abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_22189638
quote:
Op zaterdag 25 september 2004 02:16 schreef hoM3r het volgende:
Wacht eens even, nu snap ik het! Oh wat mooi, dat we hier getuige zijn van iemand die het nog niet toegeeft, maar stiekem vind je de persoon die dat zei natuurlijk geweldig, je word verliefd
Zucht. Wat mooi :')
het was een vrouw :')
Что было, то прошло..
pi_22189648
quote:
Op zaterdag 25 september 2004 02:04 schreef Andoire het volgende:

[..]

Inderdaad.
Ik ga het uit mn hoofd zetten en indd niet meer druk om maken, en ik zie wel weer verder.

Maar stiekem toch even kritisch naar mezelf kijken, misschien ben ik een keer onaardig of zo geweest tegen hem ( kan het me niet voor de geest halen aangezien ik hem dus niet ken, maar tóch).

moet toch even een 'schildje' opbouwen, is toch niet normaal dat ik zó met een omperking in mijn maag ga zitten.
En nu ga je je afvragen of je misschien toch onaardig tegen haar bent geweest??? Kritisch naar jezelf kijken?
Dan ga je een zwaar leven krijgen.
Bereid je er op voor dat je nog heel wat onheuse opmerkingen kan krijgen die niet zo veel te maken hebben met hoe jij doet of bent, maar die uit de mindset van de ander komen.

Je kan je inderdaad beter gaan afvragen waarom je er zo mee in je maag zit, dan de schuld bij je zelf te zoeken.

[ Bericht 0% gewijzigd door OllieA op 25-09-2004 02:23:45 (het was een mevrouw :)) ]
And it's only the giving
That makes you
What you are
pi_22189668
quote:
Op zaterdag 25 september 2004 02:22 schreef OllieA het volgende:

[..]

En nu ga je je afvragen of je misschien toch onaardig tegen hem bent geweest??? Kritisch naar jezelf kijken?
Dan ga je een zwaar leven krijgen.
Bereid je er op voor dat je nog heel wat onheuse opmerkingen kan krijgen die niet zo veel te maken hebben met hoe jij doet of bent, maar die uit de mindset van de ander komen.

Je kan je inderdaad beter gaan afvragen waarom je er zo mee in je maag zit, dan de schuld bij je zelf te zoeken.
Klopt, vind het ook vrij naief van mezelf eigenlijk...
Maar goed, ik begon dus een beetje na te denken van hee, een streber, WTF
Что было, то прошло..
  zaterdag 25 september 2004 @ 17:14:51 #54
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_22197286
Andoire tot je niet iets meer vertelt over wat er precies gebeurd is kan niemand van ons hier natuurlijk bepalen of positief of negatief bedoeld is.
Al is streber in de 9 van de 10 keer negatief. Er is niks mis met wat ambitie en hard werken, maar een streber is zoals de Van Dale zegt: "iem. die alle middelen wil gebruiken om in de wereld vooruit te komen " En niemand houd van kontgelik en achterbaks ellebogen werk. Dus ga eerst goed bij je zelf na of je daaraan schuldig bent.
Maar het kon ook zijn dat ze het een soort van grapje positief bedoelde.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')