Na een zoektoch naar lekkere vrouwpersonen op Fok! ben ik erg verdrietig geworden. Heel fok! lijkt te bestaan uit bitches die wel commentaar kunnen leveren op mannen maar zelf geen foto's willen aanvoeren. Maar ik daag alsnog hierbij de vrouwelijke Fokkers uit het tegendeel te bewijzen en zich te laten keuren door de befaamde 'Fok-keur-slagers'.quote:Op maandag 18 oktober 2004 02:38 schreef Sazzefraz het volgende:
Na een zoektocht naar lekkere manspersonen op Fok! zijn we erg verdrietig geworden. heel fok! bestaat uit ramdebielen met raar haar of vreemde chrunsin chin kinnen.
En als ze lekker zijn, dan zijn het homo's
Dus post hier ff een lekkere foto van jezelf of van een ander lekker manspersoon, want wij zijn uitgedroogt :'(
nee nee, ik ben er zeker van dat deze foto's niet tussen de Babes passenquote:Op vrijdag 22 oktober 2004 00:50 schreef Shirley het volgende:
Daar is het fotoboek voor en de topics in B&H
verklaar je naderquote:Op vrijdag 22 oktober 2004 00:52 schreef Pracissor het volgende:
[..]
nee nee, ik ben er zeker van dat deze foto's niet tussen de Babes passen![]()
Het is een serieuze lemming...quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 00:53 schreef Intxaurraga het volgende:
Oja, en ook nooit de bron bij een lemming zetten
das de bifi-reeksquote:Op vrijdag 22 oktober 2004 00:55 schreef American_Nightmare het volgende:
Ah een de-lul-uit-de-broek-haal-topic.
dom... bang... mannen zijn misschien minder bang om hun uiterlijk (of ze nou knap zijn of niet) op internet te zetten. En dat is jammerquote:Op vrijdag 22 oktober 2004 00:56 schreef Salvad0R het volgende:
denk je echt dat vrouwen zo dom zijn om zich zo als een stel koeien te koop te stellen ...
Jij had met Emmy, de grootste foto spam hoer van Fok.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 00:56 schreef Salvad0R het volgende:
denk je echt dat vrouwen zo dom zijn om zich zo als een stel koeien te koop te stellen ...
quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 00:56 schreef Poepvlek het volgende:
Ik heb zo'n voorgevoel dat alleen vrouwen met anorexia en/of een adamsappel zich hier zullen melden.
quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 01:00 schreef Sazzefraz het volgende:
kuttopic, slotje.
Kijk maar in mijn fotoboek en kraak me af.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 00:59 schreef Pracissor het volgende:
[..]
dom... bang... mannen zijn misschien minder bang om hun uiterlijk (of ze nou knap zijn of niet) op internet te zetten. En dat is jammerals ze mooi zijn is het genieten en als ze lelijk zijn kunnen wij ze eens ongestraft afkraken
![]()
Daarom daag ik ze uit
Je hebt een dikke kop...quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 01:02 schreef Neva het volgende:
[afbeelding] begint u maar vast met afzeiken
moet toch wat om de verveling tegen te gaan en even amusant te lachen
quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 01:03 schreef Poepvlek het volgende:
[..]
Je hebt een dikke kop...
De rest is te donker om verantwoorde kritiek op te leveren...
Jij was toch dat mokkel dat in het mannentopic de hele tijd zat te piepen?quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 01:03 schreef Shirley het volgende:
[..]
Kijk maar in mijn fotoboek en kraak me af.
Ey, dat valt best meequote:Op vrijdag 22 oktober 2004 01:00 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Jij had met Emmy, de grootste foto spam hoer van Fok.
Heb je last ven dementie...?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |