FOK!forum / Culinesse à gogo / Pasta van New York Pizza
Reintjezondag 14 november 2004 @ 16:54
Totaal géén zin om nog iets te doen vandaag; dus; dat word Pizza. Maar pasta zou ook lekker zijn.
Bij New York Pizza hebben ze ook pasta's. Lasagne, Spagetti "Little Italy", Penne Pesto Chicken en Soho Canneloni.
Zijn deze, of is een van deze, echt lekker? Of is het echt ranzige bogt die ik beter niet kan bestellen?
Omahazondag 14 november 2004 @ 16:57
De NEW YORK LASAGNE is erg lekker maar ik houd ook erg van lasagne

Maar de pizza Big Apple Chicken van NYP is ook lekkur
Kopstootzondag 14 november 2004 @ 17:11
Die lasagne daar is inderdaad lekker, zeker goed te eten!
The_Lizard_Queenzondag 14 november 2004 @ 17:17
Over de lasagna daar doen ze een dikke laag mozerella, heel lekker. De spaghetti bolognaise smaakt trouwens precies hetzelfde als de lasagna vind ik, maar dan zonder de kaas.
Jordy-Bzondag 14 november 2004 @ 17:33
Is de pasta net zo zout als hun pizza's?
Reintjemaandag 15 november 2004 @ 13:38
Ik heb hem op!
Inderdaad, hij is wel lekker. Alleen het gehakt is redelijk ranzig wat de smaak een beetje minder maakt. Maar inderdaad, de saus verder, en de blaadjes lasagna zelf zijn érg lekker!

The_Lizard_Queen, inderdaad, wel een beetje zout. Maar ik ken geen enkele afhaalboer waar het niet zout is
Doekesmaandag 15 november 2004 @ 15:57
Je moet eigenlijk de spaghetti pollo stroganoff van Al Capone bestellen, die is lekker!
Cicimaandag 15 november 2004 @ 17:50
Wat ik zelf erg lekker vind van NY Pizza is de Soho Canneloni.
Heb verder nog geen andere pasta's van gehad.
#ANONIEMwoensdag 17 november 2004 @ 17:55
Heb zelf anderhalf jaar gewerkt voor NYPD (New York Pizza Delivery) in Buitenveldert, de pasta's zijn allemaal erg goed. Nooit over hun houdbaarheidsdatum.
Mijn advies: de tagliatelle is erg goed, en anders de canneloni.