Ik hoop op z'n minst een korte terugkeer à la Daphne (Manouk van der Meulen). Volgen WIV is Hidde Maas vanwege te hoge salariseisen eruit geschreven... maar zelf denk ik dat hij vanwege verschillende filmrollen is gestopt met ONM.quote:Op zondag 31 oktober 2004 23:51 schreef BVO het volgende:
Ik denk het niet eigenlijk.. waarom is 'ie eigenlijk gestopt met ONM?
Arthur moet nog een knaller van een afscheid krijgen.quote:Op zondag 31 oktober 2004 23:56 schreef BVO het volgende:
Het zou erg mooi zijn als 'ie terugkwam, ik vond dit afscheid Arthur-onwaardig..
De terugkeer van Daphne, hoe kort dan ook, is welnatuurlijk.
.
Ze hebben nog een contract voor een 13e (quote:Op maandag 1 november 2004 00:00 schreef BVO het volgende:
Is er al wat bekend over de toekomst? Gaat het nog door volgend jaar?
Is dit het 12e seizoen?quote:Op maandag 1 november 2004 00:02 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Ze hebben nog een contract voor een 13e () seizoen, maar daarna is de toekomst onzeker.
Yep... al weer het 12e seizoen... de tijd gaat snel...quote:Op maandag 1 november 2004 00:03 schreef BVO het volgende:
Is dit het 12e seizoen?
Volgens mij dachten ze dat bij ONM ook... dit seizoen is gedeeltelijk gekopiëerd van seizoen 1.quote:Op maandag 1 november 2004 00:12 schreef BVO het volgende:
Ook nooit gezien..
Ach ja, vroeger was alles beter he..
quote:Op maandag 1 november 2004 00:12 schreef BVO het volgende:
Je mag in de tussentijd wel even naar m'n sig kijken..[/sub]
En Sven ook.quote:Op maandag 1 november 2004 00:23 schreef Svensational het volgende:
Cor moet terugen Daphne ook
Hoest down under?quote:Op maandag 1 november 2004 00:27 schreef Svensational het volgende:
Nee, nog niet echt last van neeWel FOK! afkickverschijnselen
quote:Al op jonge leeftijd wist hij dat hij acteur wilde worden en deed na zijn HAVO en militaire dienst auditie op de Toneelacademie Maastricht. Hij studeerde aan de toneelschool in Maastricht en volgde de opleiding 'De Trap' in Amsterdam. Hij speelde in meerdere toneelstukken en had diverse rollen in film en televisieseries zoals 'Bureau Kruislaan' 'Blauw Blauw' en 'Fort Alpha'.
Sinds 1994 werkt hij regelmatig als trainingsacteur in diverse bedrijfstrainingen. In 1999 heeft hij een opleiding tot scenarioschrijver gedaan bij het Colofon in Amsterdam en is op dit moment bezig met twee speelfilms. Ook was hij te zien in de BNN serie 'finals'.
quote:Er bestaan twee verschillende soorten slaap: diepe en REM-slaap. Deze laatste is zo genoemd vanwege het voorkomen van de snelle oogbewegingen die tijdens deze slaap achter gesloten oogleden voorkomen (Engels: rapid eye movements ). De diepe slaap, waarbij geen snelle oogbewegingen voorkomen, wordt ook wel NREM-slaap (afkorting van non rapid eye movements ) genoemd. Tijdens de REM-slaap vertonen de hersenen een hoog niveau van activiteit. Indien overdag veel ervaringen worden opgedaan, bijv. door leren of spelen, is de activiteit van de hersenen tijdens de REM-slaap sterk verhoogd. Er zijn aanwijzingen dat tijdens de REM-slaap in de hersenen veranderingen optreden die het lange-termijn **geheugen beïnvloeden. Als mensen tijdens de REM-slaap worden gewekt dan herinneren zij zich bijna altijd een droom, terwijl dit bij de NREM (niet-REM) veel minder vaak het geval is. Vandaar dat men aanneemt dat de REM-slaap samenvalt met dromen. De REM-slaap wordt daarom ook wel droomslaap genoemd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |