iig de vestigingen in londonquote:Op donderdag 13 januari 2005 14:34 schreef Brentmeister het volgende:
Je bedoelt de Subway vestigingen in Engeland in het algemeen? Ze hebben er aardig wat geloof ik.
Is dat standaard van het menu of moet je die zelf zo samenstellen? Is al weer wat jaartjes geleden dat ik er ben geweest...quote:Op maandag 27 december 2004 16:46 schreef SevenWonders het volgende:
Heb net een Chicken TeriYaki met mosterdsaus en bacon gegeten...erug lekker.
De Chicken TeriYaki is standaard. Wat je daarop gooit is niet wat je zelf MOET samenstellen, maar MAG samenstellenquote:Op maandag 17 januari 2005 04:36 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Is dat standaard van het menu of moet je die zelf zo samenstellen? Is al weer wat jaartjes geleden dat ik er ben geweest...
Heerenveen opent maandag 31 januari zo goed als ik weet.quote:Op woensdag 26 januari 2005 19:31 schreef klmurphy het volgende:
Hoppeteej. In Heerenveen komt er ook één op de Dracht ... recht voor mijn deur!! Mjam smikkel, dat wordt ****dag SubwayDag! (elke dag![]()
)
Ze zijn nu aan het verbouwen, ik weet niet wanneer ze open gaan.
Nog even geduld hebbenquote:Op vrijdag 28 januari 2005 09:42 schreef detulp050 het volgende:
in Groningen is er nog niet echt iets veranderd de afgelopen maand
quote:Op zaterdag 6 november 2004 20:53 schreef myfairlady het volgende:
Ik vind alleen het brood van de broodjes altijd zo ontzettend slap
Nu hangt het er wel. De Subway aan de Brugstraat in Groningen opent op donderdag 10 februariquote:Op vrijdag 28 januari 2005 11:13 schreef detulp050 het volgende:
Het is gewoon iriitant dat ze er geen datum bijzetten
hèhè, die aan de westersingel? die is fijn hè!!!quote:Op zondag 6 februari 2005 13:05 schreef detulp050 het volgende:
Ik had het inderdaad net gezien. Ik ben benieuwd. Ze krijgen één kans om me over te halen, anders ga ik weer naar mijn Turkse croissanterie![]()
jups die bedoel ik!!!quote:Op maandag 7 februari 2005 09:52 schreef detulp050 het volgende:
Op de hoek van de Aweg, de brugstraat en de westersingel
Die's echt goed !
Morgen is het zover. (als het goed is)quote:Op zondag 6 februari 2005 13:02 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Nu hangt het er wel. De Subway aan de Brugstraat in Groningen opent op donderdag 10 februari![]()
Morgen dan maar ff een bezoekje brengen aan de stad!!quote:Op woensdag 9 februari 2005 20:53 schreef Brentmeister het volgende:
Morgen is het zover. (als het goed is)
en als het niet lekker is dan zie ik je daarna wel bij de turkse croissanterie haha!quote:Op donderdag 10 februari 2005 00:26 schreef detulp050 het volgende:
Zeker morgen eens uitproberen !
Dat was vorige week toen ik die foto's gemaakt had ook al zo. En toen moest er nog aardig wat werk gebeurenquote:Op donderdag 10 februari 2005 12:02 schreef detulp050 het volgende:
...Maar wel drie man personeel dat schaapachtig niets zit te doen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |