FOK!forum / Televisie / Down
Zapperwoensdag 5 september 2001 @ 20:14
Zag net voorstukjes in SBS6 nieuws.
Ben best benieuwd geworden...
Is het wat, deze remake van De Lift
incubuswoensdag 5 september 2001 @ 20:38
in nederland mischien, maar ik denk dat het in de vs een flop wordt. Het is namelijk een oud soort film in een nieuw jasje. Net zoals friday the 13th enzo. Leuk maar niet boeiend. Mischien komen er een paar mensen op de special effects maar dat is het dan ook.
Smotswoensdag 5 september 2001 @ 20:43
Ik had maandag naar de galapremière gekund, maar ik kon niet.
Nozzmanwoensdag 5 september 2001 @ 23:40
Vandaag op TV beelden gezien van die gala party. Fantastisch om te zien hoe al die celebrities zich om het feit dat het een kutfilm is heenlullen. Lekker hypocriet allemaal. Vooral van Huub Stapel: "Ik had steeds het idee dat ikzelf om de hoek zou komen lopen." Zeg dan gewoon dat je de film gewoon kut vind.

Dat zag je echt aan AL die gebruinde party-hoofden. Het schijnt dus echt een prul te zijn, maar geen BN'er die zich erover uit durft te laten. Op TV dan. Want eenmaal thuis zal Huub Stapel zich waarschijnlijk in zijn nog te graven graf hebben omgedraaid...

VilleRoydonderdag 6 september 2001 @ 00:29
quote:
Op woensdag 05 september 2001 23:40 schreef Nozzman het volgende:
Vandaag op TV beelden gezien van die gala party. Fantastisch om te zien hoe al die celebrities zich om het feit dat het een kutfilm is heenlullen. Lekker hypocriet allemaal. Vooral van Huub Stapel: "Ik had steeds het idee dat ikzelf om de hoek zou komen lopen." Zeg dan gewoon dat je de film gewoon kut vind.
Welke zender welk programma ???

Ik was zelf namelijk wel een gelukkige aanwezige bij de gala premiere en heb nogal wat BN' ers gezien, maar wil wel even zien of ik ook nog ergens op de achter grond sta bij Monique van de Ven Edwin de Vries, Hans Klok, Lois Lane (leuke dames overigens ), Joep Sertons, etc.

Vond de film overigens helemaal niet zo slecht zoals ie wordt afgeschilderd! Zat best de nodige humor en spanning in. Was geen overdreven goede film, maar slecht was ie zeker weten ook niet te noemen !

SunChaserdonderdag 6 september 2001 @ 01:54
De hoofdrolspelers uit Down:
MikeyModonderdag 6 september 2001 @ 11:06
Hahahahahaha
SigmundFreuddonderdag 6 september 2001 @ 11:13
quote:
Op donderdag 06 september 2001 00:29 schreef VilleRoy het volgende:
Welke zender welk programma ???
Sbs 6 -- Hart van Nederland.
(in de pauze van het flauwe Spies like us)
F1Basvrijdag 7 september 2001 @ 00:37
Ik heb hem vandaag gezien, opzich wel een goeie film, al lijkt hij wel erg op de originele Lift.

Alleen is het wel even schrikken als je daar opeens Angela Schijf in de film ziet met een pruik

SunChaserzaterdag 8 september 2001 @ 06:01
Wat een slechte film. Behalve dat 3/4 hetzelfde is als De Lift wordt er zoveel in gepraat dat ik er letterlijk van in slaap ben gevallen. In de Nieuwe Revu stond al een recensie dat echt alles door de personages wordt uitgelegd. En wat zijn de dialogen SLECHT!

En de grappig bedoelde one-liners zijn nooit grappig. En de hoofdrolspelers zijn ook niks. Een 5 voor de moeite.

SunChasermaandag 17 september 2001 @ 00:29
Op de vraag of het gebouw WTC was: is gewoon in Aalsmeer opgenomen. En het gebouw heette in de film de millenium building.
Zappermaandag 24 september 2001 @ 23:16
Al iemand gezien

Ik wil m binnenkort gaan zien!

SigmundFreudmaandag 24 september 2001 @ 23:29
quote:
Op maandag 17 september 2001 00:29 schreef SunChaser het volgende:
En het gebouw heette in de film de millenium building.
<miere(n)neukmode>...Dan nog altijd de MillenNium building.</miere(n)neukmode>
CloudBoxdonderdag 31 oktober 2002 @ 00:29
Vrijdag: 22:30 De lift (9 reacties)
Met Huub Stapel, Willeke van Ammelrooy, Josine van Dalsum e.a (1986) NET5 Thriller 6.4


Kan een modje misschien de titel veranderen in: [Dick Maas] De Lift vs. Down

CloudBoxdonderdag 31 oktober 2002 @ 10:37
Oja, de lift vind ik echt 100x beter dan down, en dan te bedenken dat De Lift ook niet meer zo goed is tegenwoordig.