Die blijven komen tot ze hun eten krijgenquote:Op woensdag 10 november 2004 18:35 schreef Orthello het volgende:
Weer noodsignalen... gaat lekker daar
ik denk dat het het bliepje is dat hun batterijen op zijnquote:Op woensdag 10 november 2004 18:39 schreef Skyclad het volgende:
[..]
Die blijven komen tot ze hun eten krijgen
ja inderdaad, jezus, en dan maar afvragen waarom boodschappen daar niet aankomen :xquote:Op woensdag 10 november 2004 18:41 schreef Eibertje het volgende:
wat een figuren net zeg op ned 2..
pff
Ohoh de Brabo's gaan de weg weer opquote:Op woensdag 10 november 2004 18:42 schreef marchien het volgende:
ze hebben motorrijders nodig om de stad uit te komen
Pooltje beginnen over waar ze nu weer terecht komen?quote:Op woensdag 10 november 2004 18:43 schreef Carport het volgende:
[..]
Ohoh de Brabo's gaan de weg weer op
Zonder begeleiding eindigen ze ergens op het strand bij Scheveningenquote:Op woensdag 10 november 2004 18:44 schreef Skyclad het volgende:
[..]
Pooltje beginnen over waar ze nu weer terecht komen?
ik ook, was niets alleen twee vage gasten op NED2quote:Op woensdag 10 november 2004 18:39 schreef Nyluzzz het volgende:
Ik wacht op die persconferentie, die zou toch om half zeven komen?
daarna ga ik mijn turkse vrienden van de snackbar met een bezoekje vereren
Een moskee is een religieus gebouw, de bezoekers daarvan hebben in principe NIETS te maken met de moordenaar van Van Gogh, behalve mischien dat ze hetzelfde geloof aanhangen.quote:Op woensdag 10 november 2004 18:32 schreef Qwea het volgende:
Nee, maar ik vind het ook triets. "Van moskëen blijf je ook af" Ja hallo, hun knallen theo neer.
ik kreeg op m'n stage zelfs op m'n kop van de baas omdat ik en de scanner zat te luisteren, en radio, en zat te fokken...quote:Op woensdag 10 november 2004 18:23 schreef tjarie het volgende:
alle comotie om 3 mensjes die geen zin hadden om hun huis uit te komen...
heb ik voor dat de hele dag f5 lopen drukken op me stage![]()
maar niet vergetenquote:Op woensdag 10 november 2004 18:41 schreef Orthello het volgende:
JUST ME!!!!! Long time no see!! (pak hem beet een jaar of 2 mischien zelfs 3?)
moet je ook niet doen op je stagequote:Op woensdag 10 november 2004 18:50 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
ik kreeg op m'n stage zelfs op m'n kop van de baas omdat ik en de scanner zat te luisteren, en radio, en zat te fokken...
maar hij weet niet dat ik ook nog wat heb uitgevoerd, hij zit niet eens bij mij in de kamer!
Huh, is dat nou een vrouw, of gewoon een kerel met borsten??quote:Op woensdag 10 november 2004 18:51 schreef Disorder het volgende:
[afbeelding]
Eén van de verdachten is te zien op deze foto. Geen idee of deze al geplaatst is. Ik kom net weer kijken.
LOL en een ooggetuige had 't over "slanke jonge mannen"quote:Op woensdag 10 november 2004 18:51 schreef Disorder het volgende:
[afbeelding]
Eén van de verdachten is te zien op deze foto. Geen idee of deze al geplaatst is. Ik kom net weer kijken.
Zo is 't!quote:Op woensdag 10 november 2004 18:49 schreef maartena het volgende:
De reactie van sommigen is begrijpelijk, maar je afreageren op 95% van de moslim bevolking die niets te maken heeft met terrorisme, de moord op Van Gogh etc, is gewoon niet goed. Met "hun knallen theo neer" bedoel je duidelijk de gehele moslim samenleving, en bij mijn weten gaat het hier om een paar extremisten.
Volgens mij zit half stage lopend nederland het grootste deel van de tijd op Fok! hoorquote:Op woensdag 10 november 2004 18:53 schreef marchien het volgende:
[..]
moet je ook niet doen op je stage
hup, werken
Ja idd whaha die kearl heeft tittenquote:Op woensdag 10 november 2004 18:55 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
LOL en een ooggetuige had 't over "slanke jonge mannen""vette moslim" lijkt me een passendere benaming.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |