hehe, blij dat ik daar niet bij was..quote:Op vrijdag 15 oktober 2004 15:32 schreef Kletz het volgende:
haha ik had dat bij de the darkest hour in belgie op goodlife fest
Wij buiten stiekem een jointje gedraaid haha en we hadden niet veel bij ons dus we moesten genieten met wat we hadden.
Komt opeens een gast aan en die begon in het engels tegen ons te lullen dat ie een hijsje wilde. Dus wij zo van eej eerst wij en dan jij omdat we niet zo veel meer hadden.
Hij vond et best. Dus we raakte aan de praat, blijkt ie de zanger van de darkest hour te zijn haha... wij meteen hem een hijsje aangebodenhaha
zo zijn wij nou eenmaal
Het was goed. The hives hebben altijd een goeie rockshow. Beetje weinig oude nummers, maar ja, ze vinden zelf de nieuwe nummers natuurlijk beter.quote:Op vrijdag 15 oktober 2004 10:53 schreef =HellFire= het volgende:
Ik wilde ook wel naar The Hives, maarja.Geen geld en de kaarten waren al vrij snel op. Lemme know hoe het was.
Maar nu je het zegt breng je me op een andere geheime liefde die ik nog niet tentoongespreid had. Ik hou ook erg van folkpunk en folk. De Dropkick Murphys, Real McKenzies, Flogging Molly en zelf de Pogues, de Dubliners en de Wolfetones.quote:Op vrijdag 15 oktober 2004 14:21 schreef =HellFire= het volgende:
Ja joh ik dacht, das zo'n roadie uitgedost in die mooie Schotsche klederdracht.Al kreeg ik wel argwaan na een tijdje, maar toch ach.
En hij leek ook wel verdacht veel op die kerel achterop de cdhoes.... en ineens na een paar uur stond ie op t podium. "HEY DAT WAS.... NEE?!?!" ...
Vet suf.
Ach ja.
Goed dat je het woord bijna gebruikt, ik vind die bands helemaal niks en het genre "folk" al helemaal niet.quote:Op zaterdag 16 oktober 2004 15:11 schreef =HellFire= het volgende:
Ja klopt, geniale muziek is dat.Erg prettig om naar te luisteren, bijna iedereen luistert erg graag naar.
tis volgens mij gewoon metal met flinke thrash stukken dacht ik zo.quote:Op zondag 17 oktober 2004 15:05 schreef Sjoewe het volgende:
Mja, tis geen true hardcore. Tis meer metalcore, maar boeit dat nou zo erg? Het heeft wel de screams en de vibe. Ik ben echt geen metalfan, maar petje af voor wat die jongens neerzetten verder.
Dit is idd. echt de bejaardenbuurt, hoewel die best okay reageren op onze aanwezigheid.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 14:26 schreef H.I.P.P.E. het volgende:
DR: Winkelcetrum de Paddestoel klinkt niet echt hoopgevend.Gbeurd er verder nog wat in Groningen op hardcoregebied. Ik weet dat in Hoogeveen meestal wel wat gebeurd, maar verder haal ik alle noordelijke provincies door elkaar. Ik ken natuurlijk Shikari, en Michael van Shikari had in de jaren 80 bands met illustere namen als Bloedbad en Puinhoop en in diezelfde tijd had je ook de pretpunkband de Boegies, maar verder weet ik niks van hardcore-Groningen. Dus: zijn er nog bands die ik mis? Licht me in!
ja weet ik het. ik ken de nieuwe cd helemaal nietquote:Op zaterdag 16 oktober 2004 15:11 schreef =HellFire= het volgende:
Ja klopt, geniale muziek is dat.Erg prettig om naar te luisteren, bijna iedereen luistert erg graag naar.
En welke nieuwe nummers speelden ze dan, Jimmy? Ik luister de laatste cd amper meer eigenlijk.
Het was ook wel leuk om bij de Dropkick Murphys in Paradiso te zien wat voor mensen daar allemaal op af komen. Mensen van in de 50 met T-shirts van de Pogues, jongetjes van 15 met een grote hanekam en mensen zoals ikzelf. Naast me stond een man van zeker 50 met een bierbuik waar ik nog jaren voor moet sparen met een kilt en een veel te kort "Support the RA" T-shirt.quote:Op zaterdag 16 oktober 2004 17:47 schreef StrikeAnywhere het volgende:
[..]
Goed dat je het woord bijna gebruikt, ik vind die bands helemaal niks en het genre "folk" al helemaal niet.
Allen dropkick murphys weet ik te waarderen, maar dan alleen "Do or Die" & "Gangs all Here" daarna is het imo flink achteruit gegaan met de murphys. Helemaal na het optreden van ze op lowlands 99 (?) ben ik er op afgeknapt en dus niet naar de show op lowlands dit jaar gegaan.
Ik zit bij hun gitarist in de klasquote:Op zondag 17 oktober 2004 22:46 schreef Sjoewe het volgende:
Ik haal ze door de war met de Killtraitors
Ik heb flogging molly voor de 2de keer gezien dit jaar op lowlands. Vorig jaar lowlands ben ik weggelopen bij ze...omdat ik et zwaar bagger vond.quote:Op maandag 18 oktober 2004 09:26 schreef H.I.P.P.E. het volgende:
[..]
Het was ook wel leuk om bij de Dropkick Murphys in Paradiso te zien wat voor mensen daar allemaal op af komen. Mensen van in de 50 met T-shirts van de Pogues, jongetjes van 15 met een grote hanekam en mensen zoals ikzelf. Naast me stond een man van zeker 50 met een bierbuik waar ik nog jaren voor moet sparen met een kilt en een veel te kort "Support the RA" T-shirt.
Ik vind juist die hardcorrenummers vrij slecht, zulk soort nummers kunnen beter gespeeld worden door iemand die er goed in is. Ik vind juist die lichte folk-elementen in die punk-nummers echt geniaal gedaan.
DBS had gecancelled vanwege het opnemen van een de nieuwe plaat, en komen zeker weer naar Nederland, dus goed bericht bij slecht nieuwsquote:Op zondag 17 oktober 2004 19:59 schreef Sjoewe het volgende:
Verder, weet iemand of het afgelaste concert van Death by Stereo in Tivoli (augustus) ooit nog doorgaat, of waarom het eigenlijk afgelast werd uberhaupt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |