Ach, Duitsers, Oostenrijkers. Het zijn allemaal faksisten, wat maakt het uit. Wat kan jou het schelen, zolang je spelling in orde is.quote:Op vrijdag 5 november 2004 23:31 schreef Gellius het volgende:
Nu ben ik al je hints weer kwijt Ollie, maar het is wel een Oostenrijker toch?
Je zit wel weer typisch te nachtploegen hè?!quote:Op vrijdag 5 november 2004 23:37 schreef Gellius het volgende:
Nu niet gelijk zo in je wiek geschoten doen hoor. Het is een heel mooi plaatje, al is hij dan geen zij, of naakt of rank en uitnodigend, laat staan van een provinciaal gymnasium en ik twijfel sterk aan de waarschijnlijkheid van een gekoesterd dagboek vol verzenuwde erotiek, maar niettemin: een mooi plaatje. Wie is het eigenlijk?
Ik leer snel, nachtploegtechnischquote:Op vrijdag 5 november 2004 23:30 schreef OllieA het volgende:
Ge-me-rik-ken![]()
Maar ik blijf hopen.quote:Ach Heer, wat missen wij zodiakk op dit uur.
Ach, denken, denken. Dat hoeft wel niet per se hoorquote:Op vrijdag 5 november 2004 23:40 schreef OllieA het volgende:
[..]
Je zit wel weer typisch te nachtploegen hè?!
Wat moet Porabalo daar wel niet van denken?
persoonlijk gevalt mij de spontaniteit van de reeks 'zit-wel weer' beterquote:(Mooi hè: die stuitende reeks 'wel-niet' Ik denk over dat soort dingen na, voor het effect, zeg maar)
Hoe kom je daar nu weer bij zeg.quote:Op vrijdag 5 november 2004 23:41 schreef Parabola het volgende:
[..]
Ik leer snel, nachtploegtechnisch![]()
M'neer had, meen ik nu, toch wel iets van doen met lage temperaturen. Een pool-expediteur allicht?
Het valt mij steeds weer op hoe ik - onbewust, ergens - steeds maar weer pareltjes sta rond te strooien. Apart, wel.quote:Op vrijdag 5 november 2004 23:45 schreef Parabola het volgende:
persoonlijk gevalt mij de spontaniteit van de reeks 'zit-wel weer' beter
Dit is je eerste volkomen off-topic reactie 'Bola. Hiermee is het initiatie-ritueel tot de nachtploeg geheel voltooid lijkt me.quote:Op vrijdag 5 november 2004 23:45 schreef Parabola het volgende:
[..]
Ach, denken, denken. Dat hoeft wel niet per se hoor
[..]
persoonlijk gevalt mij de spontaniteit van de reeks 'zit-wel weer' beter
hee, ik ontwaar een hint! Mijnheer zat wel eens, proef ik?quote:Op vrijdag 5 november 2004 23:48 schreef OllieA het volgende:
[..]
Het valt mij steeds weer op hoe ik - onbewust, ergens - steeds maar weer pareltjes sta rond te strooien. Apart, wel.
Doe die fijne berenmamabola de groeten!quote:Op vrijdag 5 november 2004 23:47 schreef Parabola het volgende:
Hoewel heer Norton mij trouw ter zijde heeft gestaan, ga ik u toch tabee-en.
Mijn geliefde, die mij hedenavond een stuk minder trouw ter zijde stond, is in huize 'Bola gearriveerd. Laat ik haar eens gaan begroeten.
Nachtploeg ze
quote:Op vrijdag 5 november 2004 23:49 schreef Gellius het volgende:
[..]
hee, ik ontwaar een hint! Mijnheer zat wel eens, proef ik?
Als ie met zijn Nase in het vagijn van het plaatselijke equivalent van een gymnasiummeisje zat hoefde ie heus niet te praten hoor.quote:Op vrijdag 5 november 2004 23:51 schreef De-oneven-2 het volgende:
Waarlangs praat die kerel? Z'n oren?
Daar kon je je trouwens wel eens in vergissen.quote:Op vrijdag 5 november 2004 23:37 schreef Gellius het volgende:
en ik twijfel sterk aan de waarschijnlijkheid van een gekoesterd dagboek vol verzenuwde erotiek,
Zelfs de suggestie dat zoiets zou bestaan, is al ban-waardig. Maar goed, er is al sinds mensenheugenis geen moderator meer in dit topic geweest.quote:Op vrijdag 5 november 2004 23:53 schreef OllieA het volgende:
[..]
plaatselijk equivalent van een gymnasiummeisje
Je hebt een punt, denk ik. Maar ach, hij komt wel gelukkig over, dus wat dondert hetquote:Op vrijdag 5 november 2004 23:54 schreef Gellius het volgende:
Slaap wel!
(Toch zit die papabalablabola een tikje onder de plàk hoor, let op mijn woorden)
Nee het is een Duiuiuiuiuitseeeer! Dat zei ik toch, toen jij over die Oostenrijker begon! En geen staatsman.quote:Goed. Mannen onder mekaar. Ollie: mijnheer is staatsman met een scherp oog voor beschikbare vagijnen. Frans, denk ik.
Het was inderdaad in zekere zin een viezerik. Jij snapt mijn hints ten minste.quote:Op vrijdag 5 november 2004 23:54 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ah,
het is een viezerik!
Daar houd ik wel van.
quote:Op vrijdag 5 november 2004 23:54 schreef OllieA het volgende:
[..]
Daar kon je je trouwens wel eens in vergissen.
O, dus dit is zeker ook weer niet goed. Jezus Ollie, ik zit hier te nachtploegen dat ik er een lust in heb, moet ik nu óók nog gaan nadenken?quote:Op vrijdag 5 november 2004 23:59 schreef Gellius het volgende:
[..]. het is niet Huysmans, wel?
Dat niet alleen, je moet zelfs die rare Do2 feliciteren met het behalen van alweer een geboortedag. Hoezeer hem dat ook tegen de borst stuit, het moet.quote:Op zaterdag 6 november 2004 00:01 schreef Gellius het volgende:
[..]
O, dus dit is zeker ook weer niet goed. Jezus Ollie, ik zit hier te nachtploegen dat ik er een lust in heb, moet ik nu óók nog gaan nadenken?
Jaaaaaaaaaaaaaaahoor! Heel goed!quote:Op zaterdag 6 november 2004 00:04 schreef Gellius het volgende:
Is het een Duitser?
Ook bedankt,quote:Op zaterdag 6 november 2004 00:09 schreef Gellius het volgende:
DO2 is jarig? Wel verdulle! Dat is die kerel van de schilderijen toch?
DO2, man. Van harte! Weet jij wie die viezerd van Ollie is?
Ongetwijfeld heeft ze dàt ook, maar ik doel meer op het prangende topic dat ik onlangs over mevrouw Van der Putten heb gemeend te moeten openen.quote:Op zaterdag 6 november 2004 00:14 schreef Gellius het volgende:
Mevrouw Van der Putten? Help me even, voor ik gekke dingen ga zeggen. Is dat die ongelukkige met de ingegroeide teennagel?
Nou en of!quote:Op zaterdag 6 november 2004 00:24 schreef Gellius het volgende:
Hoe ongeloofwaardig het ook mag klinken, maar dat topic is aan mijn aandacht ontsnapt, Ollie. Onvoorstelbaar. Ik ga me gelijk inlezen. Het lijkt me een akelige geschiedenis, met universeel-menselijke implicaties. Ik moet er nu al een beetje van huilen zelfs.
Was de vieze duitser overigens een eh... dinges?
Jij vroeg het.quote:Op zaterdag 6 november 2004 00:42 schreef OllieA het volgende:
Hahahahahahahahahahahahahaha.
Oké. Het is Gustav Klimt.
Slotje!!!
Waarbij, eigenlijk?quote:Op zaterdag 6 november 2004 01:09 schreef Gellius het volgende:
Met gemak. Ik ben de beeer vanavond. Ik heb geeneens de intentie om wat te raden. Ik wil er gewoon bij horen.
Nee!quote:Op zaterdag 6 november 2004 01:21 schreef De-oneven-2 het volgende:
Is dit het topic waar Gellius belachelijk gemaakt mag worden?
De normen en waarden lopen wel als een lekke zeef leeg, hè, als je zo begint. Er staat nog ene te raden plaatje, maar omdat meneer zijn holle ontelligentie niet prijs wil geven begint ie te roepen om ene nieuwe!quote:Op zaterdag 6 november 2004 01:33 schreef Gellius het volgende:
Plaatje?
Ik denk dat ze welquote:Op zaterdag 6 november 2004 01:40 schreef OllieA het volgende:
[..]
De normen en waarden lopen wel als een lekke zeef leeg, hè, als je zo begint. Er staat nog ene te raden plaatje, maar omdat meneer zijn holle ontelligentie niet prijs wil geven begint ie te roepen om ene nieuwe!
Tong heeft wel gelijk hoor!
En wat zal de dagploeg er weer van zeggen?"
Nou?
Nou?
Wat denk je zelf?
En het lullige is: ik had de naam opgeschreven (van die baard, zeg maar) op een briefje. Want ik was bang dat ik het zou vergeten. En nou is m'n kat ermee vandoor. Het wordt dus even afwachten.quote:Op zaterdag 6 november 2004 01:43 schreef Gellius het volgende:
Een beroemde Oostenrijker met een voorkeur voor neuroses van rond de eeuwisseling? Ik heb echt geen idee.
Ja, Gellius!quote:Op zaterdag 6 november 2004 01:42 schreef OllieA het volgende:
Kijk, en dan ziet zo'n ontaarde kunstenaar zonder gevoel voor wat dan ook onmiddelijk zijn kans. Dat komt er nou van. Bah. Ik wou dat ik dood was.
Geeft niks para, we hadden al democratisch besloten, dat het niet dondert.quote:Op dinsdag 9 november 2004 11:37 schreef Parabola het volgende:
Mijnheer was al op jonge leeftijd aan de blues?
overigens, mijn waarde 'ius, zit ik niet onder plaque. Wel geef ik toe het gezelschap vanMama-bola
nog meer te waarderen dan het uwe
![]()
Uw beide redeneringen zijn vollog correct, mijn waarde 'ius. Het wordt een mooie dag voor u vandaag, dat ziet eenieder. Meneer is inderdaad leraar noch Fransoos. U overschat echter de omvang van mijn frenologische valkuil, die in werkelijkheid hooguit een uit de krachten gegroeide oneffenheid in het wegdek is.quote:Op woensdag 10 november 2004 09:22 schreef Gellius het volgende:
En een angstig jongetje!
Enfin, gezien de aanwezigheidvanhet angstige jongetje en de microfoon, wil ik graag de stelling opwerpen, dat we hier te maken hebben met een bekende meneer, die een praatje houdt op een lokale middelbare school. Een leraar zou immers nooit een microfoon gebruiken.
De bekende mijnheer die een praatje komt maken doet enigzins Frans aan - dat zit hem in de kleine kraaloogjes en het wat gesoigneerde hoofd en het lamswollen truitje. Maar we kennen de heer Bola inmiddels goed genoeg om te weten dat hij zijn hand niet meer omdraait voor een kleinefrenologische valkuil, dus laten we daarom, voor de grap, maar es opperen dat mijnheer Deens is.
3 Fleiss was z'n tijd ver vooruit.quote:Op maandag 8 november 2004 22:58 schreef OllieA het volgende:
De menselijke neus is volgens Fliess een belangrijk geslachtsorgaan, en hij behandelde seksuele problemen door plekjes in de neus te deppen met cocaÏne.
Conclusies:
1 Met Sigmund kon je lachen.
2 Ik blijf maar eens een tijdje uit RJP, want ik maakt er een te moeilijke bende van en dat komt het topic niet ten goede.
heeerbeeeermeneeer! Wat een timing! Ik stond net op het puntquote:Op woensdag 10 november 2004 16:41 schreef beeer het volgende:
Plaatje trouwens. En wie is die gast in die smakeloze blauwe trui nou weer? Kan iemand dat plaatje niet even verwijderen?
Parabola, ik heb ook nog een sociaal leven hoor. Zoals u zich zorgen maakt over het welthuiszijn van uw dochtertjelief moet ik mij zorgen maken over de biervoorraad van mijn koelkast. Ik kan u echt niet steeds maar weer voorzien van plaatjes. Neem zelf eens wat verantwoordelijkheid zeg.quote:Op woensdag 10 november 2004 16:46 schreef Parabola het volgende:
[..]
heeerbeeeermeneeer! Wat een timing! Ik stond net op het puntBaby-bola
van de crash te gaan plukken. Misschien dat u een tusschenplaat-zonder-blauwe-trui voor de avondploeg kunt arrangeren?
Bij deze. Die meneer heet Riccardo Patrese. Zo, kunnen jullie ook weer verder.quote:Op donderdag 11 november 2004 09:23 schreef Gellius het volgende:
Dit lijkt me inderdaad meer een plaatje voor de buren. Ik heb geen verstand van autosport. Ik weet het dus niet.
Beter een goede buur dan een verre vriend. Plaat!quote:Op donderdag 11 november 2004 12:48 schreef plugger het volgende:
[..]
Bij deze. Die meneer heet Riccardo Patrese. Zo, kunnen jullie ook weer verder.
Hier wel. Alsof er buren niet gegoogled wordt trouwens, zeg, kom! Dat is eerder een vrome wens dan een vaststaand feit. De buren!quote:Op vrijdag 12 november 2004 00:13 schreef Treinhomo het volgende:
Mogen we hier wel googlen, trouwens ?
Wie bij ons wordt betrapt op gegoogel, wordt meteen teruggestuurd naar topic van herkomst...quote:Op vrijdag 12 november 2004 00:16 schreef Gellius het volgende:
Hier wel. Alsof er buren niet gegoogled wordt trouwens, zeg, kom! Dat is eerder een vrome wens dan een vaststaand feit. De buren!
quote:Op vrijdag 12 november 2004 00:18 schreef plugger het volgende:
Ik weet het (zonder hulp van google), maar omdat ik de tradities van deze topicreeks respecteer, ga ik over circa twee dagen het juiste antwoord geven. Welterusten.
daar twijfel ik niet aan, maar voor handhaving ontbreekt het jullie aan mankracht, geloof ik.quote:Op vrijdag 12 november 2004 00:19 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Wie bij ons wordt betrapt op gegoogel, wordt meteen teruggestuurd naar topic van herkomst...
*burp*quote:Op vrijdag 12 november 2004 00:40 schreef Gellius het volgende:
Moet ik nog zeggen dat mevrouw post-pre-ante-contemporain-new-wave was? Maar dan later hè? Of eigenlijk eerder, maar predikaten zijn per definitie van later, dus vandaar. Had ik best eerder kunnen zeggen, eigenlijk.
Ik heb geen eigen topics,quote:Op vrijdag 12 november 2004 00:43 schreef NoSigar het volgende:
Zeg Zodjakkus, ga in je eigen topics boertjes laten!
quote:Op vrijdag 12 november 2004 10:34 schreef Gellius het volgende:
Ik ben overigens weg
mmmkay danquote:Op vrijdag 12 november 2004 10:34 schreef Gellius het volgende:
Een tussenplaatje kàn.
Welnu, heer Z, laat de aanknopingspunten de aanknopingspunten en geef uw geest de vrije ruimte. Het mag weer, de staat van beleg is opgeheven. Associeer vrij en roep wat er in u opkomt (en voer uit wat u roept). Wellicht verberg ik in mijn antwoorden enkele niet-frenologische hints. Of niet.quote:Op vrijdag 12 november 2004 12:20 schreef Z het volgende:
Voor de ervaren frenoloog vast een makkelijk plaatje. Zat aanwijzingen, kijk maar naar z'n handen, de gesp die z'n gewaad bij elkaar houdt, de vorm van de schildering, enz. Maar aangezien mijn frenologische kennis '0' is weet ik dus niet wat ik met die aanknopingspunten moet doen ...
In de luren?quote:Op vrijdag 12 november 2004 13:16 schreef Z het volgende:
Op één of andere manier heb ik het idee dat het plaatje er ouder uit ziet dan het is, oftewel m'neer peribola, u probeert ons in de luren te leggen.
Over Italië kan ik kort zijn: not even close. Misschien dat het plaatje niet zo zeer oud is, alswel van verre komt.quote:Maar goed, nu we dat weten kan ik wel eens een gokje wagen; is het wellicht een italiaan die weten schapte?
Geeft niet,waard D-o-2. Ondanks alles vond ik het een goede vraag. Ga zo doorquote:Op vrijdag 12 november 2004 14:02 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ach nee,
da's een heel ander spel, natuurlijk.
Mijn excuses.
Scherp gezien, heer du_ke, dat is niet correct. M'neer was een wijs heer, doch geen wijsheerquote:Op vrijdag 12 november 2004 14:24 schreef du_ke het volgende:
Aziaat hmm iets dergelijks vermoede ik al. Echter ik heb zeer weinig verstand van Aziaten. Uitgaande van de kromme neus kom ik op een Thaise wijsheer maar dat zal wel niet correct zijn.
Shit, vorige week wist ik het nog…die vervloekte drank, grmbl. Uh, tja, wilde gok zegt ie. Nou, eens even resumeren; grootstedelijk, nachtegaaltje van een ensemble, begin jaren tachtig schat ik zo, new wave, no wave, prehistorische electromeuk, wie zal het zeggen?quote:Op zondag 14 november 2004 21:58 schreef Gellius het volgende:
Kom er maar in Plugger. Game on!
Bij de baard van de profeet! Nou is het ineens een dichteres, en ik maar denken dat het een zingeres was.quote:Op zondag 14 november 2004 22:28 schreef Gellius het volgende:
Maar welke, in 's Herdersnaam? Diane Ozon? Die is het namelijk ook al niet.
Zij van Berlin, inderdaad. Eindelijk. Plaatje!quote:Op maandag 15 november 2004 09:33 schreef plugger het volgende:
Ja, die flauwekul heeft nu lang genoeg geduurd.
Terri Nunn.
M'neer (een peinzer, jazeker!) woonde niet in een vallei. Hij was geboren aan de voet van een berg en heeft vanaf zijn vijftiende gereisd. De indus zal m'neer nooit gezien hebben.quote:Op maandag 15 november 2004 09:59 schreef Gellius het volgende:
Een peinzende mijnheer uit de Indusvallei (waar het goed peinzen schijnt)?
U begint op te warmen, maar bent nog niet op temperatuur, mijn waarde 'ius.quote:Op maandag 15 november 2004 10:06 schreef Gellius het volgende:
Een Chinees, natuurlijk.
quote:Mijnheer heeft een bierpompje op zijn linkerschouder, is dat de hint?
Correct!quote:Op maandag 15 november 2004 10:27 schreef Gellius het volgende:
Nou, mijn laatste bod: een Japanner zonder boek.
Uw vastgeroeste ramen spelen u weer parten mijn waarde 'ius. Mijnheer calligrafeerde er natuurlijk lustig op los, vooral in de laatste 15 jaar van zijn leven, maar een schrijvert zou ik m'neer toch niet willen noemen. Net als in het Westen van voor de Verlichting was het opschrijven van allerhande zaken in het Land van de Rijzende Zon voorbehouden aan de geestelijkheid. Zoals gezegd, mijnheer was een Leermeester.quote:Op maandag 15 november 2004 11:04 schreef Gellius het volgende:
O, een schrijvert. Zo'n zelfvoldane nietsnut, die hoopt onschuldige volksmeisjes zo te overdonderen met de tierelantijntjes van zijn pen dat ze niets liever doen dan hem de ganse dag oraal bevredigen (wat me op de duur vrij pijnlijk lijkt).
Mijnheer schreef over oorlogsvoering?
Ze zijn ongeveer tijdgenoten (m'neer was nog jong toen Basho stierf), maar zoals gezegd, m'neer was geen schrijvert. M'neer wilde in zijn geschriften nogal eens een rijmelaarijtje toepassen, maar was lang niet zo'n begenadigd Haiku-dichter als Bashoquote:Op maandag 15 november 2004 11:31 schreef pyl het volgende:
Matsuo Basho?
De heren boompjeskwekers (dames deden er niet zo toe) leefden in een periode van Splendid Isolation. Van hen is overigens bekend dat zij in minder splendide perioden (als u mij het Anglicisme toestaat) wel degelijk raad wisten met hun agressie.quote:Op maandag 15 november 2004 11:46 schreef Gellius het volgende:
Agitatie is de moeder van een porceleinkast vol oorlogstuig, Parabola. Dat wisten die boomjeskwekers van jou niet natuurlijk, maar het is wel zo.
Ik heb evenwel nog altijd geen idee. Ik heb lager onderwijs in de jaren zeventig mogen genieten, wat betekent dat ik gewèldig mooi kan kleuren en kleien, maar helaas de algemene ontwikkeling van een riviermossel heb.
Had mijnheer volgelingen? Heeft hij die misschien nog?
Huldequote:Op maandag 15 november 2004 12:59 schreef Gellius het volgende:
Een proeve: [afbeelding].
En we zitten hier per slot van rekening niet nacht te ploegenquote:Maar dat is weinig ontopic.
Welzeker, mijnheer was Zen Boedhist, monnik, later abt. M'neer bereikte op 41-jarige leeftijd, ruim voor de uitvinding van de gloeilamp, volledige verlichting tijdens het herlezen van de Lotus Sutra. Bij eerste lezing had hij deze Sutra nog afgedaan als 'simpele verhaaltjes over oorzaak en gevolg'.quote:Mijnheer: heeft hij een klap van de zaanse zense molen gehad?
Neen, hij is immers doodquote:Op maandag 15 november 2004 13:26 schreef Gellius het volgende:
Mogen wij m'neer aanspreken met Hakuin Ekaku en verwachten dat hij dan luistert?
quote:Hakuin Ekaku (1686-1769) was undoubtedly one of the most influential figures in Japanese Zen Buddhism. He transformed the Rinzai School from a declining tradition that lacked rigorous practice into a tradition that focused on arduous meditation and koan practice. Essentially all modern practitioners of Rinzai Zen use practices directly derived from the teachings of Hakuin.
Ik meen dat uw plaat een zelfportret van m'neer is. Aangezien m'neer niet dezelfde kwaliteit kleur- en klei-onderwijs heeft mogen genieten als uw persoontje, is de plaat enigszins vergroebeld. Daar staat tegenover dat zijn kennis van het Japans vele malen groter is dan de uwe.quote:Op maandag 15 november 2004 13:34 schreef Gellius het volgende:
Uwes heeft wel een flatteus plaatje van m'neer uitgezocht! Of is hij op dit plaatje ook al dood?
[afbeelding]
Enfin, plaatschje.
Wellicht dat m'neer zijn zelfportret schilderde in een van zijn buien van verlichting, als ik mij zo godslasterend uit mag drukken dat is.quote:Laughter was a large part of Hakuin's reaction to his enlightenments, and he was known to burst into spontaneous laughter upon realizing the essence of a particular koan, causing those around him to believe him to be a madman.
Ben ik er nog steeds niet uit wat een persoon met een keurige loopbaan in RJP te zoeken heeft. M'neer oogt nog net vooroorlogs. Een brave borst uit de roerige tijden van de Weimar Republiek? En dat dan in de zin dat m'neer een actieve rol in die republiek speelde? Erna allicht ook nog, alsin 'goed in de oorlog'?quote:Op maandag 15 november 2004 15:19 schreef Gellius het volgende:
Een Pruis het is!
Prikken! Dat was nog es leuk, ja. En 'spatten'? Heb je ook gespat? Godkolere, dit verbroedert, zeg.
Verhip zeg, ik ook. Mijn eerste gaatje kreeg ik pas op mijn 29e! Hier moet onmiddelijk demografisch onderzoek naar gedaan worden. Hebben we een demograaf in de gelederen?quote:Op maandag 15 november 2004 15:29 schreef Parabola het volgende:
[..]
Weet wel dat ik van het 'spatten' hele goede tanden gekregen heb! Wij deden dat zo vaak dat ik met enige regelmaat een nieuwe versleten tandenborstel van huis mee moest nemen. Daardoor werden bij ons thuis de tandenborstels vaker vervangen en dat heeft mijn gebit uit-ste-kend in orde gehouden. Zie maar:Oh nostalgie
![]()
hmmz, en na die eerste wereldoorlog startte m'neer een bedrijfje om de producten van de betreffende boerderij aan de man te brengen?quote:Op maandag 15 november 2004 15:34 schreef Gellius het volgende:
Da's toch anders dan spatten op een làgere school, hoor du_ke.
Mijnheer was overigens geen Fröbelaar, en ook geen kunstenaar. Toen de Oorlog begon was 'ie nog maar een gymnasiastje en zijn oorlogsinspanning bestond vooral uit het meehelpen op een boerderie, vertellen mijn bronnen. En dan heb ik het over de éérste wereldoorlog, hè? Voor de zekerheid.
Had Herr's professoraat enigerlei van doen met wat hij leerde op de boerderie, of moeten wij m'neer in de exacte hoek zoeken?quote:Op maandag 15 november 2004 16:12 schreef Gellius het volgende:
Dat niet nee. Mijnheer schopte het wel al vroeg tot Prefesser. Hij was nog maar net 35.
Is dat in de exacte hoek? Misschien dat u dan even kunt wachten, ik moet daar nog een m'neer zoeken. In iedere andere hoek kunt u naar believen uw gang gaan hoor. De heldhaftige-oude-Pruisen hoek lijkt mij het meest geschikt, daar heer Sports enige tijd vakeert.quote:Op maandag 15 november 2004 16:19 schreef zodiakk het volgende:
Zeg, he, ik wil jullie niet storen ofzo hoor, maarruh, weet je, *hoofd knikt*, ik moet best nodig, behoorlijk, ik, ik kan het alleen nergens kwijt, kan ik misschien hier, eh, nouja jeweetwel, even lozen? Ik zou jullie eeuwig dankbaar zijn, sorry dat ik jullie stoor, echt, let niet op mij, *afwerend gebaar*, ik sta wel in de hoek, je merkt niks van me, echt.
Wis en drie heeft hij dat!quote:Op maandag 15 november 2004 17:07 schreef Parabola het volgende:
Heeft m'neer eigenlijk wel eens een prijs (of de prijs) in de wacht gesleept met zijn gekunde?
Lelijke negerinnen mag je hier kwijt iddquote:Op maandag 15 november 2004 22:33 schreef sooty het volgende:
De dombo's hier ontbreekt het aan fantasie en daadkracht.
Hier verder:
[afbeelding]
Met de hints van de buren: weerkipje bij CNN.
quote:Op maandag 15 november 2004 22:35 schreef fotoloog het volgende:
[..]
Lelijke negerinnen mag je hier kwijt idd
Bier ook goedquote:Op maandag 15 november 2004 22:40 schreef sooty het volgende:
[..]Dat is niet zo netjes.
Ga je mond spoelen met zeepsop, foto.![]()
Omdat jij het bent.quote:Op maandag 15 november 2004 22:45 schreef fotoloog het volgende:
[..]
Bier ook goed![]()
Goed, maar jij hebt dan ook nooit een deuk in een pakje boter kunnen raden, beeer - laten we wel wezen. Dus om je nu zo een beetje achter de veel te brede schouders van zodiakk te verstoppen is ook maar zozo.quote:Op maandag 15 november 2004 23:32 schreef beeer het volgende:
Ik moet zadiokk gelijk geven. Ik ben er nu slechts een kleine periode tussenuit geweest en ik vind het nu al moeilijk om door het esoterische geneuzel heen te prikken. Deze topic is niets meer dan een dialoog tussen twee fossielen en vaak nog een derde wiel die tussenbeide probeert te komen (ik noem om gêne te voorkomen geen namen behalve die van sooty). Daarnaast vind ik de plaatjes in deze topic veel te moeilijk geworden (geef mij Van Speijk maar).
Ik sluimer voortaan wel, net als zodiokk. Maar dan niet in foetushouding.
Oki = Oké.quote:Op maandag 15 november 2004 23:36 schreef maartena het volgende:
Femi Oki
http://www.cnn.com/CNN/anchors_reporters/oke.femi.html
Da's wel een heel makkelijke....
:'), wat zou een mens toch zonder buren moeten? Heeft iemand dan misschien een moeilijk plaatje? Ik ben er een beetje doorheen.quote:Op dinsdag 16 november 2004 11:38 schreef pyl het volgende:
Da's Carl Zeiss - nog niet zo lang geleden bij de 'buren' van RJPvD geplaatst. Eat that!![]()
U wilt toch niet bweren dat ik mij richting LIT TTK ze doen tegenwoordig ook maar met die naamgeving moet begeven, wel?quote:Op woensdag 17 november 2004 12:00 schreef Z het volgende:
Er zijn op Fok! niet zoveel topics over dichters/gedichten. Er is één topic wat wel redelijk loopt. Als u kan verzinnen welk topic dat is, weet u zeker deze plaat te raden.
U zegt wat?quote:Wat natuurlijk het doel is van dit topic, tussen het 'ouwehoeren' door platen raden.
Dat ook, maar als ik het goed begrijp is Z van mening dat wij iets moeten raden. Gezien zijn eerdere hint denk ik aan iemand wiens naam associabel is met 'beer' of 'beren'. Via 'beeer' en 'nihilist' kom ik op Nietzsche, maar dat is toch geen Hollandsch dichter, is hij wel?quote:Op woensdag 17 november 2004 13:29 schreef Gellius het volgende:
Leuk forum dit, trouwens.
Ah, dan is het vast Winnie the Pooh. Wist niet dat die ook dichter was trouwens.quote:Op woensdag 17 november 2004 12:27 schreef Z het volgende:
Heer Bola, als ik u zeg dat een groot gedeelte van de Raad je Plaatje cast in dat topic gepost heeft, en als ik u zeg dat u het 'gedicht', waar de meneer van de plaat in voorkomt, voor kan dragen uit uw hoofd (!) begint u zich dan al zorgen te maken dat u dit plaatje toch echt moet gaan raden om uw eer te redden?
biedt ook niet veel aanknopingspunt. Moriaantje is het niet, die heeft heer Sports onlangs al geplaatst en die had een andere kleur huid. Meneer's jakje is ook al niet kort.quote:Op woensdag 17 november 2004 12:27 schreef Z het volgende:
als ik u zeg dat u het 'gedicht', waar de meneer van de plaat in voorkomt, voor kan dragen uit uw hoofd (!)
Piet Heijn, zijn naam is klein, zijn dade benne groot, en hij is dood?quote:Op woensdag 17 november 2004 14:09 schreef Z het volgende:
Als ik nou zeg dat meneer dood is, help dat dan misschien?
Klinkt logsich. Berend Botje is hooguit vermistquote:Op woensdag 17 november 2004 14:41 schreef Gellius het volgende:
Het zal Poot wel zijn dan. Die is dood.
Laat, maar niettemin: helemaal mee eens!quote:Op woensdag 17 november 2004 16:19 schreef Gellius het volgende:
Leuke opgave, Z!
Zèg.quote:Op donderdag 18 november 2004 00:32 schreef fotoloog het volgende:
Vast en zeker
Tsssssssssquote:Op donderdag 18 november 2004 00:38 schreef Gellius het volgende:
[..]
Zèg.
Dit is wel het laatste topic waar dergelijke nietszeggende slowchat gewaardeerd wordt hoor. Post dan niet!
Tenzij 'vast en zeker' een geniale hint is, dan heb ik niks gezegd. Maar dan moet je daar wel even naar hinten, als het ware.
Als je nou "Zeker en vast" had gezegd, dan was het in de buurt gekomen van een hint. In dit topic gaat het dan ook niet zozeer om de mighty google, zoals de buurtjes niet moe worden te copy-pasten van Ryan3, maar om de subtiele hints.quote:Op donderdag 18 november 2004 00:32 schreef fotoloog het volgende:
Vast en zeker
Tenzij wij in onze elitaire arrogantie natuurlijk over het hoofd gezien hebben dat het hier om een vakantie-dichter handelt. Waarbij het 'vast en zeker' van de waarde buur 'otoloog erop gericht was de voorspelbare reactie van 'ius uit te lokken, waarop hij kon riposteren dat die laatste aan vakantie toe was.quote:Op donderdag 18 november 2004 14:48 schreef OllieA het volgende:
[..]
Als je nou "Zeker en vast" had gezegd, dan was het in de buurt gekomen van een hint. In dit topic gaat het dan ook niet zozeer om de mighty google, zoals de buurtjes niet moe worden te copy-pasten van Ryan3, maar om de subtiele hints.
Het handelt hier om Pieter Vlaming. Dat was een Mokumse dichter met een naam waarvan je in je onschuld niet zou vermoeden dat ie uit Amsterdam kwam.quote:Op donderdag 18 november 2004 14:53 schreef Parabola het volgende:
[..]
Tenzij wij in onze elitaire arrogantie natuurlijk over het hoofd gezien hebben dat het hier om een vakantie-dichter handelt. Waarbij het 'vast en zeker' van de waarde buur 'otoloog erop gericht was de voorspelbare reactie van 'ius uit te lokken, waarop hij kon riposteren dat die laatste aan vakantie toe was.
Zou er geen verzekeringsmaatschappij zijn die die kans voor ons kan berekenen?
Ik zou natuurlijk moeten zeggen dat het een gave was, als ik ook maar enigszins consistent in mijn uitlatingen was.quote:Op donderdag 18 november 2004 15:14 schreef Parabola het volgende:
Lieve Ollie, hoe weet je dat toch allemaal?
Mijn triviale weetjes zijn eerder chaotisch dan encyclopedisch, lieber 'ola.quote:Op donderdag 18 november 2004 15:22 schreef Parabola het volgende:
een man wiens kennis grenst aan die van onze lieve Ollie:
[afbeelding]
Een tranendal, mijn waarde Olliequote:Op donderdag 18 november 2004 15:56 schreef OllieA het volgende:
[..]
Ik zou natuurlijk moeten zeggen dat het een gave was, als ik ook maar enigszins consistent in mijn uitlatingen was.
Maar helaas, het is een kwelling. Mijn hoofd is gevuld met triviale kennis, waar een gezond mens geen zak mee kan beginnen, behalve het zo af en toe op Fok spuien. Het leven is nog niet zo makkelijk, Parabola.
(Is dat een jongleur, trouwens, in je identiteitsplaatje?)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |