Hij's dichtquote:Op zaterdag 26 februari 2005 20:00 schreef Thomper het volgende:
[TK/TR]Perimeter
Het geld ervoor is binnen, morgen gaat de game op de post. Slotje kan erop.
quote:Op maandag 31 januari 2005 13:37 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Hmm, toch een problem gevonden na thuiskomst.
Ik ben vanuit Deventer naar Eindhoven gekomen. Daar hebben we het verder afgehandeld. Verder niet in de doos gekeken, dat vond ik zo achterdochtig. Maar toen ik op de trein stond te wachten toch maar even kijken. Alles zat erin dacht ik. Zoals in het topic vermeld zou er ook een 256mb RE-MMC bij moeten zitten. Ik keek in de telefoon zelf, daar zat een kaartje van 32mb in. En er zat nog een kaartje in zo'n klein plasticen opbergdoosje. Ik keek er verder niet meer naar en pas bij thuiskomst zag ik dat het zo'n dingetje was:
[afbeelding]
Een adaptor om van een Reduced MMC en volwaardige MMC te maken, zodat hij in een kaartlezer kan. Maaar.. waar is die 256 dan?
Ik heb PyTh tot 3x gemailt dit weekend. Uit zijn reactie bleek dat de 256mb MMC erbij zou moeten zitten. Nu heb ik terug gemailt waar hij hem dan heeft ingestopt. Hij heeft hem niet in dat beschermhoesje gestopt bij die adaptor in, want dan was het me wel opgevallen op station eindhoven. Als hij hem gewoon los in de doos heeft gedaan is het vrij stom, want zo'n ding valt er dan gegarandeerd uit natuurlijk. Hij zat er in ieder geval al niet bij toen ik de doos opende op het perron. Het is een duur kaartje (50 euro) en dus een van de hoofdredenen waarom ik van PyTh de telefoon kocht, aangezien ze op marktplaats voor minder te koop staan.
Wordt vervolgt..
quote:Op dinsdag 1 februari 2005 11:55 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Ondertussen antwoord van PyTh gehad.. Hij zei dat de 256mb aan de adaptor zat in dat beschermhoesje. Weet hij 100% zeker.
En ik weet zeker dat alleen dat beschermhoesje erin zat, ik maakte dat hoesje pas bij thuiskomst open, dus het kan er niet uitgevallen zijn.. Wel mooi een dingetje van 50 euro pleite.. *zomaar*
quote:Op maandag 7 februari 2005 18:07 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Weer een mail gestuurd met de vraag de kosten van zo'n kaartje (op marktplaats 51 euro) te delen. Nog steeds geen mail terug gehad.![]()
quote:Op woensdag 9 februari 2005 18:45 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
En nog steeds niks meer vernomen van PyTh.. Kan een mod misschien helpen?
Ik laat 't maar hierbij. Ben erg teleurgesteld in PyTh dat hij niet eens de dialoog wil aangaan. Hij moet geloven dat het kaartje er écht niet inzat. Ik sta niet sterk, ik moet het echt hebben van de 'goedgelovigheid' van PyTh. Ik heb inmiddels zelf een kaartje erbij gekocht, want 32mb vond ik wat weinig. Wat ik gewoon jammer vind is dat hij me niet geloofd en mij dat een hele zaterdag werken kost. Als PyTh wil, mag hij me mailen, maar ik laat het hier maar bij. Ik wil hem niet laten 'dwingen' door een moderator, hij moet mij maar gewoon geloven, zo niet, dan houdt het gewoon op.quote:Op zaterdag 12 februari 2005 01:01 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik eergisteren al antwoord gegeven. Was denk ik in een ander topic
Mooi balen is dit. Maar even voor de zekerheid: heb je een van de mods gemaild?quote:Op zaterdag 26 februari 2005 23:28 schreef Kluupkluup het volgende:
Als PyTh wil, mag hij me mailen, maar ik laat het hier maar bij. Ik wil hem niet laten 'dwingen' door een moderator, hij moet mij maar gewoon geloven, zo niet, dan houdt het gewoon op.
Nee.. Wat ik zei. Dat komt zo dwingend over. Hij moet mij gewoon geloven, dat doet hij blijkbaar niet, dat is erg jammer.quote:Op zondag 27 februari 2005 16:05 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Mooi balen is dit. Maar even voor de zekerheid: heb je een van de mods gemaild?
Snap ik, en ik snap ook de reden. Blijf het jammer vinden.quote:Op zondag 27 februari 2005 18:31 schreef Kluupkluup het volgende:
Nee.. Wat ik zei. Dat komt zo dwingend over. Hij moet mij gewoon geloven, dat doet hij blijkbaar niet, dat is erg jammer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |