abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 24 september 2004 @ 12:41:01 #76
3936 ThE_ED
engu twiekur
pi_22171447
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 12:38 schreef pooier het volgende:
u weet ik het. Ze is gewoon jaloers! Viking84 is echt zo'n stress kip.
Ze kan er niet tegen dat die gozer lekker uislaapt en alles op zijn gemak doet en van het (studenten)leven (kan) genieten.

Zij most wel 2 uurtjes naar school, zooo heeeee en hij mocht lekker blijven slapen, en daar kan ze niet tegen.
Zij werkt hard om het goed te doen later, en hij ligt nu al lekker te niksen, wie heeft het nou beter voor elkaar?
[KNE]-Mod
  vrijdag 24 september 2004 @ 12:41:02 #77
44602 Svyatagor
A great face for radio
pi_22171448
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 12:39 schreef Grimm het volgende:

[..]

een 8 als gemiddelde ? ik op de HANZEHOGESCHOOL krijg alleen een V of een O dus lul niet zo dom want het gaat om het aantal punten dat je moet halen.
en ga jij maar lekker 2 studie's doen, lekker sociaal leven heb je als je de hele dag op je huisgenoot ligt te tieren en te brullen?
mag ik suggereren dat je je n's flink laat neuken en dan weergaat posten
Zeiken mag, maar dan moet je wel goed lezen. Volgens studeert TS aan de RuG. Waar ze wel gewoon cijfers geven.
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.
Check mijn band Glorybox
  vrijdag 24 september 2004 @ 12:42:14 #78
3936 ThE_ED
engu twiekur
pi_22171477
Oh, de RuG, daar hebben ze ook aanwezigheidsplicht enzo (iig bij sommige studies) De uni is geen kleuterspeelplein.

sorry hoor els
[KNE]-Mod
pi_22171519
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 12:41 schreef ThE_ED het volgende:

[..]

Zij werkt hard om het goed te doen later, en hij ligt nu al lekker te niksen, wie heeft het nou beter voor elkaar?
Kijk later maar wie er meer betaald krijgt als ze allebei een baan hebben
copyright 2006
pi_22171569
Hoezo is het JOUW huis trouwens?
In deze tijd. Mag ik gewoon eerlijk zeggen dat ik nog nooit zo gelukkig ben geweest als nu?
pi_22171580
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 12:44 schreef pooier het volgende:

[..]

Kijk later maar wie er meer betaald krijgt als ze allebei een baan hebben
Mensen met een instelling zoals TS komen mijn inziens echt niet zover in het bedrijfsleven. Hard werken ok, maar begrip en inlevingsvermogen zijn minstens zo belangrijk.
Kwaliteiten die de TS klaarblijkelijk mist.

De grap is overigens dat bedrijven bij het aannemen van academici ook goed kijken wat iemand zoals naast z'n studie heeft gedaan. Je zult versteld staan van de hoeveelheid mensen die op hun 22e de uni uitwandelen en vervolgens de deur gewezen worden bij een sollicitatie met het advies om eerst nog maar wat levenservaring op te gaan doen.
  vrijdag 24 september 2004 @ 12:46:53 #82
3936 ThE_ED
engu twiekur
pi_22171584
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 12:44 schreef pooier het volgende:

[..]

Kijk later maar wie er meer betaald krijgt als ze allebei een baan hebben
Best kans dat hij het is idd.
Hij weet al hoe het moet.
[KNE]-Mod
pi_22171587
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 12:38 schreef ThE_ED het volgende:

[..]

Ik heb docenten gehad die gewoon zeiden dat ze niets aan het tentamen hadden gedaan, nee, dan maak je een lekkere indruk, zeker als dat ook nog eens blijkt uit vragen die 3x (!) in hetzelfde tentamen zitten.
Heb docenten meegemaakt die tentamens kwijt waren (tja er zit niets anders op dan het nog een keer te geven...) Docenten die tijdens tentamens niet zelf aanwezig waren maar wel hun telefoon aan hadden staan (omdat ze op vakantie waren). Docenten die al hun hele docentenleven lang hetzelfde tentam gaven (uit hetzelfde boek) etc etc. Docenten maken het af en toe net zo bont als studenten hoor...
Nessuno attaca noi senza essere punito
pi_22171645
Waar is dat wijf gebleven?
  vrijdag 24 september 2004 @ 12:50:10 #85
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_22171662
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 12:39 schreef Roellio het volgende:
Ik heb trouwens zwaar medelijden met een eventuele man die jouw ooit trouwt!
1. ik trouw niet
2. en al helemaal niet met een man

goed, ik heb m'n standpunt uiteen gezet. Jullie snappen het niet. Niet zo gek, jullie zijn tenslotte ook studenten. Nou veel succes iedereen en veel plezier met slapen (wat saai ) en ik ga maar weer naar college. Ik heb een uurtje of 15 college per week en ben verder zoet met zelfstudie.
En die aanwezigheidsplicht is alleen maar prettig voor de student, want als je er niet bent, mis je aantekeningen en video's en dan haal je lekker een onvoldoende voor je tentamen. Maar aan de andere kant: het is ook je eigen verantwoordelijkheid. Gelukkig ken ik nog een handjevol studenten dat er ook zo over denkt als ik. Gelukkig voldoen wij aan het klassieke beeld van de student, jammer dat ze geen onderscheid maken tussen student en überstudent. Nóg niet, althans...

Nou daag (en nee, heb geen PMS en neuken hoeft ook niet... bah)
Niet meer actief op Fok!
pi_22171672
@TS
Cijfers zeggen maar een klein beetje over de intelligentie van een persoon en al helemaal weinig over het eventueel geschikt zijn voor en functioneren in een bepaalde functie. Daar komt veel meer bij kijken.
Wil je echt ver komen in je beroepsleven dan is het meer een kwestie wie je kent dan wat je kent en als lichtelijk contactgestoorde (zo kom je tenminste wel over in je posts) ga je het dan nog heel zwaar krijgen. Analyseer je huisgenoot, bedenk op welke manier je hem kunt overtuigen een doel te zoeken ipv kwaad op hem te worden (onmacht) en onderneem dan pas actie
  vrijdag 24 september 2004 @ 12:51:13 #87
3936 ThE_ED
engu twiekur
pi_22171682
überstudent?



*ik zet ff de lijken in hun kist*
[KNE]-Mod
pi_22171726
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 12:50 schreef Viking84 het volgende:

[..]

1. ik trouw niet
2. en al helemaal niet met een man
Mensen, we hebben een lesbische feministe in ons midden!

En volgens mij is ze ook nog veganist!
pi_22171734
nee ik heb geen huisgenoot.
Das iemand anders
Uruk-hai are tall, black-skinned warriors.
They are stronger and fiercer in battle than men and their only objective is to kill.
pi_22171735
Joh bij ons slaapt iedereen de hele dag. Is het ook een grote zooi. Dat hoort er nou eenmaal bij. Maak je niet zo druk. Studentenleven, daarna komt het allemaal wel goed. Ik heb zelf huisgenoten die gewoon een jaar niets hebben gedaan, alleen maar slapen overdag en tot 's ochtends films kijken. Ik vond het altijd wel gezellig er is altijd iemand thuis.

Wat ben ik blij dat wij een mannenhuis hebben. De beste keus in mijn leven
"Happiness is not getting more, but wanting less"
  vrijdag 24 september 2004 @ 12:54:17 #91
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_22171751
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 12:50 schreef Viking84 het volgende:

[..]

goed, ik heb m'n standpunt uiteen gezet. Jullie snappen het niet. Niet zo gek, jullie zijn tenslotte ook studenten.
Je hoeft geen student te zijn om te snappen dat je je niet met andermans leven moet bemoeien. Doe vooral wat je zelf wil, maar laat een ander die keuze ook maken.
pi_22171755
Hm, ik ben ook altijd een redelijk braaf typje geweest op studiegebied, miste ook bijna nooit een college, had alles altijd op tijd af en ben binnen vier jaar afgestudeerd.

Maar ik vind je ook een zeikwijf!!
In deze tijd. Mag ik gewoon eerlijk zeggen dat ik nog nooit zo gelukkig ben geweest als nu?
pi_22171756
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 12:53 schreef Roellio het volgende:

[..]

Mensen, we hebben een lesbische feministe in ons midden!

En volgens mij is ze ook nog veganist!
Met smetvrees
"Happiness is not getting more, but wanting less"
  vrijdag 24 september 2004 @ 12:54:37 #94
3936 ThE_ED
engu twiekur
pi_22171762
Overigens heb ik gister nog van docenten gehoord hoe belangrijk het is om sociaal kapitaal te vergaren in je studententijd. Een ervan zei zelfs dat een student die nooit een onvoldoende haalt wat hem betreft geen echte student is.
[KNE]-Mod
pi_22171794
Enfin, ik ga jullie ook verlaten. Ik heb zo college en daarna ga ik met mijn studiegenoten die net als ik geen flikker uitvoeren bier drinken om het weekend in te luiden, vervolgens ga ik met mijn OV-jaarkaart die grotendeels door de regering betaald wordt naar huis om me in het feestgedruis van het plaatselijke Jazzweekend te storten alwaar ik ondertussen nog wat eten meepak en vele bieren zal drinken van mijn vers aangevulde studiebeurs!

Dag lieve TS, ga jij maar lekker de úberstudent uithangen!
  vrijdag 24 september 2004 @ 12:56:12 #96
33549 Thomasumo
User 33549 reporting for
pi_22171795
You'll make someone a hell of a mother in law!

Brrrrrrr, je topic is zo ijskonijnig eng dat de ijspegels op mijn utpkabel hangen!
I am SO omniscient that if there were to be two omnisciences, I'd be both!
  vrijdag 24 september 2004 @ 12:56:30 #97
3936 ThE_ED
engu twiekur
pi_22171806
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 12:53 schreef ssebass het volgende:

Wat ben ik blij dat wij een mannenhuis hebben. De beste keus in mijn leven
Ach vrouwen erbij zijn best leuk, maar niet teveel, degene die bij ons wonen willen niet eens meer extra vrouwen omdat er dan teveel gezeur, en te weinig sociaal leven in huis is. Vrouwen zijn veel competetiever ten opzichte van elkaar en hebben dus sneller de neiging aleen maar te leren ofzo. Ik weet het ook niet precies.
[KNE]-Mod
  vrijdag 24 september 2004 @ 12:57:09 #98
55929 Caipirinhia
lekkerrrrrrrrr....
pi_22171822
Ben jij een mens?
  vrijdag 24 september 2004 @ 12:57:11 #99
3936 ThE_ED
engu twiekur
pi_22171824
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 12:56 schreef Thomasumo het volgende:
Brrrrrrr, je topic is zo ijskonijnig eng dat de ijspegels op mijn utpkabel hangen!
[KNE]-Mod
pi_22171862
quote:
Op vrijdag 24 september 2004 12:31 schreef Viking84 het volgende:

[..]

je moet geen dingen zeggen die nergens op gebaseerd zijn.
Ik doe twee studies en heb m'n propedeuse gehaald met een 8 als gemiddelde.
Dus lul niet dat ik te lui ben ofzo
Je moet je profiel aanpassen, daar staat maar één studie in 'Nederlandse taal en cultuur'
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')