Daar moest ik ook meteen aan denkenquote:Op dinsdag 9 november 2004 19:42 schreef NightH4wk het volgende:
SCH?
SCH is journalist? Hehe, dat verklaart heel veel. Ik weiger al een tijdje om in te gaan op zijn schrijfsels. Hoe moeilijk dat soms ook mag zijn.quote:Op dinsdag 9 november 2004 19:53 schreef HarigeKerel het volgende:
[..]
Daar moest ik ook meteen aan denken
Zou het aan hun opleiding liggen of aan het feit dat ze eigenlijk niet genoeg tijd hebben om research te doen?
Onlangs hoorde ik bv ook Charles Groenhuizen vertellen dat Arnold S nooit president van de VS kan worden omdat hij niet in de VS is geboren, ook zo'n domme fout
Ja, want dat is wat je noemt hun 'core-business'; te weten waar je over praat. En als je dan een kunstmestbom in het kader van terrorisme beschrijft als geklungel (vertel dat aan de 100+ doden in OC) dan ben je gewoon een broddelaar. En als je dat op TV hardop durft te zeggen zijn er nog wel ergere omschrijvingen van toepassing.quote:Op dinsdag 9 november 2004 20:08 schreef golfer het volgende:
En omdat ze soms niet genoeg research doen of bronnen checken maakt ze dat meteen debiel
Zat ik me ook mateloos aan te ergeren,quote:Op dinsdag 9 november 2004 19:41 schreef HiZ het volgende:
Nu op RTL4, een presentator die het presteert om een voorbereiding van een bomaanslag als 'klungelig' te omschrijven omdat er werd gerommeld met kunstmest. Zijn er in Nederland überhaupt nog wel journalisten die hun bronnen natrekken? Hebben ze ooit wel eens gehoord van hoe Timothy McVeigh het federal building in Oklahoma City zowat met de grond gelijk heeft gemaakt met een 'klungelige kunstmestbom' ?
Ik heb soms echt het idee dat je masochist moet zijn om je nieuws uit de Nederlandse media te halen.
Nee, men wist dat er springstof van te maken was en experimenteerde. Dat is niet klungelig, dat is research doen.quote:Op dinsdag 9 november 2004 20:58 schreef multatuli het volgende:
"een voorbereiding van een bomaanslag als 'klungelig' te omschrijven omdat er werd gerommeld met kunstmest" is zo gek nog niet. Als dat bericht ging over de eerder gevonden stoffen bij die vriend van Samir A. heeft het Nationaal Forensisch Instituut bepaald dat daar absoluut geen bom van gemaakt kon worden. Ik weet niet op welke grond, maar moderne (in Nederland gangbare) kunstmesten zijn dermate 'ingekapseld' dat het verrekte moeilijk is daar nog een werkende bom van te maken.
Best reden dus om het adjectief 'klungelig' te gebruiken.
als "buitenlander" heb ik deze week geschokt naar de nederlandse media (netwerk enzo) gekeken hoe er met de laatste gebeurtenissen wordt omgesprongen !quote:Op dinsdag 9 november 2004 20:52 schreef Miyagi het volgende:
dagelijks geeft de media een eenzijdig beeld of gekleurd beeld welke leiden tot desastreuze gevolgen (moord op Van Gogh en Fortuyn included).
Zo kun je dus iedere dag een topic starten, alleen heb ik dat nog niet gezien mbt media, alleen dit soort in beginsel nietszeggende zaken...![]()
...maar Schwarzenegger heeft geen Amerikaanse ouders.quote:Op dinsdag 9 november 2004 20:01 schreef HarigeKerel het volgende:
Nou nog even offtopic dan, sorry![]()
de regel is dat de president een geboren Amerikaan is en dus geen immigrant, een in dus bv Nederland geboren persoon uit Amerikaanse ouders mag gewoon president worden.
Nah, lichtelijk unfit for the job zou ik zeggen.quote:Op dinsdag 9 november 2004 20:08 schreef golfer het volgende:
En omdat ze soms niet genoeg research doen of bronnen checken maakt ze dat meteen debiel
Maar wel een ´Arnold for President´ amendement van de grondwet in het verschiet.quote:Op woensdag 10 november 2004 00:03 schreef Verbal het volgende:
[..]
...maar Schwarzenegger heeft geen Amerikaanse ouders.
V.
Yep. Maar op basis van de huidige wetgeving kan het dus nog niet.quote:Op woensdag 10 november 2004 00:07 schreef HiZ het volgende:
[..]
Maar wel een ´Arnold for President´ amendement van de grondwet in het verschiet.
Ook NCRV.quote:Op dinsdag 9 november 2004 19:42 schreef NightH4wk het volgende:
SCH?
Probeer je het topic naar ONZIN te krijgen of zo ±Dquote:Op woensdag 10 november 2004 00:09 schreef Eightball het volgende:
[..]
Ook NCRV.
En hij is eigenlijk best goed.
Echt.
Ik heb meerdere keren met plezier naar zijn reportages geluisterd.
Serieus....
Nee echt, op de radio is hij heel anders. Interessant, prettige stem, leuke/interessante onderwerpen. Gewoon op radio1. Luister maar een tijdje, kom je hem vanzelf tegen. Hier is het een etter, maar dat heb ik hier elders ook wel eens gepost.quote:Op woensdag 10 november 2004 00:16 schreef HiZ het volgende:
Probeer je het topic naar ONZIN te krijgen of zo ±D
Standpunt.nl maar eens luisteren moet doen. Daar is ie erg goed in.quote:Op woensdag 10 november 2004 00:20 schreef Eightball het volgende:
Nee echt, op de radio is hij heel anders. Interessant, prettige stem, leuke/interessante onderwerpen. Gewoon op radio1. Luister maar een tijdje, kom je hem vanzelf tegen. Hier is het een etter, maar dat heb ik hier elders ook wel eens gepost.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |