FOK!forum / Politiek / WOENSDAG 29 SEPTEMBER ACTIEDAG GRONINGEN !
Golden-Fingersvrijdag 24 september 2004 @ 16:58
Op woensdag 29 september is Groningen aan de beurt in het kader van de landelijke actie-estafetteweek.

Op het Hanzeplein voor het Academisch Ziekenhuis Groningen vindt een grote actiemanifestatie plaats. Wij gaan een menselijke kettig om het ziekenhuis leggen, om het ziekenhuis en zijn medewerkers te beschermen tegen dit onzalig beleid!

Verzamelen op het Hanzeplein vanaf 14.00uur.

Komt allen!

NEDERLAND VERDIENT BETER!

LAAT UW STEM HOREN EN DOE MEE...

Een groot aantal werkgevers hebben al toegezegd de actie te steunen en hiervoor de actievoerders vrij te geven!
teknomistvrijdag 24 september 2004 @ 16:59
.
PJORourkevrijdag 24 september 2004 @ 16:59
Groningen. Hoofdstad van het achtergebleven en enigzins primitieve noorden. Met communisten in de raad.

Zo'n oord neem ik niet serieus.
Golden-Fingersvrijdag 24 september 2004 @ 17:01
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 16:59 schreef PJORourke het volgende:
Groningen. Hoofdstad van het achtergebleven en enigzins primitieve noorden. Met communisten in de raad.

Zo'n oord neem ik niet serieus.
Wanneer jullie nu eens eerst leren schrijven dan ben ik bereid je serieus te nemen!
PJORourkevrijdag 24 september 2004 @ 17:06
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 17:01 schreef Golden-Fingers het volgende:
Wanneer jullie nu eens eerst leren schrijven dan ben ik bereid je serieus te nemen!
teknomistvrijdag 24 september 2004 @ 17:07
.
RubberenRobbievrijdag 24 september 2004 @ 17:08
Ik zou zeggen: veel plezier met jullie menselijke ketting.

Ook al woon ik in Groningen: ik heb wel wat beters te doen!
PJORourkevrijdag 24 september 2004 @ 17:09
En dan maar hopen dat er genoeg mensen zijn om het hele AZG te omsingelen.
devilish1980vrijdag 24 september 2004 @ 17:18
opsoutuh en gewoon je werk doen, staking is contraproductief, je mening heb je gegeven bij de verkiezing dus dan had je dan maar anders moeten stemmen

pberendsvrijdag 24 september 2004 @ 17:19
fmasevrijdag 24 september 2004 @ 17:25
wow, er gebeurt iets in Groningen........
sjunvrijdag 24 september 2004 @ 17:25
De tijdenvan grootgrondbezitters zijn al even voorbij in Groningen. Desondanks zit de traditie van het ressentiment jegens bestuurders en bepalers er nog goed in. Tel daarbij op de structurele werkeloosheid in deze noordelijke provincie en je hebt een recept waarop zelfs de CPN in deze provincie in de kamer zou kunnen komen, ware het niet dat deze politieke telg intussen gesplitst is in GroenLinks, NCPN en VCP. Te vuur en te zwaard bestreden moet er tenslotte worden, desnoods de eigen familie.

Ik wens je een goede socialiserende actiedag met mooi weer toe.Het is tenslotte nooit leuk om bij stromende regen nieuwe mensen tot nieuwe kennissen te moeten maken tijdens de spaarzame mogelijkheden die ter netwerkverbreding geboden worden.
pberendsvrijdag 24 september 2004 @ 17:28
quote:
Een groot aantal werkgevers hebben al toegezegd de actie te steunen en hiervoor de actievoerders vrij te geven!
Dionysus1975vrijdag 24 september 2004 @ 17:28
De overheid drukt toch alles door wat ze willen doordrukken. Staken daar dupeer je meestal alleen maar anderen mee. Valt me nog mee dat de NS er nog niet bij staat.
DoctorBvrijdag 24 september 2004 @ 17:29
links oproergekraai
sizzlervrijdag 24 september 2004 @ 17:40
FOK! is geen mededelingenbord.