nou, dan heb jij duidelijk je best gedaan het zo langzaam mogelijk uit te spelen. want ik heb me echt niet zitten haasten hoor.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:38 schreef peristilius het volgende:
[..]
Ik wist niet dat het hip is een spel zo snel mogelijk uit te spelen![]()
Rustig aan is veel relaxter![]()
Same here, op mijn twaalfde heb ik een twee uur durende discussie met mijn ouders gehad.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:38 schreef GinaG het volgende:
[..]
Ik ben katholiek, moest als kind 3 keer per dag bidden op schoolEn moest elke zondagochtend verplicht naar de kerk
![]()
Happy now![]()
als twaalfjarige zeg je?quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:41 schreef -Mzraki- het volgende:Rebels mannetje was ik, als twaalf jarige
Ik deel je mening, alleen was het bij mij zo dat ik direct mocht vertrekken op dertienjarige leeftijdquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:41 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Same here, op mijn twaalfde heb ik een twee uur durende discussie met mijn ouders gehad.
Ik vertelde ze dat ik het recht had op een opvoeding zonder religie en dat als zij mij die niet wilde geven ik zelf wel weg zou gaan.
En dat ik de bijbel al had gelezen en begreep dat het een steun voor mensen kon zijn, maar dat ik die steun niet nodig had.
Oeh, en de laatste: "Religie is iets wat de holbewoners nodig hadden om dingen als bliksem te verklaren."Rebels mannetje was ik, als twaalf jarige
Jongens, een PSP! Je kunt 1,5 uur lang een film kijken!quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:40 schreef capibar het volgende:
[..]
die psp word extreem hard gewpwnt door de DS, dat gaat echt lachen worden *pakt alvast popcorn voor de launch van de psp*
dude, METROID PRIME MULTIPLAYER IN 3D OVER WIFI !!!!!!!!!!!!!!!quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:42 schreef peristilius het volgende:
Ik snap nog steeds niet waarom iemand een DS zou kopen, okee je hebt een nieuwe mario en allemaal van dat soort zooi, maar volgens mij heb ik nog liever een GBA.
Liever goed 2D dan slecht 3D
Checkquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:42 schreef capibar het volgende:
[..]
als twaalfjarige zeg je?![]()
Heb je niet eens de hele tijd rondgewandeld en een beetje niet geweten wat je aan het doen was maar dat je het wel leuk vond?quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:41 schreef rockstah het volgende:
[..]
nou, dan heb jij duidelijk je best gedaan het zo langzaam mogelijk uit te spelen. want ik heb me echt niet zitten haasten hoor.
in de volgende OP moet trouwens staan dat ps2'ers geen recht van spreken hebben hierquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:42 schreef peristilius het volgende:
Ik snap nog steeds niet waarom iemand een DS zou kopen, okee je hebt een nieuwe mario en allemaal van dat soort zooi, maar volgens mij heb ik nog liever een GBA.
Liever goed 2D dan slecht 3D
en dan gaan ze ook nog eens alleen maar games van de ps2 porten, en dat ding 300 euro laten kostenquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:43 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Jongens, een PSP! Je kunt 1,5 uur lang een film kijken!
oftewel, eerste deel kijken -opladen ()- en weer afkijken
of wat was het? 2 uur gamen? Ben je bijna level up: Low Battery, system closing down.
een beetje RPG'er weet natuurlijk precies wat hij moet doenquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:45 schreef peristilius het volgende:
[..]
Heb je niet eens de hele tijd rondgewandeld en een beetje niet geweten wat je aan het doen was maar dat je het wel leuk vond?
En natuurlijk al die leuke quests gedaan
in een woonwagenkamp?quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:46 schreef peristilius het volgende:
En beetje rondrennen met planten achter je aan
300 euroquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:45 schreef capibar het volgende:
[..]
en dan gaan ze ook nog eens alleen maar games van de ps2 porten, en dat ding 300 euro laten kosten![]()
Er is een verschil tussen niet weten wat je moet doen en niet weten wat je aan het doen bent, en btw dark side is voor pussy'squote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:47 schreef rockstah het volgende:
[..]
een beetje RPG'er weet natuurlijk precies wat hij moet doen
en als je dark speelt ben je meestal vrij snel klaar met die sidequest's
Avé, Predictorquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:48 schreef pkwarts het volgende:
ben terug van een dag fable
en 300 euro is echt de laagste prijs, dus bij de launch is hij waarschijnlijk nog duurderquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:48 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
300 euro
DAT ZIJN TWEE XBOXEN!
Ok, weet ik dat ook weerquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:49 schreef pkwarts het volgende:
en ja gina, ik ben overwegend rechts ja (om maar ff een heel topic terug te gaan)
nu kan je weer met een gerust hart halo spelen.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:51 schreef GinaG het volgende:
[..]
Ok, weet ik dat ook weer
BAH!quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:49 schreef pkwarts het volgende:
en ja gina, ik ben overwegend rechts ja (om maar ff een heel topic terug te gaan)
moet ik de dvd maar weer terug in pakken?quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 22:51 schreef GinaG het volgende:
[..]
Ok, weet ik dat ook weer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |