quote:huh?? ehhh ja. Kom net me bed uit rollen.
Op zondag 09 september 2001 13:49 schreef milagro het volgende:
Jodie Foster.
Een intelligente én sexy vrouw, met decolleté, (en toch niet hoerig, Hoogl298)
quote:En tóch doet ze het!!! Juist leuk toch
Op zondag 09 september 2001 14:08 schreef hoogl298 het volgende:[..]
huh?? ehhh ja. Kom net me bed uit rollen.
Ik zie hier Jodie Foster, maar wat zie ik nog meer?
Ze heeft geen beha aan (viespeuk).
Jodie Foster heeft dit helemaal niet nodig! Zij is met beha net zo sexy (en zelfs nóg sexier). Ik snap daarom ook niet waarom zij zich heeft laten verleiden tot zoiets "overbodigs".
Jodie heeft dit helemaal niet nodig
quote:Ja, intelligentie straal je uit.
Op zondag 09 september 2001 13:41 schreef milagro het volgende:
Ik vind het leuk om aantrekkelijk gevonden te worden. Ik vind het leuk als mannen kijken. Ik vind het leuk om een compliment te krijgen.Een volkomen onsexy persoon wordt door sexy kleding niet opeens sexy.
Intelligentie straal je ook uit namelijk.
quote:Misschien de meeste heren...
Op zondag 09 september 2001 14:15 schreef hoogl298 het volgende:[..]
Ja, intelligentie straal je uit.
Maar denk je nou werkelijk dat manspersonen die nuances die jij opnoemt ook daadwerkelijk waarnemen?
Als ik hoor hoe ze in het algemeen over een sexy geklede vrouw praten.......de honden lusten er geen brood van! En dan hebben ze het nog niet eens over een goedkope snol ofzo..
De man lijkt wel alleen oog te hebben voor een stukje been en een glimp van een tiet. Men gaat echt niet ook nog eens kijken of "mevrouw" misschien een intelligente blik heeft......daar gaat de aandacht van de meeste heren onder ons niet naar uit
Als een vrouw -onafhankelijk van welke kleding dan ook- zeer beperkt in de conversatie is, is de echte sexappeal ook snel vertrokken...
quote:Mja, wederom een hoop geblaat, misschien is onzin iets voor jou?
Op zondag 09 september 2001 14:08 schreef hoogl298 het volgende:[..]
huh?? ehhh ja. Kom net me bed uit rollen.
Ik zie hier Jodie Foster, maar wat zie ik nog meer?
Ze heeft geen beha aan (viespeuk).
Jodie Foster heeft dit helemaal niet nodig! Zij is met beha net zo sexy (en zelfs nóg sexier). Ik snap daarom ook niet waarom zij zich heeft laten verleiden tot zoiets "overbodigs".
Jodie heeft dit helemaal niet nodig
quote:Precies, lijkt me ook.
Op zondag 09 september 2001 16:37 schreef Doc het volgende:[..]
Misschien de meeste heren...
Als een vrouw -onafhankelijk van welke kleding dan ook- zeer beperkt in de conversatie is, is de echte sexappeal ook snel vertrokken...
Een sexy uiterlijk, door kleding of uitstraling zegt niets over de geestelijk bagage van die persoon.
Alsof als je intelligent bent geen interesse zou mogen hebben voor uiterlijk en (sexy) kleding.
Het een sluit het ander niet uit.
Als iemand er geen waarde aan hecht, is dat prima toch. Maar om een ander, die dat wel doet, meteen als oppervlakkig en hoerig te zien, lijkt me wat ver gaan.
Zo overtrokken oordelen riekt naar jaloezie.
quote:Ja, absoluut.
Op zondag 09 september 2001 21:05 schreef milagro het volgende:Maar om een ander, die dat wel doet, meteen als oppervlakkig en hoerig te zien,
riekt naar jaloezie.
(ben ik het toch nog met je eens.....)
quote:Tsjaa, het KAN natuurlijk aan mij liggen, maar als ik het hele forum goed gelezen heb (zou het?) ben jij degene die mensen die graag decollete's/strakke truitjes enz. dragen bestempelt als hoerig, snollerig, etc.
Op zondag 09 september 2001 21:13 schreef hoogl298 het volgende:[..]
Ja, absoluut.
Dat vind ik nou ook Milagro. Je moet gewoon iedereen in zijn waarde laten, anders is het gewoon jaloezie
Het lijkt wel alsof je een zekere jaloezie koestert jegens mensen die zgn. 'alles' hebben: namelijk een mooi lichaam EN intelligentie.
quote:hoe weet je dan dat zij dat allebei niet bezit en het is toch ook hartstikke duidelijk dat het sarcasme er afdruipt bij hoogl.!!!
Op zondag 09 september 2001 21:22 schreef Penance het volgende:[..]
Tsjaa, het KAN natuurlijk aan mij liggen, maar als ik het hele forum goed gelezen heb (zou het?) ben jij degene die mensen die graag decollete's/strakke truitjes enz. dragen bestempelt als hoerig, snollerig, etc.
Het lijkt wel alsof je een zekere jaloezie koestert jegens mensen die zgn. 'alles' hebben: namelijk een mooi lichaam EN intelligentie.
quote:Dat weet ik inderdaad niet, maar gezien de reacties wringt de schoen wel ergens, zullen we maar zeggen.
Op zondag 09 september 2001 22:27 schreef YRRAB het volgende:[..]
hoe weet je dan dat zij dat allebei niet bezit en het is toch ook hartstikke duidelijk dat het sarcasme er afdruipt bij hoogl.!!!
quote:ja, dat heb ik gelezen en er blijkt nergens uit dat ze jaloers zou zijn op iemands borsten ; integendeel, ze schrijft nl. dat ze ze liever kwijt dan rijk is !!!!!!!
Op maandag 10 september 2001 00:01 schreef Penance het volgende:[..]
Dat weet ik inderdaad niet, maar gezien de reacties wringt de schoen wel ergens, zullen we maar zeggen.
Wat betreft sarcasme: IK was sarcastisch (onder andere:)), jij en hoogl denken misschien dat het saracsme er af droop, maar er schuilt wel wat meer achter. Had je het borstverkleinings-topic al gelezen? Precies.
quote:*ZUCHT*
Op maandag 10 september 2001 00:12 schreef YRRAB het volgende:[..]
ja, dat heb ik gelezen en er blijkt nergens uit dat ze jaloers zou zijn op iemands borsten ; integendeel, ze schrijft nl. dat ze ze liever kwijt dan rijk is !!!!!!!
quote:Penance is een beetje Pedant , veel Virgo-invloeden of zo !?
Op maandag 10 september 2001 00:21 schreef Penance het volgende:[..]
*ZUCHT*
Zoals gewoonlijk sla je de plank weer eens volkomen mis.
Als je iets verder gekeken had dan je neus lang is had je uit mijn post kunnen begrijpen dat ik NIET concreet doelde op de borsten, maar op het totaalpakket, hetgeen toevalligerwijs in deze topic gepaard gaat met borsten en mensen (vrouwen) die er in dit geval WEL tevreden mee zijn, lees: zichzelf.
quote:Volgens mij sla jij de plank weer eens volledig mis.
Op maandag 10 september 2001 00:21 schreef Penance het volgende:[..]
*ZUCHT*
Zoals gewoonlijk sla je de plank weer eens volkomen mis.
Als je iets verder gekeken had dan je neus lang is had je uit mijn post kunnen begrijpen dat ik NIET concreet doelde op de borsten, maar op het totaalpakket, hetgeen toevalligerwijs in deze topic gepaard gaat met borsten en mensen (vrouwen) die er in dit geval WEL tevreden mee zijn, lees: zichzelf.
(ik heb ook zo mijn ideeen over jouw gedrag hier op het forum...en dat is......je bent bang voor vrouwen met een non-conformistische kijk op de zaken....iets waar je Yrrab niet op kunt betrappen, maar die is dan ook niet behept met cliché-denken zoals jij... Maar wat wil je als stier zijnde
Pech voor je
![]()
[Dit bericht is gewijzigd door Penance op 10-09-2001 08:52]
quote:Over amateurpsychologie en de plank mislaan gesproken...
Op zaterdag 08 september 2001 11:13 schreef hoogl298 het volgende:Jij vindt jezelf een topvrouw en zo "sexy as hell"?
Meestal denken de wat lelijkeren onder ons dat van zichzelf en hebben zij het ook nodig zich in een soort van prostiitutiemode te hullen om zichzelf sexy te "maken". Trekken ze het spul uit, dan blijkt mevrouw een ouwe uitgezakte knol te zijn, die nooit iets aan haar figuur heeft gedaan.....
Succes he, TOPKOE.....aaaaaaah....sexy as hell!!
quote:*applaus*
Op maandag 10 september 2001 10:53 schreef Doc het volgende:[..]
Over amateurpsychologie en de plank mislaan gesproken...
![]()
Hoogl298>
Nu weet ik dat plaatjes niet veel zeggen maar toch.....
een topvrouw met een BAARD?!?!?!??! LOL
profieltjes checken is inderdaad best handig voordat je wat zegt.
Leuk decolletee, Vonne ![]()
Maar goed, ontopic.
Ik heb nooooooit iets bloots gedragen, nooit aan gedacht eik.
Maar nu ik 46 ben , ja U leest het goed, 46 ben, ben ik dermate trots op mijn lijf dat ik graag " blote tieten truitjes" draag, niet voor anderen, maar voor mezelf!!!!
quote:Nogmaals Jodie met uiers buiten de deur.
Op zaterdag 08 september 2001 11:27 schreef YRRAB het volgende:[..]
jij associeert "intelligent, elegant en topvrouw " zeker met het slag Lolo Ferrari etc. dat soort karakteriseringen vind ik méér van toepassing op type MENSEN als Greta Garbo, Nico, Annie Lennox, P.J. Harvey, Siouxsie Sioux of Jodie Foster par example!!
dus niet van die ordinaire volksvrouwtjes die zonodig hun uiers buiten de deur moeten hangen om mannen onbewust het signaal te geven hoe vruchtbaar ze wel niet zijn!!
quote:Het zit nou eenmaal in je natuur om er naar te kijken.
Op vrijdag 07 september 2001 12:25 schreef Jeromar het volgende:[..]
Ja, maar dat doe ik dus ook niet... Ik kijk eventjes snel (2 seconden) en dan kijk ik weer ergens anders.
Ik ben gek op borsten..... Daar kan ik gewoon niks aan doen....
quote:
Op maandag 10 september 2001 11:16 schreef yvonne het volgende:
[afbeelding]
Leuk decolletee, VonneMaar goed, ontopic.
Ik heb nooooooit iets bloots gedragen, nooit aan gedacht eik.
Maar nu ik 46 ben , ja U leest het goed, 46 ben, ben ik dermate trots op mijn lijf dat ik graag " blote tieten truitjes" draag, niet voor anderen, maar voor mezelf!!!!
quote:ten eerste was die opmerking van hoogl298 en niet van mij!!!!!!!!,
Op maandag 10 september 2001 11:21 schreef milagro het volgende:[..]
Nogmaals Jodie met uiers buiten de deur.
[afbeelding]
Zo zie je maar, ook intelligente topvrouwen hebben zo af en toe de behoefte om hun vruchtbaarheid te tonen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |