Donnel
    D
    E Ed O'Neil
    F Oded Fehrer
    G Gary Oldman
    H
    I
    J Jack Osbourne
    K Kelly Osbourne
    L Laurence Olivier
    M Mary Kate Olsen
    N
    O Oliver Stone
    P
    Q
    R Ryan O'Neil
    S Sharon Osbourne
    T Tatum O'Neil
    U
    V
    W Oprah Winfrey
    X
    Y
    Z

    ik zit al een tijdje vast... wellicht dat ik hiermee anderen kan helpen...
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 14:17


    Orlando Bloom



    Ed O'Neill



    Oliver Hardy



    Allan Oppenheimer

    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 14:27
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 14:04 schreef ranja het volgende:
    18, met wat hulp van hierboven

    A Ashley Olsen
    B Orlando Bloom
    C Catherine Oxenberg
    D Olivia D'Abo
    E Ed O'neill
    F
    G Gary Oldman
    H Oliver Hardy
    I
    J Jack Osbourne
    K Mary-Kate Olsen
    L Larisa Oleynik
    M Miranda Otto
    N Olivia Newton-John
    O Ozzy Osbourne
    P Park Overall
    Q
    R Ryan O'Neal
    S Omar Sharif
    T Tatum O'neal
    U
    V
    W Owen Wilson
    X
    Y
    Z

    ozzy ?
    ozzy heeft in Trick or Treat gespeeld

    dus:
    ranja +1

    niemand had

    Olga Zuiderhoek
    Yasihiro Ozu

    ik had ook zelf nog:
    Olivier Tuinier
    Otto Preminger
    Francois Ozon
    Orson Welles
    ranjadonderdag 18 november 2004 @ 14:45
    4 acteurs (m/v) spelen samen in 1 film
    toch is 1 van de 4 is een uitzondering tov. de andere 3.

    Welke film, wie is de uitzondering en wat is de uitzondering?

    KW
    LF
    SD
    WR
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 14:56
    ik denk het antwoord voor 2/3 te weten, maar omdat ik de film niet gezien heb, weet ik niet de WIE
    ranjadonderdag 18 november 2004 @ 14:59
    als ik je nou help en zeg: de bekendste?
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 15:16
    SD = Stephen Dorff?
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 15:32
    dan gok ik op heathers en winona rider is geen heather
    ranjadonderdag 18 november 2004 @ 15:35
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 15:32 schreef dolle_hond het volgende:
    dan gok ik op heathers en winona rider is geen heather
    Dolle_hond +1

    Cast overview, first billed only:
    Winona Ryder .... Veronica Sawyer
    Shannen Doherty .... Heather Duke
    Lisanne Falk .... Heather McNamara
    Kim Walker .... Heather Chandler
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 16:15
    naam?

    ranjadonderdag 18 november 2004 @ 16:19
    Gokje op Tracy Reed
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 16:29
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 16:19 schreef ranja het volgende:
    Gokje op Tracy Reed
    neen
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 16:35
    Barbara Stanwyck?
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 16:43
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 16:35 schreef mr_anonimous het volgende:
    Barbara Stanwyck?
    deze vrouw is van hetzelfde jaar en heeft even veel oscars en nominaties als BS
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 16:45
    ze hebben zelfs dezelfde soort nominaties gehad, alleen nooit in hetzelfde jaar
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 16:54
    Ik zou het nie weten. Dan gok ik maar op Ava Gardner.
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 17:05
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 16:54 schreef mr_anonimous het volgende:
    Ik zou het nie weten. Dan gok ik maar op Ava Gardner.


    hier in haar bekendste film:

    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 17:39
    ik had deze vraag dus beter morgen gesteld
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 18:35
    Rosalind Russell? Ik meen His Girl Friday te herkennen.
    victorinoxdonderdag 18 november 2004 @ 19:01
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 18:35 schreef SaintOfKillers het volgende:
    Rosalind Russell? Ik meen His Girl Friday te herkennen.
    Dat is goed, stel maar de volgende vraag.
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 19:08


    Welke film?
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 19:10
    Star Wars Ep III?
    victorinoxdonderdag 18 november 2004 @ 19:12
    Immortel?
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 19:13
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 19:10 schreef mr_anonimous het volgende:
    Star Wars Ep III?
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 19:13
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 19:12 schreef victorinox het volgende:
    Immortel?
    Ook niet.
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 19:14
    hornagedonderdag 18 november 2004 @ 19:14
    avalon
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 19:15
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 19:14 schreef hornage het volgende:
    avalon
    Die is juist.

    hornage +1
    hornagedonderdag 18 november 2004 @ 19:24
    ok dan das volgens mij al derde of vierde keer dat ik een punt scoor omdat ik die film goed ken

    Quote van welke film?

    : You know you look like an angel, ? Like an overgrown cherub. Anyone ever tell you that?
    : [smiling] Yeah, you. Every time you see me.
    : You're a lifesaver, .
    : [smiling] Yeah, I know.
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 19:27
    Tommyboy?
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 19:28
    Jacob's Ladder
    hornagedonderdag 18 november 2004 @ 19:29
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 19:28 schreef Patch het volgende:
    Jacob's Ladder
    precies Patch
    Patch + 1
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 19:33
    Door wiens toedoen (acteur / actrice) heb ik toentertijd "Jacob's Ladder" aangeschaft?
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 19:34
    Ving Rhames?
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 19:39
    Rob Schneider?
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 19:40
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 19:34 schreef mr_anonimous het volgende:
    Ving Rhames?
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 19:41
    Danny Aiello?
    hornagedonderdag 18 november 2004 @ 19:43
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 19:39 schreef InTrePidIvity het volgende:
    Rob Schneider?
    lol
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 19:47
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 18:35 schreef SaintOfKillers het volgende:
    Rosalind Russell? Ik meen His Girl Friday te herkennen.

    SaintOfKillers +1
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 19:47
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 19:41 schreef mr_anonimous het volgende:
    Danny Aiello?
    en ook geen Rob Schneider
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 19:48
    tim robbins
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 19:50
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 19:48 schreef dolle_hond het volgende:
    tim robbins
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 19:51
    doet hij/zij er wel in mee?
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 19:52
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 19:51 schreef dolle_hond het volgende:
    doet hij/zij er wel in mee?
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 20:00
    Zit Robin Williams er in?
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 20:01
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 20:00 schreef InTrePidIvity het volgende:
    Zit Robin Williams er in?
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 20:02
    Elizabeth Pena?
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 20:04
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 20:02 schreef mr_anonimous het volgende:
    Elizabeth Pena?
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 20:13
    Ik heb absolutely no idea.
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 20:15
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 20:13 schreef mr_anonimous het volgende:
    Ik heb absolutely no idea.
    Dat mag ook wel eens een keer
    dolle_honddonderdag 18 november 2004 @ 20:17
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 20:15 schreef Patch het volgende:

    [..]

    Dat mag ook wel eens een keer
    SaintOfKillersdonderdag 18 november 2004 @ 20:17
    Wow, Patch, je hebt zelfs een quote in je IMDb-profiel.
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 20:19
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 20:17 schreef SaintOfKillers het volgende:
    Wow, Patch, je hebt zelfs een quote in je IMDb-profiel.
    Klopt ja, zag ik ook voor het eerst eergisteren...
    Vreemd om een quote van jezelf in een vertaalde versie te zien...
    Ik heb zo'n leuke agent(e)
    Californiadonderdag 18 november 2004 @ 20:26
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 20:19 schreef Patch het volgende:
    Ik heb zo'n leuke agent(e)
    Jammer dat hij/zij zichzelf niet heeft ingevuld onder 'agent' .
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 20:28
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 20:26 schreef California het volgende:

    [..]

    Jammer dat hij/zij zichzelf niet heeft ingevuld onder 'agent' .
    ze is er nog steeds mee bezig, een groot aantal producties staat er bijvoorbeeld nog niet op.
    En ze moet van mij ook een foto erbij doen.
    God weet als Mr. Spielberg ooit eens op mijn imdb.com pagina komt...
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 21:05
    Niemand?
    ranjadonderdag 18 november 2004 @ 21:24
    Ik heb 'm nog niet gezien, staat nog op video. Niet toevallig Amy Smart he?
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 21:25
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 21:24 schreef ranja het volgende:
    Ik heb 'm nog niet gezien, staat nog op video. Niet toevallig Amy Smart he?
    neen... *zucht*
    ranjadonderdag 18 november 2004 @ 21:27
    heb je een hint waar hij/zij nog meer in heeft gespeeld, of een foto ofzo?
    hornagedonderdag 18 november 2004 @ 21:27
    maarum, niet gewoon tim robbins?
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 21:30
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 21:52
    Jason Alexander?
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 22:11
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 21:52 schreef mr_anonimous het volgende:
    Jason Alexander?
    mr_anonimous + 1

    One_conundrumdonderdag 18 november 2004 @ 22:17
    jezus ik heb bijna een heel topic gemist :$
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 22:19
    Sean Connery had een cameo in de film Memories of me, waarin hij te zien was in een kostuum uit een andere film. Welke film was dat?

    [ Bericht 0% gewijzigd door mr_anonimous op 18-11-2004 22:43:08 ]
    InTrePidIvitydonderdag 18 november 2004 @ 22:31
    Dragonheart
    computerkillerdonderdag 18 november 2004 @ 22:32
    james bond?
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 22:34
    Het kostuum was een legeruniform.
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 22:38
    A bridge too far?
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 22:39
    Nee, in beide films is de Golden Gate Bridge te zien.
    TFMdonderdag 18 november 2004 @ 22:41
    Een marinierspak (ivm the Rock?)
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 22:42
    Beide films stammen uit 1988.
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 22:45
    Tegenspelers van Connery waren Mark Harmon en Meg Ryan.
    EricusMaximusdonderdag 18 november 2004 @ 23:12
    Zal wel lekker bekend zijn
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 23:16
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 23:12 schreef EricusMaximus het volgende:
    Zal wel lekker bekend zijn
    Het was niet Connery's beste film maar er zit een memorabele scene in, waarin hij een beer van een vent inelkaar slaat met zijn duim.
    Pretoriaandonderdag 18 november 2004 @ 23:17
    iets met luitenant...of kolonel ofzo....
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 23:18
    Luitenant-Kolonel was zijn rang in die film idd.
    Patchdonderdag 18 november 2004 @ 23:25
    Dat was The Presidio...
    mr_anonimousdonderdag 18 november 2004 @ 23:26
    quote:
    Op donderdag 18 november 2004 23:25 schreef Patch het volgende:
    Dat was The Presidio...
    Goed! Connery deed de cameo tussen 2 opnames in vandaar dat hij in zijn kostuum liep.

    Patch +1
    Patchvrijdag 19 november 2004 @ 00:59
    Sorry, even ingedut.

    Noem 6 films met Sam Neill
    Pretoriaanvrijdag 19 november 2004 @ 01:42
    Dead Calm
    Jurassic Park
    A cry in the dark
    Jurassic Park 3
    Event Horizon
    Wimbledon
    Patchvrijdag 19 november 2004 @ 01:44
    quote:
    Op vrijdag 19 november 2004 01:42 schreef Pretoriaan het volgende:
    Dead Calm
    Jurassic Park
    A cry in the dark
    Jurassic Park 3
    Event Horizon
    Wimbledon
    Pretoriaan + 1

    Uw beurt !
    Pretoriaanvrijdag 19 november 2004 @ 01:45
    Noem 10 films met Kubistische Montage (Een bepaalde gebeurtenis is verschillende keren te zien, vanuit verschillende perspectieven. Voorbeeld: Elephant. Deze telt dus niet mee)
    Pretoriaanvrijdag 19 november 2004 @ 02:21
    ok...te moeilijk? of te laat...hij is voor de nacht/ochtendploeg dan.
    Mocht ik morgenochtend niet op tijd zijn voor de controle van antwoorden dan moeten jullie maar een nieuwe bedenken
    victorinoxvrijdag 19 november 2004 @ 04:24
    Pulp Fiction
    Jackie Brown
    11:14
    Rashômon
    Hero
    ...
    dolle_hondvrijdag 19 november 2004 @ 08:28
    Fok! Movie Trivia - November 2004 X