Zou idd zeer mooi zijn, maar ik vrees dat we een paar generaties videokaarten verder zijn voordat dat er een beetje uit gaat zien én vlot draait...quote:Op dinsdag 26 oktober 2004 12:57 schreef Klonk het volgende:
Ik zat te denken dat het me toch wel erg leukt lijkt als ze net als voor SC2000 destijds hebben gedaan een spel maken waarbij je je stad in 3d kunt zien, ze hadden toen een helicoptervliegspel en volgens mij ook een racespel.
Bij de snelkoppeling van Simcity 4 moet je er -intro:off achterzetten.quote:Op maandag 1 november 2004 14:36 schreef blablasjit het volgende:
hoe kun je het intro skippen bij het opstarten?
quote:X:\SimCity 4\Apps\SimCity 4.exe" -intro:off
okidoki danku!quote:Op maandag 1 november 2004 14:46 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Bij de snelkoppeling van Simcity 4 moet je er -intro:off achterzetten.
Op onderstaande manier:
[..]
Kan helaas ook niet. Je moet dan een stuk lage snelweg maken om de monorail erover heen te krijgen.quote:Op maandag 1 november 2004 15:21 schreef blieblie het volgende:
Weten jullie een oplossing om Monorail OVER een hoge snelweg heen te krijgen?.
Monorails zijn wel handig en snel enzo. Maar ze kunnen niet eens over de snelweg
Wat dus niet werkt in een stad omdat je dan minimaal 4 straten weer over die snelweg moet leggenquote:Op maandag 1 november 2004 15:27 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Kan helaas ook niet. Je moet dan een stuk lage snelweg maken om de monorail erover heen te krijgen.
Is inderdaad vrij waardeloos. Maar ik maak meestal maar een heel kort stukje snelweg laag zoals op onderstaand plaatje. Op deze manier hoef je waarschijnlijk niet 4 straten aan te passen. Zo kan je ook avenue direct in snelweg laten overgaan.quote:Op maandag 1 november 2004 15:30 schreef blieblie het volgende:
[..]
Wat dus niet werkt in een stad omdat je dan minimaal 4 straten weer over die snelweg moet leggen.
Wat waardeloos zeg....
Ja die mod heb ik ook weleens gezien. Maar ik zet er meestal kleine stukjes plaza tussen. Op deze manier:quote:Op maandag 1 november 2004 15:45 schreef blieblie het volgende:
Mjaah als ik nu monorail in mijn stad bouw moet ik mijn halve stad slopen. Het is nu grotendeels gebouwd op spoor, auto en metro.
Ik dacht alleen van.. misschien is er een oplossing voor, is het nog wel eens interessant om wat stukken monorail aan te leggen.
Ik zie trouwens dat jij gewone bushaltes gebruikt. Waarom geen haltes en metrostations op de wegen zelf? Die mod is echt geniaal. T enige vervelende is, dat je in de u drive it mode er niet door heen kan rijden.
Naäpertquote:Op maandag 1 november 2004 16:04 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Ja die mod heb ik ook weleens gezien. Maar ik zet er meestal kleine stukjes plaza tussen. Op deze manier:
[[url=http://img72.exs.cx/img72/479/Clipboard24.th.jpg]afbeelding][/URL]
Maar dan meestal zonder de bloementuintjes ertussen. Het geeft je wijken ook gelijk een luxeuzere uitstraling en je kan er zo makkelijk bushaltes en metrostations tussen zetten. Daarom heb ik eigenlijk nooit die mod geïnstalleerd.
op www.simtropolis.com hebben ze een lijstje met "essentials" .quote:Op maandag 1 november 2004 17:00 schreef The_stranger het volgende:
wat zijn nu de mods die je eigenlijk wel moet hebben.. (om problemen zoals commutetijden etc. op te lossen???)
Jij gebruikt de godmode om bomen te planten als je stad al bestaatquote:Op maandag 1 november 2004 15:43 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Is inderdaad vrij waardeloos. Maar ik maak meestal maar een heel kort stukje snelweg laag zoals op onderstaand plaatje. Op deze manier hoef je waarschijnlijk niet 4 straten aan te passen. Zo kan je ook avenue direct in snelweg laten overgaan.
[afbeelding]
zijn die 5 dingen werkelijk alles??quote:Op maandag 1 november 2004 17:02 schreef blieblie het volgende:
[..]
op www.simtropolis.com hebben ze een lijstje met "essentials" .
Daar staan alle musthaves op een rijtje.
Ja klopt. Was zo'n groot stuk waar ik bomen wou dat ik geen zin had om dat op de normale manier te doen. Dus toen heb ik het zo maar gedaan. En ja het is een echte stad.quote:Op maandag 1 november 2004 17:50 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Jij gebruikt de godmode om bomen te planten als je stad al bestaat
boompjes door wegen enzo heen![]()
Op dat bomen door de wegpunt na danquote:Op maandag 1 november 2004 18:52 schreef Cerbie het volgende:
Doe ik ook, werkt veel beter
Vooruit dan, omdat je het zo lief vraagt! http://bdn.asobrain.com/peg-cdk-leveler.rarquote:Op dinsdag 2 november 2004 11:42 schreef blieblie het volgende:
Peg's CDK Leveler, zou je die asjeblieeeft ergens kunnen hosten??
Ik was er al achter gekomen hoe het moest, ik had die NetworkAddon niet goed geinstalleerd. (Kon dus die puzzelstukjes niet vinden, doh!)quote:Op dinsdag 2 november 2004 14:45 schreef Cerbie het volgende:
een gat in de grond maken, stuk egalizeren, snelweg erin. Dan de afritpuzzelstuken neerleggenDe rechte wanden maak je door er parken oid tegenaan te leggen
Je moet ze op drukke punten neerzetten. Dan gaan er de meeste sims in. Ik weet niet hoe je het nu hebt neergezet maar je moet er ook rekening mee houden dat je Sims vrij lui zijn.quote:Op dinsdag 9 november 2004 19:38 schreef Falco het volgende:
He ik ben sinds kort ook lekker aan het simcity'en, maar ik heb een paar dingetjes waarvan ik denk hoe kan dit?
- Allereerst is mijn OV-systeem best geniaal opgezet vind ik, maar wordt er zeer weinig gebruik van gemaakt. Maandelijks pomp ik 1000 euro's erin, maar de inkomsten zijn maandelijks ongeveer 20 euro's. Ligt nogal scheef vind ik. Hoe kan ik dit verbeteren? Meer (bus)stations of juist minder. Ook zie ik geen treintjes dr tussendoor lopen, maar goed dat terzijde.
- Door een grote fik is mijn hoekje met 'vervelende dingen' zoals de toxic waste dump, militaire basis en raketbasis vernaggeld. Die komen niet meer terug? Dat is wel jammer, want het waren welkome inkomstenbronnen.
- Verder is mijn stad wel gaaf met ongeveer 19.000 inwoners, alleen de vraag naar boerderijen en akkers blijft superhoog! Hoe kan ik dat veranderen? Zodat ik naast weelderige akkers ook vette wolkenkrabbers krijg enzo?
Zolang je geen agrarische grond aanlegt komen ze toch niet. En ik bouw ze eigenlijk nooit. Het zijn gigantische watervervuilers.quote:Op dinsdag 9 november 2004 19:46 schreef blieblie het volgende:
Wat ik altijd doe is de belasting van de agrarische industrie omhoog schroeven naar 15% ofzo.
Dan willen die boeren echt niet meer komen.
Daarnaast moet je er vanuit gaan dat sims max 8 straatdelen willen lopen. Ligt er in een straal van 8 straatdelen weinig bijzonders als gebouw kan je naast je bushalte, metrohalte of treinstation een parkeerplaats bouwen. Mijn ervaring is dat ECHT investeren in OV niet nodig is tot je een inwonertal hebt van 50.000. Op een gegeven moment lopen je straten vol en dan wordt het tijd om aan OV te denken. Wel leg ik altijd van te voren spoorrails + stations aan door mijn stad.
Overigens gaan er pas treintjes overheen lopen wanneer er echt veel mensen via dat medium reizen. Ik heb stations met een capaciteit van 20.000. Als daar op een gegeven moment 6000 sims via reizen zie je non-stop treinen komen en vertrekken.
Valt wel mee. Ik draai meestal al redelijk snel break-even.quote:Op dinsdag 9 november 2004 20:25 schreef Falco het volgende:
Wat ook stoer is dan om eerst dat hele OV te negeren. Scheelt je veel geld in het begin en wanneer je stad echt flink groot is (60.000 inwoners ofzo) een metronetwerk neerleggen.
Ik vind die Agrarische vraag irritant in dat tabelletje, kan je niet snel zien of er vraag is naar industrie. Ik trek daarom de belasting omhoog tot de vraag iets onder het nulpunt zit.quote:Op dinsdag 9 november 2004 20:26 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Zolang je geen agrarische grond aanlegt komen ze toch niet. En ik bouw ze eigenlijk nooit. Het zijn gigantische watervervuilers.
Ik maak in het begin altijd gelijk bushaltes. Kunnen je Sims daar gelijk gebruik van maken. Scheelt toch wel in verkeersdrukte als je stad zo'n 10.000 inwoners heeft. En je kan zo voorkomen dat je gebouwen moet gaan slopen als het daar te druk word.
Metro is pas nuttig vanaf 50.000+ inwoners. En je moet inderdaad in je stedenplannig al rekening houden met trein/monorail.
Hoe leg jij dan de trein aan, want ik krijg amper Sims in. Ook niet als ik er een parkeergarage neerzet.
Nog een tip. Pas rond de 10.000 inwoners moet je een politiebureau maken. En nooit een kliniek maken. Een ziekenhuis is veel goedkoper in de maandelijkse kosten.
[..]
Valt wel mee. Ik draai meestal al redelijk snel break-even.
Ik bezuinig ook nooit op educatie en health. Ik bouw in het begin altijd gelijk een bibliotheek. Kost toch haast niks en ze houden een bepaald kennisniveau.quote:Op dinsdag 9 november 2004 22:23 schreef blieblie het volgende:
Ik bezuinig niet op educatie en health, want juist als die 2 goed zijn trek je $$$ sims en jobs aan.
En na een tijdje begint dat te groeien.
Maar als je 2 redelijk grote buurtsteden hebt en je begint aan de derde gaat alles in een noodtempo. Willen die lui zo graag in die stad wonen/werken, dat je in no time huge gebouwen hebt.
Ik leg mijn snelweg meestal in het midden van de stad zodat je een klaverblad in het midden hebt. Voor de monorail leg ik er een stukje verlaagde snelweg tussen. Dan kan je er makkelijk overheen. Dan moet het lukken om lange stukken monorail te krijgen.quote:Het enige waar ik niet mee werk zijn monorails, omdat ik meestal dwars door de stad een verhoogde snelweg leg kan elke keer dat verrekte ding er niet overheen waardoor ik een monorail elke keer maar een minimale afstand af kan laten leggen.
pathfinding mod is een "fix" waardoor je sims logisch nadenken qua vervoer...quote:Op zaterdag 13 november 2004 23:15 schreef Falco het volgende:
Wat is een pathfindingmod? Ik heb iig wel wat ordinances zo ingesteld dat sims aangemoedigd worden om met het OV te gaan en de auto niet te gebruiken.
Ik heb ook nog wat extra metrolijnen getrokken, maar het verkeersprobleem wordt niet echt opgelost. Het aantal inwoners gaat echter wel richting 80.000, das wel weer tof.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |