hehe precies daar ben ik ook wel benieuwd naarquote:Op maandag 1 november 2004 12:04 schreef ASroma het volgende:
nou welke uitspraken?
en tja misschien blijkt later wel dat deze uitspraken gegrond waren![]()
Ja dat miste ik dus net weer op 2 minuten naquote:Op maandag 1 november 2004 20:56 schreef tong80 het volgende:
Net nog in voetbal insite.
Describe it to me plzquote:Op dinsdag 2 november 2004 10:38 schreef zjroentje het volgende:
Geniaal doelpunt, moet gezegd worden.
Kreeg de bal aan de rechterkant, in het strafschopgebied van de tegenstander. Kapt één keer, 5 man op het verkeerde been en hij jaagt de bal erg mooi in de verre bovenhoek.quote:Op dinsdag 2 november 2004 11:27 schreef EMW het volgende:
[..]
Describe it to me plz![]()
quote:Op dinsdag 2 november 2004 11:30 schreef Suijk het volgende:
[..]
Kreeg de bal aan de rechterkant, in het strafschopgebied van de tegenstander. Kapt één keer, 5 man op het verkeerde been en hij jaagt de bal erg mooi in de verre bovenhoek.
Er zijn zat uitspraken van 'm, na wedstrijden waarin 'ie geen enkele vorm van zelfkritiek had en zelfs na belabberde wedstrijden voor Feyenoord zich eraan stoorde dat hij niet was geselecteerd voor Oranje, ondanks dat 'ie geen klap liet zien op 't veld (en voornamelijk op de bank).quote:Op maandag 1 november 2004 12:04 schreef ASroma het volgende:
nou welke uitspraken?
en tja misschien blijkt later wel dat deze uitspraken gegrond waren![]()
Bij van der Vaart uit het zich voornamelijk in het veld. Bijvoorbeeld die vrije trap die Sonck had versierd een paar wedstrijden terug. Vervolgens kwam bazige Rafael even de bal al rukkend uit Sonck zijn handen opeisen.quote:Op dinsdag 2 november 2004 13:07 schreef twi het volgende:
Wanneer ik van der Vaart lees, hoor of zie, geeft hij aan mij geen enkel moment de indruk dat hij zichzelf fantastisch vindt.
Lijkt me geweldig als je zelf al een hoop voetbaltalent hebt en dan ook nog eens dagelijks mag trainen met Bergkamp, Pires, Henry, Vieira...quote:Op zondag 31 oktober 2004 02:39 schreef Haspel33 het volgende:
Moet de nieuwe Bergkamp kunnen worden als ie goed oplet op de training met de workshops van Dennis.
das nog veels te vroeg omdat te zeggen, maar verlopig is ie wel de goeie weg ingeslagen. Maar goed ook hij krijgt nog de welbefaamde terugval, hoe gaat hij daar mee om?quote:Op dinsdag 2 november 2004 16:44 schreef Showtime het volgende:
Uiteindelijk toch een goede zet van Van Persie om naar Arsenal te gaan ipv in Nederland te blijven?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |