Horen dat soort users niet gewoon gelijk gebanned te worden?quote:Op woensdag 13 oktober 2004 19:38 schreef Thermo het volgende:
[GEZ] Nokia 6230
1ste reactie, handel. Poster " gratismobieltjes.nl"
Dat hoeft niet meteen hoor, als ie maar stopt met spammenquote:Op woensdag 13 oktober 2004 20:02 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Horen dat soort users niet gewoon gelijk gebanned te worden?![]()
![]()
Welk topic? Wat is er precies gebneurd? Je hebt iets ontvangen maar nog niet betaald?quote:Op donderdag 14 oktober 2004 13:00 schreef meneerdeman het volgende:
Wat als je iets van iemand koopt, niets meer hoort, maar wel een pakketje krijgt. Heb verder geen rekeningnummer en hoor niks meer op mails... Wat te doen
Het ging om dit topic [TK] Hardware en elektronica .quote:Op donderdag 14 oktober 2004 13:33 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Welk topic? Wat is er precies gebneurd? Je hebt iets ontvangen maar nog niet betaald?
Nee, dat is duidelijk dan. DJ.Krizz moet maar even contact met je opnemen indien hij betaald wenst te worden. Bedankt voor de melding iig.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 15:44 schreef meneerdeman het volgende:
[..]
Het ging om dit topic [TK] Hardware en elektronica .
Ik heb hem een mail uiteindelijk gestuurd met daarin de vraag of het opgestuurd kon worden, met een adres erbij. Daarop niets meer gehoord en ook niet meer op een volgend mailtje of alles nou nog doorging. Maar kreeg dus net wel de gameboy binnen. Ik wil natuurlijk geen slapende honden wakker maken, maar wil niet achteraf beschuldigd worden van niet betalen... Maar ik snap er dus niets van
![]()
![]()
![]()
ligt eraan hoe, wat, waar en wanneer. ieder geval zal an sich beoordeeld worden!quote:Op donderdag 14 oktober 2004 23:08 schreef Het_Biertje het volgende:
mooi, dan verwacht ik ook geen kritiek wanneer ik het zelfde doe.
ja whatever, bedankt voor je vrijbrief.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 23:13 schreef Adelante het volgende:
[..]
ligt eraan hoe, wat, waar en wanneer. ieder geval zal an sich beoordeeld worden!
try mequote:Op donderdag 14 oktober 2004 23:37 schreef Het_Biertje het volgende:
ja whatever, bedankt voor je vrijbrief.
Thanx, ook aan diegene boven je.quote:Op vrijdag 15 oktober 2004 16:30 schreef Geqxon het volgende:
WIN EEN AMD ATHLON 64 3400+ DOOR EEN PRIJSVRAAG IN TE STUREN
You know the deal guys
Done. Reageer ook niet op de kleuters, want dan loopt het topic alleen maar meer uit de hand.quote:Op zondag 17 oktober 2004 16:33 schreef Blokhut het volgende:
Kan iemand hier ff puinruimen. Stelletje kleuters
Nee dat doet hij niet. Hij verkoopt gewoon iets, en mag dat doen op de manier zoals hem dat goed lijkt. Ik zie geen enkele reden om vrolijk te gaan baggeren in dit topic.quote:Op zondag 17 oktober 2004 23:53 schreef xdc het volgende:
ik vind persoonlijk *gericht aan blokhut zie post hierboven* dat je het er zelf naar hebt gemaakt , hoe je die advertentie onder de aandacht brengt maar goed ..... als je nu een wat normalere openingspost maakt,
Wegens omstandigheden zijn we wat onderbezet geweest dit weekend. Topic is nu op slot. Stond het je zo verschrikkelijk in de weg dan?quote:verder
mag mijn topic ook nog even dicht ? al 2 x topic report gebruikt , geen resultaat [TK] Marantz sr4300 receiver
hartelijk dank moderators , weet dat jullie het druk hebben maar die topic report werkt niet echt lekker he ???
Zie in dit zelfde topic: V&A vragen, kritiek & feedback-topic en een pagina verder staat het vervolgquote:Op zondag 17 oktober 2004 23:53 schreef xdc het volgende:
hartelijk dank moderators , weet dat jullie het druk hebben maar die topic report werkt niet echt lekker he ???
Offtopic verwijderdquote:Op maandag 18 oktober 2004 10:28 schreef Mr_Knoxville het volgende:
kan een modje ff de reacties van GV in dit topic wegpoetsen?
[TK] Broadband xDSL / Cable Router 4S
bvd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |