Ik geef het 2 maand, dit programma.
Even iets anders, ze hadden het over mensen die "getransferred" waren van de ene zender naar de andere maar ze zeggen niets over Albert. Die is blijkbaar toch ook van SBS6 naar RTL4 gegaan of is het onder de commerciele zenders geen transfer?
Nokia3310
quote:Dat woord bestaat al.
Op dinsdag 04 september 2001 13:43 schreef m24 het volgende:
Ik kan er echt geen beter woord voor verzinnen: KUT!
quote:Ik vind het steeds beter worden eigenlijk. Geen belspelletjes, geen gezeik met moeilijke vragen. Heerlijk.
Op dinsdag 04 september 2001 13:43 schreef m24 het volgende:
Ik kan er echt geen beter woord voor verzinnen: KUT!
quote:ja maar daar moet je niet op letten...tis echt zo'n verstand op 0 programma
Op dinsdag 12 februari 2002 19:07 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik vind het nogal fake. Ze doen net alsof ze elke keer spontaan dingen vertellen (Albert Verlinden weet 'toevallig' iets) maar ondertussen hebben ze daar al wel de foto's bij gezocht voor die monitor op de achtergrond.
ELK item staat bol van de fouten, onvolledigheden of gebrek aan inspiratie.
Dom, slecht en zelfingenomen.
V.
quote:Precies. Maar dat lukt me nooit. En daarom ben ik ook ongeschikt voor dat soort programma's.
Op dinsdag 12 februari 2002 19:38 schreef sassa het volgende:[..]
ja maar daar moet je niet op letten...tis echt zo'n verstand op 0 programma
quote:Nou, dan zal je ook wel niks bakken van je CG moderatorschap
Op dinsdag 12 februari 2002 22:51 schreef I.R.Baboon het volgende:Maar dat lukt me nooit. En daarom ben ik ook ongeschikt voor dat soort programma's.
quote:Als je al weet dat het programma bol staat van de fouten en onwaarheden dan ben je beter in het wereldje bekend dat goed voor je is
Op dinsdag 12 februari 2002 22:53 schreef Argento het volgende:
Ik heb het idee dat ene Verbal het programma een tikkie te serieus neemt.
quote:Een dom programma hoeft nog niet slecht gemaakt te worden.
Op dinsdag 12 februari 2002 22:53 schreef Argento het volgende:
Ik heb het idee dat ene Verbal het programma een tikkie te serieus neemt.
V.
Behalve Beau en Albert zijn ook Fiona en Peter erg leuk en die vrouw die Albert weleens vervangt ook wel
En ze hebben altijd wel een leuk onderwerp.
En daar ben ik er een van
Lekker thuiskomen van je werk en je verstand op nul zetten. Heerlijk
Beau in actie:
'nee, niet die dweil'
'we hebben Hans van Willigenburg van zijn teckel afgetrokken'
quote:Ik had dus ongelijk en gelukkig maar.
Op maandag 03 september 2001 18:30 schreef SunChaser het volgende:Ik geef het 2 maand, dit programma.
quote:
Op dinsdag 26 maart 2002 01:33 schreef SunChaser het volgende:[..]
Ik had dus ongelijk en gelukkig maar.
quote:idd, vond het gister alweer te lang duren, vooral omdat ze er natuurlijk weer reklame in moeten stoppen.
Op dinsdag 26 maart 2002 10:00 schreef Tinkepink@work het volgende:
Ik vond dat kwartiertje extra net een kwartiertje te veel. Juist dat het niet zo lang duurt maakt het een leuk programma om naar te kijken.
Patricia
quote:Ja , WAAROM
Op zaterdag 4 januari 2003 13:56 schreef dennisdotcom het volgende:
Waarom is Albert weg dan?
quote:misschien heeft hij vakantie
Op zaterdag 4 januari 2003 15:03 schreef mitt het volgende:[..]
Ja , WAAROM
quote:Argh!
Op zaterdag 4 januari 2003 13:55 schreef SigmundFreud het volgende:
Hij?
[afbeelding]
Moet hij sinds Idols ook al een BN-er voorstellen?
Wat zijn die tegenwoordig bezig als Koning en Konigin op iedereen neerkijkend, iedereen uitlachen, alles met de grond gelijk maken (tenzij het een project/musical van de heer verlinde zelf is)
in het begin was het programma nog wel leuk
maar gatver wat een valse nicht is die verlinde geworden, heel langzaam, het programma liep goed, dus langzaam aan krijgen ze meer ego
maar sinds albert ziek is gaat het er stukken op vooruit!
quote:Je hebt helemaal gelijk, wat een ongelovelijke afgeleberde vuile pisnicht is het toch
Op donderdag 30 januari 2003 18:48 schreef Cybart het volgende:
ik begin me echt te ergeren aan het gedrag van Albert (en ook, maar in mindere mate aan Beau)Wat zijn die tegenwoordig bezig als Koning en Konigin op iedereen neerkijkend, iedereen uitlachen, alles met de grond gelijk maken (tenzij het een project/musical van de heer verlinde zelf is)
in het begin was het programma nog wel leuk
maar gatver wat een valse nicht is die verlinde geworden, heel langzaam, het programma liep goed, dus langzaam aan krijgen ze meer ego
quote:Maximaal 2 maanden zei je 1,5 jaar geleden
Op maandag 3 september 2001 18:30 schreef SunChaser het volgende:
Nou, ben benieuwd. Zal wel zoiets worden als de rode loper (brt) of Exclusief (RTL+)Ik geef het 2 maand, dit programma.
Kijk er meestal wel naar is wel leuk
Alleen de derde gast is vaak maar zo zo. Irene is alleen van de kleding en het grote geld, Fiona kent de meest vage ontwerpers en misdaadverslaggevers brabbelen wat of lezen alles op.
Enige topper is Peter v/d Voorst, maar die is meer grappig dan echt goed. Met Peter is het ook zo'n relnichtenshow
Zijn oh zo flauwe humor en opmerkingen maakt dit programma juist zo leuk
quote:Fiona vind ik irritant, die raaaaatelt maar door en niemand boeit het. 'En dan heb ik nog een leuk nieuwtje' en dan komt een a-interessant verhaal van 5 minuten
Op woensdag 12 maart 2003 21:15 schreef fisico het volgende:
Fiona kent de meest vage ontwerpers en misdaadverslaggevers brabbelen wat of lezen alles op.
quote:
Op zaterdag 15 maart 2003 14:02 schreef Scandalous het volgende:[..]
Fiona vind ik irritant, die raaaaatelt maar door en niemand boeit het. 'En dan heb ik nog een leuk nieuwtje' en dan komt een a-interessant verhaal van 5 minuten
quote:
Moskovich kan zo snel praten en dingen uitleggen. Dat is hij natuurlijk gewend, door dingen uit te leggen aan de jury enzo
quote:Die Albert kijkt iets teveel "waargebeurde" RTL4 films
Op woensdag 2 april 2003 10:08 schreef BdR het volgende:
Abraham Moskovich (of Mozcovic of Mozcovich of hoe je het ook schrijft) was blijkbaar gister in de uitzending. Hoor ik vanochtend op radio 538 bij "Evers staat op" Albert Verlinde het volgende zeggen:
[..]
tja..
quote:Hoorde het ook.
Op woensdag 2 april 2003 10:08 schreef BdR het volgende:
Abraham Moskovich (of Mozcovic of Mozcovich of hoe je het ook schrijft) was blijkbaar gister in de uitzending. Hoor ik vanochtend op radio 538 bij "Evers staat op" Albert Verlinde het volgende zeggen:
[..]
tja..
quote:en vooral ook oa deze reactie
RTL Boulevard meldt dat Rowwen Hèze uit elkaar gaat. Geruchten en geroezemoes zijn toch geen betrouwbare bron, Albert Verlinde. Jammer voor RTL Boulevard, ze zullen nog een tijdje Rowwen Hèze aan moeten horen. We zien jullie weer ergens "dichtbeej" in de wei.
quote:
Beau en Albert uit elkaar??Voor wie het weten wil: Na een jarenlange relatie zijn Albert en Beau uit elkaar.. Wat is het verhaal? De mannen vertoonden naar elkaar toe haantjesgedrag (voor zover je van hanen kan spreken in hun geval) Albert wilde graag gebruik maken van Beau zijn high tech zonnenbank, maar tosti Beau vond dat niet goed.
De roddel ging dat Albertje zo bleekjes overkwam op de buis. En dus nogal fragiel afstak tegen tosti Beau. Beau wilde ook vaker in Beeld dan Albert. Maar dat kon Albert niet verdragen.
Uit nijd heeft Beau toen Evert Santegoeds van het kappersblad Weekend gebeld en gezegd dat Albert in zijn vrije tijd er nogal schaars gekleed bij loopt. Albert heeft in reactie hierop gebeld met Henkie van Prive, en verteld dat Beau stiekem verliefd is op Maarten 't Hart.. U begrijpt Haat en nijd onderling op de set van het o zo geliefde RTL Boulevard. De directie van RTL heeft aangekondigd dat als de heren niet stoppen met hun onderlinge kiften ze dan overwegen om Patricia Paay en Evert Santegoeds de presentatie van het programma te laten doen. We hebben contact gezocht met de redactie van RTL Boulevard, deze wil niks bevestigen noch ontkennen.
Maar neemt u maar aan, waar rook is is vuur. Nu denkt u natuurlijk, wat een kulverhaal is dit en waar slaat dit op. U denkt laat de persoon die dit schreef eens iets nuttigs doen en gaan werken..
Zo denken wij ook over Albert en Beau, de 2 relnichten van het Gooi.
quote:2 maanden,
Op maandag 3 september 2001 18:30 schreef SunChaser het volgende:
Ik geef het 2 maand, dit programma.
Ze nemen zichzelf niet serieus en het programma nog minder.
quote:Irene van der Laar wordt graag erg serieus genomen hoor.
Op donderdag 26 juni 2003 13:21 schreef Tranceptor het volgende:
Ze nemen zichzelf niet serieus en het programma nog minder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |