You're shitting me, right?quote:Op zondag 10 oktober 2004 22:32 schreef tong80 het volgende:
Geselecteerd voor Oranje voor de wedstijd tegen Finland.
I'm bloody serious.quote:Op zondag 10 oktober 2004 22:36 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
You're shitting me, right?
Ik geloof het pas als ik het op vi.nl zie staan....quote:Op zondag 10 oktober 2004 22:37 schreef tong80 het volgende:
[..]
I'm bloody serious.
inderdaad een van mijn favoriete spelers bij PSVquote:Op zondag 10 oktober 2004 22:38 schreef chelloboy het volgende:
Theo![]()
Niet liegen,tuurlijk voelde jij iets voor FCDB ten tijden van hemquote:Op zondag 10 oktober 2004 22:43 schreef Suijk het volgende:
Ik had echt nooit gedacht dat ik ooit nog eens een team zou steunen waar hij in zou staan.
Maar da's logisch, iedereen houdt van FCDB.quote:Op zondag 10 oktober 2004 22:44 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Niet liegen,tuurlijk voelde jij iets voor FCDB ten tijden van hem
Over knallen gesproken! Hij had toch een dagvaarding aan zijn broek, omdat die illigaal vuurwerk had doorverkocht?! Diegene had tevens letsel opgelopen door het vuurwerk.quote:Op zondag 10 oktober 2004 22:35 schreef Thetallguy het volgende:
Dat wordt knallen
We hebben het over het Nederlands Elftal niet over Feyenooitquote:Op zondag 10 oktober 2004 22:42 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Maar eigenlijk verdient hij dit wel, natuurlijk niet op grond van zijn kwaliteiten, maar hij heeft wel een grote inzet.
Ja dat weet ik. Maar wat is er mis met inzet. Toch heel belangrijk vind ik. Wat ik al zei dat hebben ze misschien wel nodig: iemand die 200% geeft in plaats van de 80 procent die somige andere spelers gevenquote:Op zondag 10 oktober 2004 23:07 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
We hebben het over het Nederlands Elftal niet over Feyenooit![]()
We hebben spelers in vorm nodig en niet spelers die een bal over 10 meter hoog gaan passen. Aan de inzet ligt het niet.quote:Op zondag 10 oktober 2004 23:12 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ja dat weet ik. Maar wat is er mis met inzet. Toch heel belangrijk vind ik. Wat ik al zei dat hebben ze misschien wel nodig: iemand die 200% geeft in plaats van de 80 procent die somige andere spelers geven
Toch is hij het type wat volgens mij we nodig kunnen hebben, als hij er moet staan staat hij er ookal is hij niet de beste voetballer.quote:Op zondag 10 oktober 2004 23:15 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
We hebben spelers in vorm nodig en niet spelers die een bal over 10 meter hoog gaan passen. Aan de inzet ligt het niet.
Precies!quote:Op zondag 10 oktober 2004 23:23 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Toch is hij het type wat volgens mij we nodig kunnen hebben, als hij er moet staan staat hij er ookal is hij niet de beste voetballer.
Volgens mij hadden we toen Gullit en van Basten in de spits. Nu van Castelen en Kuyt.quote:Op maandag 11 oktober 2004 00:08 schreef Suijk het volgende:
Berry van Aerle was ook niet de meest briljante voetballer, maar met hem werden we ook kampioen.
Melchiot was ook de eerste keus, maar die is ziek, vandaar Lucius.quote:Op maandag 11 oktober 2004 11:41 schreef -Vaduz- het volgende:
Melchiot had wel een plekje verdiend eigenlijk, maar met Theo ben ik ook tevreden.
Hey, je begint Witschiaanse versprekingen te maken, hij had het ook over van Castelen.quote:Op maandag 11 oktober 2004 01:23 schreef tong80 het volgende:
[..]
Volgens mij hadden we toen Gullit en van Basten in de spits. Nu van Castelen en Kuyt.
Aha, weet ik dat ook weer.quote:Op maandag 11 oktober 2004 12:46 schreef golfer het volgende:
[..]
Melchiot was ook de eerste keus, maar die is ziek, vandaar Lucius.
quote:Op maandag 11 oktober 2004 12:54 schreef Toewan het volgende:
[..]
Hey, je begint Witschiaanse versprekingen te maken, hij had het ook over van Castelen.
Daarom snap ik ook niet waarom er torenhoge verwachtingen rond het Nederlands Elftal zijn. Er zijn misschien nauwelijks spelers die van wereldniveau zijn, je hebt een aantal talenten die nauwelijks progressie boeken en voor de rest zijn het internationale subtoppers.quote:Op maandag 11 oktober 2004 12:46 schreef golfer het volgende:
[..]
Melchiot was ook de eerste keus, maar die is ziek, vandaar Lucius.
Ze zijn beter dan "internationale subtoppers", maar ook daarmee kun je Europees kampioen worden.quote:Op maandag 11 oktober 2004 14:23 schreef Tony_Montana67 het volgende:
[..]
Daarom snap ik ook niet waarom er torenhoge verwachtingen rond het Nederlands Elftal zijn. Er zijn misschien nauwelijks spelers die van wereldniveau zijn, je hebt een aantal talenten die nauwelijks progressie boeken en voor de rest zijn het internationale subtoppers.
Op grond waarvan? van die 2 wedstrijden wat ie "al" gespeeld heeftquote:Op maandag 11 oktober 2004 14:20 schreef FritsVanEgters het volgende:
Terechte uitverkiezing.
Vertel...quote:Op maandag 11 oktober 2004 14:32 schreef leolinedance het volgende:
THEO!!!!!!! Je bent men held! Ik denk dat ons gesprekje in de Danssalon toch een hoop in je los heeft gemaakt (terwijl we zo zat als een beer waren)!
Op basis van de kwaliteiten die ik hem toedicht. Ik denk dat Lucius in Skopje nuttiger had kunnen zijn dan Sneijder of Cocu.quote:Op maandag 11 oktober 2004 14:38 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
Op grond waarvan? van die 2 wedstrijden wat ie "al" gespeeld heeft?
Mooi gezegd, ben ik het mee eens.quote:Op maandag 11 oktober 2004 15:00 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Op basis van de kwaliteiten die ik hem toedicht. Ik denk dat Lucius in Skopje nuttiger had kunnen zijn dan Sneijder of Cocu.
Hij wint veel duels, scoort wel eens een (belangrijke) goal en heeft redelijk wat ervaring. Hij is bovendien vrij multi-functioneel.
Oh, en vriend en ik hebben Theo ooit gespot in de Danssalon in Eindhoven. We waren goed teut (en hij had hem ook lekker geraakt volgens mij). Heb dus geen flauw idee meer waar we het over gehad hadden. Volgens mij over dat ie zijn vertrouwen niet moest verliezen, omdat zijn tijden nog wel zouden komen ofzo.quote:Op maandag 11 oktober 2004 14:57 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Vertel...![]()
Jij als moderator zou toch wel beter moeten weten....quote:Op maandag 11 oktober 2004 15:29 schreef zjroentje het volgende:
![]()
Ik snap ook weinig van de uitverkiezing, maar een beter alternatief kan ik niet bedenkenquote:Op maandag 11 oktober 2004 15:44 schreef methodmich het volgende:
Dit is ongelooflijk natuurlijk.
Lucius speelt 2 1/2 competitieduel met PSV en 1 CL-duel. Doet ie aardig.
Maar dan staat hij rechtsback, hetgeen niet zijn plek is.
Marco zou selecteren op structurele vorm en natuurlijke plaatsen. Tja.
zon prestatie is dat tegenwoordig niet meer hoorquote:Op maandag 11 oktober 2004 18:08 schreef Yeahinho het volgende:
Ik heb gezaalvoetbald tegen een Nederlands Elftal-speler!
en nog gelijkgespeeld ook geloof ik
quote:Op maandag 11 oktober 2004 18:16 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
zon prestatie is dat tegenwoordig niet meer hoor
haha was je niet in de war met een ijshockey wedstrijd ofzo?quote:Op maandag 11 oktober 2004 18:35 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Het mooie was dat ie tijdens dat zaalvoetbaltoernooi (ergens in de winterstop) een blessure opliep, en een dag later op teletekst te lezen was "Theo Lucius is geblesseerd geraakt tijdens het spelen op het ijs met zijn kleine nichtje. Hij raakte uit balans en gleed uit, PSV zal het x weken zonder hem moeten doen"...
Lol, Lucius is in ieder geval geen standaard international.quote:Op maandag 11 oktober 2004 15:11 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Oh, en vriend en ik hebben Theo ooit gespot in de Danssalon in Eindhoven. We waren goed teut (en hij had hem ook lekker geraakt volgens mij). Heb dus geen flauw idee meer waar we het over gehad hadden. Volgens mij over dat ie zijn vertrouwen niet moest verliezen, omdat zijn tijden nog wel zouden komen ofzo.![]()
Waarom drink ik toch he...
Ik denk eerder dat Theo baalde dat ie van PSV eigenlijk helemaal niet mag zaalvoetballenquote:Op maandag 11 oktober 2004 18:36 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
haha was je niet in de war met een ijshockey wedstrijd ofzo?
Nou ja, de overschatte Mario Melchiot was logischer geweest, net zo als Niels Oude Kamphuis.quote:Op maandag 11 oktober 2004 18:04 schreef Tony_Montana67 het volgende:
[..]
Ik snap ook weinig van de uitverkiezing, maar een beter alternatief kan ik niet bedenken
Alje Schut is toch een centrum-verdediger (mandekker)?quote:Op maandag 11 oktober 2004 19:41 schreef -Vaduz- het volgende:
Melchiot was ook eerste keus, maar hij is nu ziek. Alje Schut was ook wel een optie geweest eigenlijk als je Marco zijn selectiebeleid bekijkt.
Kromkamp?quote:Op maandag 11 oktober 2004 18:04 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Ik snap ook weinig van de uitverkiezing, maar een beter alternatief kan ik niet bedenken
Precies. Dat was wat hem betreft ook meteen de laatste keer trouwens.quote:Op maandag 11 oktober 2004 20:02 schreef Jopiler het volgende:
Vd Meyde heeft nog wel eens rechtsback gespeeld. Tegen Psv geloof ik!
Gérard De Nooijer is ook aardig op dreefquote:Op maandag 11 oktober 2004 19:58 schreef keeper het volgende:
[..]
Kromkamp?
Andy v/d Meyde.
De rechtsback van Jong Ajax?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |