zeg, mensen, stop eens met je pejoratief uit te drukken over het Belgisch voetbal. 8-3 kan zelfs in de CL, dus waarom zou het alleen in België kunnen?quote:Op zaterdag 29 januari 2005 21:02 schreef Falco het volgende:
6-2 bij rust! Dat kan ook alleen maar in België! Maar wel erg tof natuurlijk. Zou ook tof zijn als er in de tweede helft acht doelpunten kwamen.
Alleen nummer 3 dacht ik.quote:Op zaterdag 29 januari 2005 21:10 schreef superjoden het volgende:
oe Charleroi achter... ze zullen eigenlijk niet mogen verliezen nadat er vorige week gelijk werd gespeeld. Standard op voorsprong. Achter Brugge en Anderlecht is het wel spannend in Belgie voor die 3de plek met Charleroi,Standard,Genk,Gent,La Louviere en evt. Lierse. Nummers 3 en 4 (+ bekerwinnaar) gaan toch Uefa Cup voetbal spelen?
quote:Doelpuntenkermis 29-01-2005
Doelpuntenkermis op zaterdag, met maar liefst 34 goals. Club Brugge, Anderlecht en Standard boekten ruime zeges. Een fabelachtige score aan de rust bij Club Brugge - Oostende. De rode lantaarn stond toen al met 6-2 in het krijt. Twee goals in de tweede helft bepaalde de eindstand op een duidelijke 7-3.
Achtervolger Anderlecht moest niet onderdoen voor Club, het won met afgetekende 5-2-cijfers van Beveren. De druk op trainer Broos zwakt weer wat af. Ook Standard was vlot bij schot, Cercle kreeg in Luik vier goals om de oren. Bergen boekte tegen AA Gent zijn derde overwinning op rij en laat de voorlaatste plaats aan Brussels.
Lokeren-Genk sluit zondagavond de speeldag af. Sinds Willy Reynders sportieve baas is op Daknam, verloor de club nog niet. Tegen de Limburgers volgt de eerste echte test.
quote:Speeldag 20 (28/01/2005 - 31/01/2005)
29-01-2005 20:00 Anderlecht - Beveren 5 - 2
29-01-2005 20:00 Bergen - AA Gent 1 - 0
29-01-2005 20:00 Club Brugge - Oostende 7 - 3
29-01-2005 20:00 G. Beerschot - Lierse 2 - 2
29-01-2005 20:00 Standard - Cercle Brugge 4 - 0
29-01-2005 20:00 Sint-Truiden - Moeskroen 3 - 2
29-01-2005 20:00 Westerlo - Charleroi 2 - 1
30-01-2005 15:00 La Louviere - Brussels ... - ...
30-01-2005 20:00 Lokeren - Racing Genk ... - ...
Wel, die mogen dan weg.quote:Op zaterdag 29 januari 2005 22:51 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Oostende, Cercle Brugge, La Louviere?
Volgens Sporza.be :quote:Op zaterdag 29 januari 2005 22:51 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Oostende, Cercle Brugge, La Louviere?
op Cercle na dan , die hebben weliswaar een reputatie van weinig toeschouwers, maar dat komt gewoon omdat die in het grote Jan Breydelstadion spelen , maar in feite halen die een normaal gemiddelde qua toeschouwers.quote:Op zondag 30 januari 2005 01:00 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Dat heb ik dan niet verkeerd ingeschat.
Tja, zoals vergeylen al zei, we kunnen de haringen niet naar het stadium halen hé.quote:Op zondag 30 januari 2005 01:06 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Oostende heeft de ligging ook niet echt mee. Brugge is vlakbij en Noord-Frankrijk ook.
Eigenlijk vind ik dat nogal veel Belgische eersteklassers nauwelijks uitstraling hebben. Ik denk dat, wanneer de helft van de huidige eersteklassers van de ene dag op de andere zou verdwijnen door faillisementen, niemand hen zou missen (met uitzondering van de eigen aanhang).quote:Op zondag 30 januari 2005 01:06 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
La Louviere heeft echt nauwelijks uitstraling. Echt een grote stad is het ook niet. Mons is gewoon een grotere stad, maar verder zitten er daar veel ploegen in een dunbevolkt gebied. Oostende heeft de ligging ook niet echt mee. Brugge is vlakbij en Noord-Frankrijk ook.
Je hebt toch een x-aantal ploegen nodig om een competitie te spelen. Maar je hebt gelijk. Ploegen als Oostende, Bergen, Brussels, La Louviere hebben echt nauwelijks uitstraling. De meeste 2e klasse ploegen ook totaal niet.quote:Op zondag 30 januari 2005 10:47 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Eigenlijk vind ik dat nogal veel Belgische eersteklassers nauwelijks uitstraling hebben. Ik denk dat, wanneer de helft van de huidige eersteklassers van de ene dag op de andere zou verdwijnen door faillisementen, niemand hen zou missen (met uitzondering van de eigen aanhang).
Het probleem van de Belgische competitie is n beetje dat héél héél veel ploegen met een serieuse traditie en historie ofwel failliet zijn gegaan, ofwel enkele reeksen gezakt zijn, ofwel gefusioneerd zijn.quote:Op zondag 30 januari 2005 16:02 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Je hebt toch een x-aantal ploegen nodig om een competitie te spelen. Maar je hebt gelijk. Ploegen als Oostende, Bergen, Brussels, La Louviere hebben echt nauwelijks uitstraling. De meeste 2e klasse ploegen ook totaal niet.
In de Nederlandse eredivisie zijn sinds 1960 alleen Ajax, PSV en Feyenoord (en per ongeluk een keer AZ '67) landskampioen geweest, dus wat is je punt precies? Ook zonder landstitels kun je als club een roemruchte historie hebbenquote:Op zondag 30 januari 2005 21:34 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Het probleem van de Belgische competitie is n beetje dat héél héél veel ploegen met een serieuse traditie en historie ofwel failliet zijn gegaan, ofwel enkele reeksen gezakt zijn, ofwel gefusioneerd zijn.
Neem nu de huidige eerste klasse , daarvan hebben enkel Cercle Brugge, Beerschot (nu deel van GBA) , Lierse, Anderlecht, Standard, Club Brugge, SK Beveren en RC Genk ooit een of meerdere titels gewonnen.
Voor deze KVO-supporter zonder icoontje kon ik niet anders dan iets in elkaar knutselen:quote:Op zondag 30 januari 2005 18:56 schreef BramK het volgende:
[..]
Najah , in Belgie is dat dus altijd anders geweest, om maar eens hetzelfde cijfer te gebruiken , sinds 1960 heb je in Belgie 9 verschillende landskampioenen gehad , en net geen twintigtal verschillende ploegen na WO2 die de beker hebben gewonnen (geloof ik) , maar daarvan zitten er nu dus nog héél weinig ploegen in 1ste klasse en is de top sinds de laatste jaren enkel Club Brugge , Anderlecht en heel soms nog eens een ploeg als Standard of RC Genk geworden. Iets wat we in Belgie nooit gewoon geweest zijn. Roemruchte namen als Union St Gillis , Racing Waregem, KV Mechelen , Berchem Sport, Antwerp FC , Beerschot VAC , Club de Liege , Racing Brussel , ... (bijna allemaal ploegen die niet alleen aan de Belgische maar ook aan de Europese top hebben gestaan) zijn allemaal uit de eerste klasse verloren gegaan of opgegaan in een fusieclubje.quote:Op zondag 30 januari 2005 22:59 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
In de Nederlandse eredivisie zijn sinds 1960 alleen Ajax, PSV en Feyenoord (en per ongeluk een keer AZ '67) landskampioen geweest, dus wat is je punt precies? Ook zonder landstitels kun je als club een roemruchte historie hebben.
superquote:Op zondag 30 januari 2005 23:49 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Voor deze KVO-supporter zonder icoontje kon ik niet anders dan iets in elkaar knutselen:
[Centraal] Icons klaar terwijl u wacht! #41.
nou Oostende is nu niet bepaald in 1ste geraakt door een mecenas, vergeet niet dat Oostende id laatste 11 seizoenen toch 4 seiz in 1ste speelde. Het is een beetje een jojoclub tss 1ste en 2de (en zelfs 3de).quote:Op maandag 31 januari 2005 00:41 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
ofwel provincieclubjes die door een plaatselijke mecenas de weg naar 1ste klasse gevonden hebben , Oostende)
boom staat nu ad leiding in 4de klasse olv Oostends monument Raoul Peetersquote:Op maandag 31 januari 2005 13:54 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Boom is ook zo'n club die het ooit goed deed, maar nu in de 1e provinciale speelt.
grapjasquote:Op zondag 30 januari 2005 23:49 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Voor deze KVO-supporter zonder icoontje kon ik niet anders dan iets in elkaar knutselen:
[Centraal] Icons klaar terwijl u wacht! #41.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |