Er zijn positieve uitzonderingen.quote:Op zondag 26 december 2004 14:06 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
En InnuendoAllemaal toevallig wel jaren 90 nummers
![]()
Radio in de badkamerquote:Op zondag 26 december 2004 14:32 schreef dwerg het volgende:
Ik wil gaan douchen, maar over een kwartier komt Tom Jones twee keer langs, en ook Les Poppy's nog.
Cassetterecorderquote:Op zondag 26 december 2004 14:32 schreef dwerg het volgende:
Ik wil gaan douchen, maar over een kwartier komt Tom Jones twee keer langs, en ook Les Poppy's nog.
l'aurora ken ik niet dus met mij nog velen, Luniz is rap, dus niet op Radio 2quote:Op zondag 26 december 2004 13:59 schreef The_Coach het volgende:
Verbaast me wel dat voornamelijk de bekendste nummers van de artiesten er in staan en bijvoorbeeld niet nummers zoals
Ramazzotti - l'aurora
Queen - These are the days of our lives & the show must go on.
Duran Duran - Ordinary world
Depeche mode - Enjoy the silence (hoe is het mogelijk)
Luniz - I got Five on it.
The Verve the drugs don't work.
ik dacht al, waar blijft ze.quote:Op zondag 26 december 2004 15:23 schreef Jane het volgende:
Ik ben er ook weer!
Tjongejonge, wat een gezeik over die lijst ook weer. Dat wordt langzamerhand voorspelbaarder dan de lijst zelf en dan Queen op 1 staat.
Peggy Lee nu.
Btw, ik hoorde vannacht Rhapsody In Blue langskomen. 80 jaar oud geloof ik. Stoer hoor.
Dat is ook de reden dat ik die lijst boycotquote:Op zondag 26 december 2004 17:37 schreef Endtroducing het volgende:
Ik vind het jammer dat er bijna geen moderne muziek in zit.
Ik hoor anders weinig klassiek langskomen hoor.quote:Op zondag 26 december 2004 17:37 schreef Endtroducing het volgende:
Ik vind het jammer dat er bijna geen moderne muziek in zit.
Ik luister ook!quote:Op zondag 26 december 2004 18:41 schreef Jane het volgende:
Ben denk ik de enige die op dit moment hier zit te luisteren, maar ik wilde toch even melden dat ik mijn eerste Beatlesplaat voorbij hoor komen nu.
Magical Mystery Tour
Heb er al wat gemist, denk ik... (niet gekeken)
I should have known better (1915) en Please Please Me (1832) waren al geweest. MMT was 1713, en zometeen komt I feel fine (1700)quote:Op zondag 26 december 2004 18:41 schreef Jane het volgende:
Ben denk ik de enige die op dit moment hier zit te luisteren, maar ik wilde toch even melden dat ik mijn eerste Beatlesplaat voorbij hoor komen nu.
Magical Mystery Tour
Heb er al wat gemist, denk ik... (niet gekeken)
Zijn er eigenlijk nog meer dan 79 hoor.quote:Op zaterdag 25 december 2004 01:04 schreef MrBadGuy het volgende:
66 keer een nummer met McCartney erin geteld
79 nummers met 1 of meerdere beatles erin
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |